Šie ir Quality Unit privātuma noteikumi. Mūsu mājas lapa tīmeklī ir pieejama adresē http://www.qualityunit.com. Ja jums ir kādi jautājumi par šiem noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

Datu Apkopošana un Noteikumi

Quality Unit rūp jūsu privātums, tāpēc mēs ievērojam Privātuma Nosacījumu Platformas Projekta (The Platform for Privacy Preferences Project) jeb P3P praksi. P3P tika izstrādāts, lai tīmekļa lietotājiem dotu precīzāku kontroli pār to, kādu informāciju viņi vēlas ļaut publiskot.

Quality Unit patur tiesības piekļūt jebkuram vai visiem Jūsu kontiem, lai atbildētu uz Jūsu tehniskā atbalsta pieprasījumiem. Mēs nodrošinām atbilstošus administratīvus, fiziskus un tehniskus drošības pasākumus, lai aizsargātu Jūsu datu drošību, konfidencialitāti un integritāti. Mēs neizpaudīsim Jūsu datus, izņemot gadījumus, ja to pieprasa likums vai ja Jūs to atļaujat.

Datu arhivēšanas/noņemšanas noteikumi

Jebkurā laikā varat pieprasīt savu datu dzēšanu, nosūtot e-pastu uz support@liveagent.com. LiveAgent lietotne ļauj dzēst visus sensitīvos datus par klientiem pēc viņu pieprasījuma tieši LiveAgent lietotnē, dzēšot visus ar klientu saistītos pieteikumus un kontaktinformāciju. Turklāt katrs LiveAgent konta īpašnieks var pilnībā kontrolēt savu kontu un jebkurā laikā var pieprasīt tā dzēšanu nosūtot e-pastu mums uz support@liveagent.com. LiveAgent mākonim ir arī automātiskas procedūras apturēto kontu dzēšanai, lai nodrošinātu, ka mēs neuzglabājam jūsu datus bezgalīgi ilgi pēc tam, kad esat nolēmis pārtraukt mūsu pakalpojumu izmantošanu. Ja jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu info@liveagent.com

Datu saglabāšanas noteikumi

Mēs glabājam klientu datus mūsu pakalpojumu lietošanas laikā vai līdz brīdim, kad viņi pieprasa dzēst savus datus. Pārtrauktie konti tiek automātiski dzēsti no mūsu mākoņa nākamo 30 dienu laikā. No tā brīža mums LiveAgent mākonī nav nekādu aktīvu datu, taču mēs vēl 30 dienas glabājam visas datu bāzes dublējumu. Kad dublējuma derīguma termiņš beidzas, mēs vairs neuzglabājam nekādus datus no jūsu konta.

P3P noteikumi nosaka, ka dati tiek apkopoti grupās (dēvēti arī par “deklarācijām”).) Mūsu noteikumi ietver 4 datu grupas. Katras grupas datu apstrādes paņēmieni tālāk tiks izklāstīti atsevišķi:

Grupa “Pieejas Žurnāla Informācija”

Quality Unit vāc anonīmus datus par lietotāju uzvedību, izmantojot mūsu programmatūras risinājumus. Mēs uzraugām šos datus, lai uzlabotu mūsu produktu un novērstu kļūdas un neplānotus darbības pārtraukumus.

Mēs apkopojam šādu informāciju:

 • Klikšķu plūsmas datus
 • Konta izmantošanas datus
 • HTTP protokola elementus

Šie dati tiks izmantoti sekojošajiem mērķiem:

 • Pašreizējās darbības pabeigšana un atbalsts
 • Mājaslapas un sistēmas administrācijai
 • Izpētei un attīstībai
 • Mūsu produktu un pakalpojumu uzlabošanai

Šos datus izmantos tikai Quality Unit un tā pārstāvji. Turpmāk ir paskaidrots, kāpēc šie dati tiek vākti. Mūsu tīmekļa serveris apkopo pieejas žurnālus, kuros ir šī informācija.

Grupa “Sīkdatnes”

Mēs apkopojam šādu informāciju:

 • HTTP sīkdatnes
 • Flash sīkdatnes

Šie dati tiks izmantoti sekojošajiem mērķiem:

 • Izpētei un attīstībai.
 • Vienreizējai pielāgošanai.

Šos datus izmantos tikai Quality Unit un tās pārstāvji. Turpmāk sniegts paskaidrojums, kāpēc šie dati tiek vākti: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu mūsu vietnes apmeklētājus un mēs varētu labāk saprast, kuras mūsu vietnes daļas jums vislabāk noder. Mēs izmantojam sīkdatnes arī, lai mūsu serveris varētu saglabāt informāciju par Jūsu pirkumu groza saturu.

Grupa “Darījuma informācija” (obligāta)

Mēs apkopojam šādu informāciju:

 • Fizisko kontaktinformāciju
 • Tiešsaistes kontaktinformāciju
 • Demogrāfiskos datus
 • Pirkumu informāciju

Šie dati tiks izmantoti sekojošajiem mērķiem:

 • Pašreizējās darbības pabeigšana un atbalsts
 • Izpētei un attīstībai

Šos datus izmantos tikai Quality Unit un tā pārstāvji. Papildus šo informāciju saņems arī šādas struktūras:

 • Lai sazinātos ar apmeklētājiem, saistībā ar pakalpojuma vai produkta mārketingu.

Šos datus izmantos tikai Quality Unit un tā pārstāvji. Papildus šo informāciju saņems arī šādas struktūras:

 • Piegādes dienesti

Turpmāk ir sniegts paskaidrojums, kāpēc šie dati tiek vākti:

 • Informācija, ko apkopojam, lai apstrādātu jūsu pirkumu.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir tehnoloģija, ko var izmantot, lai nodrošinātu Jums pielāgotu informāciju no tīmekļa vietnes. Sīkdatne ir datu elements, ko tīmekļa vietne var nosūtīt Jūsu pārlūkprogrammai, kas to var saglabāt jūsu sistēmā. Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu tā, lai tā paziņotu, kad saņemat sīkdatni, un dotu Jums iespēju izlemt, vai tam piekrist.

Flash sīkdatnes (vietējie koplietojamie objekti) ir tehnoloģija, ko piedāvā Macromedia Flash Player. Lai aizsargātu Jūsu privātumu, varat iestatīt operētājsistēmas atļaujas tā, lai pārlūkprogramma nevarētu ierakstīt nekādu informāciju Jūsu diskā. Nākamā iespēja, kā izvairīties no Flash sīkdatnēm, ir datorā atinstalēt Macromedia Flash Player.

Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

 • Lietotāju mērķauditorijas atlasei
 • Izpētei un attīstībai

Kompakts Noteikumu Kopsavilkums

Šiem noteikumiem atbilstošie kompaktie noteikumi ir sekojošie:

CP=NOI CURa ADMa DEVa TAIa CONa OUR DELa BUS IND PHY ONL UNI PUR COM NAV DEM STA

Šajā tabulā ir izskaidrota katra lauka nozīme kompaktajos noteikumos.

LauksNozīme
CP= Šis ir kompakto noteikumu virsraksts, tas norāda, ka tālāk tekstā ir norādīta P3P kompaktie noteikumi.
NOINekāda identificējama informācija netiek apkopota, tāpēc piekļuve nav iespējama.
CURaDati tiek izmantoti, lai pabeigtu pašreizējo darbību.
ADMaDati tiek izmantoti vietnes administrēšanai.
DEVaDati tiek izmantoti izpētei un attīstībai.
TAIaDati tiek izmantoti, lai pielāgotu vietni.
CONaDati tiek izmantoti, lai sazinātos ar lietotāju.
OURDati tiek sniegti mums un mūsu aģentiem.
DELaDati tiek sniegti mūsu piegādes pakalpojuma sniedzējiem.
BUSMūsu uzņēmējdarbības praksē ir norādīts, cik ilgi dati tiks glabāti.
INDDati tiks glabāti neierobežotu laiku.
PHYTiek apkopota fiziska kontaktinformācija.
ONL Tiek apkopota tiešsaistes kontaktinformācija.
UNITiek vākti unikāli identifikatori.
PURTiek apkopota pirkuma informācija.
COMTiek apkopota datora informācija.
NAVTiek vākti navigācijas un klikšķu plūsmas dati.
DEMTiek vākti demogrāfiskie un sociālekonomiskie dati.
STATiek vākti stāvokļa pārvaldības dati

Kompaktos noteikumus tīmekļa serveris nosūta kopā ar tajā aprakstītajām sīkdatnēm. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet P3P ieviešanas ceļvedi vietnē http://www.w3.org/TR/p3pdeployment.

Noteikumu Novērtējums

Tīmekļa pārlūkprogramma novērtēs šo noteikumu kompaktos noteikumus, katru reizi, kad tā izmantos sīkdatni. Tīmekļa pārlūkprogrammas darbības būs atkarīgas no tā, kādu privātuma līmeni lietotājs ir izvēlējies savā pārlūkprogrammā (zems, vidējs, vidēji augsts vai augsts – noklusējuma iestatījums ir vidējs.) Turklāt tīmekļa pārlūkprogramma pārbaudīs, vai sīkdatņu noteikumi ir uzskatāmi par apmierinošiem vai neapmierinošiem, vai sīkdatne ir sesijas sīkdatne vai pastāvīgā sīkdatne un vai sīkdatne tiek izmantota pirmās puses vai trešās puses kontekstā.

Piezīme: šis novērtējums pašlaik ir eksperimentāls, un to nevajadzētu uzskatīt par aizstājēju testēšanai ar īstu tīmekļa pārlūkprogrammu.

Neapmierinoši noteikumi: šādi kompaktie noteikumi tiek uzskatīti par neapmierinošiem saskaņā ar tīmekļa pārlūkprogrammas definētajiem noteikumiem. Tīmekļa pārlūkprogrammas uzvedība attiecībā uz sīkdatnēm, kas iestatītas saskaņā ar šiem kompaktajiem noteikumiem, ir šāda:

Pirmās puses izmantošanaTrešās puses izmantošana
Pastāvīgās SīkdatnesZems: šajā līmenī noteikumi ir apmierinoši – sīkdatnes tiks pieņemtas. Vidējs: Noraidīšanas iespēja nav nodrošināta visiem neapmierinošajiem mērķiem un saņēmējiem, tāpēc sīkdatne tiks pazemināta līdz sesijas sīkdatnei. Vidēji augsts: noraidīšanas iespēja nav nodrošināta, tāpēc sīkdatne tiks bloķēta. Augsts: tā kā nav prasīta piekrišana, sīkdatne tiks bloķēta.Zems: noraidīšanas iespēja nav paredzēta visiem neapmierinošajiem mērķiem un saņēmējiem, tāpēc sīkdatne tiks pazemināta par sesijas sīkdatni. Vidējs: noraidīšanas iespēja nav nodrošināta visiem neapmierinošajiem mērķiem un saņēmējiem, tāpēc sīkdatne tiks bloķēta. Vidēji augsts: tā kā piekrišana nav prasīta, sīkdatne tiks bloķēta. Augsts: tā kā piekrišana nav prasīta, sīkdatne tiks bloķēta.
Sesijas sīkdatnesZems: šajā līmenī noteikumi ir apmierinoši, sīkdatnes tiks pieņemtas. Vidējs: šajā līmenī noteikumi ir apmierinoši, sīkdatnes tiks pieņemtas. Vidēji augsts: Šajā līmenī noteikumi ir apmierinoši, sīkdatnes tiks pieņemtas. Augsts: tā kā nav prasīta piekrišana, sīkdatnes tiks bloķētas.Zems: šajā līmenī noteikumi ir apmierinoši, sīkdatnes tiks pieņemtas. Vidējs: noraidīšanas iespēja nav paredzēta visiem neapmierinošajiem mērķiem un saņēmējiem, tāpēc sīkdatne tiks bloķēta. Vidēji augsts: tā kā noraidīšanas iespēja nav prasīta, sīkdatne tiks bloķēta. Augsts: tā kā noraidīšanas iespēja nav prasīta, sīkdatne tiks bloķēta.

Noteikumos, ko Internet Explorer 6 uzskata par neapmierinošiem, ir iekļautas noteiktas datu kategorijas, kuras tiek izmantotas vai kopīgotas noteiktā veidā. Šie noteikumi ir iekļauti neapmierinošo kategorijā, jo ar šo noteikumu sīkdatnēm ir saistītas šādas datu kategorijas:

 • Fiziskā kontaktinformācija tiek apkopota.
 • Tiešsaistes kontaktinformācija tiek apkopota.

Turklāt dati tiek izmantoti šādā veidā, atzīmējot noteikumus kā neapmierinošus:

 • Dati, kas tiek izmantoti, lai sazinātos ar lietotāju.

Ņemiet vērā, ka, atļaujot noraidīšanu, šie noteikumi būs apmierinoši zema un vidēja līmeņa iestatījumos un vidēji augsta līmeņa iestatījumos attiecībā uz pirmās puses sīkdatņu izmantošanu. Lai noteikumus uzskatītu par apmierinošiem, pie augsta līmeņaun vidēji augsta līmeņa iestatījuma trešo pušu sīkdatnēm visiem šiem datu izmantošanas veidiem ir jābūt brīvprātīgai izvēlei.

Saistītie Raksti

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x