Pierakstīties uz demonstrāciju

Ko Jūs uzzināsiet demonstrācijas laikā?
  • Kā sasniegt sava uzņēmuma mērķus ar LiveAgent – vai mērķis ir klientu apmierinātības uzlabošana vai vairāk pārdošanas radīšana.
  • Kā LiveAgent darbojas. Mēs Jums sniegsim informāciju par produktu, lai Jūs varētu uzzināt, kā tas darbojas ar mūsu programmatūru.
  • Atbildes par jebkādiem cenu, pakalpojuma, savienojamības un funkciju jautājumiem.
Saistītie Raksti arDemonstrācijas Pieprasīšana
Vēlies uzplaiksnīt podkāstu pasaulē? Iepazīstieties ar mūsu podkāstu uzsākšanas kontrolsarakstu, lai palaistu savu šovu.

Podkāsta uzsākšanas kontrolsaraksts

Tekstā ir runa par to, ka Podkāsti ir veids, kā dalīties idejās ar pasauli un to ir viegli radīt, veicot tikai dažus vienkāršus soļus. Podkāsti ir lielisks mārketinga rīks uzņēmumiem, un daudzi jau to izmanto, lai sasniegtu plašāku auditoriju un sazinātos ar potenciālajiem klientiem. Teksts arī piemin Podkāsta uzsākšanas kontrolsarakstu, kas ir svarīgs, lai veiksmīgi sāktu savu Podkāstu.

Ja gribat būt efektīvāks, nekas jūs neattur. Vairākas pieteikumu cilnes ļauj vienlaikus risināt vairākus pieteikumus.

Vairākas palīdzības pieteikumu cilnes

Ja gribat būt efektīvāks, nekas jūs neattur. Vairākas pieteikumu cilnes ļauj vienlaikus risināt vairākus pieteikumus.

Palīdzības lietojumprogramma ir programma, kas tiek izmantota noteikta tipa failu apstrādei, citu failu nekā HTML, GIF, JPEG attēlu, lai apstrādātu tādus failu tipus, ko pārlūkprogramma nespēj apstrādāt.

Palīdzības lietojumprogramma

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzvalodu atbalstu un uzlabo klientu apmierinātību, samazinot aģentu darba laiku. Tās funkcijas ietver Facebook integrāciju, zvanu centru, pašapkalpošanos un tiešsaistes čatu. Uzņēmums LiveAgent arī piedāvā VoIP tālruņa sistēmas un sūdzību pārvaldību. Tai ir plašas iespējas uzlabot klientu apkalpošanu un pārdošanu tiešsaistē.

Baltais motīvs ir viens no LiveAgent aģentu paneļa dizainiem. Tas attīstīts no sava priekšteča - oriģināla pelēkā motīva.

Baltais motīvs

LiveAgent piedāvā dažādus klientu apkalpošanas kanālus, integrācijas un funkcijas. Lietotāji var nomainīt motīvu un izvēlēties tēmas. Uzņēmums piedāvā bezmaksas konta izveidi un atbalstu klientiem.

Atskaites, ko sauc arī par analīzi, sniedz informāciju par to, kas notiek jūsu kontā. LiveAgent piedāvā visaptverošas atskaites.

Atskaites

LiveAgent piedāvā efektīvu klientu apkalpošanas programmatūru, kas uzlabo komunikāciju, mazina sūdzības un veicina ilgtermiņa panākumus. Piedāvā eksportējamas atskaites un atbalstu.

Dzīvais tiešsaistes čats ir saziņa starp klientiem un klientu pārstāvjiem reāllaikā, izmantojot iebūvētu tiešsaistes čatu.

Dzīvais tiešsaistes čats

Tiešsaistes čats ir efektīvs risinājums klientu apkalpošanai, nodrošinot ātru atbildes laiku un daudzvalodu atbalstu. LiveAgent piedāvā bezmaksas dzīvo čatu programmatūru, kas uzlabo komunikāciju un samazina atbildes laiku.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x