Stonly zināšanu bāzes apskats

Novatoriska Stonly zināšanu bāze un zināšanu pārvaldības programmatūra ar svarīgākajām funkcijām, lai vadītu efektīvus ceļvežus klientu atbalstam. Labs redaktors ar daudzām sagatavēm, tomēr cenas ir augstas

Stonly zināšanu bāzes apskats
Compare Stonly zināšanu bāzes apskats with other in: How Stonly zināšanu bāzes apskats is doing on review portals
4.6
Average rating based on data from trusted review portals
61 reviews

Stonly ir novatoriska zināšanu bāze un zināšanu pārvaldības programmatūra, kas cenšas darīt lietas atšķirīgi, un, bez šaubām, lielākoties veiksmīgi. Lietotne ir labi izstrādāta un neticami funkcionāla, un zināšanu bāze piedāvā dažādas sagataves, kas atvieglo tās lietošanu. Tomēr šī pievienotā vērtība nāk kopā…

Pricing
Starting from:
$ 128.55   mēnesī
Equal to LiveAgent's Large plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
3.7
Lietotāja pieredze
4
Cena
2
Realizācija
5

Key takeaways

Pros

  • Novatoriska pieeja zināšanu pārvaldībai
  • Labi izstrādāta un funkcionāla saskarne
  • Labs redaktors ar visām nepieciešamajām funkcijām

Cons

  • Ļoti dārgs
  • Nepietiekoša funkcionalitāte, lai pamatotu šādu cenu

Stonly ir novatoriska zināšanu bāze un zināšanu pārvaldības programmatūra, kas cenšas darīt lietas atšķirīgi, un, bez šaubām, lielākoties veiksmīgi. Lietotne ir labi izstrādāta un neticami funkcionāla, un zināšanu bāze piedāvā dažādas sagataves, kas atvieglo tās lietošanu. Tomēr šī pievienotā vērtība nāk kopā ar pamatīgu cenas zīmi, kas var atturēt lietotājus no tā, ka viņi to izskata par risinājumu saviem darba uzdevumiem. Lai uzzinātu vairāk par Stonly, lasiet visu apskatu.

Darba uzsākšana ar Stonly

Stonly ir specializēts zināšanu bāzes risinājums, kas ienes atsevišķus jauninājumus zināšanu vadībā. Stonly piedāvā dažādas iepriekš izstrādātas sagataves padziļinātu un interaktīvu zināšanu bāzes rakstu izveidei jebkuram mērķim. Aplūkosim Stonly funkciju kopumu un apskatīsim, ko nozīmē to izmantot kā zināšanu bāzes risinājumu.

Lai sāktu darbu ar Stonly, ir jāizveido jūsu konts. Varat arī izvēlēties bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai uzzinātu, vai tas jums patiks. Kredītkartes informācija nav nepieciešama, un jūs saņemat vienkāršu, bet efektīvu ievadu par to, kā darbojas Stonly un kas jādara, lai sāktu darbu. Ievads darbojas kā anketa, un tā mērķis ir noskaidrot, kā vēlaties izmantot Stonly. Ja izvēlēsities zināšanu bāzes iespēju, Stonly automātiski veiks pirmo soli tās izveidē un sāksit ar sagataves krāsu paletes izvēlēšanos. Ir pieejamas dažas iespējas, kas izskatās gluži labi, un turpat uzreiz varat pievienot arī savu logotipu.

Stonly sveiciena ekrāns

Visa Stonly saskarne izskatās ļoti moderna un labi veidota. Iepriekšminētais ceļvedis palīdzēs jums noskaidrot visu kas jāzin un kā ko darīt – soli pa solim. Tas ir diezgan vienkāršs process, un nav nepieciešams pārāk ilgs laiks, lai to pabeigtu. Visaugstāk es novērtēju to, ka ir ļoti maz piebāzts, ceļvedis ir vienkāršs un apstiprina, kāpēc jūs lietojat tieši Stonly. Ievads nenovirza jūs, un koncentrējas tam, kas jums ir vajadzīgs.

Lietotāja pieredze un funkcijas

Tiklīdz zināšanu bāze ir gatava izmantošanai, varat sākt iepazīt saskarni. Rakstīšanu varat sākt, kreisajā panelī noklikšķinot uz pogas “Pievienot jaunu”. Šajā pogā ir paslēptas vairākas iespējas, piemēram, Ceļvedis, Vadīts apskats, Mapes un vairākas rakstu sagataves. Izvēle nav pārāk plaša, bet tā ir krietni plašāka nekā tā, ko varat atrast vairumā citu zināšanu bāzes risinājumu. Tas nemaina principu, bet atvieglo darbu, ja sagataves atbilst jūsu vajadzībām.

Stonly - jūsu pielāgotā zināšanu bāzes tēma ir gatava

Neatkarīgi no tā, ko izvēlaties, nav šaubu, ka jūsu pieredze būs diezgan vienmērīga. Vispirms izvēlējos “Ceļveža” sagatavi, un man jāsaka, ka saskarne ir ļoti koncentrēta. Šajā ceļveža sagatavē teksts tiek aplūkots kā pakāpenisks norādījums soli pa solim, tāpēc varat aizpildīt katru soli un pievienot atbilstošo mediju — attēlus, video, kodu vai iepriekš iestatītu ikonu. Varat arī mainīt izkārtojumu starp trim dažādiem variantiem, apskatīt priekšskatījumu, dalīties ar ceļvedi un mainīt katra ceļveža iestatījumus. Redaktors piedāvā visas standarta teksta formatēšanas funkcijas, kā arī papildu iestatījumus. Kopumā redaktors ir diezgan tipisks, un jūs saņemat to, ko sagaidat.

Stonly - Izveidot jaunu ceļvedi

Stonly piedāvā dažādas sagataves, tāpēc vienmēr varat atrast sev nepieciešamo, lai uzrakstītu ideāla veida saturu. Tas ir īpaši noderīgi jaunajiem rakstniekiem, kuriem var būt grūtības sākumā veidot pašiem savu raksta struktūru. Stonly sagataves padara rakstīšanu muļķudrošas jebkuram. Katra sagatave ir lieliski veidota konkrētam mērķim, tomēr mani ļoti pārsteidza tas, ka es nespēju atrast tukšu sagatavi, kas ir neticami neparasti un neērti. Iespējams, ka ne katrs lietotājs vēlas vienmēr pieturēties pie iepriekš iestatītām sagatavēm, un es domāju, ka tukšas sagataves pievienošana būtu laba lieta. Nav iespējas izveidot arī savas sagataves.

Stonly - Jauna raksta izveidošana

Kopumā Stonly zināšanu bāze ienes svaiga gaisa vēsmu zināšanu bāzu vidū. Viss ir ļoti labi noformēts un funkcionāls, tomēr lietotāji, kuri sagaida tradicionālo zināšanu bāzes programmatūru ar vienkāršu redaktoru, varētu būt vīlušies. Zināšanu bāze piedāvā neticami elastīgu pieeju, bet tajā pašā laikā tā atņem daļu no tās, piespiežot lietotāju turēties pie noteiktām darbplūsmām. Tieši tas padara Stonly gan par apbrīnojamu zināšanu bāzes risinājumu, taču vienlaikus tas var radīt dažus šķēršļus lietotājiem.

Stonly - Izvēlēties sagatavi jūsu zināšanu bāzei

Cenas

Saruna par Stonly cenu strauji situāciju pasliktina, jo tas piedāvā trīs paketes bez bezmaksas paketes iespējas. Tomēr, tā kā Stonly var uzskatīt par vienu no nedaudzajiem patiešām specializētajiem zināšanu bāzes risinājumiem, cena var izvērsties visai augsta. Aplūkosim katru paketi un apskatīsim, ko iegūsiet.

Starter

Pakete Starter maksā kliedzošus $128,55 mēnesī trim lietotājiem ar norēķinu ik mēnesi vai $102,63 mēnesī trim lietotājiem ar norēķinu reizi gadā. Šī neticami dārgā pakete piedāvā 30 ceļvežu ierobežojumu un iespēju iegult ceļvežus jebkur. Jūs varat izmantot tikai vienu valodu, izmantot tikai vienu zināšanu bāzi, izmantot trīs trigerus un izmantot vienkāršāko analīzi.

Business

Pakete Business sākas ar $258,13 mēnesī pieciem lietotājiem ar norēķiniem ik mēnesi vai $206,30 mēnesī pieciem lietotājiem ar norēķinu reizi gadā. Jūs iegūstat piekļuvi visām funkcijām no Starter paketes ar plašākiem ierobežojumiem un papildu funkcijām. Jums var būt neierobežoti ceļveži, vairākas valodas, trīs zināšanu bāzes, neierobežoti trigeri, versijas, SEO pielāgošana, PDF eksports, failu pielikumi un daudz kas cits.

Enterprise

paketei Enterprise ir pielāgotas cenas, kas, visticamāk, ir atkarīgas no lietotāju skaita. Jūs iegūstat visas iepriekš minētās funkcijas, kā arī automātisko tulkošanu ceļvežiem, uzlabotu komandu tiesību pārvaldību, baltā zīmola iespēju, integrāciju ar Zendesk, Freshdesk un Front, SSO savietojamību, drošības pārskatīšanu un speciāli piesaistītu klientu panākumu menedžeri.

Secinājums

Būtībā, runājot par Stonly noteikti ir pretrunīgas sajūtas. Tas ir specializēta zināšanu bāzes programmatūra, kas koncentrējas uz zināšanu pārvaldību, un dara to neticami labi. Tas cenšas uzlabot, ieviest jauninājumus un virzīt zināšanu bāzes pārvaldību jaunā virzienā, un tas tam veiksmīgi izdodas. Tomēr cena ir neticami dārga, un es nevaru iedomāties, ka daudzi uzņēmumi būtu gatavi maksāt tik lielas summas tikai par zināšanu pārvaldību. Lai gan šajā apskatā galvenā uzmanība tiek pievērsta tikai zināšanu bāzes funkcijai, man jāsaka, ka Stonly nekas daudz ārpus tās arī nav, tāpēc lielākajā daļā gadījumu tas ir mazāk vērtīgs risinājums. Zināšanu bāze nevar konkurēt bez citu svarīgu instrumentu atbalsta. Tomēr Stonly noteikti ir sava auditorija un apmierinātu lietotāju pūlis, kas viņus atbalsta.

Biežāk uzdotie jautājumi un problēmas

Vai es Stonly varu izvēlēties tukšu sagatavi?

Stonly nevar izvēlēties tukšu sagatavi. Tomēr ar tā piedāvāto sagatavju klāstu parasti pietiek, lai atrastu piemērotāko. Lielākajai daļai sagatavju ir arī pielāgošanas iespējas, kas ļauj mainīt raksta struktūru.

Kā es varu Stonly izveidot rakstu kategorijas?

Rakstu kategorijas varat izveidot, noklikšķinot uz Pievienot jaunu un izvēloties mapi. Varat atbilstoši nosaukt savu mapi un saglabāt visus atbilstošos rakstus, lai varētu tos ērti sakārtot.

Product reviews

Kavkom IVR varētu būt piemērota izvēle jūsu uzņēmumam. Lasiet mūsu apskatu un uzziniet vairāk par tā darbību.

Kavkom IVR apskats

Kavkom is a web-based IVR tool with a user-friendly interface and easy navigation. Setting up IVR levels is simple, but there are no visual cues or multiple levels available. The IVR tool works smoothly and without errors. Kavkom is a cost-effective solution for those looking to set up an IVR system.

Vēlaties uzzināt ko vairāk par Flowlu zināšanu bāzi? Lasiet mūsu rakstu, lai noskaidrotu, kā tā darbojas un kā tai veicās mūsu testos.

Flowlu zināšanu bāzes apskats

Flowlu ir labi sabalansēta zināšanu bāzes programmatūra par ļoti taisnīgu cenu, kas piedāvā neticami labu saskarni un viegli lietojamu zināšanu bāzes līdzekli. Lai gan tas nepiedāvā nekādus neparastus uzlabotus līdzekļus, tam ir vienmērīga un neticami labi izstrādāta saskarne, kas nodrošina lielisku pieredzi. Flowlu piedāvā iekšējās un ārējās zināšanu bāzes iespējas, bet būtībā tas ir viens un tas pats līdzeklis. Lietotāji var mainīt piekļuves līmeni un izmantot pielāgotu domēnu. Flowlu ir plašs risinājums, kas koncentrējas uz to, lai atvieglotu daudzus biznesa procesus, un to bieži izmanto kā specializētu zināšanu bāzes programmatūru. Saskarne ir patīkama un moderna, un rīki ir skaidri apzīmēti.

Vai apsverat HelpOnClick tiešsaistes čata vajadzībām? Aplūkojiet mūsu apskatu un noskaidrojiet, kā tam veicās mūsu vispārējo testu laikā.

HelpOnClick tiešsaistes čata apskats

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, tostarp VoIP sistēmas, pašapkalpošanās programmatūru un e-pasta pārvaldības programmatūru, kā arī citas saziņas risinājumu pakalpojumus. LiveAgent nodrošina privātumu un drošību, un bezmaksas demonstrācijas. Uzņēmums ir saņēmis dažādas balvas un sertifikātus. Tajā ir pieejami dažādi kontakti, tostarp tālruņa numuri un sociālo tīklu saites. LiveAgent ir pieejams pie ātrās palīdzības izveidošanas un ir konkurentspējīgs.

Meklē čatbotu savam uzņēmumam? Izlasiet mūsu Microsoft Chatbot apskatu par visu, kas jums jāzina par šo pakalpojumu. Uzziniet par to vairāk, lasot apskatu.

Microsoft bota apskats (Azure Bot Service)

LiveAgent ir uzņēmums, kas piedāvā klientu apkalpošanas un komunikācijas programmatūru, tostarp VoIP tālruņu sistēmas, sūdzību pārvaldību un e-pasta pārvaldību. Uzņēmums arī piedāvā integrācijas ar citām lietotnēm, kā arī e-pasta serveru risinājumus. Jūsu LiveAgent kontu var veidot pēc reģistrācijas saņemšanas e-pastā. Integrācija sniedz iespēju paplašināt klientu apmierinātību un palielināt esošo programmatūru ar spraudņiem un lietotnēm. Ir daudzas integrācijas un risinājumi, kas var tikt izmantoti palīdzības dienestā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju