Klientu pieredzes programmatūra

Iespaidojiet savus klientus un palieliniet to apmierinātību.
 • ✓ Nav uzstādīšanas maksas   
 • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
 • ✓ Nav vajadzīga kredītkarte    
 • ✓ Atteikties jebkurā laikā
Galvenes Animācija
Palīdzības Dienesta programmatūra

Ar visām ērtībām un pieejamību, ko sniedz internets, klientu apkalpošana, šķiet, palikusi iepakaļ. Tik bieži, mēs kā lietotāji, tikai vēlamies atrast vienkāršu atbildi uz savu problēmu vai parunāt ar īstu cilvēku. Diemžēl daudziem uzņēmumiem nav skaidrs, kā to izdarīt praktiski, un rezultātā cieš viņu klienti (vai potenciālie klienti).

Par laimi, palīdzībai izveidojusies vesela nozare: klientu pieredzes platformas. Šeit īsi pārrunāsim, ko tas nozīmē, un izskatīsim 20 labāko klientu pieredzes programmu sarakstu 2022.gadā.

Kas ir klienta pieredzes programmatūra?

Lai varētu saprast klientu pieredzes programmatūru, ir jādefinē klientu pieredze (CX). Klientu pieredze (pazīstama arī kā CX) ir pieredzes summa, kas veidojas, klientam mijiedarbojoties ar jūsu uzņēmumu vai zīmolu. Veiksmīgi uzņēmumi uzsver klientu pieredzes nozīmi, jo gandrīz ikviens klients sagaida personīgas attiecības ar tiem zīmoliem, ar kuriem tie mijiedarbojas.

Klientu pieredzes programmatūra attiecas uz SaaS (programmatūra kā pakalpojums) platformām, kas palīdz klientiem tiešsaistē gūt to pašu klientu apkalpošanas pieredzi, ko viņi sagaida veikalos. Lai gan viņi, iespējams, fiziski nedodas pie darbieniekiem, viņi joprojām var saņemt vajadzīgo palīdzību, izmantojot dažādus rīkus.

Labākās klientu pieredzes programmas ļauj apmeklētājiem gūt palīdzību, izmantojot šādas metodes:

 • Atbalsta pieteikumi: tas ļauj klientiem iesniegt jautājumus palīdzības dienestam. Darbinieki var manuāli vai automātiski piešķirt pieteikumus un sekot līdzi to norisei.
 • Tiešsaistes čats: piedāvā tūlītēju piekļuvi aģentam (vai darbiniekam), parasti izmantojot tīmekļa vietnē iekļautu čata logrīku.
 • Zvanu centrs: optimizē visus zvanus sākot no fiksētajiem tālruņiem līdz pat VoIP.
 • Sociālo mediju ziņapmaiņa: vienuviet kontrolē ziņas, kas nosūtītas no visām sociālo mediju platformām.
 • Zināšanu bāze: sniedz bagātīgu informāciju par jūsu uzņēmumu, procesiem un produktiem. Turklāt tā ir lieliska vieta apmācībai.
 • Klientu portāls: ļauj klientiem pieteikties papildu funkcionalitātei, ieskaitot papildus veidus, kā sazināties ar jums un sekošanai viņu pieprasījumu gaitai.

Klientu pieredzes programmas ļauj uzņēmumiem izvēlēties labākos rīkus, kas atbilst viņu darbplūsmai un atbalsta viņu unikālo auditoriju. Tie arī integrējas samērā viegli un ietver zināšanu bāzi, kas palīdz jaunajiem lietotājiem, izmantojot uzstādīšanas procesu.

Tās pastāv kā mākonī balstītas platformas, tāpēc papildu aparatūra nav jāiegādājas. Dažas platformas piedāvā galddatoru un mobilo ierīču klientus, bet pārlūkā tām var piekļūt, izmantojot tīmekļa vietni.

Jums jābūt arī piekļuvei mērīšanas rīkiem. Tā var būt analīze, lai sekotu, kā klienti mijiedarbojas ar jūsu digitālajiem aktīviem vai rīki, kas palīdz novērtēt katra aģenta veiktspēju. Galu galā tas nosaka ieguldījumu atdevi un nosaka, kuri aktīvi darbojas vislabāk.

Kāpēc ir svarīga klientu pieredzes programmatūra?

Tie zīmoli, kas gūst panākumus, ir tie, kas atšķiras. Uzņēmumi to var viegli izdarīt, piedāvājot vienkāršāku piekļuvi reālai personai laikā, kad tīmekļa vietnes lielā mērā balstās uz zināšanu bāzēm, palīdzības rakstiem un forumiem.

Tas ir vienkārši: klientu apmierinātība un panākumi tiek sasniegti, ja klienti ir laimīgi. Ja potenciālie klienti nevar atrast palīdzību, iegādājoties vai lietojot jūsu produktu, viņi, iespējams, neiepirksies. Bet, ja jūs sniedzat viņiem nepieciešamo palīdzību un pozitīvu klientu pieredzi, laikā, kad neviens cits to nedarīs, viņi visdrīzāk kļūs par uzticamiem klientiem.

Bet klientu pieredzes platformas iet tālāk. Kā jau iepriekš minējām, tās bieži sniedz papildu ieskatu par klientu izturēšanos. Piemēram, varat konstatēt, kuri mārketinga pasākumi darbojas, kuri izsauc klientu mulsumu un kuras jomas, iespējams, nedarbojas pietiekami labi.

Šie ieskati ir noderīgi, lai atrastu uzticamus klientus. Klienti atzinīgi vērtē to, ka ir sadzirdēti, un kļūst atsaucīgāki digitālajai mijiedarbībai tīmeklī. Digitālā klientu pieredze ir pamatā šādai mijiedarbībai ar klientiem. Un tā mēs nodrošinām lielisku klientu pieredzi.

Protams, ne visi klienti domā vienādi un ne visiem ir konkrētas vajadzības. Tāpēc varat izveidot klientu segmentus, lai sasniegtu klientus, pamatojoties uz demogrāfiskajiem datiem un uzvedības modeļiem. Šie segmenti ļauj uzņēmumiem sasniegt individuālus klientus ar personalizētāku pieredzi.

Klientu pieredzes programmatūra var arī uzlabot darbinieku iesaistīšanos. Centralizēta darbplūsma racionalizē darbinieku spēju sadarboties ar klientiem un savstarpēju sadarbību. Tas palīdz arī efektīvāk koplietot un rediģēt failus.

Ja klientu cerības tiek piepildītas un pārsniegtas, tas palīdz uzlabot jūsu nozares uztveri arī kopumā. Uzņēmumi, kas darbojas nozarēs, kuras parasti neuzskata par tehnoloģiju pārzinātājiem, var pierādīt, ka ir gatavi un vēlas pēc iespējas labāk izmantot digitālās platformas.

Stand out from your competitors with a strong customer service culture​

Kā darbojas klienta pieredzes programmatūra?

Mājaslapu, sociālo mediju un mobilo aplikāciju laikmetā iespēja sazināties ar klientiem daudzos digitālajos kanālos kļuvusi svarīgāka kā jebkad. Galu galā ir ļoti svarīgi satikt savus klientus visur tur, kur tie atrodas, un ne vienmēr tas ir tur, kur jūs vēlaties, lai viņi būtu.

Parasti klientu pieredzes programmatūras pakotnēs ir pieejami kodu fragmenti, ko ievietot mājaslapā. Pēc ievietošanas tiek rādīts logrīks, kas ļauj apmeklētājiem zvanīt vai čatot.

Jūs varat instalēt arī spraudni, ja jūsu vietne izmanto CMS platformu, piemēram, WordPress vai Drupal. Tas nodrošina, ka integrācija notiek pēc iespējas raiti. Turklāt tā varat izvairīties no nepieciešamības ievietot kodu manuāli vai veikt citas tehniskas izmaiņas.

Spraudņi var arī atvieglot atbalstu, kad tas ir nepieciešams. Piemēram, atkarībā no izvēlētās klientu pieredzes programmas atbalsta aģenti var pieteikties programmā, izmantojot spraudni, un veikt nepieciešamās izmaiņas jūsu mājaslapā.

Līdzīgi spraudņi un paplašinājumi pastāv e-komercijas platformām, tostarp Shopify un Bigcommerce (un vēl citām), tā piedāvājot papildus funkciju klāstu, kas īpaši noder tiešsaistes mazumtirgotājiem.

Iespējams, ka zināšanu bāzēm, klientu portāliem un atbalsta pieteikumiem būs nepieciešama īpaša tīmekļa lapa. Šajās tīmekļa lapās tiks iekļauti arī skripti, kas integrēti izvēlētajā klientu pieredzes platformā.

Pēc tam tīmekļa vietņu īpašnieki var pieteikties informācijas panelī, ko nodrošina klientu pieredzes pārvaldības programmatūra, lai apskatītu klientu problēmas un citas mijiedarbības. Viņi var redzēt, kad pieprasījums tika nosūtīts un, visbiežāk, no kuras vietas mājaslapā tas tika saņemts. Viņi var arī uzdot jautājumus atbilstošākajam komandas darbiniekam.

Turklāt šo informāciju var izmantot, lai noteiktu, kuras mājaslapas daļas, sociālo mediju klātbūtne vai citi klientu iesaistes aspekti nav pieejami. Piemēram, ja klienti turpina uzdot vienus un tos pašus jautājumus par tiem pašiem produktiem, iespējams, ka aprakstiem jābūt precīzākiem.

Šīs mākonī balstītās platformas atvieglo klientu pieredzes pārvaldību. Un, kas pats labākais, to visu var izdarīt no vienas vietas – vai vairākām! Pieredzes platformām parasti piekļūst, izmantojot mājaslapu vai mobilās aplikācijas. Tomēr tās var darboties arī, izmantojot galddatoru programmas.

Dažas platformas darbojas ārpus tīmekļa vietnes. Piemēram, sociālo mediju kanālu integrācija ir kopīga klientu pieredzes programmu sastāvdaļa. Tāpēc, ja jauns sekotājs atrod produktu vai tā izpārdošanu vecā publikācijā, viņš var jums pavaicāt, lai uzzinātu, vai tas joprojām ir aktuāls piedāvājums.

Izmantojot visus šos modernos kanālus, lai sasniegtu klientus, ir svarīgi pievērst uzmanību informācijas paneļiem, kas to visu padara pieejamu vienuviet. Tā vietā, lai aktīvi censtos sekot līdzi visiem sociālajiem kanāliem, integrējiet tos ar klientu pieredzes platformu un kontrolējiet visus digitālos kanālus no vienas vietas.

Paziņojumus varat saņemt arī, izmantojot savu uzņēmuma vai personīgo e-pasta adresi. Turklāt ir maz ticams, ka jums vienmēr būs atvērts informācijas panelis, bet pastāv liela iespēja, ka, saņemot e-pastu, jums pa rokai būs tālrunis. Ja piedāvājat e-pasta mārketinga pakalpojumus, apsveriet, vai būtu lietderīgi tos integrēt jūsu klientu pieredzes programmatūrā. Mūsu platforma ir saderīga ar galvenajām e-pasta mārketinga platformām, ieskaitot MailChimp.

Klientu pieredzes programmatūras komponenti

Katra platforma piedāvā dažādus rīkus un resursus. Protams, dažādiem pakalpojumu sniedzējiem tie atšķirsies, bet šeit ir daži izplatītākie.

Daži no šiem komponentiem var paņemt laiku, kamēr sākotnēji tie tiek izveidoti un apmācīti darbinieki. Šis process var šķist kaitinošs, bet tas ietaupīs laiku ilgtermiņā.

Pieteikumu apstrāde

Dažu klientu problēmu atrisināšanai nepieciešams nedaudz ilgāks laiks. Pieteikumu apstrādes programmatūra atbalsta aģentiem ļauj sekot problēmām, kuras dažādu iemeslu dēļ nevar atrisināt nekavējoties. Tie kalpo arī kā atgādinājumi, lai nodrošinātu, ka neviens atbalsta pieprasījums nepaslīd garām.

Pieteikumus turpmākai uzziņai pēc tam, kad tie slēgti, var arhivēt un bieži tie kalpo kā populāri apmācības rīki jaunajiem darbiniekiem. Tie var parādīt, kā vislabāk reaģēt uz dažādiem klientiem, un analizēt, kuri risinājumi nostrādā vislabāk.

Pieteikuma izveidošana Palīdzības dienesta programmatūrā - LiveAgent
LiveAgent Pieteikumu Apstrādes Programmatūra

Tiešsaistes čats

Tiešsaistes čata programmatūra ļauj klientiem reāllaikā sazināties ar atbalsta aģentu jebkurā jūsu mājaslapas lapā. Parasti tiešsaistes čats tiek rādīts kā logrīks, kas jauki peld mājaslapas stūrī.

Ja visi aģenti pašlaik ir aizņemti, šie “čata logi” parādīs arī rindas numuru, pretstatā gaidīšanai ar kaitinošo mūziku.

Tiešsaistes čatus var integrēt mājaslapās, mobilajās aplikācijās un produktu katalogos. Interfeisu parasti var pielāgot atbilstoši jūsu zīmolam. Tomēr šis līdzeklis ne vienmēr būs pieejams, vai arī tas tiks iekļauts tikai noteiktās pakotnēs.

Tiešsaistes čati var ietvert arī savas noderīgas funkcijas. Piemēram, dažos variantos tie ļauj aģentiem priekšskatīt klienta atbildes jau to rakstīšanas laikā, ļaujot aģentam apsvērt un paredzēt klienta vajadzības vēl pirms ziņojuma nosūtīšanas.

Pat tādā gadījumā tiešsaistes čats ne vienmēr sniedz klientiem tūlītēju atbildi, tāpēc aģenti var detalizēti izvērtēt savas iespējas, pirms doties tālāk. Vēl labāk, klientu atbildes laiks dod papildu laiku pārdomāt savu atbildi.

Reāllaika čata funkcija Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmā - LiveAgent
Tiešsaistes Čats no LiveAgent

Zvanu centrs

Iedomājieties iespēju izveidot pilnu zvanu centru bez aparatūras izmaksām. Tādas ērtības piedāvā zvanu centru programmatūras izmantošana. Tas var integrēties ar datoriem, kas jau ir uzstādīti jūsu birojā, un piedāvāt lietotāja saskarni ar bagātīgām funkcijām.

Apvienojot kanālus vienuviet, zvanu centra programmatūra ļauj uzņēmumiem uzlabot klientu attiecības, vienlaikus samazinot pamesto zvanu īpatsvaru. Turklāt tā ir integrēta ar pārējo platformu, lai nodrošinātu nevainojamu klientu atbalstu.

Savienojiet savu VoIP nodrošinātāju ar palīdzības dienesta programmatūru - LiveAgent
Zvanu Centrs ar lielu daudzumu VoIP nodrošinātājiem no LiveAgent

Sociālo mediju pārvaldība

Mūsdienās klienti ne tikai izmanto sociālos medijus, lai sekotu saviem iecienītākajiem zīmoliem, bet arī izmanto tos, lai sazinātos ar viņiem. Diemžēl, saņemot daudzus paziņojumus no vairākiem dažādiem sociālajiem kanāliem vienlaikus, tie var ātri sajukt.

Lai katru ziņu pārvērstu par pieteikumu, var izmantot klientu pieredzes programmatūru. Kā jau minējām, pieteikumus var izsekot un piešķirt no vienas vietas.

Dažas platformas arī ļauj uzņēmumiem ieplānot sociālo mediju ziņas. Integrācija ar lielākajām platformām ļauj veikt plašāku plānošanu vairākās vietnēs no vienas vietas.

Savienojiet Twitter ar palīdzības dienesta programmatūru - LiveAgent
Twitter Savienojums ar LiveAgent

Klientu Portāls

Digitālajiem kanāliem turpinot optimizēt informācijas plūsmu, klientu gaidas ir mainījušās. Ja dažas problēmas netiek nekavējoties atrisinātas, tie vēlas savlaicīgu informāciju par risinājuma progresu. Klientu portāli to rāda reālajā laikā.

Tie piedāvā arī papildu informāciju esošajiem klientiem, kuri ir izveidojuši kontus. Parasti klientiem ir iespēja izveidot jaunus atbalsta pieteikumus, meklēt zināšanu bāzē un apskatīt bijušos atbalsta pieteikumus.

Klientu portāli arī ļauj klientiem palīdzēt vienam otram. Piemēram, kopienas forumi ļauj apmeklētājiem meklēt jautājumus, ko uzdevuši ir citi, un atbildēt uz tādiem, kuriem ir līdzīgas problēmas. Darbinieki arī var iesaistīties sarunās un atbildēt uz jautājumiem.

Lai gan forumi var palīdzēt samazināt klientu apkalpošanas izmaksas, ir svarīgi regulāri uzraudzīt sarunas. Galu galā jautājumiem un tēmām vajadzētu atbalstīt jūsu uzņēmumu, nevis graut. Ir jāievieš arī noteikumi, kas uztur sarunas draudzīgas, mērķtiecīgas un noderīgas.

Klientu portāla programmatūra - LiveAgent
Atbalsta Portāls no LiveAgent

Zināšanu bāze

Dažkārt ir labāk ļaut klientiem savā nodabā atrast vajadzīgo informāciju. Zināšanu bāzes var atbrīvot personāla resursus, vienlaikus nodrošinot klientiem ātru piekļuvi visatbilstošākajai informācijai.

Kā bonuss ir, ka labi strukturēta zināšanu bāzes ieviešana dažkārt var palīdzēt uzlabot meklētājprogrammu reitingus. Tas piedāvā iespēju jūs atrast jauniem klientiem, pamatojoties uz jūsu saturu, pat ja viņi nekad nav dzirdējuši par jūsu uzņēmumu.

Lai paplašinātu savu zināšanu bāzi, varat izmantot arī klientu pieteikumus un mijiedarbību. Veidojiet atsevišķu gadījumu pētījumus un raksturojiet tos kā piemērus vispārēju (vai ne tik bieži sastopamu) problēmu risināšanai. Protams, pirms vārda izmantošanas ir svarīgi saņemt klienta atļauju.

Klienta lojalitāte un noturība - Zināšanu Bāze - LiveAgent

Efektīvas klientu pieredzes programmatūras galvenās iezīmes

Ir daudz klientu pieredzes programmu, no kurām varat izvēlēties, bet ne visas ir piemērotas, lai apmierinātu visas biznesa vajadzības. Šeit pārrunāsim galvenās iezīmes, kas jāpārdomā pirms lēmuma pieņemšanas.

Ceļa kartējums

Klienti mēdz doties pa noteiktiem ceļiem, pirms veic darījumu ar jums. Ceļa kartējums parāda klienta ceļu, kas ved apmeklētāju tuvāk jūsu uzņēmumam vai virza prom. Tas sniedz arī plašāku ieskatu par atkārtotiem apmeklējumiem.

360-grādu skats

Iespējams, ka apmeklētāji jūsu mājaslapā ierodas no dažādiem sākumpunktiem un dažādu iemeslu dēļ. 360 grādu skats palīdz izprast klienta uztveri, viedokli, mērķus un motivāciju, pamatojoties uz to, kā viņi mijiedarbojas ar jūsu vietni un uzņēmumu.

Sociālo mediju analīze

Viens no labākajiem veidiem, kā veidot šādu pieeju, ir aktīva līdzdalība attiecīgajos sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālos. Sociālo mediju analīze palīdz saprast, kā klienti mijiedarbojas ar jūsu publikācijām un kuras no tām veicina datplūsmu.

Klientu atsauksmes

Vērtīgākie informācijas avoti par jūsu klientiem patiesībā ir jūsu klienti. Klientu pieredzes programmatūrai ir jāatvieglo klientiem sazināties ar jums un sniegt atsauksmes.

Klienta atsauksmes aptaujas ieviešana - LiveAgent

Kā izvēlēties labāko klientu pieredzes programmatūru

Izvēloties klienta pieredzes programmatūru, jāņem vērā daudzi faktori. Tā kā tirgū ir tik daudz klientu pieredzes pārvaldības programmatūras risinājumu, ātri varat sajusties pārmākts.
Izvēloties klientu pieredzes pārvaldības programmatūru, jāņem vērā šādi septiņi faktori:

Saistības

Ko no jums sagaida klientu pieredzes platforma? Daudzas platformas piedāvā bezmaksas izmēģināšanu, pirms no jums tiek gaidītas jebkādas saistības, dažas pat nelūgs jūsu kredītkartes informāciju!

Daudzas platformas ļaus pārtraukt sadarbību jebkurā brīdī bez soda naudas. Ja jūs pārtraucat noteiktā laika periodā (parasti 30 līdz 60 dienas), jūs varat saņemt arī atmaksu.

Pirms pievienošanās noskaidrojiet platformas saistību līmeni. Tas attiecas gan uz platformas, gan uz uzņēmuma saistībām. Būs jātērē laiks un līdzekļi, apmācot darbiniekus un integrējot platformas rīkus.

Cenas

Cenu politika ne vienmēr ir tik vienkārša, kā izskatās. Protams, parasti būs cenu lapa, bet, ja ieskatīsieties uzmanīgi, var redzēt tekstu, kurā rakstīts kaut kas līdzīgs kā “katram lietotājam”. Turklāt lapā var būt redzama ikmēneša maksa, taču zemāk piebilsts, ka rēķins tiek piestādīts par visu gadu.

Tā kā klientu pieredze ir vērtīga, cenas par labākajām platformām ne vienmēr būs zemas. Taču tām nevajadzētu būt sarežģīti saprotamām. Vienkārši pārliecinieties, vai redzamā cena ir tā, ko faktiski maksāsiet.

Neaizmirstiet ņemt vērā sākuma izmaksas. Dažas platformas iekasē maksu par konta uzstādīšanu. Lai gan tas ne vienmēr ir slikti, tomēr, ja vēlaties tērēt vairāk, pārliecinieties, vai tas uzlabo klientu mijiedarbību.

Atbalsts

Klientu pieredzes platformas pastāv, lai apkalpotu jūsu klientus, bet uzņēmumam ir jāatbalsta arī jūs. Galu galā lielākajā daļā šo platformu ir ietverti vairāki līdzekļi, atskaites, integrācija un automatizācija.

Atbalsts var notikt daudzās formās. Parasti ir iekļautas mācības, kurās tiek mācīts, kā tiek izmantoti rīki un stratēģijas, lai no tiem gūtu maksimālu labumu.

Protams, jāprot arī sazvanīt cilvēku, kad tas ir nepieciešams. Galu galā būtībā tā ir visas nozares jēga. Tāpēc jūsu izvēlētajai platformai būtu jāpiedāvā vismaz tikpat daudz veidu, kā sazināties ar konkrēto personu, kā tā palīdz jums piedāvāt to saviem klientiem.

Vai, runājot par atbalstu, jūsu izvēlētā platforma turpina jūs informēt par aktualitātēm? Digitālajā pasaulē situācija pastāvīgi mainās, jo datori kļūst arvien jaudīgāki un uzņēmumi apgūst jaunus veidus, kā apkalpot klientus. E-pasta jaunumu biļeteni ir lielisks veids, kā informēt klientus par jaunākajām programmatūras funkcijām un uzlabojumiem.

Kad tiek ieviesti jauninājumi, rodas pakalpojumu traucējumi. Tie rodas arī citu iemeslu dēļ, kas bieži vien ir neprognozējami. Mēģiniet noskaidrot, vai jūsu klienta programmatūra piedāvā rīku, kas pārrauga sistēmas statusu.

Ja rodas traucējumi, noskaidrojiet, vai darbvirsmas klienta programmatūra joprojām nodrošina ierobežotu funkcionalitāti. Ja tā nav, attīstiet rezerves plānu, lai turpinātu klientu mijiedarbību līdz pamatservisa atjaunošanai. Par laimi, traucējumi ir reti, un to atrisināšanai parasti ir nepieciešams maz laika.

Piedāvātās Kontaktēšanās Iespējas

Klientu apmierinātība izpaužas dažādās tiešsaistes formās. Piemēram, klientam var rasties jautājumi par produktu jūsu mājaslapā, vai arī viņš varētu vēlēties uzzināt, vai atlaide, kas ieraudzīta sociālajos medijos, joprojām ir spēkā.

Lieliska mijiedarbība ar klientiem sniedz tiem apmierinātību neatkarīgi no to atrašanās vietas. Diemžēl uzmanība tiešsaistē ir īsāka; ja klienti nevar sazināties ar jums, kad un kā viņi vēlas, viņi, visticamāk, dosies kaut kur citur. Tāpēc lielākā daļa klientu pieredzes programmu ir veidotas tā, lai tās varētu integrēt ar tiešsaistes čatu, e-pastu, tālruņa līnijām un sociālajiem medijiem.

Spēja paplašināties/sašaurināties

Lielākā daļa klientu pieredzes programmatūras piedāvā dažādas paketes dažādos cenu līmeņos. Parasti tās balstās uz līdzekļu kopumu, citas — uz lietotāju skaitu vai mijiedarbībām, bet vēl citas — uz līdzekļu un lietotāju skaita kombināciju.

Jums vajadzētu izvēlēties programmatūru, kas palīdzēs attīstīties jūsu biznesam (pretējā gadījumā tā nebūtu investēšanas vērta). Tiklīdz šis pieaugums notiek, jums būtu jābūt iespējai uzlabot savu kontu, lai tas atbilstu labākas klientu pieredzes prasībām.

Dažreiz klientu saskarsmes efektivitāti var uzlabot tik daudz, ka faktiski varat samazināt savus pūliņus. Lai apmierinātu jūsu vajadzības, klientu pieredzes platformām jābūt spējīgām mainīties kopā ar jums.

Klientu pieredzes programmatūras platformām ir jāpielāgojas jūsu mainīgajām biznesa vajadzībām. Pēdējā gada laikā esam novērojuši krasu no mājām strādājošo darbinieku skaita pieaugumu. Lai gan pasaule ir mainījusies, klientu gaidas joprojām ir tādas pašas. Klientu pieredzes programmatūras ieviešanai jāiet kopsolī ar šīm izmaiņām.

Programmatūras Ierobežojumi

SaaS (programmatūra kā pakalpojums) platformas ir kļuvušas ārkārtīgi jaudīgas, bet tām ir ierobežojumi. Tāpēc bieži redzēsit kampaņu, lietotāju, klientu vai mijiedarbību skaitu ierobežojumus dažādās platformās. Rūpīgi apsveriet šos ierobežojumus un salīdziniet tos ar pašreizējās mājaslapas datplūsmu.

Iespējams, ir kārdinājums izvēlēties neierobežoto paketi, nevis tikai to, kas uzņēmumam vajadzīgs. Patiesībā daudzos gadījumos šīs paketes ir domātas liela mēroga uzņēmumiem, nevis vietējo restorānu ķēdei. Atcerieties, ja izvēlēsities pareizo platformu, varēsit mērogot to pēc vajadzības.

Sadarbības Iespējas

Lai veiktos biznesā, vajadzīga komanda. Tomēr ne katrs darbinieks spēj atbildēt uz ikkatru jautājumu. Tāpēc sadarbības rīki ir būtiski klientu pieredzes platformu elementi.

Pieteikumu apstrādes sistēmas ir viens no izplatītākajiem sadarbības rīkiem. Klientu problēmas var tikt ātri piešķirtas atbilstošajai komandai vai dalībniekam. Šie rīki arī ļauj aģentiem procesā pievienot atbilstošas piezīmes.

Tiešsaistes čata programmatūras piezīmes čatā - LiveAgent
Iekšējās Čata Piezīmes LiveAgent

Protams, dažiem pieprasījumiem ir lielāka steidzamības sajūta, un tiem nepieciešams īsāks atbildes laiks. Koplietojamās iesūtnes ir vēl viens bieži lietots sadarbības rīks. Dažādi komandas dalībnieki var lasīt vienus un tos pašus e-pastus un atbilstoši atbildēt.

Failu koplietošana ir vēl viens svarīgs sadarbības rīks. Dažkārt grupas dalībniekiem var būt nepieciešams labot un koplietot vienus un tos pašus dokumentus vai ierakstus, lai efektīvi palīdzētu klientiem. Šo dokumentu koplietošanai un glabāšanai vienuviet jābūt labi organizētai.

Atkarībā no tā, kā tieši platforma ieviesta, aģentiem nav obligāti jāstrādā tieši ar klientiem. Piemēram, pieteikumi par grāmatvedības jautājumiem jāpārvirza grāmatvežiem. Kad problēma ir atrisināta, klientu apkalpošanas aģents var sazināties ar klientu.

Klientu pieredzes programmatūras demonstrācijas versija

Katra klientu pieredzes platforma atšķiras, un dažas atbilst jūsu vajadzībām labāk nekā citas. Tāpēc jums vajadzētu to krietni pārbaudīt, pirms ieguldīt tajā līdzekļus.

Demonstrācijas versijas sniedz iespēju noskaidrot, vai konkrētā platforma bez viegli integrēsies jūsu uzņēmumā un klientu apkalpošanā. Vēl svarīgāk ir tas, ka izmēģinājuma periodam jāilgst pietiekami ilgi, lai noteiktu, vai tā uzlabo efektivitāti, vai izrādās apgrūtinoša.

Demonstrācijas versijas ir ierobežotas, tāpēc vispirms pievērsieties svarīgākajiem līdzekļiem. Izmantojiet platformas zināšanu bāzes pamācības, lai ātri apgūtu šos līdzekļus un redzētu, kā tie darbojas ar nelielu klientu skaitu.

Pirms pieņemt galīgo lēmumu, izmēģiniet vairākas demonstrācijas versijas. Tas ir bez maksas (atšķirībā no jūsu laika saistībām), un jūs varat izdarīt pats savus secinājumus, balstoties uz tiešu pieredzi.

Kura ir vislabākā klientu pieredzes programmatūra?

Kurš variants ir labākais? Katram uzņēmumam būs atšķirīga atbilde. Piemēram, dažas platformas (kā piemēram, SurveyLegend) piedāvā aptaujas; citas (kā piemēram, LiveAgent) – nē. Ja vien jūsu uzņēmums neplāno veikt aptaujas, jūs varat netīši maksāt par to, kas jums nav vajadzīgs.

Jums būs jānosaka labākais risinājums, pamatojoties uz biznesa mērķiem. Kādi rīki atvieglos sazināšanos ar klientiem? Investējiet tikai tajos rīkos, kas nepieciešami, lai sasniegtu klientus tur, kur viņi atrodas. Tas var būt pat svarīgāk par apkopotajiem lietotāju vērtējumiem.

Noteikti izlasiet arī lietotāju atsauksmes. Īsa jebkuras platformas meklēšana internetā atklās desmitiem atsauksmju no faktiskajiem lietotājiem. Apskatiet viņu vērtējumus. Piemēram, pēc ātras Google meklēšanas LiveAgent nozares publikācijās parasti ir augstāki reitingi nekā Zendesk.

Papildus atsauksmēm, kādas nozares atzinības viņi ir saņēmuši? Ir daudzas nozares platformas un uzraugi, kas pārbauda un apbalvo pakalpojumu sniedzējus. Tostarp balvas un sertifikātus par sociālo mediju pārvaldības programmatūru, palīdzības dienestu platformām un tiešsaistes čata programmatūru.

Kā piemēram, vairākus apbalvojumus varat redzēt mūsu apbalvojumu lapā. Dažas no tām attiecas uz mūsu platformas specifiskiem līdzekļiem, savukārt citi atzinīgi novērtē platformu kopumā. Šīs atzinības kalpo kā noderīgs atskaites punkts.

Ja jūsu uzņēmums ir jaunāks, tas var gūt labumu pat no vienkāršas atvērtā koda klientu pieredzes pārvaldības programmatūras. Tās bieži vien ir bagātīgas un tās atbalsta izstrādātāju kopiena. Tomēr tām parasti ir ierobežots finansējums jūsu atbalstam.

Ir reizes, kad var apsvērt vairāk par vienu platformu, pat ja tikai īslaicīgi. Piemēram, uz aptaujām balstītās platformās, piemēram, SurveyLegend, galvenā uzmanība ir pievērsta anketām. Savukārt šīm platformām nav tādas funkcionalitātes kā lielākajai daļai citu klientu pieredzes programmatūras.

Ja testējat jaunu produkta vai mājaslapas atjauninājumu, iespējams, uz laiku vēlēsities izmantot SurveyLegend līdzekļus. Reālo klientu tiešo viedokļu apkopošana var palīdzēt pieņemt pārdomātākus lēmumus.

Ja nepieciešams ieviest tikai vienu rīku, labākā klientu pieredzes platforma var būt tā, kas piedāvā šo rīku kā atsevišķu produktu. Piemēram, LiveAgent piedāvā pieteikumu apstrādes programmatūru par $15 mēnesī katram aģentam. No otras puses, Salesforce prasa, lai klienti katrai paketei sakomplektē kopā dažādus produktus.

Par laimi, lielākā daļa klientu pieredzes platformu piedāvā vadlīnijas, izvēloties jūsu uzņēmumam piemērotāko programmu. Tomēr, ja meklējat risinājumu kā individuāls uzņēmējs (piemēram, sadarbības partneri mārketingā vai ārštata darbinieki), ar bezmaksas plāniem iesākumam vajadzētu pietikt.

Jūs varat gūt labumu pat no vairākiem bezmaksas plāniem. Piemēram, LiveAgent bezmaksas paketi var izmantot vienkāršākajām atskaitēm, čata pogai, klientu portālam un citiem noderīgiem rīkiem. Un jūs varat izmantot arī SurveyLegend, lai veidotu klientu atsauksmju aptaujas.

Arī mazie, vietējie uzņēmumi var gūt labumu no viena bezmaksas servisa un citas zemāka līmeņa paketes. Iespējams, ka jums jau tāda ir, bet tās pielietojums ir ierobežots. Maziem uzņēmumiem parasti ir mazāks klientu pieprasījumu apjoms, un tiem nebūs nepieciešami modernāki rīki.

Vidējā līmeņa paketes vislabāk kalpo vidēja lieluma uzņēmumiem. Ar bezmaksas versijām tiem var nepietikt, bet piemērotākās paketes vēl būs budžetam draudzīgas. Un kasvēl labāk, tās palīdzēs uzņēmumiem šajā cenu kategorijā bez piepūles izmantot savas iespējas.

Uzņēmumiem un starptautiskām korporācijām bieži ir jākoordinē darba plūsmas vairākos birojos, dažkārt pat dažādās laika zonās. Tādējādi šīm organizācijām ir nepieciešama augstākā līmeņa klientu pieredzes programmatūra, lai apkalpotu plašākas klientu auditorijas un atvieglotu sadarbību starp lielām, ģeogrāfiski daudzveidīgām komandām.

Find the ideal solution

Are you looking for software that will meet your needs and will also make your customer service more efficient?

Ieguvumi no klientu pieredzes programmatūras lietošanas

Labāka mijiedarbība nozīmē lielāku klientu lojalitāti, un klientu pieredzes programmatūras vienīgais mērķis ir uzlabot šo mijiedarbību.

Tomēr klientu pieredzes programmas palīdz ne tikai klientiem. Ja tās tiek pareizi ieviestas, tās uzlabo arī darbinieku pieredzi. Sadarbība ļauj darbiniekiem netraucēti strādāt kopā pat tad, ja viņi neatrodas vienā birojā. Tas ļauj viņiem arī ātrāk atrisināt klientu problēmas.

Varat izmantot arī analīzes rīkus, lai izsekotu aktīvos lietotājus, kad tie mijiedarbojas ar jūsu mājaslapu, aplikāciju vai saturu. Kā jau minējām, tas sniedz plašāku ieskatu par to, kas nostrādā, un kas – ne. Tiklīdz jūs zināt, kas padara klientus apmierinātus, jūs varat uzlabot kopējo pieredzi.

Biznesa mijiedarbību — gan iekšēju, gan ārēju — optimizē klientu pieredzes programmatūra. Klienti var sazināties ar jūsu uzņēmumu, izmantojot vairāk kanālu, un joprojām tiem var piekļūt no viena informācijas paneļa. Kā jau esam teikuši, darbinieki var labāk sadarboties.

Sadarbība ir īpaši svarīga, ja darbinieki vai komandas strādā dažādās vietās. Tiem ir nepieciešama piekļuve tiem pašiem failiem, ierakstiem un rīkiem reālajā laikā. Viņiem ir nepieciešama arī piekļuve reālā laika atjauninājumiem, lai pēc iespējas ātrāk un efektīvāk varētu palīdzēt klientiem.

Klientu pieredzes platformas arī padara biznesus mērogojamākus. Pieaugot jūsu uzņēmumam, varat veikt uzlabojumus uz labākām paketēm, izmantot vairāk līdzekļu un mazākiem lietošanas ierobežojumiem. Uzlabotie plāni bieži paplašina funkcionalitāti pietiekami, lai izvairītos no darba izmaksu palielināšanās vai pat samazinātu tās.

Starptautiskajām organizācijām ļoti svarīgs ir daudzvalodu atbalsts. Šī viena funkcija var nodrošināt piekļuvi veseliem tirgiem jaunās valstīs un piedāvā nesalīdzināmas paplašināšanās iespējas salīdzinot ar tādiem uzņēmumiem, kas vēl nav radījuši savu klātbūtni ārzemēs.

Izmantojot daudzvalodu rīkus, noskaidrojiet, kuras valodas tiek atbalstītas un kuras valstis sola vislielākās paplašināšanas iespējas. Ja rūpīgi apsverat savas iespējas, biznesa izvēršana ārzemēs ar klientu pieredzes platformas palīdzību var būt daudz vieglāka, nekā jūs domājat.

palīdzības-dienesta-prasības-LiveAgent-Daudzvalodu-iespējas

Klientu pieredzes programmatūras ieviešana

Pat ar visefektīvākajām platformām ieviešana noteikti prasīs zināmu laiku. Tas īpaši attiecas uz uzņēmumu klientiem, bet pat individuāliem lietotājiem būs jākoriģē savi plāni.

Pirms ieviešat klientu pieredzes programmatūru, rūpīgi izpētiet tās drošības līdzekļus. Dažkārt jūsu vietnē iekļautie skripti tiek piesaistīti ārējiem resursiem. Ja tā ir, šiem resursiem vajadzētu būt uz drošiem serveriem. Pretējā gadījumā tas var radīt drošības problēmas pat tad, ja jūsu mājaslapa ir droša.

Diemžēl drošu savienojumu pārbaudei parasti nepieciešamas tehniskas zināšanas un spēja lasīt kodu. Šis ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc pirms konkrētas platformas izvēles ir svarīgi apspriest jūsu ieviešanas stratēģiju.

Par laimi, nozares līderi saprot drošības nozīmi. Viņi smagi strādā, lai nodrošinātu, ka savienojumi ir droši, un atrod iespējas modernizēt platformas. Katra no 20 klientu pieredzes platformām, ko mēs šeit pārskatām, piedāvā drošu programmatūras ieviešanu.

Reģistrējot kontu, uzņēmumiem jāsniedz detalizēta informācija par zīmolu, darbībām, digitālajiem aktīviem un komandām. Viņiem arī jāparedz laiks komandas biedru apmācībai par platformas izmantošanu.

Neraugoties uz robustajiem informācijas paneļiem, dažām funkcijām ir jābūt ārpus platformas. Piemēram, tiešsaistes logrīki būs jāievieto mājaslapās. Parasti to dara, pievienojot kodu katrai mājaslapas lapai, ko nodrošina programmatūras uzņēmums.

E-pasta, tālruņa un sociālās integrācijas vajadzībām uzņēmumiem būs jāsinhronizē šie konti ar izvēlēto platformu. Parasti šis process ir automatizēts. Piemēram, platforma nosūtīs jums uz Facebook pieprasījumu pārvaldīt jūsu lapu. Vienkārši piesakieties, apstipriniet pieprasījumu un tā sinhronizēsit savas Facebook lapas laika joslu.

Pat tad, ja programma ir pilnībā integrēta un darbinieki ir pienācīgi apmācīti, process vēl nav gluži beidzies. Klientu ērtības programmatūra ir ieguldījums. Ir svarīgi pārliecināties par ieguldījuma atdevi.

Klientu pieredzes programmas palīdzības izmaksas

Kārtīga klientu pieredzes programmatūra var maksāt aptuveni no $30 līdz $1200 mēnesī. Tas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, tai skaitā mijiedarbību, klientu un darbinieku skaita.

Klientu pieredzes programmatūras platformas bieži vien iekasē maksu par aģentu mēnesī. Tas nozīmē, ka maksa attiecas uz katru darbinieku, kas izmanto programmatūras rīku komplektu. Aģentu līmeni ir viegli palielināt gan līdz komandas pašreizējam izmēram, gan tās potenciālajam pieaugumam.

Tās var piedāvāt arī paketes par dažādām cenām, un pēc tam noteikt cenu par katru aģentu skaitu. Piemēram, pieteikumu apstrādes programmatūra var iekasēt maksu $40 mēnesī par 10 000 pieteikumiem un $80 par 20 000 pieteikumiem, un iekasēt par katru papildus aģentu vēl $40 vai $80.

Mēnešmaksas parasti ir izdevīgākas mazākām organizācijām. Tas īpaši attiecas uz tādāmm, kur ir 11–50 darbinieki, bet var noderēt arī lielākām organizācijās ar 51–200 darbiniekiem. Ja piekļuve ir nepieciešama tikai atsevišķiem komandas locekļiem, komandas lielums var nebūt svarīgs.

Organizācijām, kurās strādā 201–500 darbinieku, var būt pamatotāk apsvērt citus cenu modeļus (vairāk par šo pēc brīža). Savukārt 501-1000 darbinieku uzņēmumiem noteikti ieteiksim apsvērt platformas, kas piedāvā neierobežotas paketes.

Papildprogrammas bieži ir pieejamas par papildu maksu. Iespējams, jums būs nepieciešams papildu atbalsts no klientu pieredzes programmatūras nodrošinātāja vai arī būs nepieciešama integrācija ar jau esošajām klientu platformām. Dažādi pakalpojumu sniedzēji piedāvā dažādas papildprogrammas, tāpēc apsveriet, kuras no tām var dot labumu arī jūsu uzņēmumam.

Stand out from your competitors with a strong
customer service culture​

Klientu pieredzes programmatūras cenu modeļi

 • Par pieteikumu: dažas platformas iekļauj pieteikumu apstrādes rīkus, un to cena ir atkarīga no pieteikumu apjoma. Parasti jūs maksājat noteiktu cenu, “līdz” zināmam pieteikumu skaitam. Piemēram, $19 mēnesī par “līdz 1000 pieteikumiem”.
 • Par licenci: licences cenas modelis parasti attiecas uz izmantošanu uzņēmumā un tas var ietvert vai neietvert meitasuzņēmumus. Parasti licencēšanas modeļi piedāvā neierobežotu lietotāju piekļuvi, taču tomēr ne vienmēr.
 • Par ierīci: daži cenu modeļi attiecas uz katru ierīci. Tas ir līdzīgi maksājumam par aģentu, bet tas varētu nozīmēt atsevišķu papildus cenu tam pašam lietotājam, kas piekļūst platformai, izmantojot galddatoru un mobilo ierīci. Savukārt kopīgotās ierīces var palīdzēt šajās paketēs ietaupīt.
 • Par aģentu: daudzas klientu pieredzes programmatūras iekasē fiksētu ikmēneša maksu par katru aģentu (vai darbinieku), kas piekļūst platformai. Tajā var būt iekļauta jebkura ierīce, ko aģents izmanto, vai arī tās var piekopt vienas ierīces politiku.

20 labākie klientu pieredzes programmatūras nodrošinātāji

1. LiveAgent

LiveAgent mājaslapa

Mūsdienās uzņēmumi izmanto dažādus digitālos kanālus, lai sazinātos ar saviem klientiem. Aplikācijas, sociālie mediji un tiešsaistes čati ir tikai daži no daudzajiem kanāliem, ko izmanto veiksmīgi uzņēmumi.

LiveAgent ir izstrādāts tā, lai apmierinātu uzņēmumu vajadzības, kuri pieprasa daudzveidīgu klientu apkalpošanu. Tie, kas izmanto dažādus tiešsaistes kanālus, ietaupīs laiku ar detalizētiem informācijas paneļiem. Viņiem būs vieglāk pārraudzīt klientu darbības un mijiedarbību no vienas vietas.

Liveagent vislabāk noder vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kuriem jāapvieno sakari no daudziem kanāliem vienuviet.

LiveAgent piedāvā arī individuālas paketes mazākiem uzņēmumiem, kas ir gatavi augt. Ja nepieciešams, vienmēr ir pieejama iespēja uzlabot un paplašināt šo klientu pieredzes programmu.

Galvenās funkcijas

 • Pieteikumu apstrāde — ļauj klientiem izveidot atbalsta pieteikumus no jebkuras vietas.
 • Integrācija — LiveAgent līdzekļu rīki, kas integrējas mājaslapās, sociālajos medijos, e-komercijas platformās un mobilajās aplikācijās (un citur).
 • Tiešsaistes čati — šie integrētie uznirstošie logi ļauj lietotājiem ērti sazināties ar klientu apkalpošanas komandām tieši no jūsu mājaslapas.
 • Zvanu centrs — zvanu centru varat pārvaldīt no vienas programmatūras pakotnes. Nav nepieciešama aparatūra.
 • Sociālie mediji – LiveAgent integrējas ar sociālajiem medijiem un pārveido paziņojumus par pieteikumiem.
 • Zināšanu bāze – palīdz klientiem palīdzēt pašiem sev ar detalizētiem rakstiem, kas atbild uz visizplatītākajiem (un dažiem ne tik ļoti) jautājumiem.
 • Bez līgumiem – LiveAgent piedāvā atcelšanu jebkurā laikā.
 • Klientu portāls – informē klientus par pieteikumu apstrādes gaitu.
 • Resursi — LiveAgent velta bibliotēku, pilnu ar resursiem, lai palīdzētu lietotājiem gūt maksimālu labumu no plašās klientu pieredzes platformas.

Mīnusi

 • LiveAgent ir daudzpusīgs un integrēts dažādos kanālos
 • Tas piedāvā dažādus sakaru kanālus, kurus var pārraudzīt no vienas vietas
 • Uzņēmumi un klienti var sekot līdzi laikam, kas nepieciešams, lai atrisinātu katru pieteikumu
 • Klientu segmentācija ir viegla
 • Integrācija ar daudziem kanāliem
 • Īpaša klientu apkalpošana
 • Bezmaksas izmēģinājums bez kredītkartes

Mīnusi

 • Ir tik daudz funkciju, ka var paiet zināms laiks, lai apgūtu LiveAgent platformu
 • Bezmaksas izmēģinājums ilgst 14 dienas

Cena

Liveagent cenas ir visai raksturīgas nozarei. Ir bezmaksas konts ar ierobežojumiem lietojumā, kas būs noderīgs maziem uzņēmumiem.

Liveagent piedāvā arī bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu saviem daudzajiem pakalpojumiem un visus tos iekļaujošo paketi. Kredītkarte nav nepieciešama.

Turklāt tas piedāvā dažādas paketes un atsevišķus produktus ikmēneša abonementiem, sākot no $15. Ticket + Chat izmaksās $29, un pakete All-inclusive – $49. Papildus funkcijām un sociālajiem kanāliem var tikt piemērota papildu maksa.

2. SurveyLegend

Survey Legend Mājaslapa

Kā norāda nosaukums, SurveyLegend galveno uzmanību pievērš aptaujām un anketām. Tas ļauj katru no tām salīdzinoši viegli integrēt mājaslapās, aplikācijās, sociālajos medijos un e-pasta jaunumu biļetenos.

SurveyLegend ir ideāli piemērots zīmoliem, uzņēmumiem un organizācijām, kuriem ir pietiekami daudz sekotāju, lai gūtu precīzu ainu. Ja mazie uzņēmumi ir ieinteresēti efektīvi saņemt atsauksmes no saviem regulārajiem klientiem, arī tie var gūt labumu no šī servisa.

Galvenās funkcijas

 • Elastīgas paketes
 • Plašs klāsts ar aptauju veidiem
 • Starp-platformu funkcionalitāte
 • Pārvilkšanas konstruktori
 • Komandas sadarbība
 • Reklāmas
 • Datu analīze
 • API integrācijas (to augstākā līmeņa paketēs)
 • Sociālā dalīšanās

Mīnusi

 • Surveylegend padara vieglu dažādu aptauju izveidi un pielāgošanu
 • Analīzes dati sniedz ieskatu par katras aptaujas panākumiem
 • Pārvilkšanas funkcijas ļauj lietotājiem veidot aptaujas vizuāli
 • Bezmaksas pakete piedāvā pamatfunkcionalitāti
 • Socialā dalīšanās iekļauta visās paketēs

Mīnusi

 • Tālruņa atbalsts pieejams tikai dārgākajā paketē
 • RESTful API integrācijas ir ierobežotas
 • Analīzei ir nepieciešams laiks, līdz apgūstat
 • Pilnās versijas nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu

Cena

Vienkāršākā pakete ir bezmaksas, bet ir ierobežota (tikai trīs aptaujas mēnesī). “Pro” pakete maksā $19 mēnesī vai $170 gadā. “Biznesa” pakete piedāvā neierobežotas aptaujas un jautājumus, vienlaikus ietverot vairāk funkcijas par $39 mēnesī vai $300 gadā. Visbeidzot “Legendary” paketes cena ir $89 mēnesī vai $780 gadā.

Lai gan SurveyLegend piedāvā bezmaksas paketi, tas neietver bezmaksas izmēģinājumus nevienai no tās maksas paketēm.

3. Hubspot Service Hub

HubSpot pamatā ir Service Hub kvalitatīva digitālā mārketinga rīku reputācija. Tā piedāvā klientu saziņas rīkus un aptaujas. Tas ir integrēts arī klientu resursu pārvaldniekā.

Hubspot Service Hub ir paredzēts visu lielumu uzņēmumiem un organizācijām, kam jāracionalizē digitālā saziņa. Tā ir arī populāra izvēle individuālajiem darbiniekiem, kas vēlas labāk organizēt klientu ziņas.

Galvenās funkcijas

 • Komandas sadarbība
 • Tiešsaistes čats
 • Video ziņapmaiņa
 • Komandas pārvaldība
 • Kopīgas e-pasta iesūtnes
 • Pieteikumu apstrādes pakalpojumi
 • Klientu aptaujas
 • Analīze (Uzņēmumiem)

Mīnusi

 • Intuitīva saskarne, ko viegli lietot
 • Lieliski sadarbības rīki
 • Pamatīgas zināšanu bāzes
 • Jaudīga iebūvētā meklēšana
 • Viegli saglabāt un meklēt ierakstus

Mīnusi

 • Pieteikumu apstrādes sistēma pie lieliem apjomiem ir sarežģītāka
 • Pietrūkst birku pieteikumu izsekošanai
 • Klientu atbildes neatver no jauna jau aizvērtos pieteikumus
 • Tehniskais atbalsts ir dārgs

Cena

Bezmaksas pakete piedāvā ērtus rīkus, un kredītkarte nav nepieciešama. Starter pakotne sākot ar $45 mēnesī. Tālāk cenas strauji pieaug, pakalpojumam Professional sākoties no $360 mēnesī un Enterprise no $1200.

Lai gan Hubspot mārketinga programmatūra ietver bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versiju, Hubspot Service Hub to nedara.

4. Pipedrive

Pipedrive mājaslapa

Pipedrive ievieš klientu pieredzes platformas tirdzniecības pasaulē. Tajā galvenā uzmanība pievērsta pelnošām aktivitātēm un procesiem. Tas palīdz arī piesaistīt potenciālos interesentus un palīdz pārdevējiem pievērst uzmanību perspektīvākajiem interesentiem.

Pārdošanas komandas un uzņēmumi (jebkura lieluma) lielā mērā ir atkarīgi no potenciālajiem klientiem.

Galvenās funkcijas

Pamatplānā iekļauts
 • Kalendāru, potenciālo klientu, darījumu un pārdošanas piltuvju pārvaldība
 • 24/7 atbalsts
 • Datu imports un pielāgošana
Advanced paketē iekļauts
 • Viss tas no iepriekšējās paketes
 • E-pastu sinhronizācija, sagataves, plānošana
 • Grupu e-pasti
 • Sekošana klikšķiem
 • Darbplūsmas veidotājs
Professional paketē iekļauts
 • Viss tas no iepriekšējās paketes
 • Uzlaboti informācijas paneļi un atskaites
 • Ieņēmumu prognozēšana
 • Gūtie projekti
 • Līgumu un dokumentu pārvaldība
Enterprise paketē iekļauts
 • Viss tas no iepriekšējās paketes
 • Neierobežotas atļaujas un komandu izmēri
 • Pielāgojami drošības iestatījumi
 • Programmisks un tālruņa atbalsts
 • Funkcijām nav ierobežojumu

Mīnusi

 • Viegli lietojams
 • Paplašināms
 • Automatizācija palīdz samazināt atkārtojošos uzdevumus
 • Pārdevēji var sekot datiem vizuāli
 • Savietojamība starp platformām
 • Brīdinājumi pasargā no tā, ka potenciālie klienti nepaslīd nepamanīti
 • Vienkāršo iekšējo un ārējo saziņu

Mīnusi

 • Pietrūkst A/B testēšanas
 • Ierobežota izturēšanās sekošana
 • Atskaites ir ierobežotas
 • Pietrūkst integrācijas ar sociālajiem medijiem

Cena

Pipedrive piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu ar pilnu piekļuvi. Kredītkarte nav nepieciešama, bet jums būs jāiesniedz sava e-pasta adrese un jāseko saitei, lai sāktu izmēģinājuma versiju.

Essential pakete sākas no $12,50, bet Advanced plāna izmaksas būs $24,90 mēnesī. Cenas katrai paketei būtībā divkāršojas, Professional ir sākot no $49,90 un Enterprise maksās $99. Visas paketes tiek maksājamas uzreiz par gadu.

Vai meklējat klientu servisa risinājumu, kas integrē Pipedrive? Nemeklējat vairs, LiveAgent piedāvā bezmaksas Pipedrive integrāciju.

5. Survio

Survio Mājaslapa

Survio veido klientu pieredzi saistītu ar aptaujām. Tā seko atbildēm un piedāvā robustas analīzes atskaites.

Survio ir paplašināms un piemērots personīgai lietošanai, maziem uzņēmumiem un lieliem uzņēmumiem. Turklāt tā funkcijām bagātīgā bezmaksas pakete ir lieliska izvēle ierobežotam budžetam.

Svarīgākās Funkcijas

Visās paketēs iekļauts
 • 100 atbildes mēnesī
 • Neierobežotas aptaujas
 • Neierobežoti jautājumi
 • Mobilās aptaujas
 • SSL aptaujas
 • Robustas veidošanas funkcijas
 • 70 tēmas
 • Slack integrācija
 • Datu apkopošana
 • Sociālā integrācija
 • Analīze

Mīnusi

 • Funkcijām bagāta bezmaksas pakete
 • Plašas pielāgošanas iespējas
 • Viegli lietojams
 • Atbildētāju analīze
 • Sagatvju dažādība
 • Paplašināms

Mīnusi

 • Eksporti ir pieejami tikai maksas versijās
 • Aptauju priekšapskati ne vienmēr ir precīzi

Cena

Bezmaksas versija ir viena no plašākajām, ko esam redzējuši, taču lielākajai daļai uzņēmumu tomēr būs jāveic uzlabošana. Personal pakete (lieliska studentiem un ārštata darbiniekiem) izmaksā $25 mēnesī (vai $198,96 ik gadu). Business pakete izmaksā $55 mēnesī vai $399, ja maksājat uzreiz par gadu. Uzņēmuma lietotājiem, iespējams, būs nepieciešama Elite pakete, kura izmaksās $95 mēnesī vai $798,96 gadā.

6. NiceReply

Nicereply Mājaslapa

NiceReply piedāvā dažādas aptaujas un reāllaika atskaites. Viņiem ir dažādas aptaujas, lai pielāgotos katram pircēja solim un kopējajai klienta pieredzei.

NiceReply ir ļoti piemērota lieliem uzņēmumiem, kuri meklē, kā aizpildīt trūkumus savu klientu pieredzē.

Galvenās funkcijas

 • Aptaujas
 • Pielāgošana
 • Analīze
 • Klientu atsauksmes vērtējums
 • Pielāgošana
 • Uzstādīšana
 • Drošība (GDPR atbilstošs)
 • Aģenta veiktspējas mērīšana

Mīnusi

 • Viegli lietot un ieviest
 • Klientu reitings
 • Piedāvā atbildes nepabeigtām aptaujām
 • Tas var palīdzēt novērtēt aģentu veiktspēju

Mīnusi

 • Komentāri nav obligāti, tāpēc atpakaļsaite var būt ierobežota
 • Neapmierināti klienti var pazemināt aģenta vērtējumu
 • Pietrūkst reāllaika pārraudzības

Cena

NiceReply izcenojumi ir balstīti uz lietotāju un paredzamo pieteikumu skaitu

PaketeAģentiAtbildesCena (gada)
Mini3100$468
Start10250$948
Grow251 000$1 908
Business502 500$2 868

Vai meklējat klientu apkalpošanas risinājumu, kas integrē NiceReply? Vairs nemeklējiet, LiveAgent piedāvā bezmaksas NiceReply integrāciju.

7. Zendesk

Zendesk mājaslapa

Zendesk ir klientu pieredzes platforma, kas izstrādāta, lai palīdzētu optimizēt saziņu un virzīt potenciālos klientus tuvāk darījumiem. Tā kalpo arī kā spēcīga pieteikumu apstrādes platforma.

Zendesk ir labs variants tiem uzņēmumiem, kuru klienti lielākoties (vai pilnīgi) ir tiešsaistē. Tas palīdz optimizēt un organizēt saziņu, kas nāk no dažādiem tiešsaistes avotiem.

Svarīgākās Funkcijas

 • Pieteikumu sistēma
 • Daudz-platformu ziņapmaiņa
 • Tiešsaistes čats
 • Integrējas ar e-pastu un SMS
 • Palīdzības centrs
 • Automatizācija
 • Tiešsaistes aģenta informācijas panelis
 • Analīze un atskaites
 • Failu glabātuve
 • Integrācija
 • API

Mīnusi

 • Pamatīga zināšanu bāze
 • Viegli apgūstams un lietojams
 • Pielāgojams
 • Perfekta sadarbība
 • Plaša sadarbība ar citām platformām

Mīnusi

 • Ierobežoti skati
 • Nevajadzīgos iestatījumus nevar noņemt
 • Plašas lietotāju atļaujas

Cena

Zendesk piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju un nosūtīs saiti, tās sākšanai. Cenas ir norādītas katram aģentam un sākas ar $240 gadā paketē Team. Tā pieaug līdz $600 paketei Professional un $1200 – Enterprise.

8. Smartlook

Smartlook Mājaslapa

Smartlook seko lietotāju aktivitātēm mājaslapās, lai noteiktu, kā tie mijiedarbojas ar dažādiem lapas elementiem un kur tie, iespējams, iestrēgst. Tā izmanto “karsto punktu” kartes, lai identificētu visvairāk un vismazāk populāro saturu lapā.

Smartlook ir lieliski piemērots gan iesācējiem, gan uzņēmumiem, kuri savā tīmekļa vietnē vēlas gūt ieskatu par klientu izturēšanos.

Galvenās funkcijas

 • Datu vēsture
 • “Karsto punktu” kartes
 • Pārdošanas piltuves
 • Integrācijas
 • Izstrādātāju rīku komplekti
 • Apmeklētāju ceļi
 • Analīze
 • Atskaites
 • Tiešsaistes čats
 • Pielāgojamas izdrukas

Mīnusi

 • Skaidrs ieskats faktiskajā klientu uzvedībā
 • Atskaites ir vizuālas un viegli uztveramas
 • Klientu segmentācija, balstoties uz uzvedību
 • “Karsto punktu” kartes viegli mērāmas
 • Filtrēšana pa mijiedarbības veidiem
 • Tas var izveidot klientu ceļus

Mīnusi

 • Ne vienmēr atbilst privātuma nosacījumiem dažās valstīs
 • Saglabātā informācija ir pieejama tikai 30 dienas
 • Izmēģinājuma versija ir ļoti ierobežota

Cena

Tam ir bezmaksas versija, kas noder sākumuzņēmumiem un maziem, vietējiem uzņēmumiem. Startup pakete sākas no $39 mēnesī, un Business pakete sākas no $95 mēnesī. Lietotājiem ar plašākām vajadzībām būs cena jāapspriež.

9. Intercom

Intercom mājaslapa

Intercom ir klientu pieredzes platforma, kas īpašu uzmanību pievērš komunikācijai. Pielāgotas ziņapmaiņas, aplikācijas, boti un e-pasti var tikt integrēti dažādos veidos.

Intercom ieteicams uzņēmumiem un e-komercijas vietnēm, kas darbojas vienlaikus dažādās platformās, tostarp mājaslapās, sociālajos medijos, e-pastā un mobilajās aplikācijās.

Galvenās funkcijas

 • Boti
 • Tiešsaistes čats
 • Kopīgas iesūtnes
 • Aplikācijas
 • Produktu apskati
 • Kampaņu konstruktors
 • Klientu datu platforma
 • Pārvaldības rīki

Mīnusi

 • Pārvalda dažādus kanālus no vienas vietas
 • Sadala kontus starp komandām
 • Push paziņojumi
 • Integrējas ar plaša spektra platformām
 • Elastīga un efektīva automatizācija
 • Pielāgojams

Mīnusi

 • Nepieciešams zināms apmācības laiks
 • Trūkst integrācijas ar dažām vadošajām ziņapmaiņas aplikācijām (piemēram, WhatsApp)
 • Uzlabošanas izmaksas pieaug strauji

Cena

Cenas netiek rādītas vidējiem un lielākiem uzņēmumiem, tās balstās uz vairākiem faktoriem. Maziem uzņēmumiem sākuma pakete izmaksā $79 mēnesī. Produktu apskati sākas no $200 mēnesī.

10. Freshdesk

Freshdesk mājaslapa

Freshdesk platformas pamatā ir daudzkanālu serviss.

Uzņēmumi, kas izmanto dažādus kanālus, lai sazinātos ar lielu klientu skaitu, vai uzņēmumi, kas plāno paplašināt savus centienus, iegūs no Freshdesk.

Svarīgākās Funkcijas

Bezmaksas pakete
 • E-pasta un sociālo pieteikumu apstrāde
 • Pieteikumu sadale
 • Zināšanu bāze
 • Pieteikumu tendenču atskaite
 • Datu centrs
 • Sadarbība
Growth pakete
 • Automatizācija
 • Pārklāšanās detektēšana
 • Aplikācijas
 • Palīdzības dienesta atskaites
 • E-pasta serveris
 • Pieteikumu skati un statusi
 • Pieteikumu lauki
 • Klientu lauki
 • Pielāgots SSL
Pro pakete
 • Cikliska pārvirzīšana
 • Pielāgojamas lomas
 • atskaites un informācijas paneļi
 • Klientu segmenti
 • Versijas zināšanu bāzē
 • Līdz 5 produktiem
 • Līdz 5000 sadarbības dalībnieku
 • Paplašināmi API ierobežojumi
 • Klientu apmierinātības aptaujas un atskaites
 • SLA atgādinājumi un eskalācijas
 • Daudzvalodu Zināšanu Bāze
Enterprise pakete
 • Uz prasmēm balstīta pārvirzīšana
 • Testa vide
 • Audita žurnāla ieraksti
 • Zināšanu bāzes apstiprināšanas darbplūsma
 • Aģentu maiņas
 • IP diapazona ierobežojums
 • E-pasta bots
 • 5000 bota sesijas mēnesī
 • Palīdzības Bots
 • Automātiskā šķirošana
 • Rakstu ieteicējs
 • Iepriekšsagatavotu Atbilžu ieteicējs
 • Neierobežots produktu skaits
 • Sociālie signāli

Mīnusi

 • Jūs varat pielāgot informācijas paneļus un atskaites
 • Klientu apmierinātības aptaujas piedāvā tiešus klientu ieskatus
 • Dažādi boti efektīvākai palīdzībai klientiem
 • Iebūvēts tālrunis labākai saziņaiar klientiem
 • Pamatīgs atbalsta portāls

Mīnusi

 • E-pastu rakstīšana un noformēšana nav efektīva
 • Lietotāju atļaujas ir plašas
 • Atskaites ne vienmēr ir skaidri saprotamas, līdzkamēr uzlabojat paketi

Cena

Freshdesk piedāvā bezmaksas paketi ar neierobežotu aģentu skaitu. Maksas paketēs tiek iekasēts par katru aģentu.

PaketeMēnešmaksa – ikmēneša maksājumsMēnešmaksa – maksājums reizi gadā
Growth$18 par aģentu$15 par aģentu
Pro$59 par aģentu$49 par aģentu
Enterprise$95 par aģentu$79 par aģentu

11. Sprinklr

Sprinklr Mājaslapa

Šī platforma ir integrētjas ar vairāk nekā 30 tiešsaistes kanāliem, lai palīdzētu uzņēmumiem sazināties ar klientiem pēc saviem ieskatiem. Viņu mākslīgais intelekts analizē lietotāju mijiedarbību un veido stratēģijas labākai klientu iesaistīšanai.

Tas sniedz ieguvumu lieliem uzņēmumiem un uzņēmumiem, kas īsteno savus centienus dažādās platformās un kanālos.

Svarīgākās Funkcijas

 • Sociālā klausīšanās
 • Tiešsaistes komūnas (forumi)
 • Sociālo mediju reklāmas
 • Automatizācija
 • Palīdzības dienests
 • Kampaņu plānošana un mārketings
 • Moderācijas pakalpojumi
 • Analīze

Mīnusi

 • Informācijas paneļi apkopo datus un sniedz viegli saprotamu analītisku informāciju
 • Viegli integrējas ar dažādām platformām
 • Aktīvu pārvaldība samazina slodzi
 • Komentārumoderācija no vienas vietas
 • Publikāciju plānošana
 • Mākslīgais intelekts piedāvā rīcības stratēģijas

Mīnusi

 • Integrācija ar Facebook ir kļūdaina
 • Pilnīgām integrācijām nepieciešamas vairāk tehnisko zināšanu
 • Sociālo mediju ziņas var nosūtīt tikai tiem, kas seko jūsu kontam

Cena

Sprinklr prasa, lai potenciālie klienti reģistrētos demonstrācijai, pirms tiek piedāvātas cenas. Diemžēl bezmaksas izmēģinājums nav pieejams.

12. Zoho Desk

Zoho Desk atbalsta klientu apkalpošanas komandas un pārdevējus būdama klientu pieredzes programmatūra. Tas piedāvā arī rezervācijas platformu, kas palīdz klientiem norunāt tikšanos.

Tā būs ieguvums uzņēmumiem, kuru produkti un pakalpojumi ir saistīti ar biežu tiešu saziņu ar klientiem.

Svarīgākās Funkcijas

Bezmaksas pakete
 • E-pasta pieteikumu apstrāde
 • Klientu Pārvaldība
 • Palīdzības Centrs
 • Privātā Zināšanu Bāze
 • Iepriekšdefinēti SLA
 • Makrosi
 • Daudzvalodu Palīdzības Dienests
 • Mobilās Aplikācijas
 • 24×5 E-pasta Atbalsts
Standard pakete
 • Visas iepriekšējās funkcijas
 • Sociālie un Kopienas Kanāli
 • Uz produktiem balstīta Pieteikumu Pārvaldība
 • Palīdzības Centra tematu galerija
 • Publiskā Zināšanu Bāze
 • SLA un Eskalācijas
 • Darba plūsma, Piešķiršana un Nosacījumu Pārvaldība
 • Klientu Apmierinātības Reitingi
 • Atskaites un Informācijas Paneļi
 • Darba režīmi Pieteikumiem
 • Paplašinājumu un Integrāciju tirdzniecība
 • ASAP – Iebūvēts pašapkalpošanās serviss
 • Papildinājums ($6/Vieglais aģents/mēnesī)
Professional pakete
 • Visas iepriekšējās funkcijas
 • Vairāk-nodaļu Pieteikumu Apstrāde
 • Komandas Pārvaldība
 • Telefonija
 • Automatiska Laika Uzskaite
 • Blueprint – Vienkārša Procesu Pārvaldība
 • Secīga Pieteikumu Piešķiršana
 • Aģentu Pārklāšanās novēršana
 • Uzdevumi, Notikumi un Zvana Aktivitātes
 • Pieteikumu Sagataves
 • Privātie tirgus paplašinājumi
 • SLA Informācijas paneļi
 • Pieteikumu Koplietošana
 • Mobilais SDK
Enterprise pakete
 • Visas iepriekšējās funkcijas
 • Tiešsaistes Čats
 • Zia – Mākslīgais Intelekts
 • Palīdzības Centra pielāgošana
 • Vairāku zīmolu Palīdzības Centrs
 • Paplašināta Procesu Pārvaldība
 • Pielāgotas Funkcijas
 • Vairāku līmeņu IVR
 • Globālas Atskaites un Informācijas Paneļi
 • Ieplānotas Atskaites
 • Līgumu Pārvaldība
 • Pārbaudes Nosacījumi
 • Izvietojuma Nosacījumi
 • Lauku Kontrole
 • Dažādi Darba Laiki un Svētku dienas
 • Uz lomām balstīta Datu Kopīgošana
 • 50 Vieglie Aģenti

Mīnusi

 • Vienkārši, viegli integrējami logrīki
 • Sekošana visiem pieteikumiem no ērta informācijas paneļa
 • Mākslīgā intelekta atbalstīta funkcionalitāte
 • Regulāru uzdevumu automatizācija
 • Sekošana potenciālajiem klientiem

Mīnusi

 • Zoho nepiedāvā galddatora aplikāciju
 • Dažas ikonas ir ļoti mazas
 • Neimportē sociālos sekotājus un kontaktus

Cena

Zoho Desk ietver bezmaksas iespēju, kas nodrošina 3 aģentus. Par pārējām programmas rēķins tiek izrakstīts reizi mēnesī vai reizi gadā par katru aģentu.

PaketeIk mēnesiReizi gadā
Standard20168
Professional35276
Enterprise50480

13. Bitrix

Bitrix24 mājaslapa

Šī programmatūra apvieno saziņu, projektus, attiecības ar klientiem un digitālo mārketingu vienā platformā. Tas inegrējas arī ar dažādām mārketinga aplikācijām.

Tas būs ieguvums uzņēmumiem, kas nopietni iegulda digitālajā mārketingā un komunikācijā un meklē platformu savu centienu optimizēšanai.

Galvenās funkcijas

Bezmaksas pakete
 • Sadarbība
 • Čats
 • HD videozvani
 • Kalendārs
 • Uzņēmuma darba vide
 • Plūsma
 • Zināšanu bāze
 • Uzdevumi un Projekti
 • CRM
 • Glabātuve
 • Kontaktu centrs
 • Mājaslapas kontruktors
Basic pakete

Visas iepriekšējās funkcijas, kā arī tiešsaistes veikals un klientu atbalsts

Standard pakete
 • Visas iepriekšējās funkcijas
 • Mārketings
 • Tiešsaistes dokumenti
 • Klientu atbalsts
 • Administrācija
Professional pakete
 • Visas iepriekšējās funkcijas
 • Pārdošanas Intelekts
 • Biznesa procesu automatizācija
 • Darbinieku pārvaldība

Mīnusi

 • Informācijas panelis piedāvā informāciju vizuāli
 • Integrējas ar e-pastu vieglākai saziņai
 • Optimizē projektu pārvaldību
 • Viegla failu kopīgošana
 • Sadarbības rīki

Mīnusi

 • Ir zināms apmācības laiks lietotājiem, kas nav tehniski pieredzējuši
 • E-pastu vēsture ir ierobežota
 • Maza kontrole pār to, kuras funkcijas tiek, un kuras netiek iekļautas

Cena

Bitrix24 piedāvā bezmaksas versiju ar ierobežotu funkcionalitāti. Basic pakete nodrošina 5 lietotājus par $49 mēnesī, savukārt Standart pakete nodrošina 50 lietotājus par $99 mēnesī. Lielākas organizācijas var iegūt neierobežotu skaitu lietotāju, ar Professional paketi par $199 mēnesī.

14. SurveyMonkey CX

Surveymonkey Mājaslapa

SurveyMonkey klientu pieredzes programma nesen pievienojās GetFeedback, lai veidotu klientu pieredzi ātrāk. Viņu programma ir pielāgojama, tiklīdz mainās klientu vajadzības un priekšrokas.

To ieteicam organizācijām, kam aktuāli ātri izveidot klientu pieredzes programmu, kas var pielāgoties tendencēm un klientu vajadzību izmaiņām.

Svarīgākās Funkcijas

 • Aptaujas
 • Automatizāciju pārvaldnieks
 • Klientu pieredzes programmas kontruktors
 • Noskaņojuma analīze
 • Pardot integrācija
 • Tīmekļa āķi
 • Salesforce integrācija
 • Pielāgots zīmols

Mīnusi

 • Viegli uzstādāms
 • Efektīvi palūdz klientiem atbildes un ieskatus
 • Nodrošina iekšējus ieskatus
 • Vizuālas atskaites, ko viegli lasīt un analizēt

Mīnusi

 • Atskaites ir ierobežotas
 • Dažas ierīces to neataino korekti
 • Sekojošie jautājumi ir ierobežoti

Cena

Tas tiek piedāvāts trīs paketēs, bet klientiem par cenām jāsazinās ar pārdošanas komandu.

15. Startquestion

StartQuestion Mājaslapa

Startquestion optimizē tīmekļa formu un aptauju izveidi. Viņu aptaujas ir paredzētas klientiem, darbiniekiem un kontaktpersonām tīklā.

Šis pakalpojums ir ieteicams vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kas vēlas labāk sadarboties ar saviem darbiniekiem un klientiem.

Galvenās funkcijas

Start pakete
 • Vairāk nekā 50 aptauju sagataves
 • Intuitīva saskarne
 • 18 jautājumu veidi
 • Personalizēta aptauju atspoguļošana
 • Uzlabota loģika aptaujas jautājumiem
 • Dalīšanās caur e-pastu / sociālajiem medijiem / saiti / QR kodu
 • Šķērsgriezuma tabulas un viegla filtrēšana
 • Rezultātu eksports uz Excel un SPSS
 • Pētījumu logrīks mājaslapās
 • Tehniskais atbalsts ar e-pasta palīdzību
 • Pilnīga atbilstība GDPR
Business pakete
 • Viss, kas paketē Start un klāt vēl:
 • NPS pētījumu modulis (cikliski uzaicinājumi un tendences)
 • Uzaicinājumu uz aptaujām sūtīšana no uzņēmuma e-pasta adreses
 • Darbinieku novērtējumu un zināšanu testu veikšana
 • Atskaišu vednis un eksports uz Word un PowerPoint
 • Informācijas paneļi ar rezultātiem
 • Aktuāli brīdinājumi par aptauju pildīšanu uz iepriekš noteiktu e-pasta adresi
 • Tehniskais atbalsts ar e-pasta, čata un tālruņa palīdzību
Team pakete
 • Viss, kas paketē Business un klāt vēl:
 • Konti vairākiem lietotājiem
 • Aptauju un atskaišu kopīgošana lietotāju starpā
 • Periodiska e-pasta atskaišu automatizācija
 • Aptaujas ievietošana uzņēmuma domēnā
 • Pieeja API un integrācija ar ārējām sistēmām
 • Atvērto jautājumu kvantitatīvās analīzes modulis
Enterprise pakete
 • Viss, kas paketē Team un klāt vēl:
 • Integrācijas ar jūsu IT sistēmu
 • Korporācijas līmeņa drošība
 • Piekļuve ir ierobežota ar IP diapazonu
 • Konti, kas paredzēti tikai lasīšanai paredzēti rezultātu apskatei
 • Atsevišķs Klientu Panākumu Pārvaldnieks
 • Startquestion.com identitātes paslēpšana (varat izvietot savu zīmola identitāti)
 • Garantijas līgums un īpašs SLA
 • Īpašs līgums
 • Īpašs GDPR līgums
 • SSL sertifikāts jūsu domēnam

Mīnusi

 • Viegla uzstādīšana
 • Labi strukturētas aptaujas
 • Darbinieku pārvaldības rīki
 • Aptauju sagataves
 • Ātri varat izveidot jaunas aptaujas

Mīnusi

 • Abonēšanas izvēles ir ierobežotas
 • Papildinājumu cenas pieaug strauji
 • Pietrūkst kategoriju direktoriji

Cena

Startquestion piedāvā bezmaksas izmēģinājumu pēc tam, kad lietotājs iesniedzis šādus tādus demogrāfiskos datus. Startquestion izmaksā $49 mēnesī, savukārt Business uzlabojums izmaksās $99 mēnesī. Team ir pēdējā pakete, kuras cena ir zināma – $299 mēnesī. Enterprise cenai nepieciešama pielāgota uzstādīšana.

16. Userlike

Userlike Mājaslapa

Šī platforma integrējas ar citām ziņapmaiņas programmām un ievieš savu, lai sadarbotos ar klientiem dažādos kanālos.

Mēs to iesakām vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kas vēlas paplašināt savu spēju sazināties ar klientiem dažādos digitālajos kanālos.

Galvenās funkcijas

Bezmaksas
 • Integrēti tiešsaistes čati
 • Pielāgojami ziņapmaiņas rīki
 • Starptautisks atbalsts
 • Klientu atsauksmes
 • Klientu analīze
Team pakete
 • Visas iepriekšējās funkcijas
 • Neierobežotas sarunas
 • Neierobežoti kontakti
 • Mājaslapas Ziņapmaiņa
 • Papildinājumi
 • WhatsApp kanāls
 • Kanāla pieeja
Corporate pakete
 • Visas iepriekšējās funkcijas
 • Tiešsaistes tulkojumi
 • Videozvani
 • Ekrāna kopīgošana
Business pakete
 • Visas iepriekšējās funkcijas
 • Ekrāna kopīgošana
 • Izstrādātāja zīmola paslēpšana
 • Pilna API pieeja
 • Uzlabota pārvirzīšana
 • Čatbots

Mīnusi

 • Analīze palīdz sekot klientu uzvedībai
 • Darbojas uz visām ierīcēm
 • Integrējas ar Salesforce, Mailchimp, un citiem
 • Ziņapmaiņas rīku var pielāgot atbilstoši jūsu zīmolam
 • Aptaujas vērtē klientu atsauksmes pirms un pēc čata

Mīnusi

 • Team paketes atbalsts izmaksā papildus
 • Cenām ir tendence būt augstākām, kā vidēji nozarē

Cena

Userlike piedāvā bezmaksas un vienkāršu čata loga integrāciju mājaslapā. Kredītkarte nav nepieciešama, un iestatīšanas maksa netiek iekasēta. Lietotāji var izbaudīt arī 14 dienas ilgu bezmaksas izmēģinājuma laiku.

Userlike maksas abonementi pieejami trīs līmeņos: Team par $100 mēnesī, Corporate – $320 mēnesī un Business par $800 mēnesī.

17. Monday.com

Monday.com Mājaslapa

Viss-vienā SaaS platforma, kas nedaudz atvieglo katras nedēļas sākumu. Tā palīdz uzņēmumiem nodrošināt labāku klientu pieredzi, IT risinājumus un projektu pārvaldību.

Mēs to iesakām uzņēmumiem, kuri vēlas paplašināt savu digitālo mārketingu, cilvēkresursus un IT nodaļas bez milzīgiem aparatūras un personāla izdevumiem.

Galvenās funkcijas

Individual pakete
 • Neierobežoti paneļi
 • Neierobežoti dokumenti
 • Vairāk nekā 200 sagataves
 • Vairāk nekā 20 kolonnu veidi
 • Līdz 2 komandas locekļiem
 • iOS un Android aplikācijas
Basic pakete
 • Ietver visu, kas ir Individual paketē
 • Neierobežots bezmaksas skatītāju skaits
 • Neierobežots elementu skaits
 • 5 GB failu glabātuve
 • Prioritārs klientu atbalsts
 • Izveido informācijas paneli, balstoties uz 1 paneli
Standard pakete
 • Ietver visu, kas ir Basic paketē
 • Laiklīnijas un Ganta skati
 • Kalendāra skats
 • Viesa pieeja
 • Automatizācija
 • (250 darbības mēnesī)
 • Integrācijas
 • Izveido informācijas paneli, kas kombinē līdz pat 5 paneļiem
Pro pakete
 • Ietver visu, kas ir Standard paketē
 • Privātie paneļi un dokumenti
 • Diagrammas skats
 • Laika kontrole
 • Formulas kolonna
 • Atkarīguma kolonna
 • (25,000 darbības mēnesī)
 • Integrācijas
 • Izveido informācijas paneli, kas kombinē līdz pat 10 paneļiem
Enterprise pakete
 • Ietver visu, kas ir Pro paketē
 • Uzņēmumam piemērots
 • Automatizācijas un Integrācijas
 • Uzņēmuma līmeņa drošība un pārvaldība
 • Uzlabota atskaišu veidošana un analīze
 • Vairāku līmeņu atļaujas
 • Pielāgojama uzsākšana
 • Premium atbalsts
 • Izveido informācijas paneli, kas kombinē līdz pat 50 paneļiem

Mīnusi

 • Viegli saprotams informācijas panelis
 • Ātrs IT atbalsts
 • Integrācija starp platformām
 • Reāllaika atjauninājumi
 • Uzdevumu piešķiršana

Mīnusi

 • Lielām komandām, kurām ir vairāk uzdevumu, var būt pār mēru daudz paziņojumu
 • Nepieciešams zināms apmācības laiks
 • Automatizācijai pietrūkst formulas

Cena

Monday.com ietver bezmaksas versiju privātpersonām, kas vēlas organizēt savus uzdevumus. Savukārt maksas versijām pie ikgadējiem norēķiniem cenas ir šādas:

Basic – $24 mēnesī
Standard – $30 mēnesī
Pro – $48 mēnesī
Enterprise: nepieciešams pielāgots risinājums

18. Canny

Canny Mājaslapa

Canny apkopo klientu atsauksmes vienā vietā ērtai analīzei. Šo informāciju var izmantot, lai uzlabotu produktu aprakstus un mārketinga pasākumus.

Ieteicams e-komercijas uzņēmumiem, kuru veiktspēja ir nepilnīga un pašu spēkiem nespēj to novērst.

Galvenās funkcijas

Starter pakete
 • Statusu atjauninājumi
 • Lietotāju profili
 • Vienotā pieteikšanās
 • Administratora atskaites
 • Lietotāju atskaites
 • Balsošana otra vārdā
 • Birkas
 • Pielāgošana
 • Administratora žetoni
 • Apakšdomēni
 • Logrīki
Growth pakete
 • Visas iepriekšējās funkcijas
 • Privāti paneļi
 • Lietotāju segmentācija
 • Virziena Prioritizēšana
 • Iekšējie komentāri
 • Publikāciju kategorijas
 • Publikāciju paredzamie publicēšanas laiki
 • Publikāciju īpašnieki
Business pakete
 • Visas iepriekšējās funkcijas
 • Administratoru lomas
 • Zīmola noņemšana
 • E-pasts bez zīmola minēšanas
 • Atskaišu veidošanas informācijas panelis

Mīnusi

 • Intuitīvs informācijas panelis
 • Nemanāmi savācamas klientu atsauksmes
 • Klientu forumi palīdz samazināt resursus, vienlaikus palīdzot klientiem
 • Klientiem viegli lietojams

Mīnusi

 • Logrīkam pietrūkst pielāgošanas iespējas
 • Canny atvasinājumi nedarbojas atsevišķiem produktiem
 • Nav iespējas prioritizēt atsauksmes

Cena

Canny piedāvā 14 dienu izmēģinājumu, turklāt nav nepieciešama kredītkarte. Tā Starter pakete izmaksās $50 mēnesī, un Growth pakete izmaksas $200 mēnesī. Business pakete ir jāpielāgo, tāpēc par cenām lietotājiem ir jāsazinās ar Canny.

19. Salesforce Service Cloud

Salesforce mājaslapa

Šī klientu pieredzes platforma piedāvā aģentiem attālināto informācijas paneli, kas nodrošina pilnīgu katra klienta apskatu. Tā izmanto arī automatizāciju, lai optimizētu gadījumu pārvaldību.

Ieteicams lieliem uzņēmumiem ar aģentu komandu, kam jāpārvalda plaši klientu gadījumi. Tas ir ideāli piemērots arī firmām, kas darbojas kā klientu apkalpošanas apakšuzņēmēji.

