monday.com zināšanu bāzes apskats

Compare monday.com zināšanu bāzes apskats with other in: How monday.com zināšanu bāzes apskats is doing on review portals
4.4
Average rating based on data from trusted review portals
12638 reviews

Monday.com ir darbplūsmas un sadarbības programmatūra, kas palīdz jūsu komandai efektīvi darboties kopā gan mazos, gan lielos projektos. Lai gan zināšanu bāzes programmatūra nav pirmā, kas nāk prātā, runājot par monday.com, tas tomēr piedāvā visus nepieciešamos rīkus, lai izveidotu spēcīgu iekšējo zināšanu…

Pricing
Starting from:
Bezmaksas   mēnesī
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: Yes

Martina Durisinova

Editor's rating

Martina Durisinova
Overall rating
4.7
Lietotāja pieredze
4.6
Cena
4.6
Realizācija
5

Key takeaways

Pros

  • Lietotājam draudzīga saskarne
  • Neierobežots dokumentu daudzums
  • Pielāgojama zināšanu bāze
  • Piedāvā bezmaksas paketi

Cons

  • Nav ārējas publicēšanas iespējas
  • Nav daudz papildu teksta rediģēšanas iespēju

Darba uzsākšana ar monday.com

Pierakstīties monday.com bija ļoti viegli. Tiklīdz esat aizpildījis savu informāciju un apstiprinājis savu e-pasta adresi, varat doties uz priekšu.

Kā darbplūsmas un produktivitātes programmatūrai ir tikai dabiski, ka saskarne ir tīra un efektīva. Tiklīdz piesakāties savā kontā, jūs sveicina Galvenā Darbvieta.

monday.com Galvenās darbvietas ekrāns

Šajā informācijas panelī varat pievienot savus komandas locekļus sistēmai, piešķirt tiem uzdevumus un pat skatīt savas komandas darba gaitu cilnē Laika grafiks.

monday.com Laika grafika pārskats

Tūlīt pat monday.com piedāvā jums apmācību, lai jūs varētu sākt darbu. Varat izvēlēties to skatīties, izlaist vai atgriezties vēlāk, ja tas ir nepieciešams.

Lai sāktu rakstīt zināšanu bāzes rakstu, dodieties uz Darbavietas paneli ekrāna kreisajā pusē. Noklikšķiniet uz iespējas Pievienot un izvēlieties Jauns dokuments. Tiklīdz to izdarat, varat sākt veidot savu pirmo dokumentu.

monday.com Pievienot jaunu dokumentu zināšanu bāzei
Izveidot jaunu dokumentu monday.com zināšanu bāzē

Tiklīdz esat to izdarījis, varat sākt rediģēt savu zināšanu bāzes rakstu. Vēlreiz izmantojiet paneli Darbvieta un piekļūstiet tikko izveidotajam dokumentam.

Jauna raksta rakstīšana monday.com zināšanu bāzē

Jums tiek piedāvāts ātro sagatavju saraksts, kas nodrošina jūsu raksta struktūru. Atkal jau – varat tās izmantot vai arī izlaist, lai kā vēlaties. Manā gadījumā es izvēlējos neizvēlēties nevienu sagatavi, tāpēc sāku ar tukšu lapu.

Jūs saņemat visas nepieciešamās rediģēšanas pamatiespējas, lai izveidotu zināšanu bāzes rakstu.

Dokumanta stilu iestatījums zināšanu bāzes rakstam programmā monday.com

Tas nav nekas pārāk atraktīvs, taču darbu paveic, un pa to ir neticami viegli pārvietoties.

Man patika visas piedāvātās iespējas pielāgot rakstus. Tas ietver sava koda, video, GIF attēla un kontrolsaraksta pievienošanu. Atkal jau – tas nav nekas pārāk iespaidīgs, bet tas, cik viegli to var ievietot savos rakstos, ir jauki, un es redzu, kā tas var noderēt daudziem cilvēkiem.

Elementi, ko varat pievienot savam dokumentam monday.com zināšanu bāzē

Drusku iepazinos ar iespējām un nedaudz palaboju savu rakstu.

Zināšanu bāzes raksta pārskats monday.com

Tiklīdz biju ticis galā ar augu attēlu pievienošanu, nolēmu, ka raksts ir publicēšanas vērts. Un tieši te es sadūros ar savu pirmo jautājumu. Kur ir publicēšanas poga? Tā kā es biju pieradis pie lietotāja saskarsmes, kas piedāvā jums lielu, košu pogu jūsu darba publicēšanai, es biju mazliet pārsteigts.

Tāpēc mēģināju paskatīties apkārt un klikšķināt uz visa, kas, šķita, varētu būt noderīgs.

Jauna dokumenta iespējas monday.com zināšanu bāzē

Neveiksmīgi. Tāpēc nolēmu meklēt nepieciešamo informāciju monday.com atbalsta rakstos. Es pārlasīju dažus, bet joprojām nesapratu, kā dalīties savos rakstos ar ārpasauli.

Tāpēc vērsos pie klientu atbalsta. Mijiedarbība bija ļoti profesionāla un draudzīga, ko ļoti augstu novērtēju. Pēc neilgas sarunas atbalsta pārstāvis man teica, ka patiesībā nav nekādas iespējas publicēt rakstu ārēji.

Biju nedaudz pārsteigts, jo nekur nebija minēts, ka monday.com iekšējā zināšanu bāze ir vienīgais variants. Lai gan kā darbplūsmas programmatūrai tajā ir kaut kāda loģika.

Lietotāja pieredze un funkcijas

Monday.com darbojas pārlūkprogrammā, tāpēc jūsu lietotajai operētājsistēmai nav nekādas nozīmes. Google Chrome ir visieteicamākais, taču bez jautājumiem to var lietot arī Firefox, Safari un Microsoft Edge.

Vispārējā pieredze ar pašu programmatūru bija patīkama. Viss ir ļoti noslīpēts un viegli saprotams pat tādam cilvēkam kā es, kuram nav lielas pieredzes ar darbplūsmas programmatūru.

Par spīti nelielajam apjukumam, ko piedzīvoju saistībā ar raksta publicēšanu, es lieliski pavadīju laiku, mijiedarbojoties ar monday.com programmatūru. Un tad, kad man bija nepieciešama palīdzība, klientu atbalsts bija viegli pieejams un ļoti noderīgs. Tomēr es būtu to novērtējis, ja viņi būtu padarījuši saprotamāku un skaidrāku to faktu, ka nav pieejama ārējā zināšanu bāze.

Monday.com ļauj izveidot neierobežotu skaitu zināšanu bāzes rakstu pat savā bezmaksas paketē. Šos rakstus varat saglabāt privātus vai dalīties tajos ar savu komandu.

Ir daudz funkciju, ko varat izmantot, lai rakstītu un pielāgotu savus rakstus. Ja esat gatavs izaicinājumam, varat pievienot arī savu kodu.

Cenas

Individual

Šī ir bezmaksas pakete, kas iekļauj līdz 2 darbvietām. Tā piedāvā ierobežotas funkcijas un funkcionalitāti. Lai gan tā nav tik bagātīga kā maksas iespējas, tā tomēr ļauj izveidot tik daudz rakstu, cik vēlaties, ļauj izmantot vairāk nekā 200 iepriekš izveidotu sagatavju, un tai ir līdz pat 500MB liela krātuve.

Basic

Izvēloties šo paketi jūs maksājat 8 eiro par vienu darbvietu mēnesī un tajā iekļauti visi bezmaksas paketē iekļautie līdzekļi. Jūs iegūstat arī 5 GB lielu krātuvi, neierobežotu skatītāju skaitu, kopīgojamas formas un daudz ko citu.

Standard

Monday.com populārākā cenu pakete maksā 10 eiro par vienu darbvietu mēnesī. Šajā paketē ir iekļauti visi līdzekļi no iepriekšējā līmeņa paketēm, 20 GB krātuve, 6 mēnešu aktivitāšu žurnāli, viesu piekļuve un ierobežots skaits automatizētu darbību un integrāciju.

Pro

Par 16 eiro par vienu darbvietu mēnesī varat baudīt visas funkcijas, ko piedāvā zemāka līmeņa paketes, un vēl vairāk. Šajā cenu punktā failu, attēlu utt. krātuves apjoms ir 100GB. Aktivitāšu žurnāli glabājas līdz pat 1 gadam. Varat arī izmantot 25 000 automatizētas darbības mēnesī un 25 000 integrācijas aktivitātes. Turklāt jūs varat izmantot neierobežotas piekļuves iespēju, lai sadarbotos ar ārējiem partneriem.

Enterprise

Šim līmenim ir pielāgota cena, tāpēc jums būs jāaprunājas ar monday.com pārdošanas komandu, lai to noskaidrotu. Šajā paketē iekļautas visas funkcijas no lētākiem līmeņiem, kā arī daudzas liela uzņēmuma līmeņa funkcijas.

Secinājums

Kopumā mana pieredze ar monday.com bija lieliska. Kā personai, kas pārāk bieži nestrādā ar darbplūsmas programmatūru, lietotāja saskarne bija viegli saprotama un navigējama. Man nevajadzēja daudz palīdzības, lai noskaidrotu, kā izveidot savus zināšanu bāzes rakstus un pielāgot tos savai gaumei.

Un pat tad, kad saskāros ar kādu jautājumu, man nebija tālu jāmeklē palīdzība. Tas, ka monday.com neļauj publicēt zināšanu bāzes rakstus ārēji, raisa nelielu vilšanos. Tomēr, ja es meklētu tieši iekšējo zināšanu bāzes konstruktoru, monday.com būtu spēcīgs pretendents.

Neierobežots dokumentu skaits, ko varat izveidot, sniedz šai programmatūrai lielisku potenciālu būt par diezgan spēcīgas iekšējās zināšanu bāzes pamatelementu.

Apkopojot, monday.com ir ļoti viegli lietojams ar lielisku lietotāja saskarni un patīkamu lietotāja pieredzi. Ja jums neraisa vilšanos iespējas trūkums veidot ārēju zināšanu bāzi, šis risinājums var būt lielisks un pieejams variants gandrīz ikvienam.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Mani zināšanu bāzes raksti neielādējas

Ņemot vērā, kā darbojas interneta savienojums un vai jūsu pārlūkprogramma tiek atbalstīta, mēģiniet ielādēt paneli inkognito režīmā. Šādi varat noskaidrot, vai cēlonis ilgam ielādes laikam ir lokālie sīkfaili. Ja tas neatrisina problēmu, mēģiniet atjaunināt pārlūkprogrammu uz jaunāko versiju. Ja viss iepriekš minētais neizdodas, varat saglabāt savu ekrānuzņēmumu un sazināties ar monday.com klientu atbalsta dienestu.

Product reviews

Apakšdomēns ir domēns, kas ir daļa no lielāka domēna, ko sauc par galveno domēnu. Katram LiveAgent kontam ir savs apakšdomēns.

Apakšdomēns

LiveAgent ir uzņēmums, kas piedāvā klientu apkalpošanas un citu programmatūru. Tas nodrošina proaktīvu klientu atbalstu arī uz WordPress mājaslapām un piedāvā 180 papildu funkcijas un 40 trešo pušu integrācijas. LiveAgent ir alternatīva Smartsupp, kas pieejama bez maksas un kredītkartes rekvizītiem, un var izmēģināt 7 vai 30 dienas. Uzņēmuma mājaslapā var reģistrēties un izveidot savu kontu. Lai izveidotu savu tiešsaistes biznesu, ir vērts izmantot dažus rīkus, piemēram, Etsy meklēšanu un Google Trends un Google Ads Keyword Planner.

Vai vēlaties uzzināt, vai Freshdesk piedāvā jūsu uzņēmumam piemērotu zināšanu bāzes līdzekli? Lasiet mūsu apskatu un uzziniet!

Freshdesk zināšanu bāzes apskats

Freshdesk piedāvā lietotājam draudzīgu saskarni un pielāgojamas sagataves, kas palīdz sākt darbu uzņēmuma zināšanu bāzes izveidē. Programmatūra ir viegli uzstādāma un izmantojama, ar iespējām radīt sarežģītus atbalsta rakstus vai uzrakstīt vienkāršus atjauninājumus. Cenas ir atkarīgas no izvēlētas abonēšanas paketes. Papildu rediģēšanas iespējas var prasīt atbalstu, bet Freshdesk piedāvā rediģēšanas rīkus plus SEO integrāciju. Ir pieejama bezmaksas pakete.

Vēlaties uzzināt ko vairāk par Stonly zināšanu bāzi? Lasiet mūsu rakstu, lai noskaidrotu, kā tā darbojas un kā tai veicās mūsu testos.

Stonly zināšanu bāzes apskats

Stonly ir zināšanu bāzes risinājums, kas piedāvā dažādas sagataves un ļoti modernu saskarni, kuras izmantošana ir vienkārša. Ceļvedis palīdzēs lietotājiem izveidot saturu soli pa solim, bet var būt grūtības, ja vēlaties kaut ko citu no saraksta. Stonly nav bezmaksas un tā dažādās paketes cenām var būt augstas, no $128,55 mēnesī līdz $464,26 mēnesī.

Vai meklējat lielisku palīdzības dienesta programmatūru savam Mārketinga un Telekomunikāciju uzņēmumam? Jūsu meklējumi ir galā, paskatieties, ko piedāvā LiveAgent.

Palīdzības dienesta programmatūra Mārketinga nozarei

Reāllaika čata ievietošana vietnē varā uzlabot reklāmguvumu, veidot lojālāku klientu bāzi un paplašināt biznesu. Ir svarīgi nodrošināt cilvēcisku kontaktu un sniegt klientiem izvēles iespējas. LiveAgent ir piemērots marketologiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju