Vērtība jebkurā nozarē

Neatkarīgi no tā, vai darbojaties veselības aprūpē
vai autoindustrijā, LiveAgent
ir vērtība.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Viens palīdzības dienesta risinājums dažādām nozarēm

Uzziniet, kā LiveAgent pielāgojas dažādu nozaru vajadzībām. Apskatiet mūsu pašreizējo klientu izmantošanas gadījumus un atsauksmes no vairākām nozares jomām. Uzziniet, kā LiveAgent atbilst jūsu prasībām, un uzlabojiet savu klientu atbalstu, izmantojot pareizo daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūru.

Izpētiet, cik LiveAgent atbilst jūsu nišai

Identificējiet potenciālos klientus reālajā laikā, analizējot klientu uzvedību un datus, apmeklētās lapas un vietnes novirzītājus.

Uzzināt vairāk

Izveidojiet virtuālas demonstrāciju zāles un piedāvājiet personalizētu iepirkšanos ar uzlabotām funkcijām, piemēram, tiešsaistes čatu un augstas izšķirtspējas videozvaniem.

Uzzināt vairāk

Veidojiet visaptverošus klientu profilus un sazinieties ar klientiem, izmantojot vairākus kanālus, piemēram, e-pastu vai tiešsaistes čatu.

Uzzināt vairāk

Izveidojiet klientiem elastīgu atbalsta sistēmu, ļaujot tiem jebkurā laikā sākt sarunu jebkurā kanālā.

Uzzināt vairāk

Sazinieties ar saviem klientiem plašā apjomā un sniedziet atbalstu tajos kanālos, ko viņi izmanto visvairāk, izmantojot vienu optimizētu lietotni.

Uzzināt vairāk

Optimizējiet visu saziņu vienā pieteikumu apstrādes sistēmā, kas ir integrēta ar vairāk nekā 130 ārējiem rīkiem, piemēram, Stripe vai PayPal.

Uzzināt vairāk

Veiciet vairāk pārdošanas darījumu, uzraugot vietnes apmeklētāja rīcību un reālajā laikā izveidojot personalizētus ieteikumus par produktiem.

Uzzināt vairāk

Turiet roku uz pulsa saviem ieguldījumiem un to atdevei un uzturiet augstu veiktspēju, izmantojot mūsu stabilos analīzes, laika kontroles un atskaišu veidošanas rīkus.

Uzzināt vairāk

Sniedziet nepārspējamu pieredzi klientu apkalpošanā, izmantojot reāllaika atbalsta iespējas un pašapkalpošanās centrus.

Uzzināt vairāk

Paaugstiniet darbinieku darbā pieņemšanas efektivitāti, izmantojot atbilstošās automatizācijas darbplūsmas un koncentrējoties uz ilgstošu attiecību veidošanu.

Uzzināt vairāk

Izveidojiet akmenscietu pamatu mārketinga kampaņām un sinhronizējiet savu klientu datus ar saviem iecienītākajiem rīkiem.

Uzzināt vairāk

Sadarbojieties ar potenciālajiem klientiem, nodrošiniet tiem personalizētu atbalstu un pārvērtiet tīmekļa trafiku pieaugošā ieņēmumu plūsmā.

Uzzināt vairāk

Nodrošiniet pārdomātāku klientu atbalstu, izmantojot tiešsaistes čatu, interaktīvās balss atbildes tehnoloģijas (IVR) un unikālus CRM pārskatus.

Uzzināt vairāk

Uzturiet zīmola lojalitāti ilgtermiņā, sniedzot personalizētu pārdošanas, piegādes un atbalsta pieredzi.

Uzzināt vairāk

Izmantojiet birkas un birku atskaites, lai identificētu periodiskas problēmas un izveidotu funkcionālus pārskatus un uzlabošanas plānus.

Uzzināt vairāk

Apkopojiet klientu informāciju un izmantojiet to, lai izveidotu personalizētus ieteikumus un neaizmirstamu iepirkšanās pieredzi.

Uzzināt vairāk

Sekojiet līdzi veiktspējas un izaugsmes rādītājiem, izmantojot mūsu stabilo analīzes rīku, visaptverošos pārskatus un vērtīgās integrācijas.

Uzzināt vairāk
LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Audziet kopā ar labākajiem

Pievienoties arvien pieaugošajam to uzņēmumu sarakstam, kuri paļaujas uz LiveAgent un nāk no dažādām nozarēm. Uzziniet, kā viņi izmanto daudzkanālu saziņas platformas priekšrocības un kā arī jūsu uzņēmums var gūt labumu no tās.

LiveAgent spēj arī izpildīt neskaitāmu uzņēmējdarbības jomu prasības. Uzziniet, kā, redziet iespaidu un uzsāciet pārmaiņas.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arNozares
Izpētiet labākās tiešsaistes čata programmatūras piedāvājumu tirgū. Izvēlieties savai mājaslapai ideālu reāllaika čata programmatūru un paceliet savu klientu apkalpošanu nebijušos augstumos.

Tiešsaistes čata programmatūra

tawk.to ir labākā tiešsaistes čata programmatūra uzņēmumiem. To izmanto Adidas, Domino un Chevrolet. tawk.to ir bezmaksas, bet piedāvā arī profesionālu palīdzību par $1 stundā.

Palieliniet klientu piesaisti, izmantojot personalizētu daudzkanālu atbalstu. Atstājiet klientiem lielisku sajūtu ikreiz, kad viņi mijiedarbojas ar jūsu uzņēmumu.

Palieliniet iesaistīšanos, izmantojot LiveAgent

Izveidojiet pašapkalpošanās iespējas un sniedziet atbalstu klientiem visos atbalsta kanālos, lai piesaistītu klientus un personalizētu pieredzi.

Liveagent ir labākais klientu atbalsta risinājums jūsu biznesam. Izmantojot noderīgus rīkus, vairāku kanālu pārklājumu un vairāk nekā 175 funkcijas, liveagent ir pareizā izvēle jūsu biznesam. Liveagent tērzēšanas logrīks ir ātrākais tirgū, un tērzēšanas ātrums ir 2,5 sekundes.

Vai meklējat Verloop alternatīvu?

LiveAgent ir laba alternatīva Verloop un Smartsupp programmatūrām, piedāvājot labāku klientu apmierinātību un integrācijas ar citiem rīkiem.

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā alternatīva Desk.com. Uzziniet priekšrocības un reģistrējieties bezmaksas 14 dienu izmēģinājumam bez jebkādiem nosacījumiem.

Meklējat labāku Help Desk programmatūru?

LiveAgent piedāvā pareizo funkciju daļu, tostarp biļešu tirdzniecības programmatūru, tērzēšanu un zvanu centru.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju. Uzlabojiet savu mārketingu, izmantojot LiveAgent Helpdesk programmatūru.

Nepieciešams uzlabot savu mārketinga reputāciju?

LiveAgent ir populāra alternatīva Hiver, osTicket, Verloop, un Olark programmām, uzlabojot klientu apkalpošanu un pieņemamu cenu.

LiveAgent ir spēcīga alternatīva Qonvo. Tas nodrošina lielisku tiketu sistēmu un vissvarīgāko saziņas kanālu pārklājumu.

Vai meklējat Qonvo alternatīvu?

LiveAgent ir ideāla alternatīva uzņēmumu risinājumu platformām, piedāvājot labu atbalstu, integrācijas iespējas un uzlabo konversijas likmes.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju