Shopify

Kas ir Shopify?

Shopify ir e-komercijas platforma, ko izmanto, lai izveidotu tiešsaistes veikalus, kuros pārdod produktus un pakalpojumus. Shopify ir aprīkots ar daudzām izcilām funkcijām, tostarp tiešo piegādi, produktu mārketingu, dažāda veida maksājumu iespējām un klientu iesaistīšanas rīkiem. Izmantojot Shopify, varat viegli izveidot savu jauno e-veikalu un sākt pārdot savus produktus vai pakalpojumus.

Shopify ir platforma, kas būtu jāizmanto ikvienam uzņēmējam, jo tajā ir ļoti viegli orientēties un to lietot. Izmantojot Shopify, Jūs varat ietaupīt laiku un naudu un pievērsties citiem sava biznesa aspektiem.

Kā Jūs to varat izmantot?

Varat izmantot Shopify integrāciju, lai sniegtu ātru un efektīvu atbalstu saviem pircējiem vai klientiem. Izmantojot LiveAgent, varat sekot līdzi saviem klientu atbalsta e-pastiem, nodrošināt atbalstu pa tālruni un arī izvietot reāllaika tiešsaistes tērzēšanas pogu ar iepriekš iestatītu dizainu savā tīmekļa vietnē.

Tiešsaistes tērzēšanas poga Jūsu veikala vietnē ir izdevīga, jo tā ir ērta saziņas iespēja, ko klienti var izmantot, lai sazinātos ar Jums par informāciju par produktiem, problēmām un citiem jautājumiem. Tas var ievērojami uzlabot klientu iesaisti un arī viņu apmierinātību. 

Kādu labumu Jūs varat gūt no Shopify integrācijas?

 • Vienmērīga klientu pārvaldība visos kanālos
 • Ātra atbalsta sniegšana klientiem
 • Tiešsaistes tērzēšanas pogas ievietošana Jūsu vietnē palielinās klientu iesaisti un apmierinātību.
 • Tiešsaistes tērzēšana var efektīvi pārvērst potenciālos klientus un vietnes apmeklētājus par maksājošiem klientiem

Kā izvietot LiveAgent tiešsaistes tērzēšanas pogu savā Shopify veikalā

Ja vēlaties savā vietnē izvietot LiveAgent tiešsaistes tērzēšanas pogu, izmantojiet šo vienkāršo ceļvedi. 

 • Atveriet LiveAgent un dodieties uz Konfigurēšana > Sistēma > Spraudņi. Spraudņu sarakstā atrodiet spraudni “Shopify integrācija ar tērzēšanas pogu”. Kad to atradīsiet, noklikšķiniet uz aktivizēšanas slēdža, un, kad tas kļūs zaļš, LiveAgent tiks restartēts.
Shopify integrācija ar tērzēšanas pogu LiveAgent spraudņu sarakstā
Shopify integrācija ar tērzēšanas pogu
 • Kad lietotne ir restartēta, spraudņu saraksta augšpusē atrodiet aktīvo spraudni Shopify integrācija ar tērzēšanas pogu un noklikšķiniet uz zobrata ikonas, lai konfigurētu spraudni. Pēc tam ir jāievada dati – Jūsu Shopify veikala URL, API atslēga un parole. Varat arī izvēlēties tiešsaistes tērzēšanas pogas dizainu savam Shopify veikalam.
Shopify tērzēšanas pogas spraudņa konfigurācija programmā LiveAgent
Spraudņa konfigurācija
 • API atslēgu var atrast Shopify iestatījumos. Dodieties uz sadaļu Lietotnes, lapas apakšā noklikšķiniet uz Pārvaldīt privātās lietotnes un pēc tam Ieslēgt privāto lietotņu izstrādi. Atlasiet visas atzīmes un noklikšķiniet uz Ieslēgt privāto lietotņu izstrādi. Pēc tam noklikšķiniet uz Izveidot privātu lietotni.
Privāto lietotņu pārvaldīšanas opcija Shopify Apps apakšā
Privāto lietotņu pārvaldīšanas opcija lapas apakšā
 • Nosauciet lietotnes nosaukumu un norādiet avārijas izstrādātāja e-pasta adresi laukos. Pēc tam noklikšķiniet uz Rādīt neaktīvas administratora API atļaujas. Ritiniet uz leju un atrodiet Skripta tagus. Mainiet atļaujas no Nav piekļuves uz Lasīt un rakstīt.
Skripta tagu atļauju nomaiņa uz Lasīt un rakstīt Shopify.
Skripta tagu atļauju nomaiņa uz Lasīt un rakstīt.
 • Noklikšķiniet uz Saglabāt un pēc tam uz Izveidot lietotni. Atrodiet sadaļu Admin API un nokopējiet API atslēgu. Atgriezieties atpakaļ LiveAgent un ielīmējiet atslēgu konfigurācijā. Tāpat rīkojieties ar API paroli un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt. Integrācija ir pabeigta, un Jūs varat tērzēt ar sava Shopify veikala klientiem no LiveAgent.

Kā integrēt Shopify ar LiveAgent spraudni

Izmantojot šo integrāciju, Jūs varēsiet redzēt savu klientu pasūtījumus sava LiveAgent konta palīdzības pieteikumu detaļu sadaļā. Lai sāktu darbu, lūdzu, sekojiet tālāk sniegtajiem integrācijas norādījumiem.

 • Savā LiveAgent kontā dodieties uz Konfigurācija > Sistēma > Spraudņi, atrodiet Shopify integrāciju un noklikšķiniet uz Aktivizēt slēdža pogu. Pēc tam LiveAgent tiks restartēts. Tad spraudņu saraksta augšpusē atradīsiet aktīvo integrāciju. Noklikšķiniet uz zobrata ikonas, lai konfigurētu spraudni, kurā būs jānorāda Shopify dati.
Shopify integrācija LiveAgent spraudņu sarakstā
Aktīva Shopify integrācija
 • Šo spraudni var izmantot sadarbībā ar privāto lietotni jūsu Shopify kontā. Piesakieties savā Shopify administratora panelī un dodieties uz sadaļu Lietotnes. Noklikšķiniet uz Izveidot jaunu privātu lietotni. Ja šī opcija nav pieejama, ir jāiedarbina privāto lietotņu pārvaldība. Noklikšķiniet uz Pārvaldīt privātās lietotnes un pēc tam uz Ieslēgt privāto lietotņu izstrādi. Atzīmējiet visas atzīmes un noklikšķiniet uz Ieslēgt privāto lietotņu izstrādi. Pēc tam varēsiet Izveidot jaunu privāto lietotni.
Izveidot jaunu privāto lietotni Shopify, lai radītu integrāciju ar LiveAgent
Izveidot jaunu privāto lietotni
Noklikšķiniet uz Pārvaldīt privātās lietotnes pakalpojumā Shopify, lai mainītu integrācijas atļaujas iestatījumus.
Iespējot privāto lietotņu pārvaldību
 • Tagad varat lietotni nosaukt un norādīt ārkārtas e-pasta adresi. Jums būs arī jāatļauj atļaujas, kas pēc noklusējuma ir atspējotas. Lapas apakšā noklikšķiniet uz Pārskatīt atspējotas administratora API atļaujas. Ritiniet uz leju, atrodiet Klienti un iestatiet atļaujas uz Lasīt un Rakstīt. To pašu izdariet ar Skriptu tagiem un Pasūtījumiem, kas sarakstā atrodas zemāk, un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt.
Manuāli mainiet atļaujas, lai ļautu LiveAgent piekļūt Shopify datiem
Iestatiet atļaujas uz Lasīt un rakstīt
 • Tagad jums būs redzama API atslēga un parole. Nokopējiet un ielīmējiet API atslēgu un paroli LiveAgent Shopify spraudņa konfigurācijā, pārskatiet citas opcijas un noklikšķiniet uz Saglabāt.
API atslēgas un paroles kopēšana un ielīmēšana Shopify spraudņa konfigurācijā programmā LiveAgent
Shopify spraudņa konfigurācija

Jūsu Shopify spraudnim jābūt aktīvam. Aplūkojiet dažus iepriekšējos klientu palīdzības pieteikumus un noklikšķiniet uz pogas Shopify labajā panelī, lai redzētu klientu pasūtījumus palīdzības pieteikumu skatā.

Shopify spraudnis ir aktīvs pakalpojumā LiveAgent, un klientu pasūtījumus var redzēt no palīdzības pieteikumu skata.
Aktīvs Shopify spraudnis

Kā integrēt Shopify, izmantojot Zapier

LiveAgent un Shopify savienošana, izmantojot Zapier, ir vienkārša, ātra un intuitīva. Trigeris vienā lietojumprogrammā aktivizēs darbību otrā lietojumprogrammā, radot uzlabotu darba plūsmu. Varat izveidot vairāk nekā vienu integrāciju, un varat izvēlēties un konfigurēt tās tā, lai tās darbotos, kā vēlaties. Šim nolūkam nav nepieciešama programmēšanas pieredze. 

LiveAgent un Shopify integrācijas lapa vietnē Zapier
LiveAgent + Shopify

Veiksim turpmākos soļus. Ja nekad iepriekš neesat izveidojis Zapier integrāciju, Jums ir jāreģistrējas un jāizveido Zapier konts. To varat izdarīt, noklikšķinot uz šīs saites. Kad esat pabeidzis, dodieties uz LiveAgent + Shopify integrācijas lapu Zapier.

Izvēlieties trigeri un darbību Zapier
Izvēlieties trigeri un darbību

Ritinot lejup, varat redzēt sadaļu Connect LiveAgent + Shopify in minutes. Šeit varat izvēlēties vēlamo trigeri un darbību. No saraksta varat izvēlēties jebko, ko vēlaties, un izveidot savienojumu. Kā piemēru mēs izvēlēsimies Shopify trigeri Jauns produkts un LiveAgent darbību Jauna saruna. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz apakšā esošās zilās pogas.

Izvēlētais trigeris Jauns produkts un darbība Izveidot sarunu
Jauns produkts radīs jaunu sarunu

Tagad ir jākonfigurē trigeris. Tāpēc dodieties uz priekšu, piesakieties trigeru lietotnes kontā, kas mūsu gadījumā ir Shopify, un sāciet iestatīt trigeri. Process ir diezgan vienkāršs, un Jums ir jāaizpilda tikai daži dati.

Shopify trigera konfigurācija Zapier
Shopify konfigurācija

Kad esat pabeidzis darbu, iesakām izmēģināt trigeri, lai pārliecinātos, ka tas darbojas atbilstoši Jūsu vēlmēm. Šo soli var izlaist un pabeigt kā pēdējo Zapier konfigurēšanas procesa soli.

Shopify trigera tests Zapier
Trigera tests

Atliek tikai iestatīt darbību. Aizpildiet nepieciešamos laukus, piemēram, e-pasta adresi. Ja vēlaties darbību precizēt sīkāk, turpiniet un aizpildiet neobligātos laukus.

LiveAgent darbības iestatīšana Zapier
LiveAgent konfigurācija

Kad esat pabeidzis, veiciet vēl vienu integrācijas testu, lai pārliecinātos, vai tas darbojas. Ja Jums rodas kādas problēmas, Zapier parasti uzreiz piedāvās problēmu novēršanas iespēju, lai Jūs varētu viegli novērst kļūdu. Tomēr problēmas ar Zapier integrāciju parasti rodas reti.

Veiksmīgs LiveAgent un Shopify integrācijas tests
Veiksmīgs integrācijas tests

Ja esat veiksmīgi pabeidzis iepriekšējās darbības, integrācijai jābūt gatavai lietošanai. Izmēģināsim to. Dodieties uz savu Shopify produktu sadaļu.

Shopify produktu sadaļa
Shopify produkti

Izveidojiet jaunu produktu un aizpildiet produkta nosaukumu un aprakstu. Šo produktu var izmantot kā izmēģinājuma produktu, lai Jums nevajadzētu veikt garu procesu, aizpildot katru informācijas elementu.

Jauna produkta izveidošana Shopify
Produkta izveidošana

Aplūkojiet LiveAgent palīdzības pieteikumus (Jums vajadzētu saņemt jaunu palīdzības pieteikumu dažu sekunžu laikā.) Ja viss darbojas, divas programmas ir veiksmīgi savienotas.

Jauns palīdzības pieteikums, kas nosūtīts no pakalpojuma Shopify pēc produkta izveides.
Jauna saruna programmā LiveAgent

Pārbaudiet arī citas funkcijas un integrācijas, kas var palīdzēt jums ar potenciālajiem klientiem, pasūtījumu pārvaldību un daudz ko citu. Jebkurā laikā atgriezieties Zapier, lai izveidotu citas integrācijas starp LiveAgent un Shopify vai izvēlētos citu lietotni, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu.

Frequently asked questions

Kas ir Shopify integrācija LiveAgent?

LiveAgent nodrošina Shopify integrāciju klientiem, kuri savā e-komercijas veikalā vēlas ieviest tērzēšanu tiešsaistē.

Kā Jūs varat integrēt Shopify ar LiveAgent?

Šeit piedāvājam īsu soli pa solim izstrādātu ceļvedi:

1. Pāriet uz Konfigurācijas

2. Noklikšķiniet uz Sistēma un spraudņi

3. Aizpildiet informāciju no sava Shopify veikala

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju