Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo jūsu veselības aprūpes biznesu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra Fitnesa nozarei

Uzlabojiet klientu atbalsta efektivitāti. Izmantojiet LiveAgent — daudzkanālu palīdzības dienestu un tiešsaistes čata programmatūru, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Pārspējiet klientu cerības.

  • Badge for front runner in real estate CRM software

Izveidojiet atbilžu sagataves, ko variet iedarbināt ar vienu klikšķi, lai ātri atbildētu uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Sekojiet savu klientu problēmu risināšanas līkločiem dažādos kanālos ar kontekstuāli bagātīgām hibrīda pieteikumu straumēm.

Aizsargājiet klienta datus, izmantojot mūsdienīgus drošības pasākumus, tostarp HTTPS šifrēšanu, DDoS ierobežošanu un citus.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Datu drošība un šifrēšana

Ar LiveAgent fitnesa industrijai nav jāuztraucas par savu datu drošību. Mūsu datu centri atrodas ASV un Eiropā, un viss ir atbilstoši GDPR. Dati par jūsu klientiem ir drošās rokās – gluži tāpat kā jūsu biznesa un klientu apkalpošanas nodaļā.

woman meditating-illustration
woman exercising-illustration

Sniedziet labāku pieredzi

Katrs klients vēlas savām vajadzībām pielāgotu apkalpošanu. Nodrošiniet izcilu klientu apkalpošanu ar LiveAgent un izveidojiet savu lojālo klientu bāzi. Izvietojiet tiešsaistes čatu, ieviesiet zvanu centru un izveidojiet zināšanu bāzi… Parādiet savu atbalsta komandu visā spožumā!

Palīdziet organizēt tikšanos aci pret aci

Visefektīvākie un ražīgākie treniņi ir tie, kas veikti kopā ar personīgo treneri. Esiet blakus savam klientam tieši tad, kad tam vajag palīdzīgu roku vai neuzbāzīgu sarunu. Liveagent fitnesa industrijai uzklausa jūsu vajadzības un pielāgojas jūsu vēlmēm.

woman working out with trainer-illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var palielināt jūsu klientu atbalstu un klientu apmierinātību.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

“Kādēļ

“Palīdzības

“Kāpēc

“Veselības

“Kā

“Izmantojot

Related Articles to Veselības aprūpe
Liveagent ir atradis pielietojumu daudzu nozaru segmentos. Grāmatvedība un juridiskā palīdzība ir viens no tām. Šodien izmēģiniet LiveAgent un izvērtējiet ieguvumus.

Palīdzības dienesta programmatūra Grāmatvedības un Juridiskās palīdzības nozarei

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kura ir vispārskatītākā un augstāk novērtētā MVU nozarē 2019. gadā. Tā ļauj tuvināties klientiem un ātrāk strādāt, piedāvājot bezmaksas izmēģinājumu.

Liveagent palīdz spēļu un sporta industrijas dalībniekiem palielināt klientu atbalstu. Sasniedziet nākamo līmeni, izmantojot LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru.

Palīdzības dienesta programmatūra e-spēļu un e-sporta industrijai

Tekstā ir aprakstīta pareiza mārketinga stratēģija, kas ietver vizualizāciju un produktu priekšrocību izklāstu, kā arī segmentēt mērķauditoriju. Tiek sniegti padomi attiecībā uz aptauju sagatavošanu un zvanu uzaicinājumu e-pasta sagatavēm. Tiek arī apskatītas novirzīšanas mārketinga stratēģija, kas kļūst aizvien populārāka e-komercijas nozarē.

Liveagent labi atbilst izklaides industrijas vajadzībām, piedāvājot tiešsaistes čatu, kas nodrošina ātru palīdzību tiešsaistē .

Palīdzības dienesta programmatūra izklaides nozarei

LiveAgent piedāvā praktisku WYSIWYG redaktoru, ar ko var pielāgot tiešsaistes čata logrīkus un klientu atbalsta portālus sava zīmola estētikai. Lai uzlabotu aģentu veiktspēju, ir iespēja pārraudzīt reālos datus un pielāgot izmaiņas, kā arī piesaistīt jaunus klientus, lai palielinātu ienākumus. Topiet apbalvots par izcilu klientu atbalstu, kas sniedz pozitīvas mutvārdu atsauksmes. LiveAgent ir ideāls risinājums izklaides industrijai.

Uzlabojiet savu klientu apkalpošanu, izmantojot uzlabotas helpdesk funkcijas, kas palīdz personalizēt saziņu un ātri reaģēt uz klientiem.

Nepieciešams uzlabot klientu servisu?

Tekstā ir runāts par klientu apkalpošanu, lai iegūtu lojalitāti un uzlabotu zīmola tēlu. Klientu vērtības piedāvājumi var sniegt uzņēmumam priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem, bet tikai 17% saprot un apzinās to. Turklāt teksts sniedz informāciju par aptauju svarību, lai uzlabotu mārketinga stratēģijas un pārsniegtu klientu cerības.

Septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez! Liveagent palīdz sakārtot saziņu pēc prioritātes. Uzziniet vairāk, kā modes nozare paļaujas uz palīdzības dienestu.

Palīdzības dienesta programmatūra Modes industrijai

Liveagent piedāvā daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūru, lai nodrošinātu ekskluzīvu klientu atbalstu. Modes būtība ir apmierinātība klientiem un nodrošināt izcilus atbalsta pakalpojumus. Ar Liveagent var atbalstīt un noturēt uzticamus klientus, kas var tikt panākts ar vienkāršu programmatūru.

Tā kā banku nozare pārceļas uz digitālo pasauli, ir nepieciešams apmierināt klientu vajadzības arī tur. Liveagent var jums palīdzēt.

Palīdzības dienesta programmatūra banku nozarei

LiveAgent ir uzņēmums, kas piedāvā palīdzības dienesta programmatūru dažādām nozarēm, ieskaitot bankas, apdrošināšanas un fitnesu. Programmatūra papildina klientu apkalpošanu ar uzlabotu atbildes laiku un samazina pieteikumu skaitu. LiveAgent strādā ar lielajiem uzņēmumiem un piedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Tajā ir iekļauti arī palīdzīgas funkcijas, piemēram, automātiska komunikācijas sakārtošana un tuvināšanās klientiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju