Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo jūsu veselības aprūpes biznesu.

  • ✓ Bez iestatīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana visu diennakti
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra Fitnesa nozarei

Uzlabojiet klientu atbalsta efektivitāti. Izmantojiet LiveAgent — daudzkanālu palīdzības dienestu un tiešsaistes čata programmatūru, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Pārspējiet klientu cerības.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Izveidojiet atbilžu sagataves, ko variet iedarbināt ar vienu klikšķi, lai ātri atbildētu uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Sekojiet savu klientu problēmu risināšanas līkločiem dažādos kanālos ar kontekstuāli bagātīgām hibrīda pieteikumu straumēm.

Aizsargājiet klienta datus, izmantojot mūsdienīgus drošības pasākumus, tostarp HTTPS šifrēšanu, DDoS ierobežošanu un citus.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Datu drošība un šifrēšana

Ar LiveAgent fitnesa industrijai nav jāuztraucas par savu datu drošību. Mūsu datu centri atrodas ASV un Eiropā, un viss ir atbilstoši GDPR. Dati par jūsu klientiem ir drošās rokās – gluži tāpat kā jūsu biznesa un klientu apkalpošanas nodaļā.

woman meditating-illustration
woman exercising-illustration

Sniedziet labāku pieredzi

Katrs klients vēlas savām vajadzībām pielāgotu apkalpošanu. Nodrošiniet izcilu klientu apkalpošanu ar LiveAgent un izveidojiet savu lojālo klientu bāzi. Izvietojiet tiešsaistes čatu, ieviesiet zvanu centru un izveidojiet zināšanu bāzi… Parādiet savu atbalsta komandu visā spožumā!

Palīdziet organizēt tikšanos aci pret aci

Visefektīvākie un ražīgākie treniņi ir tie, kas veikti kopā ar personīgo treneri. Esiet blakus savam klientam tieši tad, kad tam vajag palīdzīgu roku vai neuzbāzīgu sarunu. Liveagent fitnesa industrijai uzklausa jūsu vajadzības un pielāgojas jūsu vēlmēm.

woman working out with trainer-illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var palielināt jūsu klientu atbalstu un klientu apmierinātību.

Saistītie Raksti arVeselības aprūpe
Liveagent piedāvā žurnālu par izpildītajiem un neizpildītajiem SLA par noteiktu laika diapazonu un Nodaļu. Atsevišķus ierakstus var kārtot pēc dažādiem filtriem.

SLA žurnāla atskaite

LiveAgent ir efektīvs risinājums klientu apkalpošanai, nodrošinot ātru atbildes laiku un daudzvalodu atbalstu. Tas piedāvā arī SLA žurnālu atskaitei, kas apkopo informāciju par pakalpojumu sniegšanas līmeni un nodrošina labāku atskaites punktu/situāciju analīzi. Uzticams pakalpojums ar labu atbalstu un funkcijām.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x