Palīdzības dienesta programmatūra

Uzlabojiet savu klientu apkalpošanu, izmantojot
īsto palīdzības dienesta programmatūru

Awards
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Palīdzības dienesta programmatūra, kas pārliecinās Jūsu klientus

Iegūstiet labākos rīkus savām klientu apkalpošanas komandām un ieprieciniet savus klientus. LiveAgent ir viens no labākajiem palīdzības dienesta risinājumiem, kas pieejami tirgū, pateicoties tā vienkāršajai pieteikumu pārvaldībai. Izmantojiet mūsu plašo funkciju klāstu, integrācijas, kā arī lielisko daudzkanālu atbalstu, lai nodrošinātu gludas sarunas ar klientiem.

 • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
 • GetApp Category Leader 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge

Palīdzības dienesta risinājumi

Kas ir palīdzības dienesta programmatūra?

Palīdzības dienesta programmatūra parasti saņem visu jūsu ienākošo saziņu no klientiem un pārveido to par pieteikumiem, lai atvieglotu pārvaldību. Jūsu klienti izmanto visu veidu saziņas veidus, piemēram, e-pastu, tālruni, ziņapmaiņu vai tiešsaistes čatu, tāpēc visas saziņas turēšana vienuviet palīdz klientu apkalpošanas aģentiem labāk izprast problēmu un atbildēt ātrāk.

 • Uzlabojiet savu efektivitāti, izmantojot daudzkanālu risinājumu

 • Pārvaldiet visu savu saziņu ar klientiem no vienas vietas
   
who-utilizes-help-desk

Lietojamība

Kas izmanto palīdzības dienesta programmatūru?

Jebkurš uzņēmums, kas piedāvā klientu atbalstu vai klientu apkalpošanu, var izmantot palīdzības dienesta programmatūru, lai ērti apstrādātu klientu pieprasījumus. Atbildība gulstas uz klientu atbalsta komandām, kas ir palīdzības dienesta programmatūras galvenie lietotāji. Tomēr palīdzības dienesta sistēmām bieži ir uzlabotas funkcijas, kas paplašina to lietderību arī citās nodaļās. Pārdošanas komanda var izmantot zvanu centra iespējas vai tiešsaistes čatu, savukārt IT apkalpošans dienests var izmantot e-pastu un klientu portālu ar zināšanu bāzi. Izmantojot bezmaksas zināšanu bāzes programmatūru, jūsu aģenti pavadīs mazāk laika, atbildot uz atkārtotiem jautājumiem, un tiem būs vairāk laika koncentrēties uz būtiskām problēmām.


Kādi ir ieguvumi no palīdzības dienesta programmatūras?

Palīdzības dienesta risinājums var palīdzēt jūsu klientu apkalpošanas pārstāvjiem risināt klientu atbalsta problēmas, ātrāk apstrādāt ienākošos pieprasījumus un iegūt labākas klientu atsauksmes.

Tieciet vaļā no novēlotām atbildēm saviem klientiem

Nodrošiniet konsekventu klientu apkalpošanu visos kanālos ar ātrāku atbildes laiku. Izmantojiet SLA, lai noteiktu prioritāti klientu e-pastiem.

Organizējiet savu komandu, izmantojot sadarbības rīkus

Klientu apkalpošanas komandas var izmantot sadarbības iesūtni un citus rīkus, lai strādātu ciešā savstarpējā integrācijā.

Izmēriet veiktspēju, izmantojot pielāgotas atskaites

Iegūstiet svarīgus datus, izmantojiet tos, lai uzlabotu un nodrošinātu lielisku klientu apkalpošanu, pateicoties pielāgoto atskaišu analīzei.

Salīdzinātas 5 populārākās palīdzības dienesta programmatūras

Tālāk ir sniegts īss 5 populārāko palīdzības dienesta programmatūru salīdzinājums, kas sniegs jums ātru pārskatu. Lai iegūtu plašāku izpratni par katru, noteikti izpētiet mūsu padziļinātos apskatus, kas minēti tālāk rakstā.

Palīdzības Dienesta programmatūraCapterra vērtējumsWeb-basedBezmaksas versijaBezmaksas izmēģinājumsCenu diapazons
LiveAgent4,7/5✅Jā✅Jā✅Jā$9 aģentam/mēn
Zendesk4,4/5✅Jā❌Nē✅Jā$19/aģentam/mēn
Jira Service Management4,4/5✅Jā✅Jā✅Jā$20/aģentam/mēn
TeamSupport4,5/5✅Jā❌Nē❌Nē$49/aģentam/mēn
Salesforce Service Cloud4,4/5✅Jā❌Nē✅Jā$25/aģentam/mēn

No kā sastāv
palīdzības dienesta programmatūra ?

Lieliska palīdzības dienesta programmatūra piedāvā dažādus rīkus, lai atvieglotu mijiedarbību ar klientu atbalstu.

Pieteikumu apstrādes sistēma

LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēma ir būtiska palīdzības dienesta pārvaldības programmatūras sastāvdaļa. Tā apkopo klientu ziņas un pārvērš tās par palīdzības dienesta pieteikumiem vienotajā iesūtnē, ko papildina uzlabotas funkcijas.

 • Optimizējiet visu klientu saziņu vienuviet

 • Iegūstiet sakārtotu skatu uz visiem klientu pieprasījumiem

Aizvieto
LiveAgent's ticketing system explained
LiveAgent's live chat

Tiešsaistes čats

Nodrošiniet lielisku klientu apkalpošanu, izmantojot mūsu ātro tiešsaistes čata logrīku. Mūsu tiešsaistes čata funkciju papildina tādas būtiskas funkcijas kā iepriekšsagatavotas atbildes, reāllaika rakstīšanas skats un daudz kas cits.

 • Nodrošiniet ātru klientu apkalpošanu ikvienam klientam

 • Vienkārši lietojams un ieviešams jebkurā no jūsu mājaslapām

Aizvieto

Zvanu centrs

Izveidojiet zvanu centru un piedāvājiet personisku klientu pieredzi, izmantojot tālruņa zvanus. Mūsu klientu apkalpošanas programmatūra apstrādā ienākošos vai izejošos zvanus, lai ērti mijiedarbotos ar klientiem vai atrisinātu ienākošos pieteikumus.

 • Sniedziet atbalstu personiskākā līmenī, izmantojot zvanus

 • Apstrādājiet ienākošos zvanus un priekšskatiet klienta datus vienuviet

Aizvieto
LiveAgent's call center software
LiveAgent - social media help desk software

Sociālie mediji

Mūsu sociālo mediju integrācijas ir populāras funkcijas lojālu un apmierinātu klientu radīšanai. Jūsu klientu atbalsta komanda var sazināties ar jūsu klientiem sociālajos medijos, izmantojot mūsu pieteikumu apstrādes sistēmu.

 • Sniedziet saviem klientiem ērtu atbalstu sociālajos medijos

 • Izplatiet informāciju par savu zīmolu un iegūstiet vairāk potenciālo pircēju

Integrējas

Zināšanu bāze

Sniedziet noderīgas zināšanas, izmantojot mūsu zināšanu bāzes programmatūru vienkāršai pašapkalpošanai. Apgādājiet ikvienu zināšanu bāzes aģentu un klientu ar viņiem nepieciešamo informāciju. Dalieties ar labākajiem uzņēmējdarbības paņēmieniem, informatīvajiem rakstiem, pamācībām un citu informāciju, izmantojot mūsu jaudīgo zināšanu bāzes rīku.

 • Dalieties ar visa veida zināšanām, izmantojot rakstus pašpalīdzībai

 • Veidojiet vairākas zināšanu bāzes un arī iekšējo zināšanu bāzi

Aizvieto

Funkcijas, kas jums nepieciešamas jūsu tīmekļa palīdzības dienesta programmatūrā

Apskatiet dažas no mūsu palīdzības dienesta rīka pazīstamākajām funkcijām un iegūstiet pilnīgu priekšstatu par LiveAgent lietotāja pieredzi.

Uzdevumu pārvaldība

Darbplūsmas automatizācija

Tieciet vaļā no visiem ikdienišķajiem un atkārtotajiem uzdevumiem, izmantojot mūsu Nosacījumu funkciju. Iestatiet vienkāršu automatizāciju, lai automatizētu palīdzības dienesta pamatfunkcijas un koncentrētos uz svarīgāko. Izmantojiet nosacījumus, lai pārsūtītu vai atrisinātu pieteikumus, pievienotu konkrētas birkas un veiktu citas darbības. LiveAgent automatizācijas funkcijas lieliski ietaupa laiku — tās var palīdzēt aģentiem veikt jēgpilnāku darbu un samazināt palīdzības dienesta pārvaldības izmaksas.

 • Izmantojiet uzdevumu automatizācijas priekšrocības, lietojot nosacījumus

 • Automatizējiet atkārtotus vai ikdienišķus uzdevumus

Atklājiet sev Nosacījumus

LiveAgent's automation feature

Daudzvalodu atbalsts

Pilnībā daudzvalodu

Mūsu programmatūra runā jūsu valodā. Izvēlieties vajadzīgo valodu un pielāgojiet LiveAgent savām vēlmēm. LiveAgent pašlaik atbalsta 43 valodas un mēs pastāvīgi strādājam, lai regulāri pievienotu jaunas valodas. Izmantojiet valodai pielāgojamus logrīkus un runājiet savu klientu valodā. Vienkārši iestatiet valodu atsevišķu logrīku iestatījumos, un viss gatavs.

Apskatiet visas valodas

Atskaites

Visaptveroša analīze

LiveAgent mēra datus jūsu palīdzības dienesta sistēmā un izveido visaptverošas atskaites, kas ir viegli pieejamas jūsu informācijas panelī. Mēriet atsevišķu vai kopējo aģentu veiktspēju, kanāla veiktspēju, atrisinātos pieteikumus, notiekošos čatus, aģentu novērtējumus un daudz ko citu. Izvēlieties, kā vēlaties vizualizēt datus, un izmantojiet to, lai uzlabotu palīdzības dienesta veiktspēju visos aspektos.

Apskatiet analīzes pārskatu

Comprehensive analytics in LiveAgent
LiveAgent CRM integrations

Attiecību pārvaldība

CRM integrācijas

LiveAgent sadarbojas ar vairākiem partneriem, lai klienti varētu ietvert klientu attiecību pārvaldības platformu. Integrējot CRM, jūsu aģenti varēs ātri un efektīvi piekļūt klientu datiem. Efektīvi atrisiniet katru klienta pieprasījumu un vienlaikus veidojiet ilgstošas klientu attiecības. LiveAgent piedāvā arī vienkāršākās CRM iespējas tiem, kas neizmanto trešās puses CRM risinājumu.

Viedtālruņa lietotnes

Palīdzības dienesta mobilā lietotne

Vai vēlaties sniegt klientu atbalstu un atbildēt uz jautājumiem, atrodoties ceļā? LiveAgent ir savas lietotnes operētājsistēmai Android un iOS, lai jūs varētu atbildēt, atrodoties prom no datora. Abas lietotnes ļauj apstrādāt jebkāda veida pieprasījumus — e-pastus, zvanus, tiešsaistes čatu un sociālo mediju pieprasījumus. Programmas ir bezmaksas ikvienam LiveAgent lietotājam, tāpēc varat tās lejupielādēt jebkurā laikā.

Mobile help desk software

Kā palīdzības dienesta programmatūra var palīdzēt jūsu uzņēmumam?

Bezmaksas atbalsts

24/7 klientu atbalsts

Palīdzības dienesta programmatūra ļauj jums palīdzēt klientiem visu diennakti. Kā? Vienkārši izveidojot padziļinātu zināšanu bāzi. Saskaņā ar mūsu pētījumu gandrīz 70% klientu dod priekšroku pašapkalpošanās iespējai. Pašapkalpošanās ir ātra, ērta un var dot jūsu uzņēmumam priekšrocības pār konkurentiem. To var viegli ieviest, izmantojot jaudīgu zināšanu bāzes programmatūru.

LiveAgent’s multichannel support

Daudzkanālu iespējas

Daudzkanālu atbalsts

Vairs netērējiet laiku, pārslēdzoties starp platformām, lai atbildētu uz klientu jautājumiem. Redziet, kā uzreiz uzlabojas jūsu klientu mijiedarbība, tiklīdz jūs LiveAgent savienojat ar savu e-pastu, tiešsaistes čatu, tālruņa zvaniem un sociālajiem medijiem.

Apskatiet vienoto iesūtni

Analīzes rīki

Veiktspējas ieskati

Vienmēr esiet lietas kursā par aģenta darbu, lai katru dienu tas uzlabotos. LiveAgent komandas veiktspējas dati var sniegt jūsu uzņēmumam praktisku ieskatu jūsu klientu apkalpošanā. Rezultātā varat noteikt, vai ir nepieciešama papildu apmācība vai kā citādi uzlabot klientu apmierinātību.

Apskatiet veikstpējas atskaiti

Performance insight in LiveAgent's help desk software

Apkalpošanas pārvaldība

Uzlabota lietotāja pieredze

Viens no veidiem, kā uzlabot klientu pieredzi, ir sazināties ar klientiem viņu brīdī,kad viņi pārlūko jūsu vietni. Klientu apkalpošanas programmatūra ļauj jūsu klientu apkalpošanas pārstāvjiem sazināties, izmantojot proaktīvus čata uzaicinājumus. Rezultātā jūsu aģenti var novērst augstu atlēcienu līmeni, uzlabot klientu pieredzi un galu galā palielināt klientu lojalitāti.

Pielāgotas darbplūsmas

Uzdevumu automatizācija

Lai izveidotu izcilu klientu apkalpošanas pieredzi, jūsu aģentiem ir jābūt ātriem un efektīviem. Tomēr atkārtotu uzdevumu veikšana var aizņemt daudz laika. Automatizējot uzdevumus un izveidojot e-pasta sagataves/iepriekšsagatavotas ziņas, izmantojot pieteikumu apstrādes sistēmu, aģenti var atvēlēt savu laiku klientiem, kuriem tas ir nepieciešams.

Task automation by LiveAgent's help desk software

Sadarbības rīki

Komandas darbs bez liekas piepūles

Palīdzības dienesta sistēma ļauj jūsu kolēģiem sadarboties vairākos veidos. Klientu apkalpošanas komanda var sazināties tieši klientu atbalsta pieteikumos un ļoti ātri atrisināt klientu problēmas. Turklāt klientu apkalpošanas komanda var čatot arī ārpus palīdzības dienesta pieteikumiem. Efektīvs komandas darbs pacels jūsu klientu apkalpošanu profesionālā līmenī, kā rezultātā klienti būs apmierināti.

Medal

Sāciet lietot LiveAgent jau tagad!

Izmēģiniet visu, ko mēs piedāvājam, izmantojot bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu

 • ✓ Bez iestatīšanas maksas
 • ✓ Klientu apkalpošana visu diennakti
 • ✓ Kredītkarte nav nepieciešama
 • ✓ Iespēja atcelt jebkurā laikā

Labākā vērtība par jūsu naudu

Cenu paketēs mēs rūpīgi izvēlējāmies funkcijas, lai jūs varētu izvēlēties vispieejamāko paketi par vislabāko cenu. Maksājiet tikai par to, ko lietojat, nesagraujot savu budžetu.

14 vai 30 dienu bezmaksas izmēģinājums
Bezmaksas izmēģinājums 14 dienas, izmantojot bezmaksas e-pastu, vai 30 dienas, izmantojot uzņēmuma e-pastu
Nav nepieciešama kredītkarte
un daudz kas cits
$9 mēnesis

Small uzņēmums

 • Neierobežota pieteikumu vēsture
 • 3 e-pasta adreses
 • 3 kontaktformas
 • 1 API atslēga
$29 mēnesis

Medium uzņēmums

 • Viss, kas iekļauts paketē Small
 • 10 e-pasta adreses
 • 3 tiešsaistes čata pogas
 • Nodaļu pārvaldība
0$ mēnesis

Bezmaksas

 • 7 dienu pieteikumu vēsture
 • 1 e-pasta adrese
 • 1 čata poga
 • 1 kontaktforma

Pilns ceļvedis par labāko palīdzības dienesta programmatūru

Mēs visi zinām, ka lieliska klientu apkalpošana ir nepieciešamība. Tomēr digitālā transformācija iet roku rokā ar lielāku pieprasījumu pēc ātra, efektīva un noderīga atbalsta no uzņēmumiem. Labā ziņa ir tā, ka pat šajos drudžainajos laikos uzticama klientu palīdzības dienesta programmatūras platforma ļaus jums radīt vislabāko pieredzi saviem klientiem. Pētījumi liecina, ka 84% uzņēmumu, kas cenšas uzlabot savu klientu pieredzi, palielina ieņēmumus.

Tāpēc bez liekas vilcināšanās apspriedīsim, kā to izmantot veiksmīgai uzņēmējdarbībai.

Kā darbojas palīdzības dienesta programmatūra?

Ja kādreiz esat sazinājies ar kādu uzņēmumu, iespējams, jums jau ir bijusi darīšana ar palīdzības dienesta programmatūru.

Bet kā tieši tas darbojas?

Lai gan sarežģītie procesi, kas notiek aizkulisēs, dažādiem palīdzības dienesta programmatūras pakalpojuma sniedzējiem var atšķirties, tā būtība paliek nemainīga.

Kad klients sazinās ar uzņēmumu, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čatu, sociālo mediju ziņu vai citus saziņas kanālus, tiek izveidots palīdzības dienesta pieteikums. Pieteikums bieži ietver informāciju par, piemēram, kanālu, no kura notiek mijiedarbība, klienta ziņu, SLA, klienta informāciju un citu svarīgu informāciju atkarībā no izmantotās apkalpošanas dienesta programmatūras un tā, kā to esat nokonfigurējis.

Tiklīdz pieteikums ir izveidots, tas tiek piegādāts iesūtnē. No turienes tas tiek piešķirts aģentam, kas veic turpmāko saziņu ar klientu un cenšas pēc iespējas labāk atrisināt problēmu.

Ja pirmais klientu apkalpošanas pārstāvis nevar atrisināt problēmu, tad pieteikumu var pārsūtīt citam pārstāvim, nodaļai vai līmenim, kas ir labāk sagatavots, lai risinātu sarežģītākas problēmas (eskalēt). Šis process tiek saukts par eskalācijas ceļu.

Izaicinājumi, kas saistīti ar palīdzības dienesta programmatūru

Lai gan palīdzības dienesta pārvaldības programmatūra ir pārsteidzošs rīks, kas ļauj atbalstīt daudzus klientus visā pasaulē, tas saskaras arī ar dažiem izaicinājumiem. Apskatīsim dažus no tiem un apspriedīsim iespējamos risinājumus.

Zems pirmās kontaktpersonas atrisināšanas līmenis

Lai gan tas var šķist vienkāršs veiktspējas rādītājs, tas tā nav. Kontaktu centros pirmā kontakta atrisinājums ir svarīgs rādītājs, kas liecina par klientu apmierinātību un to, vai viņu vēlmes tiek piepildītas. Varat saskarties ar šo izaicinājumu nepietiekamas aģentu apmācības vai liela palīdzības dienesta pieprasījumu skaita, kā arī citu faktoru dēļ.

Risinājums: sagatavojiet savus darbiniekus sarežģītāku klientu problēmu risināšanai, analizējiet atskaites un datus, lai noteiktu labāko rīcību, un izstrādātu efektīvu eskalācijas procedūru.

Pašapkalpošanās iespēju trūkums

Pat kontaktu centri ar lielu skaitu aģentu, kuri ir pareizi apmācīti var tikt pārpludināti ar saņemto risināmo jautājumu skaitu.

Risinājums: izstrādājiet un pēc tam novirziet klientus uz uzticamu un informatīvu pašapkalpošanās portālu ar zināšanu bāzi. Pārliecinieties, ka jūsu iesūtne nav pārpildīta ar jautājumiem, uz kuriem klienti var viegli atbildēt paši. SupperOffice pētījumi liecina, ka pat 91% respondentu izmantotu zināšanu bāzi, ja tā būtu pieejama un pielāgota viņu vajadzībām.

Neizmantojat pareizos rīkus

Katrs uzņēmums ir atšķirīgs. Tādēļ ir nepieciešami dažādi palīdzības dienesta programmatūras risinājumi, kas ietver dažādas funkcijas.

Risinājums: rūpīgi izpētiet pieteikumu apstrādes sistēmas programmatūru, kuru vēlaties izmantot, un pārliecinieties, vai tā nodrošina visu, kas jūsu uzņēmumam ir nepieciešams. Izpētiet visas pieejamās atskaites un analīzi. Mēdz teikt, ka zināšanas ir spēks, tāpēc noteikti pārliecinieties, ka izprotat palīdzības dienesta programmatūras darbību visos sīkumos.

Novecojušas sistēmas

Vai zinājāt, ka 42% aģentu nevar atrisināt klientu pieprasījumus novecojušu vai atvienotu sistēmu dēļ?

Risinājums:< /strong> Vienmēr sekojiet līdzi situācijai, tiklīdz runa ir par ielāpiem, atjauninājumiem un jaunināšanu.

Laikietilpīgi atkārtoti uzdevumi

Šī izaicinājuma dēļ vien var rasties daudzas problēmas. Ja jūsu aģenti pavada neskaitāmas stundas, veicot atkārtotus uzdevumus, viņi ir mazāk iesaistīti un mazāk produktīvi, un pastāv lielāka iespēja, ka jūsu kontaktu centrā būs augsts aģentu kadru mainības līmenis.

Risinājums: > Izmantojiet MI un automatizācijas funkcijas. Tajā pat laikā esiet uzmanīgi ar to ieviešanu. Jūs nevēlaties zaudēt “cilvēcisko pieskārienu”, kas padara jūsu klientu atbalstu par draudzīgu un patīkamu pieredzi.

Palīdzības dienesta programmatūras veidi

Apkalpošanas dienesta lietotņu risinājumi ietver dažādas funkcijas un funkcionalitātes, kas piemērotas dažādiem klientiem.

Tālāk ir norādīti izplatītākie palīdzības dienesta programmatūras risinājumu veidi.

 • Iekšējā palīdzības dienesta programmatūra – ļauj iekšējiem lietotājiem ātri un efektīvi kontrolēt un atrisināt iekšējos pieteikumus un problēmas.
 • Ārējā palīdzības dienesta programmatūra > — maksas klientus atbalsta pārdevēja klientu apkalpošanas komandas.
 • Tīmekļa palīdzības dienesta programmatūra — izmantojot mākoņa palīdzības dienesta programmatūru, visa informācija tiek glabāta viesotos serveros. Parasti par to maksā, iegādājoties abonementu, un viesotājs parasti nodrošina to tehnisko atbalstu.
 • Lokālā palīdzības dienesta programmatūra — visa aparatūra atrodas uz vietas, un klients ir atbildīgs par tās vienmērīgu darbu.
 • Atvērtā koda programmatūra — tas ir programmatūras veids, kurā ikviens var piekļūt kodam un mainīt to bez ražotāja atļaujas. Parasti atvērtā koda risinājumi ir vai nu bez maksas, vai arī tiek finansēti no ziedojumiem.
 • Slēgtais kods — tas ir pretējs atvērtā koda modelim. To aizsargā intelektuālais īpašums, un tas nav publiski pieejams.

Palīdzības dienesta programmatūras funkcijas

Kad meklējat labāko palīdzības dienesta programmatūru savam uzņēmumam, jūs saskarsities ar daudzām populārām funkcijām, iespējām un integrācijām, ko piedāvā dažādi risinājumi. Tomēr šīs ir 10 vissvarīgākās, kas jums vispirms ir jāatzīmē jebkurā funkciju sarakstā.

 • Saziņas kanāli — tas ir veids, kā jūsu klienti ar jums sazinās. Šo kontaktpunktu vidū ir e-pasta atbalsts, tiešsaistes čats, zvanu centrs, sociālie mediji, kopienas forumi, un vēl citi.
 • Pieteikumu pārvaldība — tā ir pamatsistēma, kas organizē klientu atbalsta mijiedarbību un reģistrē to kā pieteikumu. Turklāt tā nodrošina arī turpmāku sekošanu pieteikumam, kas var palīdzēt izmeklēt, atrisināt un novērst jebkādas vājās vietas.
 • Pašapkalpošanās portāls — daudzi klienti, pirms sazināties ar klientu atbalsta komandu, cenšas atrisināt savas problēmas pašu spēkiem. Pašapkalpošanās portāla izmantošana ļauj klientiem būt neatkarīgākiem. Šāda pieeja uzlabo klientu pieredzi un paaugstina biznesa efektivitāti, samazinot klientu apkalpošanas aģentu darba slodzi.
 • Zināšanu bāze — neviens efektīvs kontaktu centrs nepastāv bez zināšanu bāzes. Šī funkcija ļauj jūsu klientiem risināt savas problēmas 24 stundas diennaktī, bez aģenta klātbūtnes nepieciešamības. Turklāt iekšējā zināšanu bāze ir būtiska jūsu aģentu ikdienas darba sastāvdaļa, jo tajā tiek glabāta visa informācija par klientiem un pieteikumu apstrādes vēsture un daudz kas cits.
 • Intuitīva lietotāja saskarne — pat vispamatīgākā un funkcijām bagātākā klientu palīdzības dienesta programmatūra nebūs necik laba, ja to būs grūti lietot. Intuitīva lietotāja saskarne nodrošina vienmērīgu kontaktu centra darbību.
 • Atskaišu veidošana un analīze — Atskaišu un analīzes izpēte sniedz dziļāku ieskatu kontaktu centra darbā un uzņēmumā kopumā. Pārliecinieties, ka palīdzības dienesta rīks var sniegt jums pietiekami daudz informācijas.
 • SLA pārvaldība — vieds palīdzības dienesta risinājums ļauj pārvaldīt un uzturēt vairākus pakalpojuma līmeņa līgumus vienlaikus.
 • Automatizācija — ikdienas uzdevumu automatizācija ir obligāta, galvenokārt liela mēroga uzņēmumiem ar daudziem klientiem.
 • Informācijas paneļi — šī funkcija ļauj aģentiem iegūt ātru pārskatu par svarīgākajiem datiem, piesakoties sistēmā. Kontaktu centru vadītāji izmanto arī informācijas paneļus, lai pārraudzītu galvenos rādītājus.
 • Birkas — Pieteikumu marķēšana un klientu mijiedarbība ir obligāti nosacījumi, ja vēlaties, lai jūsu kontaktu centrs darbotos nevainojami un efektīvi. Birkas palīdz ne tikai kategorizēt klientu atbalsta pieteikumus, bet arī ļauj aģentiem ātri iegūt informāciju par klientiem un labāk orientēties lielos pieteikumu apjomos.

Kā izvēlēties labāko palīdzības dienesta programmatūru

< p>Pirmkārt un galvenokārt, mēs iesakām sarakstīt sarakstu ar visām prasībām, ko izvirzat jaunajai tiešsaistes palīdzības dienesta programmatūrai.

Ja nevarat pats noskaidrot visas kontaktu centra vajadzības, pārrunājiet to ar saviem darbiniekiem. Viņiem ir izpratne par kontaktu centra ikdienas darbu, tāpēc viņi ir labākais informācijas avots, ko varat izmantot, izvēloties programmatūru, ar kuru viņi galu galā strādās.

Lai palīdzētu jums un jūsu darbiniekiem izvēlēties labāko biznesa programmatūru, tālāk ir aprakstītas dažas stratēģijas, kas būtu jāietver lēmumu pieņemšanā.

Atbalsts

Lai gan nevienam nepatīk domāt, ka kaut kas varētu noiet greizi, ir svarīgi paturēt prātā ka atbalsta pieejamība ir vissvarīgākā, ja vēlaties, lai viss noritētu nevainojami. Nevienam nepatīk gaidīt stundas vai pat dienas, lai saņemtu atbildi no klientu apkalpošanas komandas, tāpēc pirms galīgā lēmuma pieņemšanas noteikti izpētiet pārdevēja klientu atbalsta kvalitāti.

Iespēja paplašināties/sašaurināties

Lielākajai daļai uzņēmumu īpašnieku uzņēmuma izaugsme ir prioritāšu saraksta augšgalā. Tomēr neaizmirstiet, ka jūsu kontaktu centram arī jātur tam līdzi. Tātad klientu palīdzības dienesta programmatūru, kuru izmantojat, var rasties vajadzība paplašināt vai sašaurināt. Izvēloties palīdzības dienesta programmatūras risinājumu, ko vēlaties iegādāties, vienmēr pārliecinieties, cik viegli ir to mērogot abos virzienos.

Programmatūras ierobežojumi

Neatkarīgi no tā, cik pārsteidzoša ir jūsu izmantotā programmatūra, vienmēr pastāv kādas iebildes un ierobežojumi. Veltiet laiku, lai izpētītu tās programmatūras iespējas, kuru plānojat iegūt, un izlemiet, bez kurām funkcijām varat iztikt un bez kurām nevarat.

Sadarbības iespējas

Kontaktu centra vidē komandas darbs ir pati darba būtība. Vairāku problēmu risināšana vienlaikus, čata atbalsta sniegšana zvana laikā un pieminējuma apstrāde sociālajos tīklos nav darbs “vientuļajam vilkam”. Izvēlieties palīdzības dienesta programmatūru, kas ļauj jūsu komandai sadarboties nevainojami. Tas atvieglos viņu darbu, kā arī uzlabos kopējo uzņēmuma produktivitāti.

Integrācijas

Nodrošiniet, ka jūsu palīdzības dienesta programmatūra var izveidot savienojumu ar dažādām vietnēm un lietotnēm. Tas ne tikai padara jūsu produktus un pakalpojumus pieejamākus, bet arī nodrošina izcilu vienotu klientu pieredzi visā pasaulē.

15 populārākie palīdzības dienesta programmatūras pakalpojuma sniedzēji

LiveAgent

LiveAgent palīdzības dienesta programmatūras sākumlapa

Labākā palīdzības dienesta programmatūra mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kas vēlas nodrošināt vislabāko klientu atbalstu klientiem visā pasaulē.

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūras risinājums ar vairāk nekā 150 integrācijām un daudzām uzlabotām funkcijām. Vairāk nekā 40’000 klientu paļaujas uz šo programmatūru, lai saviem klientiem nodrošinātu izcilu klientu apkalpošanu.

Galvenās funkcijas:

Plusi:

 • Intuitīva saskarne
 • Uzticams un noderīgs klientu atbalsts
 • Daudzkanālu pieredze

Mīnusi:

 • novecojis lietotāja saskarnes dizains
 • Nevar vienlaikus pieteikties divās pārlūkprogrammās ar vienu kontu
 • Tehniskais atbalsts ir pieejams 24/7, bet tas atrodas ES

LiveAgent klienti

Daži no pazīstamākajiem šīs programmatūras klientiem ir tādi nozares giganti kā Huawei, Nascar, BMW, Slido un Yamaha.

Cenas

Varat izmantot LiveAgent pilnīgi bez maksas. Tomēr, ja vēlaties izmantot tā uzlabotās funkcijas, varat izvēlēties kādu no trim cenām: $9, $29 un $49 mēnesī.

Ja vēlaties to izmēģināt, reģistrējieties 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai un iepazīstieties ar šo sistēmu.

Spiceworks

Spiceworks palīdzības dienesta programmatūras sākumlapa

Labākā palīdzības dienesta programmatūra jebkura lieluma uzņēmumam, kas nopietni pieiet savām IT aktivitātēm.

Šī mākoņdatu palīdzības dienesta programmatūra, kas dibināta 2006. gadā, nebūt nav iesācēja klientu atbalsta jomā.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu apstrāde
 • Atskaišu veidošana un analīze
 • Informācijas panelis
 • Pašapkalpošanās portāls
 • Incidentu pārvaldība

Plusi:

 • Pieejama cena
 • Uzlabotas incidentu pārvaldības iespējas
 • Daudzas konfigurācijas iespējas

Mīnusi:

 • Reklāmas lietotnē
 • Reizēm bremzējas
 • Pieteikumu pārvirzīšana starp nodaļām saskaras ar grūtībām

Cenas

Varat izmantot Spiceworks palīdzības dienesta programmatūru bez maksas.

Programmatūras alternatīvas

Izvērtējiet Spiceworks alternatīvas.

Help Scout

Help Scout palīdzības dienesta sākumlapa

Labākā palīdzības dienesta programmatūra mazajiem un lieliem uzņēmumiem, kas cenšas nodrošināt lielisku klientu apkalpošanu.

Help Scout uzticas vairāk nekā 12’000 uzņēmumu visās nozarēs. Pateicoties daudzajām integrācijām, jūsu klienti nekad nepalaidīs garām iespēju sazināties ar jūsu uzņēmumu.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu apstrāde
 • Trešo pušu integrācijas
 • SLA
 • Pašapkalpošanās portāls
 • Daudzkanālu saziņa

Plusi:

 • Uzticams klientu atbalsts
 • Vienkārša iestatīšana un lietošana
 • Ļoti atsaucīgs

Mīnusi:

 • Nepietiekama atskaišu pielāgošana
 • Ir sarežģīti iestatīt darbplūsmas automatizāciju
 • Lietotāja saskarne ir nedaudz vecmodīga

Help Scout klienti

Daži no uzņēmumiem, kas izmanto Help Scout, ir OkCupid, Trello un Honey.

Cenas

Help Scout savai programmatūrai piedāvā trīs līmeņu abonementu, tostarp $20, $35 un $60 vienam lietotājam mēnesī, par kuru jānorēķinās reizi gadā.

Lai izmēģinātu Help Scout funkcijas pirms maksas paketes izmantošanas uzsākšanas, varat reģistrēties 15 dienu bezmaksas izmēģinājumam.

Programmatūras alternatīvas

Apskatiet Help Scout alternatīvas.

Zoho Desk

Labākā palīdzības dienesta programmatūra vidējiem un lieliem uzņēmumiem ar lielu ikdienas mijiedarbības apjomu ar klientiem.

Vairāk nekā 50’000 uzņēmumu visā pasaulē izmanto Zoho Desk palīdzības dienesta platformu ikdienas kontaktu centra darbā.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu apstrāde
 • Klientu attiecību pārvaldības rīks (CRM)
 • Klientu sūdzību kontrole
 • Trešo pušu integrācijas
 • SLA

Plusi:

 • Viegli pielāgojams
 • Lielisks lietotāju portāls
 • Vienkārša SLA pārvaldība

Mīnusi:

 • Trūkst brīdinājumu, kad pieteikumi tiek nodoti starp nodaļām
 • Saskarne dažkārt var būt lēna
 • Mērogošana var būt sarežģīta

Zoho Desk klienti

Zoho Desk klientu lokā ir tādi uzņēmumi kā Daimler, Land Rover un Essilor.

Cenas

Varat izmantot Zoho Desk bezmaksas versiju ar tās galvenajām funkcijām. Tomēr, ja vēlaties pilnībā izmantot šīs biznesa programmatūras potenciālu, varat izvēlēties kādu no cenu paketēm – no €14, €23 vai €40 vienam aģentam mēnesī.

Vispirms varat to izmēģināt, reģistrējoties 15 dienu bezmaksas izmēģinājumam.

Programmatūras alternatīvas

Izpētiet Zoho Desk alternatīvas.

Jira Service Management

Labākā palīdzības dienesta programmatūra lielākiem IT, izstrādes, darbības un citiem uzņēmumiem, kas vēlas sniegt vislabāko atbalstu.

Atlassian radītais Jira Service Management sniedz iespēju izstrādātājiem, IT speciālistiem un citām nodaļām nevainojami sadarboties.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu apstrāde
 • Incidentu pārvaldība
 • Sadarbības rīki
 • Reāllaika atskaišu veidošana
 • Darbplūsmas pārvaldība

Plusi:

 • Viegli integrējams ar daudziem ITSM pārvaldības rīkiem.
 • Elastīgums
 • Lieliskas kontroles iespējas

Mīnusi:

 • Izmaiņu pārcelšana no izstrādātāja vides uz reālo var būt sarežģīta.
 • Sarežģīta lietotāja saskarne
 • Stāva apmācības līkne

Jira Service Management klienti

Jira Service Management tiek plaši izmantots tādos uzņēmumos kā Toast, Lucid Motors un Solarisbank.

Cenas

Pamatfunkcijas Jira Service Management IT palīdzības dienesta programmatūras piedāvājumā ir pieejamas bez maksas. Lai piekļūtu papildiespējām, varat izvēlēties paketi Standard par $20 vai Premium par $40 vienam aģentam mēnesī, kur jānorēķinās reizi gadā. Tas piedāvā arī paketi Enterprise uzņēmumiem, kuriem ir vairāk nekā 201 aģents. Tas maksā 128’000 USD gadā.

Lai to izmēģinātu pirms uzsākat maksāt, varat reģistrēties 7 dienu bezmaksas izmēģinājumam.

Programmatūras alternatīvas

Apskatiet Jira alternatīvas.

Freshservice

Freshservice palīdzības dienesta programmatūras sākumlapa

Labākā palīdzības dienesta programmatūra uzņēmumiem, kas darbojas finanšu pakalpojumu, izglītības un valsts pārvaldes jomā.

Freshservice ir apkalpošanas dienesta programmatūra, kas tuvina viedo automatizāciju klientiem un palīdz nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu automatizācija
 • Incidentu pārvaldība
 • Sadarbības rīki
 • Problēmu izsekošana
 • Daudzkanālu atbalsts

Plusi:

 • Lietotājam draudzīga saskarne
 • Darbplūsmas ir viegli konfigurējamas
 • Viegli uzstādīt un pielāgot

Mīnusi:

 • Nepietiekama atskaišu veidošana
 • Sākotnējā konfigurācija var būt nedaudz biedējoša
 • Nepietiekams informācijas panelis

Freshservice klienti

Uzņēmumu vidū, kas izmanto Freshservice, varat atrast VICE Media, TaylorMade Golf un Chargebee.

Cenas

Lai piekļūtu Freshservice funkcijām, varat abonēt paketes par $15, $40, $75 vai $95 vienam aģentam mēnesī, kur jānorēķinās reizi gadā.

Pirms izlemjat par labāko paketi savam uzņēmumam, varat izmēģināt Freshservice, reģistrējoties viņu 21 dienas bezmaksas paketei.

Freshdesk

Labākā palīdzības dienesta programmatūra visiem uzņēmumiem, kas cenšas veidot ilgstošas attiecības ar saviem klientiem.

Ar vairāk nekā 50’000 klientu visā pasaulē, Freshdesk neliks vilties nevienam uz klientu vērstam uzņēmumam.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu apstrāde
 • Tiešsaistes čata rīks
 • Zvanu centra pārvaldība
 • Sadarbības rīki
 • Informācijas panelis

Plusi:

 • Labi izstrādāta lietotāja saskarne
 • Automatizācijas iespējas
 • Uzticama tiešsaistes čata funkcija

Mīnusi:

 • Pieteikumi var pārsūtīšanas laikā starp komandām pazaudēties
 • Ierobežoti rediģēšanas rīki
 • Nepietiekama atskaišu veidošana

Freshdesk klienti

Daži no Freshdesk pastāvīgajiem klientiem ir Decathlon, Aramex un Bridgestone.

Cenas

Ja jums ir līdz 10 aģentiem, varat izmantojiet šo servisa dienesta atbalsta programmatūru bez maksas. Tomēr varat arī izvēlēties abonēšanas paketes vienam aģentam mēnesī par €15, €49 vai €79, norēķinoties reizi gadā.

Ja vispirms vēlaties to izmēģināt, varat izmantot viņu 21 dienas bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Programmatūras alternatīvas

Izvērtējiet Freshdesk alternatīvas.

Zendesk

Zendesk palīdzības dienesta programmatūras sākumlapa

Labākā palīdzības dienesta programmatūra augošiem uzņēmumiem, kas cenšas nodrošināt pārsteidzošu klientu apkalpošanu.

Vairāk nekā 160’000 uzņēmumu uzticas Zendesk lai tas palīdzētu noslēgt darījumus un rūpēties par saviem klientiem.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu apstrāde
 • Daudzkanālu saziņa
 • CRM< /li>
 • Informācijas panelis
 • Atskaišu veidošana

Plusi:

 • Vairāk nekā 100 integrācijas
 • Pieteikumus ir viegli kontrolēt
 • Lielisks darbības laiks

Mīnusi:

 • Grūti sazināties ar klientu atbalstu
 • Informācijas paneļus ir grūti izveidot
 • Nepietiekami analīzes rīki

Zendesk klienti

Starp Zendesk apmierinātajiem klientiem varat atrast Polaris, Modsy un BoxyCharm.

Cenas

Viņu cenu paketes sākas no €19/aģentam/mēnesī un turpinās ar €49 un €99 iespējām. Par visiem jānorēķinās reizi gadā.

Pirms pirkuma veikšanas varat reģistrēties 30 dienu bezmaksas izmēģinājumam un iepazīties ar šo apkalpošanas dienesta platformu.

Programmatūras alternatīvas

Apskatiet Zendesk alternatīvas.

Gorgias

Labākā palīdzības dienesta programmatūra visu izmēru uzņēmumiem e-komercijas un daudzās citās jomās. >

Gorgias palīdz vairāk nekā 9000 uzņēmumu palielināt ieņēmumus un nodrošināt lielisku klientu pieredzi ar savu lietotni, kas īpaši izstrādāta priekš Shopify.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu apstrāde
 • Trešo pušu integrācijas
 • Klientu datu bāze
 • Aktivitāšu informācijas panelis
 • Daudzkanālu saziņa

Plusi:

 • Sociālo mediju integrācijas
 • Vienkārša lietošana
 • Lietotāja saskarni ir viegli konfigurēt

Mīnusi:

 • Grūti pielāgot
 • Dažreiz ir grūti piekļūt klientu atbalstam
 • Trūkst iebūvētas surogātpasta kontroles

Gorgias klienti

To zīmolu vidū, kas paļaujas uz Gorgias, ir arī Steve Madden, Bokksu un Marine Layer.

Cenas

Varat sākt lietot Gorgias apkalpošanas dienesta programmatūru, abonējot kādu no paketēm: $50, $300 vai $750 mēnesī. Ja vēlaties iegūt pielāgotu cenu paketi, sazinieties ar Gorgias komandu.

Pirms izlemjat izmantot maksas versiju, varat izmēģināt Gorgias, reģistrējoties bezmaksas izmēģinājumam.

Programmatūras alternatīvas

Apskatiet Gorgias alternatīvas.

Salesforce Service Cloud

Labākā palīdzības dienesta programmatūra dažāda lieluma uzņēmumiem dažādās jomās.

Salesforce Service Cloud ļauj nodrošināt holistisku klientu apkalpošanu, izmantojot MI un integrējot populārus atbalsta kanālus.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu apstrāde
 • MI
 • Pašapkalpošanās portāls
 • Sadarbības rīki
 • Daudzkanālu saziņa

Plusi:

 • Automatizācijas iespējas
 • Vienkārša iestatīšana un lietošana
 • Daudzas pielāgošanas iespējas

Mīnusi:

 • Dažkārt platforma var darboties lēni
 • Reizēm apstājas
 • Krātuves ierobežojumi

Salesforce Service Cloud klienti

Starp Salesforce Service Cloud klientiem varat atrast IBM, Mercedes-Benz un NBCUniversal.

Cenas

Salesforce Service Cloud piedāvā četras cenu iespējas – $25, $75, $150 un $300/lietotājam/mēnesī, norēķinoties reizi gadā.

Ja vispirms vēlaties to izmēģināt, varat reģistrēties viņu 14 dienu bezmaksas izmēģinājumam.

SysAid

SysAid palīdzības dienesta programmatūras sākumlapa

Labākā palīdzības dienesta programmatūra visu lielumu un nozaru uzņēmumiem.

Pateicoties SysAid daudzajām automatizācijas iespējām, viņu klienti var pārvaldīt katru pieteikumu un klientu mijiedarbību, pievēršot tai pelnīto uzmanību.

Galvenās funkcijas:< /h4>
 • Pieteikumu apstrāde
 • Automatizācija
 • Pašapkalpošanās portāls
 • Darbplūsmas konfigurācija
 • Atskaišu veidošana un analīze
 • li>

Plusi:

 • Automatizācijas iespējas
 • Elastīgs dizains
 • Pielāgošanas iespējas

Mīnusi:

 • Nepieciešamas HTML pamatzināšanas
 • Nepietiekama čata konsole
 • Stāva apmācības līkne

SysAid klienti

SysAid uzticas labi zināmi uzņēmumi, tostarp The Guardian, Bacardi un Fuji Xerox.

Cenas

Lai vairāk uzzinātu par SysAid cenām, sazinieties ar viņu komandu, lai iegūtu tādu paketi, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Ja vēlaties to izmēģināt bez jebkādiem nosacījumiem, varat reģistrēties 30 dienu bezmaksas izmēģinājumam.

Programmatūras alternatīvas

Izvērtējiet SysAid alternatīvas.

Hiver

Hiver palīdzības dienesta programmatūras sākumlapa

Labākā palīdzības dienesta programmatūra uzņēmumiem, kas klientu atbalstam izmanto Gmail vai Google Apps.

Hiver ir izcila apkalpošanas dienesta platforma, kas izstrādāta priekš Google Workspace. Tas palīdz vairāk nekā 1500 uzņēmumiem nevainojami vadīt savus kontaktu centrus no Gmail.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu apstrāde
 • Darbplūsmas pārvaldība
 • Pašapkalpošanās portāls
 • Veiktspējas rādītāji
 • Sadarbības rīki

Plusi:

 • Gluda integrācija ar G Suite
 • Viena ērta koplietojama iesūtne
 • Vienkārša lietošana

Mīnusi:

 • Analīzes rīks ne vienmēr ir precīzs
 • Paziņojumi dažkārt var ķerties
 • Pieteikumu filtrēšana var būt sarežģīta

Hiver klienti

Hiver uzticas daudzi uzņēmumi, piemēram, Course Hero, Upwork un AppsFlyer.

Cenas

Varat sākt izmantot Hiver funkcijas un funkcionalitāti par $15, $39 vai $59/lietotājam/mēnesī.

Hiver piedāvā arī iespēju bez maksas izmēģināt savu palīdzības dienesta programmatūru, ja reģistrējaties 7 dienu bezmaksas izmēģinājumam.

Programmatūras alternatīvas

Apskatiet Hiver alternatīvas.

Front

Labākā palīdzības dienesta programmatūra visiem uzņēmumiem, kas vēlas palielināt darbības efektivitāti.

Front izmanto vairāk nekā 7500 visu nozaru uzņēmumi, pateicoties tā pārsteidzošajiem sadarbības rīkiem un darbplūsmas optimizācijas iespējām.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu apstrāde
 • Aktivitāšu informācijas panelis
 • Pašapkalpošanās portāls
 • Atskaišu veidošana un analīze
 • Sadarbības rīki

Plusi:

 • Iekšējās ziņas e-pastos
 • Lieliski sadarbības čata rīki
 • Izvērsta meklēšanas funkcionalitāte

Mīnusi:

 • Ierobežotas valodu iespējas
 • Reizēm paziņojumi var ķerties
 • Lietotāja saskarne var ķerties

Front klienti

Svarīgākās komandas dažādos uzņēmumos izmanto Front, tostarp Instructure, Culture Amp un Morningside.

Cenas

Varat izvēlēties kādu no trim Front cenām – $19, $49 vai $99/personai/mēnesī.

Ir arī iespēja reģistrēties 7 dienu bezmaksas izmēģinājumam, lai to notestētu pirms pirkuma veikšanas.

Programmatūras alternatīvas

Izpētiet Front alternatīvas.

HubSpot Service Hub

HubSpot Service Hub programmatūras sākumlapa

Labākā palīdzības dienesta programmatūra visu nozaru uzņēmumiem, kas ir apņēmušies nodrošināt vislabāko klientu pieredzi.

HubSpot Service Hub darbojas vairāk nekā 120 valstīs un apkalpo vairāk nekā 100’000 apmierinātu un laimīgu klientu.

Galvenās funkcijas:

 • Mijiedarbības kontrole
 • Daudzkanālu komunikācija
 • Pašapkalpošanās portāls
 • Pielāgojamas atskaites
 • Sadarbības rīki

Plusi:

 • Pamatīgas atskaišu iespējas
 • Vienkārša iestatīšana un lietošana
 • Pielāgojama zināšanu bāze

Mīnusi:

 • Ierobežotas pieteikumu apstrādes iespējas
 • Paliela cena
 • Bezmaksas paketei nav piekļuves tehniskajam atbalstam

HubSpot Service Hub klienti

HubSpot Service Hub palīdzības dienesta platformai ir liela klientu bāze, tostarp tādi uzņēmumi kā SoundCloud, GoFundMe un ResellerRatings.

Cenas

Daži no HubSpot Service Hub rīkiem ir pieejami bez maksas. Tomēr, lai pilnībā izjustu šīs programmatūras potenciālu, varat izvēlēties kādu no trim cenu paketēm, tostarp €41, €414 vai €1104 mēnesī.

Papildus šīm iespējām varat reģistrēties bezmaksas izmēģinājumam, lai izlemtu, vai tas ir jums piemērots ieguldījums tehnoloģijā.

Programmatūras alternatīvas

Apskatiet HubSpot Service Hub alternatīvas.

TeamSupport

TeamSupport palīdzības dienesta programmatūras sākumlapa

Labākā palīdzības dienesta programmatūra uzņēmumiem, kas apstrādā mazāka apjoma, bet sarežģītākus pieteikumus.

Šī B2B palīdzības dienesta programmatūra palīdz saviem klientiem nodrošināt vislabāko iespējamo klientu apkalpošanu.

Galvenās funkcijas:

 • Pieteikumu apstrāde
 • SLA
 • Zināšanu bāze
 • Veiktspējas rādītāji
 • Pielāgojams zīmols

Plusi:

 • Intuitīva lietotāja saskarne
 • Lauku pielāgošana
 • Viegli iestatāms

Mīnusi:

 • Neintuitīva atskaišu veidošanas funkcionalitāte
 • Dažreiz var ķerties
 • Ir grūti pārvaldīt lielus datu apjomus

TeamSupport klienti

Starp uzņēmumiem, kas izmanto TeamSupport apkalpošanas dienesta platformu, varat atrast Comcast, Teladoc Health un Fujifilm.

Cenas

Lai sāktu lietot šo programmatūru, varat izvēlēties kādu no šīm paketēm: $49, $69 vai $119/aģentam/mēnesī.

Programmatūras alternatīvas

Izvērtējiet TeamSupport alternatīvas.

Kāda ir labākā palīdzības dienesta programmatūra?

Mēs varētu piekrist, ka izvēlei ir milzum daudz iespēju, taču neuztraucieties, mēs esam atlasījuši 5 populārākās, lai jūs varētu salīdzināt.

 • LiveAgent — ar Capterra vērtējumu 4,7, tas ir labākais visiem tiem, kas meklē palīdzības dienesta risinājumu par pieņemamu cenu un ar plašu funkciju klāstu. Vēl viens iemesls, kāpēc LiveAgent ir labākā palīdzības dienesta programmatūra jūsu uzņēmumam, ir tas, ka tā palīdz palielināt reklāmguvumu skaitu, palielināt pārdošanas apjomu un radīt vislabāko holistisku klientu pieredzi neatkarīgi no nozares, kurā strādājat.
 • TeamSupport — ja mēģinat nodrošināt sarežģītus un uz klientu orientētus pakalpojumus, TeamSupport varētu būt tieši jums piemērots risinājums. Ar Capterra vērtējumu 4,5 — varat būt drošs, ka šī palīdzības dienesta programmatūras iespēja neliks vilties.
 • Salesforce Service Cloud — MI un automatizācijas ieviešana klientu apkalpošanā vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Salesforce Service Cloud vietnē Capterra ir vērtējums 4,5 , tāpēc jūs varat būt droši, ka ieguldīsit labākās kvalitātes programmatūrā.
 • Zendesk — Zendesk klientu bāzē ir vairāk nekā 160’000 uzņēmumu un Capterra vērtējums 4,4 — tā ir lieliska iespēja ikvienam uzņēmumam, kas cenšas veidot attiecības ar saviem klientiem, iesaistoties un nodrošinot lielisku klientu atbalstu.
 • Jira Service Management — izmantojot Capterra vērtējumu 4,4, Jira Service Management padarīs “agile” metodoloģijas ieviešanu jūsu uzņēmumā vienkāršāku par vienkāršu.

Kļūdas, no kurām jāizvairās, pērkot palīdzības dienesta programmatūru

 • Nepietiekama personāla apmācība — varat ieguldīt vislabākajā un uzticamākajā palīdzības dienesta programmatūrā, kas ir bagāta ar funkcijām, taču ja jūsu komanda nespēs pilnībā izmantot savu potenciālu, tas jums neko nedos. Pārliecinieties, vai klientu apkalpošanas aģenti un citi darbinieki ir atbilstoši apmācīti un prot strādāt ar programmatūru. To var izdarīt, nolīgstot licencētu treneri, rīkojot seminārus un arī pētot un apspriežot pieejamo dokumentāciju.
 • Nav nepieciešamo funkciju — nesteidzieties, izvēloties programmatūru, ko vēlaties iegādāties. Izpētiet tās piedāvātās funkcijas. Vai tā nodrošina visu nepieciešamo? Vai ir kādi ierobežojumi, kas jums ir kardināli svarīgi? Pirms pirkšanas uzdodiet jautājumus un esiet kritiski. Jūs nevēlaties nonākt pie secinājuma, ka jūsu palīdzības dienesta programmatūras risinājumā nav pietiekami daudz funkciju, lai jūs varētu gūtu panākumus.
 • Netiek izmantotas izmēģinājuma perioda priekšrocības — ja pakalpojumu sniedzējs, kuru nolemjat izmantot, piedāvā izmēģinājuma periodu, izmantojiet to maksimāli. Izmēģiniet visu iespējamo, izpētiet programmatūru, pieļaujiet kļūdas un mācieties no tām. Tas ir bezmaksas izmēģinājuma perioda mērķis. Noteikti ņemiet vērā visas funkcionalitātes un jaudīgās funkcijas, kā arī sarežģījumus, kuri programmatūrai neizbēgami piemīt. Nenovērtējiet par zemu palīdzības dienesta bezmaksas programmatūru, jo ar to arī var pietikt, lai apmierinātu jūsu vajadzības.
 • Atlaižu darījumi — būsim godīgi, mums visiem patīk, ja varam vienoties par labu cenu. Tomēr ar produktu, kas tik dziļi integrēts jūsu ikdienas kontaktu centra darbā, jums ir jābūt uzmanīgiem un jāpievērš uzmanība tam, par ko ir vērts maksāt augstāku cenu.
 • Neskatīties nākotnē — veiksmīga kontaktu centra darbība ir maratons, nevis sprints. Skatieties nākotnē. Izlemiet par tiešsaistes palīdzības dienesta programmatūru, kas ne tikai kalpos jums tagad, bet arī kļūs par vērtīgu jūsu uzņēmuma daļu nākotnē, realizējoties jūsu plāniem par tālāku paplašināšanos.

Ko jautāt demonstrācijas zvana laikā par palīdzības dienesta programmatūru un uzņēmumu

Daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem demonstrācijas zvanos saistībā ar palīdzības dienesta programmatūru:

 • Kāpēc jūsu risinājums ir labāks par jūsu konkurentu risinājumu?
 • Kāda ir atšķirība starp jums un citiem?
 • Kā darbojas jūsu norēķini?
 • Cik aģentu varu piešķirt nodaļai?
 • Vai es varu izveidot pielāgotu aģenta lomu?
 • Vai atsevišķam aģentam ir iespēja izvēlēties citu paketi?
 • Kā izvairīties no izvēliguma klientu apkalpošanā?< /li>
 • Kur es varu redzēt aģentu statistiku?
 • Vai ir kāds ierobežojums pievienoto e-pasta kontu skaitam?
 • Vai es varu apvienot pieteikumu?
 • Vai es varu sadalīt pieteikumu?
 • Vai ir iespējams atlikt pieteikumu?
 • Cik ilgi tiek glabāti dati?

Palīdzības dienesta programmatūras ieviešana

LiveAgent palīdzības dienesta programmatūras ieviešanu parasti var veikt diezgan ātri.

Šeit ir norādīti soļi, kas jāveic, lai viss sāktu darboties.

 • Identificējiet visus saziņas kanālus, kurus vēlaties izmantot.
 • Norādiet, kuras nodaļas, statusi un pieteikumu plūsmas jums būs nepieciešami.
 • Pasūtiet demonstrācijas zvanu vai konsultējieties ar palīdzības dienesta programmatūras nodrošinātāju, lai saprastu, kā rīks atbilst jūsu lietošanas gadījumam
 • Izveidojiet bezmaksas izmēģinājuma kontu
 • Pievienojiet testa aģentus
 • Iestatiet kanālus: pievienojiet e-pastus, izveidojiet čata pogas, pievienojiet VoIP numurus utt.
 • Iestatiet klientu portālu
 • Iestatiet automatizāciju pieteikumu kategorizēšanai un pārvirzīšanai

Secinājums

Vislabākā “viss-vienā” palīdzības dienesta programmatūra

Lai gan vislabākās visaptverošās klientu apkalpošanas programmatūras atrašana katram uzņēmumam ir nedaudz izaicinājums, tomēr tā, uz kuru varat paļauties visvairāk, ir LiveAgent palīdzības dienesta programmatūra. Tā piedāvā ne tikai lielu daudzumu būtisku un uzlabotu funkciju, bet arī vairāk nekā 150 integrācijas, lai jūs zināt, ka varat izveidot vienotu pieredzi saviem klientiem un uzlabot klientu noturēšanu.

Labākā palīdzības dienesta programmatūra ar iebūvētu pieteikumu apstrādi, tiešsaistes čatu un zvanu centru

LiveAgent ir nepārprotams uzvarētājs šajā kategorijā. Tas piedāvā patiesi daudzkanālu pieredzi ar tā iebūvēto pieteikumu apstrādes programmatūru, ātrāko pieejamo čata logrīku un izcilu zvanu centra risinājumu.

Labākā ar funkcijām bagātā palīdzības dienesta programmatūra

Dažādiem uzņēmumiem ir atšķirīgas prasības. Tomēr LiveAgent tiešsaistes palīdzības dienesta programmatūra ir labākā, pamatojoties gan uz tās funkciju daudzumu, gan kvalitāti. Tas palīdzēs jums palielināt aģentu produktivitāti, vienlaikus saglabājot klientu jūsu uzņēmējdarbības centrā.

Vislabākās vērtības un cenas attiecības palīdzības dienesta programmatūra

LiveAgent šeit atkal izceļas. Ar tā bezmaksas palīdzības dienesta iespēju, tas ir patiesi pieejams ikvienam neatkarīgi no tā, vai jūs strādājat nelielā jaunuzņēmumā vai jau starptautiski pazīstamā un lielā uzņēmumā. Varat pat palielināt vai samazināt pakalpojuma mērogu, pamatojoties uz savām vajadzībām, lai varētu būt pārliecināts, ka vienmēr saņemat tieši to, kas jums nepieciešams.

Visaugstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra

LiveAgent pastāvīgi lepojas ar augstiem vērtējumiem tādās vietnēs kā Capterra, TrustRadius un G2. Kopiena izbauda tā plašo funkciju un integrāciju klāstu par pieņemamu cenu.

Vienkāršākā palīdzības dienesta programmatūra iestatīšanai, izmantošanai un integrēšanai

Ja meklējat palīdzības dienesta programmatūru, kuru ir viegli iestatīt, LiveAgent ir jums piemērots variants. Jums nav jāuztraucas par IT nodaļas iesaistīšanu, kā arī jums nav jāzina programmēšana. Šis palīdzības dienesta risinājums ir viegli pieejams ikvienam, tostarp tiem, kuri neuzskata sevi par īpašiem lietpratējiem tehnoloģiju jomā.

Saistītie Raksti arPalīdzības dienesta programmatūra

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x