Vērtība jebkurā nozarē

Neatkarīgi no tā, vai darbojaties veselības aprūpē
vai autoindustrijā, LiveAgent
ir vērtība.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Neprasam kredītkarti
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Viens palīdzības dienesta risinājums dažādām nozarēm

Uzziniet, kā LiveAgent pielāgojas dažādu nozaru vajadzībām. Apskatiet mūsu pašreizējo klientu izmantošanas gadījumus un atsauksmes no vairākām nozares jomām. Uzziniet, kā LiveAgent atbilst jūsu prasībām, un uzlabojiet savu klientu atbalstu, izmantojot pareizo daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūru.

Izpētiet, cik LiveAgent atbilst jūsu nišai

Identificējiet potenciālos klientus reālajā laikā, analizējot klientu uzvedību un datus, apmeklētās lapas un vietnes novirzītājus.

Uzzināt vairāk

Izveidojiet virtuālas demonstrāciju zāles un piedāvājiet personalizētu iepirkšanos ar uzlabotām funkcijām, piemēram, tiešsaistes čatu un augstas izšķirtspējas videozvaniem.

Uzzināt vairāk

Veidojiet visaptverošus klientu profilus un sazinieties ar klientiem, izmantojot vairākus kanālus, piemēram, e-pastu vai tiešsaistes čatu.

Uzzināt vairāk

Izveidojiet klientiem elastīgu atbalsta sistēmu, ļaujot tiem jebkurā laikā sākt sarunu jebkurā kanālā.

Uzzināt vairāk

Sazinieties ar saviem klientiem plašā apjomā un sniedziet atbalstu tajos kanālos, ko viņi izmanto visvairāk, izmantojot vienu optimizētu lietotni.

Uzzināt vairāk

Optimizējiet visu saziņu vienā pieteikumu apstrādes sistēmā, kas ir integrēta ar vairāk nekā 130 ārējiem rīkiem, piemēram, Stripe vai PayPal.

Uzzināt vairāk

Veiciet vairāk pārdošanas darījumu, uzraugot vietnes apmeklētāja rīcību un reālajā laikā izveidojot personalizētus ieteikumus par produktiem.

Uzzināt vairāk

Turiet roku uz pulsa saviem ieguldījumiem un to atdevei un uzturiet augstu veiktspēju, izmantojot mūsu stabilos analīzes, laika kontroles un atskaišu veidošanas rīkus.

Uzzināt vairāk

Sniedziet nepārspējamu pieredzi klientu apkalpošanā, izmantojot reāllaika atbalsta iespējas un pašapkalpošanās centrus.

Uzzināt vairāk

Paaugstiniet darbinieku darbā pieņemšanas efektivitāti, izmantojot atbilstošās automatizācijas darbplūsmas un koncentrējoties uz ilgstošu attiecību veidošanu.

Uzzināt vairāk

Izveidojiet akmenscietu pamatu mārketinga kampaņām un sinhronizējiet savu klientu datus ar saviem iecienītākajiem rīkiem.

Uzzināt vairāk

Sadarbojieties ar potenciālajiem klientiem, nodrošiniet tiem personalizētu atbalstu un pārvērtiet tīmekļa trafiku pieaugošā ieņēmumu plūsmā.

Uzzināt vairāk

Nodrošiniet pārdomātāku klientu atbalstu, izmantojot tiešsaistes čatu, interaktīvās balss atbildes tehnoloģijas (IVR) un unikālus CRM pārskatus.

Uzzināt vairāk

Uzturiet zīmola lojalitāti ilgtermiņā, sniedzot personalizētu pārdošanas, piegādes un atbalsta pieredzi.

Uzzināt vairāk

Izmantojiet birkas un birku atskaites, lai identificētu periodiskas problēmas un izveidotu funkcionālus pārskatus un uzlabošanas plānus.

Uzzināt vairāk

Apkopojiet klientu informāciju un izmantojiet to, lai izveidotu personalizētus ieteikumus un neaizmirstamu iepirkšanās pieredzi.

Uzzināt vairāk

Sekojiet līdzi veiktspējas un izaugsmes rādītājiem, izmantojot mūsu stabilo analīzes rīku, visaptverošos pārskatus un vērtīgās integrācijas.

Uzzināt vairāk
LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Audziet kopā ar labākajiem

Pievienoties arvien pieaugošajam to uzņēmumu sarakstam, kuri paļaujas uz LiveAgent un nāk no dažādām nozarēm. Uzziniet, kā viņi izmanto daudzkanālu saziņas platformas priekšrocības un kā arī jūsu uzņēmums var gūt labumu no tās.

LiveAgent spēj arī izpildīt neskaitāmu uzņēmējdarbības jomu prasības. Uzziniet, kā, redziet iespaidu un uzsāciet pārmaiņas.

Saistītie Raksti arNozares
Streamline your workflow and complete any task efficiently. Choose from a variety of checklists and start improving immediately.

Kontrolsaraksti

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas un vairākas citu programmatūras. Tā nodrošina piedāvājumu datu migrācijai, uzņēmuma atbalstu, integrācijas un daudz ko citu. Tāpat tas piedāvā demonstrācijas, bezmaksas darbības izmēģinājumus un atjauninājumu ziņas. LiveAgent ir Quality Unit, LLC uzņēmuma produkts ar privātuma politiku un drošības noteikumiem.

Liveagent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas pielāgojas dažādu biznesa modeļu vajadzībām. Izpētiet, kā liveagent atbilst Jūsu nišas aģentūrai. Izglītības iestādes un nevalstiskās organizācijas paļaujas uz liveagent.

Piemērotākais risinājumsikvienam biznesam

Ideāla uzņēmuma risinājuma piedāvājums - LiveAgent, kas pielāgojas dažādu uzņēmumu vajadzībām. Palieliniet klientu vērtību un uzlabojiet apmierinātību, radot neaizmirstamu klientu pieredzi. Sāciet bezmaksas izmēģinājumu!

LiveAgent nodrošina koplietojamu uzņēmuma iesūtni, kas ļauj darbiniekiem sadalīt nepieejamo aģentu darba slodzi. Lasiet par klientu panākumu programmatūras priekšrocībām.

Nodrošiniet labklājībuar Klientu panākumu programmatūru

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra ar vairāk nekā 40 valodām, ļaujot klientiem sazināties savā dzimtajā valodā un pielāgot atbilstoši uzņēmuma vajadzībām. Tas piedāvā arī vairākas funkcijas, lai uzlabotu klientu mijiedarbību.

LiveAgent ir pilnībā aprīkota ar sūdzību pārvaldības programmatūru. Tā nodrošina all-in-one pazrisinājumu, kas pilnveido jūsu saziņas kanālus.

Sudzibu parvaldibas programmatura

LiveAgent piedāvā efektīvu risinājumu klientu apkalpošanai, uzlabojot klientu pieredzi, samazinot neapmierinātību un veicinot uzņēmuma reputāciju. Tas ir populārs risinājums, kas nodrošina ātru atbildes reakciju un ērtu klientu kontaktu. Izmēģiniet LiveAgent bezmaksas izmēģinājumu un uzlabojiet savu klientu apkalpošanu.

LiveAgent sociālās klausīšanās rīki ir lieliski piemēroti proaktīvai problēmu risināšanai. Iegūstiet pilnīgu pārskatu par to, ko šodien saka par jūsu uzņēmumu.

Vai meklējat sociālās klausīšanās rīkus?

Palieliniet klientu uzticību, izmantojot LiveAgent. Samaziniet pamestos iepirkumu ratiņus, uzlabojot klientu apkalpošanu un pārdošanu. Integrējiet tērzēšanas iespējas un uzlabojiet klientu pieredzi.

Datu drošība ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm, un mēs vēlamies uzzināt par savām "aklajām zonām". Ja esat pētnieks, mēs novērtēsim un atalgosim Jūsu palīdzību.

LiveAgent Bug Bounty programma

Uzlabojiet klientu pieredzi ar LiveAgent daudzvalodu apkalpošanas programmatūru, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Piedalieties Bug Bounty programmā, lai pārbaudītu drošību un saņemtu atlīdzību par ievainojamībām.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x