Galvenās funkcijas

 • Aģentu Darba vide
 • Automatizācija un Darbplūsma
 • Gadījumu Pārvaldība
 • Zināšanu Pārvaldība
 • Incidentu Pārvaldība
 • Daudzkanālu Pārvirzīšana
 • Atskaišu veidošana un Analīze
 • Service Cloud Balss
 • Videoasistents
 • Darbinieku iesaistīšana
 • Pašapakalpošanās
 • Digitālie kanāli
 • Apkalpošana uz vietas
 • Darbinieku apkalpošana

Mīnusi

 • Aģenti var strādāt attālināti no jebkuras ierīces
 • Komandām viegli sadarboties
 • Viegli izsekot potenciālajiem klientiem līdz pat darījumam
 • Piedāvā visaptevrošu katra klienta apskatu
 • Automatizācija ļauj aģentiem ātrāk atrisināt klientu problēmas

Mīnusi

 • Vēsturisku atskaiti ir grūti iegūt
 • Dažus rīkus ir ilgāk jāapgūst pat tehniski apsviedīgam lietotājam
 • Uzstādīšana paņem krietnu laiku

Cena

Salesforce Service Cloud piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, kurā ietilpst arī apmācība. Essentials paketei cenas sākas ar $25 mēnesī un pieaug līdz $75 Professional paketei. Lielākiem uzņēmumiem un organizācijām paredzētā Enterprise pakete sākas ar $150 mēnesī, bet Unlimited paketes izmaksas ir $300 mēnesī. Cena ir par katru lietotāju.

Vai meklējat klientu apkalpošanas risinājumu, kas integrē Salesforce? Varat vairs nemeklēt, LiveAgent piedāvā bezmaksas Salesforce integrāciju.

20. ActiveCampaign

ActiveCampaign Mājaslapa

ActiveCampaign ir paredzēts, lai automatizētu klienta pieredzes procesu. Tas ietver mārketinga un e-pasta kampaņu funkcionalitāti.

Jebkuram uzņēmumam, kam nepieciešams optimizēt mārketinga kampaņas un novērtēt klientu piesaisti būtu noderīgs šis rīks.

 • Galvenās funkcijas
 • Mārketinga automatizācija
 • Pārdošanas un CRM automatizācija
 • Mašīnapmācība
 • Daudzkanālu integrācija
 • Klientu segmentācija
 • Vietnes kontrole
 • Segmentācija
 • E-pasta mārketinga automatizācija
 • Uzlabota atskaišu veidošana

Mīnusi

 • Viegli lietojams
 • Automatizācija optimizē mārketingu
 • Mašīnmācība palīdz uzlabot katru ieviesumu laika gaitā
 • Daudzkanālu integrācija atvieglo izmantošanu klientiem un aģentiem

Mīnusi

 • Ziņojumi var būt pārblīvēti un grūti izprotami
 • Nepiedāvā bezmaksas versiju
 • E-pasta sagataves ir ierobežojošas

Cena

ActiveCampaign nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Zemāk mēs ātri ieskicējam mēneša cenu katrai paketei.

Lite – $15 Plus – $70 Professional – $159 Enterprise – $279

Klientu pieredzes programmatūras salīdzinājums

Esam apskatījuši diezgan daudz klientu pieredzes programmatūras izvēles. Bet kā tās salīdzināt? Tālāk apskatīsim 5 labākās un to, kā reālie lietotāji ir katru novērtējuši.

Pieredzes ProgrammatūraCapterra ReitingsTīmeklī balstītaBezmaksas versijaBezmaksas izmēģinājumsSākumcena
LiveAgent4.7$15
SurveyLegend4.6$19
Freshdesk4.5$18
Nicereply4.7$49
Smartlook4.7$31
Klientu pieredzes programmatūras salīdzinājums

Vai klientu pieredzes programmatūras bezmaksas izmēģinājums ir noderīgs?

Dažas klientu pieredzes platformas piedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Tie ir noderīgi, lai atrastu pieejamos rīkus un notestētu tos atbilstoši jūsu uzņēmuma vajadzībām. Tādā veidā varat veikt nelielu pārbaudi, pirms reāli sākt maksāt.

Dažas platformas piedāvā arī bezmaksas programmatūras versijas. Funkcionalitāte parasti ir ierobežota un ievērojami sašaurināta. Tādas bieži ir noderīgas sākumuzņēmumiem un mazajiem uzņēmumiem. Tās bieži vien ir paredzētas kā izmēģinājuma versijas, kas ir gatavas paplašināšanai tiklīdz bizness aug.

Still not sure?

LiveAgent offers free trial with all features and integrations so you can try it on your own and see if it fits your needs

Noslēgums

Esam apskatījuši daudz informācijas par to, kāda ir klientu pieredzes programmatūra, kā tā darbojas, kādas ir tās priekšrocības un kādas tieši ir vairākas nozares vadošās platformas.

Mēs esam sprieduši arī par to, kā tās var uzlabot jūsu mārketinga pieeju, kā arī par stratēģijām, kā maksimāli izmantot klientu pieredzes programmatūru.

Kā tad šai salīdzinājumā izskatās LiveAgent? Tālāk ir sniegts īss kopsavilkums par to, kā mēs piepildām katru no šajā rakstā aprakstītajām vajadzībām.

 • Labākā vispusīgā programmatūra klientiem

Liveagent piedāvā ērtu un pamatīgu rīku un funkciju komplektu, kas piedāvā pilnīgu klienta pieredzes kontroli. Mēs integrējam arī dažādas platformas un kanālus, sākot ar sociālajiem medijiem un beidzot ar aplikācijām un mājaslapām. Mūsu mājaslapā ir iekļauta visa noderīgu pamācību un informācijas bibliotēka.

 • Labākā klientu pieredzes programmatūra ar iebūvētu pieteikumu apstrādi, tiešsaistes čatu un zvanu centru

LiveAgent piedāvātie rīki sasniedz klientus, lai kur tie atrodas. Tas nozīmē tiešsaistes čatus mājaslapās, pieteikumu apstrādes rīkus, kas optimizē sadarbību, un pat iebūvētu zvanu centru. Tas arī optimizē jūsu organizācijas darbplūsmu.

 • Labākā, ar funkcijām bagātā klientu pieredzes programmatūra

Liveagent piedāvā dažādas iespējas, kas palīdz uzņēmumiem sazināties ar klientiem. Tas saviem klientiem piedāvā arī plašu resursu bibliotēku. Šie resursi ietver emuāra publikācijas, sagataves, skaidrojošās vārdnīcas, rakstīšanas testus, WordPress spraudni, direktorijus, tīmekļa seminārus, akadēmiju un daudz ko citu.

 • Klientu pieredzes programmatūra ar labāko vērtību par savu cenu

Par šiem neskaitāmajiem LiveAgent piedāvātajiem rīkiem, resursiem, integrācijām un atbalstu mūsu augstākā līmeņa pakete ir tikai $39 mēnesī par aģentu. Bezmaksas izmēģinājums palīdz pārliecināties, ka LiveAgent ir viegli integrējams pirms izdota jebkāda nauda.

 • Visaugstāk novērtētā klientu pieredzes programmatūra

Mūsu pamatīgā platforma joprojām gūst labākas atsauksmes nekā nozares vadoņi, kā piemēram Zendesk un Freshdesk. Šīs atsauksmes nāk gan no lietotājiem, gan nozares publikācijām. Visaugstāk novērtētajai klientu pieredzes programmatūrai būs arī labi pazīstami klienti, piemēram, Forbes, Airbus un NASCAR.

 • Vienkāršāk uzstādāmā un integrējamā klientu pieredzes programmatūra

Mūsu pilnais resursu komplekts ir veidots tā, lai pavadītu jūs katrā procesa posmā, sākot no jūsu uzņēmuma izveides mūsu platformā līdz mūsu rīku integrācijai ar jūsu digitālajiem līdzekļiem. Mēs arī parādīsim, kā maksimāli izmantot visu to rīku potenciālu, kurus esat nolēmuši ieviest.

FAQ

What is customer experience software?

It's a platform that's designed to measure, guide, and engage with the entire customer journey. This means offering tools for more communication with customers, integrating with different platforms, and analyzing customer behavior.

How do you effectively manage customer experience?

By understanding how customers perceive your brand, its products or services, and the channels, you use to reach customers. With this understanding, you can provide more opportunities to connect with customers while more aggressively resolving common pain points.

What are the core features of customer experience software?

Live chat, ticketing systems, call centers, social media integration, knowledge bases, and customer portals are some of the core components offered by LiveAgent. We also provide robust resources to support our clients.

How does customer experience (CX) drive business growth?

These platforms streamline, track, and coordinate the customer journey. They allow employees to better connect with customers. Analytics reports allow leaders to better anticipate and exceed customer expectations. Happy customers are loyal customers.

Is customer experience management different from customer service?

Yes. Customer service teams (along with tech support and others) use customer experience management platforms to streamline their efforts and create new opportunities to connect with customers. So, customer experience management extends the reach of customer service and allows more teams to get involved (when necessary). It also streamlines the process of assisting customers, especially when larger volumes of inquiries start pouring in.

Why invest in customer experience management software?

The digital landscape is always changing, and the expectations there are unlike any other venue. With a larger volume of visitors comes a bigger drain on resources. Customer experience management software streamlines this demand into manageable pieces with robust tools. The insights gleaned from customer experience software are some of the most valuable the business will ever acquire. In many cases, you're getting direct feedback from customers regarding your products, website, and practices.

Does CRM play a role in customer experience?

Most customer experience management programs feature CRM tools. However, LiveAgent's platform is like a CRM on steroids and provides a more holistic approach to serving customers.

Piesaistiet savas aģentūras klientūru un sniedziet tūlītēju palīdzību vietnes apmeklētājiem, izmantojot visātrāko tiešsaistes tērzēšanas programmatūru tirgū.

Tiessaistes cata programmatura tavam biznesam

Tiešsaistes tērzēšanas izmantošana var būt noderīga vairākām aģentūrām, tostarp reklāmas, digitālās, sociālo mediju un Public Relations aģentūrām. Tērzēšanas programmatūra var uzlabot klientu apkalpošanu un ir pieejama ar pilnībā atbalstītu vietējo integrāciju. Tas varētu būt svarīgs rīks e-komercijas jomai, jo tas samazina gaidīšanas laiku un ļauj sniegt zibenīgi ātru klientu atbalstu.

Tiešsaistes tērzēšanas programmatūra, kas palīdz nekustamā īpašuma aģentiem uzlabot klientu apkalpošanu, piesaistīt jaunus klientus un paaugstināt konversijas līmeni

Tiešsaistes tērzēšana nekustamā īpašuma nozarei

LiveAgent piedāvā klientu pieredzes programmatūru ar tiešsaistes tērzēšanu un zvanu centru, kas palīdz uzņēmumiem uzlabot klientu apkalpošanu tiešsaistē. Statistika liecina, ka vairāk nekā 60% klientu dod priekšroku tērzētavas izmantošanai atbilžu saņemšanai. Uzņēmumiem tā ir noderīga, jo tiek samazināts ticketu skaits, uzlabota komunikācija ar klientiem, paaugstināta apmierinātība un nodrošināts kvalitatīvs klientu atbalsts ceļojumu aģentūrām.

Sazinieties bez riska un izvēlieties jaudīgu saziņas rīku savam uzņēmumam - tērzēšanu tiešsaistē, izmantojot LiveAgent.

Tiešsaistes tērzēšana uzņēmumiem

Tiešsaistes tērzēšana uzņēmumiem dod iespēju efektīvi sazināties ar klientiem un uzlabot viņu apmierinātību. Ideāls risinājums ir tērzēšanas programmatūra, kas nodrošina komunikāciju ar klientiem tiešsaistē. Tērzēšanas poga ir piemērots rīks, lai palīdzētu apmeklētājiem saņemt atbildes uz jautājumiem reāllaikā. Uzņēmējdarbības paplašināšanas stratēģijā klientu apkalpošanas komunikācijas efektivitāte ir galvenā sastāvdaļa. Tērzēšanas programmatūra ļauj interaktīvi sazināties ar klientiem, padarot procesu personalizētu un efektīvu.

Virziet savus potenciālos klientus un un pircējus caur e-komercijas veikala pārdošanas piltuvi, izmantojot LiveAgent tiešsaistes tērzēšanas letojumprogrammu.

Tiešsaistes tērzētava e-komercijai un pakalpojumu sniedzējiem

Tērzēšanas programmatūra ir efektīvs veids, kā personalizēti un efektīvi sazināties ar klientiem uzņēmējdarbības paplašināšanā. Tā ir ērtāka un produktīvāka nekā atbalsts pa tālruni un e-pastu. E-komercijas nozarē tērzēšana tiešsaistē var uzlabot klientu apkalpošanu un piesaistīt klientus. Tērzēšanas drošības funkcijas ir svarīgas. Ataujiet izmēģināt bezmaksas LiveAgent tērzēšanas programmatūru.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju