Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo jūsu veselības aprūpes biznesu.

  • ✓ Bez iestatīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana visu diennakti
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra Fitnesa nozarei

Uzlabojiet klientu atbalsta efektivitāti. Izmantojiet LiveAgent — daudzkanālu palīdzības dienestu un tiešsaistes čata programmatūru, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Pārspējiet klientu cerības.

  • Badge for front runner in real estate CRM software

Izveidojiet atbilžu sagataves, ko variet iedarbināt ar vienu klikšķi, lai ātri atbildētu uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Sekojiet savu klientu problēmu risināšanas līkločiem dažādos kanālos ar kontekstuāli bagātīgām hibrīda pieteikumu straumēm.

Aizsargājiet klienta datus, izmantojot mūsdienīgus drošības pasākumus, tostarp HTTPS šifrēšanu, DDoS ierobežošanu un citus.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Datu drošība un šifrēšana

Ar LiveAgent fitnesa industrijai nav jāuztraucas par savu datu drošību. Mūsu datu centri atrodas ASV un Eiropā, un viss ir atbilstoši GDPR. Dati par jūsu klientiem ir drošās rokās – gluži tāpat kā jūsu biznesa un klientu apkalpošanas nodaļā.

woman meditating-illustration
woman exercising-illustration

Sniedziet labāku pieredzi

Katrs klients vēlas savām vajadzībām pielāgotu apkalpošanu. Nodrošiniet izcilu klientu apkalpošanu ar LiveAgent un izveidojiet savu lojālo klientu bāzi. Izvietojiet tiešsaistes čatu, ieviesiet zvanu centru un izveidojiet zināšanu bāzi… Parādiet savu atbalsta komandu visā spožumā!

Palīdziet organizēt tikšanos aci pret aci

Visefektīvākie un ražīgākie treniņi ir tie, kas veikti kopā ar personīgo treneri. Esiet blakus savam klientam tieši tad, kad tam vajag palīdzīgu roku vai neuzbāzīgu sarunu. Liveagent fitnesa industrijai uzklausa jūsu vajadzības un pielāgojas jūsu vēlmēm.

woman working out with trainer-illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var palielināt jūsu klientu atbalstu un klientu apmierinātību.

Saistītie Raksti arVeselības aprūpe
Kā sazināties ar ActiveCampaign klientu apkalpošanu, izmantojot e-pasta, tiešsaistes čata, tālruņa, sociālo mediju un pašapkalpošanās atbalstu.

ActiveCampaign Palīdzības Dienesta Kontaktinformācija

LiveAgent ir klientu attiecību pārvaldības un mārketinga automatizācijas platforma, kas piedāvā dažādus klientu atbalsta kanālus un risinājumus. Platforma ietver e-pasta mārketingu, kontaktu pārvaldību, segmentāciju, automatizāciju un pārdošanas CRM. Arī piedāvā 24/7 atbalstu un plašu zināšanu bāzi. Visu šo informāciju var atrast uz LiveAgent mājaslapas.

Liveagent piedāvā žurnālu par izpildītajiem un neizpildītajiem SLA par noteiktu laika diapazonu un Nodaļu. Atsevišķus ierakstus var kārtot pēc dažādiem filtriem.

SLA žurnāla atskaite

LiveAgent ir efektīvs risinājums klientu apkalpošanai, nodrošinot ātru atbildes laiku un daudzvalodu atbalstu. Tas piedāvā arī SLA žurnālu atskaitei, kas apkopo informāciju par pakalpojumu sniegšanas līmeni un nodrošina labāku atskaites punktu/situāciju analīzi. Uzticams pakalpojums ar labu atbalstu un funkcijām.

Kā sazināties ar Constant Contact klientu apkalpošanu, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čata atbalstu, tālruņa numuru un pašapkalpošanās atbalstu.

Constant Contact Palīdzības Dienesta Kontaktinformācija

Constant Contact ir lietotājam draudzīga mārketinga platforma, kas nodrošina mazajiem uzņēmumiem rīkus, lai attīstītu savus uzņēmumus. Piedāvā daudzus atbalsta kanālus, 24/7 atbalstu un detalizētas pamācības. Uzņēmuma kontaktinformācija: tālrunis + 1 781-472-8100, e-pasts socialmedia@constantcontact.com, sociālie tīkli un atbalsta portāls.

You will be
in Good Hands!

Join our community of happy clients and provide excellent customer support with LiveAgent.

Pierakstīties uz demonstrāciju

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Close
Schedule a demo
Schedule a one-on-one call
  • How to achieve your business goals with LiveAgent
  • Tour of the LiveAgent so you can get an idea of how it works
  • Answers to any questions you may have about LiveAgent
Pierakstīties uz demonstrāciju
Start Free Trial x