Nodrošiniet klientiem nekavējošas atbildes

Viegli izveidojiet satriecošas zināšanu bāzes un BUJ.

  • ✓ Bez iestatīšaas maksas    
  • ✓ Klientu atbalsts 24/7    
  • ✓ Bez kredītkartes piesaistes    
  • ✓ Atceliet jebkurā laikā
Lieto
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Knowledge base software by LiveAgent

Zināšanu bāzes programmatūra labākai pašapkalpošanai

Zināšanās ir spēks. Dodiet saviem klientiem iespēju palīdzēt sev pašiem un atvieglojiet savu aģentu ikdienas darbu izveidojot gudru un pielāgojamu zināšanu bāzi.

LiveAgent is the most reviewed and Visnovērtētākā palīdzības dienesta programmatūra maziem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk ar LiveAgent.

Zināšanu bāze ir daļa no klientu portāla kopuma

Aizpildiet savu zināšanu bāzi ar forumiem, klientu atsauksmēm un lietojiet neierobežotu biļešu vēstures priekšrocību.

Uzlabojiet savu darba plūsmu
ar zināšanu bāzes programmatūru

Klienti parasti meklē atbildes patstāvīgi. Labi strukturēta zināšanu bāze
var samazinās atbalsta biļešu skaitu un uzlabot Jūsu kopējo efektivitāti. 

Knowledge Base Software by LiveAgent
Peter Komornik

LiveAgent apvienoizcilu tiešsaistes tērzētavu, biļešu sistēmu un automatizāciju, kas ļauj mums sniegt ārkārtīgi labu atbalstu mūsu klientiem.

black Slido logo

4 vienkārši soļi Jūsu zināšanu bāzes programmatūras iestatīšanai

Zināšanu bāze platforma var spēlēt galveno lomu Jūsu kopējā klientu atbalstā.

Daudzzināšanu bāze

Daudzināšanu bāze ir ļoti parocīga, ja uzņēmums pārdod vairākus produktus, zīmolus vai sniedz vairākus neatkarīgus pakalpojumus. Viens LiveAgent konts ļauj Jums izveidot neierobežotu zināšanas bāžu daudzumu, kur katrai var būt savs unikālais dizains, iestatījumi un saturs.

Sniedziet saviem klientiem nepieciešamās zināšanas ar lieliskās vadlīnijām.

Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent | Live Agent05:07Youtube video: Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent
Live Agent
Attachment in articles feature for Knowledge base articles - LiveAgent

Jaudīgs WYSIWYG redaktors

Zināšanu bāzes izveide nav sarežģīta. Viss, kas Jums ir nepieciešams izdarīt – izveidot noteiktas kategorijas, lai Jūsu zināšanu bāze būtu viegli pārlūkojama. Tad aizpildiet šīs kategorijas ar saturu izmantojot iebūvētu WYSIWYG redaktoru. Pielāgojiet saturu ar nepieciešamajiem virsrakstiem, krāsām, stiliem un attēliem, lai izveidotu labāku Jūsu rakstu struktūru. Būt pieejamam nav grūtu.

Taisnīga zināšanu bāzes programmatura

Zināšanas nozīmē spēku. Taču nododot tās saviem klientiem Jums nemaksās ne centa. Mūsu cenas ir veidotas paturot to prātā un tādēļ zināšanu bāzes sistēma ir daļa no mūsu lētākā plāna.

Ticket

Biļete

Maziem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$15 /mēn.
Ticket+Chat

Biļete+Tērzētava

Maziem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$29 /mēn.

Citas galvenās LiveAgent funkcijas

Zināšanu bāzes portāls ir tikai aizsberga virsotne. Sasniedziet savu pilnu potenciālu ar LiveAgent daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūru.

Ar LiveAgent Jūsu e-pasti, tērzēšanas, zvani un sociālo tīklu atzīmēšanas būs vienā universālā iesūtnē.  Lasīt vairāk…

Reāllaika tiešsaistes tērzētava

Tiešsaistes tērzētavas atbalsts ir veiksmīgas klientu iegūšanas strātēģijas galvenā sastāvdaļa jebkuram uzņēmumam. Lasīt vairāk…

Izveidojiet virtuālo zvanu centru kā daļu no Jūsu daudzkanālu palīdzības dienesta risinājuma. LiveAgent apvieno telefona zvanus no Jūsu mājaslapas un pārvalda tos no vienas vietas. Lasīt vairāk…

Savienojiet savus sociālo tīklu profilus ar LiveAgent un atbildiet uz komentāriem, privātām ziņām vai Tvītiem tieši no Jūsu konta. Lasīt vairāk…

Vairāk nekā 30 000 uzņēmumi nevar kļūdīties

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes, lai saprastu, kā LiveAgent var uzlabot Jūsu klientu atbalstu un pacelt Jūsu biznesa partneru apmierinātību.

Kāpēc zināšanu bāzes sistēma?

70% klientu dod priekšroku ielūkoties atbildēs pirms saziņas ar klientu servisu. Iestatiet zināšanu bāzi tikai ar dažiem klikšķiem, izveidojiet kategorijas un rakstus un pielāgojiet to sava uzņēmuma dizainam bez kodēšanas.

Business bag - icon

Biznesa ieguvumi

Palīdziet pat bezsaistē

Izcils klientu serviss un rūpes

Iekšējās zināšanas uzņēmumā

ticketing software powerful collaboration - icon

Klientu ieguvumi

24/7/365 pieejamība

Iespēja patstāvīgi saņemt atbildes

Ātrākais klientu atbalsts

Kāpēc uzņēmumiem ir nepieciešams
zināšanu bāzes risinājums?

Jūs ziniet savus klientus labāk. Dodiet viņiem nepieciešamo informāciju un koncentrējieties uz viņu apmierinātību.

Clock icon

Nepacietīgi klienti gaida palīdzību

Labi uzrakstīti zināšanu bāzes raksti sniedz ātru palīdzību Jūsu klientiem. Veiciet melnrakstus, pielāgojiet dizainu un labojiet visus zināšanu bāzes rakstsus ar WYSIWYG redaktoru.

Pazaudēti un apjukuši klienti

Pazaudēti klienti var teikt. Lai to novērstu, izveidojiet BUJ (biežāk uzdotos jautājumus) un tiehniskās produktu instrukcijas kā daļu no sava klientu portāla.

Pārslogots klientu atbalsts

Vai vēlaties sniegt spožu klientu servisu ar ierobežotiem resursiem? Samaziniet ienākošo e-pastu un tērzēšanu slodzi izveidojot zināšanu bāzi.

Kas ir zināšanu bāzes programmatūra?

Zināšanu bāzes programmatūra vai, kā to parasti sauc, atbalsta dokumentācijas programmatūra tver, glabā un kopīgo visus Jūsu svarīgos datus vienā vietā, kas ir viegli pieejama Jūsu klientiem. Tiešsaistes pašapkalpošanās datubāze sniedz ātrāko un visērtāko palīdzību ikvienam, kam ir nepieciešama informācija par Jūsu produktiem.

Jo tas atbalsta Jūsu klientus pat, ja Jūsu aģenti ir bezsaistē. Labi organizēta zināšanu bāze var saglabāt Jūsu uzņēmumam tonnas vai resursus.

LiveAgent - What is knowledge base software?
Knowledgebase customization in Customer portal software - LiveAgent

Kā izvēlēties pareizo zināšanu bāzes rīku

Pielāgošanas iespēja, iespēja veidot organizētas struktūras, un viegli pievienot saturu ir tikai daži no galvenajiem faktoriem, uz kuriem skatās uzņēmumi, izvēloties pareizo zināšanu bāzes sistēmu. Labi izvēlētai programmatūrai zināšanu pārvaldībai ir jābūt viegli savienojamai ar citiem Jūsu klientu atbalsta kanāliem un jāsniedz ērtu pieredzi Jūsu klientiem. LiveAgent zināšanu bāzes programmatūra ir daļa no klientu portāla, kas ir daļa no daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūras.

Pievienojieties veiksmīgu uzņēmumu klubā

Pievienojieties tūkstošiem uzņēmumu, kas ir uzticējušies LiveAgent, lai kopīgotu savas zināšanas ar klientiem.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
winners illustration

Visi atbalsta kanāli zem viena jumta

LiveAgent zināšanu bāzes programmatūra savieno vairākus saziņas kanālus un piedāvā gandrīz 200 funkcijas.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

BUJ

Kas ir zināšanu bāzes rīki?

Zināšanu bāzes rīki ir rīki, kas ļauj Jūsu klientiem atrast atbildes uz saviem jautājumiem bez sazināšanās ar Jūsu klientu atbalsta komandu. Zināšanu bāzes ir atrodamas uzņēmuma mājaslapā BUJ, foruma vai instrukciju rakstu formā.

Kas ir zināšanu bāzes pārvaldība?

Zināšanu bāzes pārvaldība ir programmatūra, kas ir izstrādāta datubāžu pārvaldībai un Jūsu lietotāju atbalstam. Zināšanu bāzes sniedz praktiskus rakstus, BUJ un forumus.

Kā izveidot zināšanu bāzi?

Pirmais solis zināšanu bāzes izveidei ir izlemt, kādu informāciju Jūs velaties tajā iekļaut. Tad izlemt tās struktūru un sākt rakstīt pirmos rakstus. Pievienot uzskates līdzekļus, piemēram, ekrānuzņēmumus vai video pamācības, lai padarītu savu saturu ērtāku. Pievienot BUJ un forumus. Publicēt savu zināšanu bāzi un saņemt atsauksmes un ieteikumus no saviem lietotājiem, lai redzētu, ko vēl vajag pievienot.

Kas ir zināšanu bāzes programmatūra?

Zināšanu bāzes programmatūra ir daļa no palīdzības dienesta risinājuma kopuma. Tā ir pašapkalpošanās forma Jūsu mājaslapas apmeklētājiem/klientiem. Turklāt, Jūsu uzņēmums var izveidot rakstus, forumus un ieteikumu dēli, lai uzlabotu efektivitāti līdz maksimālam potenciālam.

Kā Jūs varat izveidot zināšanu bāzi LiveAgent platformā?

Katram kontam ir bezmaksas Klientu portāla/Zināšanu bāzes piemērs, kas ir pilnībā pielāgojams pēc Jūsu vajadzībām. Pielāgošanai ejiet uz Klientu Portāls>Vispārīgi>Iestatījumi.

Kāpēc zināšanu bāze ir svarīga?

Zināšanu bāzes ir svarīgas, jo tās samazina darba slodzi klientu servisa aģentiem, un ietaupa laiku klientiem. Tā vietā, lai sazinātos ar uzņēmumu un gaidīt atbildes, klienti var nekavējoties atrast nepieciešamās atbildes Jūsu vietnē bez saziņas ar kādu citu.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to Zināšanu Bāzes programmatūra
Front Alternativa 2

Front Alternativa 2

LiveAgent ir ātrs un noderīgs rīks, kas ļauj tiešsaistē sazināties ar klientiem. Tas ļauj sniegt ātru atbalstu un kontrolēt situāciju. Uzņēmumi pāriet uz LiveAgent, jo tas palielina klientu apmierinātību, samazina aģentu darba laiku un piedāvā vairāk nekā 175 funkcijas.

LiveAgent sadales funkcija palīdz ZSE sadalīt tūkstošiem palīdzības pieteikumu pareizajām nodaļām un darbiniekiem. Uzziniet, kā sākās LiveAgent un ZSE stāsts.

E.ON

LiveAgent palīdz uzņēmumam E.ON paaugstināt klientu apkalpošanas veiktspēju un sniegt tūlītējas atbildes. LiveAgent piedāvā daudzas funkcijas, integrācijas un atbalstu, kā arī bezmaksas izmēģinājuma periodu. Uzņēmums piedāvā programmatūras risinājumus klientu apkalpošanai, sūdzību pārvaldībai un e-pasta pārvaldībai. Sales kontaktinformācija uzņēmuma LiveAgent un tā sociālie tīkli.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Meklējat alternatīvu Dixa?

LiveAgent ir lielisks rīks, kas var uzlabot klientu atbalstu un produktivitāti arī dinamiskajā tiešsaistes biznesā, tā ir lieliska alternatīva citiem produktiem ar pievienoto vērtību, un to izmanto dažādas uzņēmējdarbības nozari. Šis rīks ir viegli lietojams un piedāvā daudz funkciju, kas var nodrošināt labāku atbalstu klientiem, kas spēj padarīt spēlētājus apmierinātus un uzlabot pārdošanas apjomus.

LiveAgent ir izveidojis bezmaksas, gatavas lietošanai e-pasta veidnes jebkurai kompānijai vai juridiskai personai, kas atbild par atbilžu sniegšanu sasitībā ar kādu preci vai pakalpojumu.

Atbildes jautājumiem saistītiem ar produktiem/pakalpojumu

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzkanālu saziņu, CRM sistēmas, VoIP tālruņa sistēmas, sūdzību pārvaldības sistēmu un citas funkcijas. Uzņēmums piedāvā demonstrācijas, bezmaksas izmēģinājumus un atbalstu klientiem. LiveAgent ir dibināts 2004. gadā un ir saņēmis balvas un sertifikātus no voIP partneriem. Piesakieties bezmaksas izmēģinājumam, lai izmēģinātu programmatūru.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Meklējat Extend alternatīvu?

Liveagent piedāvā bagātīgu funkciju klāstu par saprātīgu cenu, ieskaitot vienoto iesūtni un vairāk nekā 175 funkcijas, lai uzlabotu produktivitāti un padarītu darbu patīkamāku. Uzņēmumi iegūst vairāk laika, atrisinot vairāk klientu pieprasījumu un pielāgojot servisu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju