Piemērotākais risinājumsikvienam biznesam

Pilnībā mērogojams, adaptējams un pielāgojams Jūsu vajadzībām.
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Gūstiet lielākus ieņēmumus

Radiet neaizmirstamu klientu pieredzi, kas palielina ieņēmumus.

97%

Uzlabojiet apmierinātību

Ieprieciniet savus klientus ar zibenīgām atbildēm.

16×

Palieliniet klientu vērtību

Palieliniet pārdošanas apjomu, saglabājot klientu lojalitāti Jūsu zīmolam.

Business background
  • ✓ Bez uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
  • ✓ Atcelšana jebkurā laikā

Viens komplekss risinājums dažādiem uzņēmumu veidiem

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas pielāgojas dažādu biznesa modeļu vajadzībām. Uzziniet, kā tā var palīdzēt Jūsu uzņēmumam ar klientu atbalstu.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Izpētiet, kā LiveAgent atbilst Jūsu nozarei

Uzrunājiet un pārvērsiet vietnes apmeklētājus, kas pārlūko augstas nozīmes lapas, izmantojot proaktīvus tērzēšanas uzaicinājumus dažu sekunžu laikā.

Nodrošiniet vieglu piekļuvi svarīgai informācijai, izmantojot saistošu pašapkalpošanās portālu, kurā ir pieejami bieži uzdotie jautājumi un kopienas forumi.

Palieliniet savu klientu apkalpošanas darbu un automatizējiet darba plūsmas, pirms klientu apkalpošana sāk kļūt pārlieku sarežģīta.

Iegūstiet uzticību, piedāvājot visaugstākos drošības standartus klientu datu aizsardzībai.

Pārvērsiet klientu apkalpošanu par savu lielāko priekšrocību, nodrošinot personalizētu pieredzi, kas liek klientiem vēlēties vairāk.

Ietaupiet laiku un naudu, vienlaicīgi pārvaldot vairāk klientu sarunu.

Letaupiet vairāk ar LiveAgent

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi izvēlas LiveAgent

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Audziet kopā ar vislabākajiem!

Pievienojieties arvien pieaugošajam to uzņēmumu skaitam, kas izmanto LiveAgent un nāk no dažādām uzņēmējdarbības vidēm. Uzziniet, kā viņi izmanto daudzkanālu saziņas platformas priekšrocības un kā arī Jūs varat gūt labumu no tās. LiveAgent spēj izpildīt arī vairāku nozaru prasības. Uzziniet, kā tas notiek, un pārliecinieties par tā ietekmi.

Saistītie Raksti arBizness
Veiciet bezmaksas migrāciju no SpiceWorks uz LiveAgent jau šodien. Mēs varam pārvietot visus Jūsu pieteikumus, kontaktus, aģentu profilus, atsauksmes un daudz ko citu.

Vēlaties pāriet no SpiceWorks?

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas palīdz uzlabot klientu apkalpošanu un pārdošanu. Tas apkalpo miljonus lietotāju un 40 000 uzņēmumu visā pasaulē, palielinot ieņēmumus un uzlabojot klientu apmierinātību. Sāciet izmēģinājumu jau šodien!

Lielisks klientu serviss sākas ar labāko Palīdzības Dienesta programmatūru. Izmēģiniet LiveAgent 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu un paieliniet lojalitāti un pārdošanu ar klientu portāla programmatūru.

Samaziniet izmaksas ar klientu portāla programmatūru

LiveAgent ir palīdzības un klientu apkalpošanas programmatūra, kas uzlabo mārketingu un atbalstu plašā valodu klāstā, piedāvājot ātrus, personalizētus pakalpojumus. Tas arī samazina iepirkumu groza atmešanas līmeni un palielina reklāmguvumu, veicinot klientu uzticību veikalam. Integrējamība un multivalodu atbalsts padara to par efektīvu risinājumu izglītības iestādēm un NVO.

Pievērsiet savu klientu uzmanību, ievērojami samazinot viņu operatīvos uzdevumus ar LiveAgent - programmatūru, kas ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. gadā.

Palīdzības dienesta programmatūra aģentūrām

Ieviešot klientu apkalpošanas programmatūru, Jūsu uzņēmums var veiksmīgi palielināt darbības apjomu un uzlabot klientu apmierinātību, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu un daudzkanālu risinājumus. Uzziniet vairāk par LiveAgent!

Lieliska klientu apkalpošana sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Iepazīstieties ar LiveAgent priekšrocībām un sāciet ar to strādāt piecu minūšu laikā.

Nodrošiniet izciluklientu apkalpošanu.

Lielākā daļa klientu atzīmē, ka LiveAgent ir lielisks instruments klientu atbalstam un palīdz ietaupīt laiku, ātri un efektīvi sniedzot atbalstu. Tas piedāvā daudzas funkcijas un integrācijas, kas padara to par lielisku risinājumu dinamiskajiem tiešsaistes biznesiem par saprātīgu cenu. Tāpat ir uzsvērta arī tā ērtība un lietojamība.

Uzlabojiet reklāmguvumu līmeni, pielāgojot klientu atbalsta stratēģijas aspektus, piemēram, īstenojot tiešraides tērzēšanu un nodrošinot atbalstu reāllaikā.

Palieliniet reklāmguvumu līmeni, izmantojot LiveAgent

Klienti vēlas labākus pakalpojumus un ir gatavi maksāt par tiem. Uzlabojot klientu atbalstu, reklāmguvums var palielināties par 11%. Optimizējiet piedāvājumu un vietni, lai piesaistītu vairāk klientu.

Streamline your workflow and complete any task efficiently. Choose from a variety of checklists and start improving immediately.

Kontrolsaraksti

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas un vairākas citu programmatūras. Tā nodrošina piedāvājumu datu migrācijai, uzņēmuma atbalstu, integrācijas un daudz ko citu. Tāpat tas piedāvā demonstrācijas, bezmaksas darbības izmēģinājumus un atjauninājumu ziņas. LiveAgent ir Quality Unit, LLC uzņēmuma produkts ar privātuma politiku un drošības noteikumiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x