Apnikusi Jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā tirgū pieejamā Front alternatīva.

  • ✓ Bez uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
  • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Meklējat alternatīvu Front?

Klientu atbalsts ir svarīga jebkura veiksmīga uzņēmuma sastāvdaļa. Un ar pareizo programmatūru Jūs varat paveikt īstus brīnumus. Vai vēlaties atšķirīgu palīdzības dienesta risinājumu?

Izmēģiniet LiveAgent jau šodien un pārliecinieties, kāpēc tā ir īstā izvēle tieši Jums. Uzticama palīdzības pieteikumu sistēma, daudzkanālu saziņa un plašs funkciju un integrāciju klāsts ir tas, kas padara LiveAgent par pareizo risinājumu.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Esiet priekšā saviem klientiem it visur.
Sazinieties tiešsaistē, izmantojot LiveAgent.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Person deciding between two solutions

Jaudīga Front alternatīva

Uzlabojiet klientu apkalpošanu, izmantojot pareizo programmatūru. LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas ļauj vēl vairāk uzlabot saziņu ar visiem attiecīgajiem kanāliem. E-pasts, tērzēšana tiešsaistē, sociālie mediji (Facebook, Instagram un Twitter), zvanu centrs un zināšanu bāze ir gatavi un pieejami.

Viss tiek pārvaldīts, izmantojot uzticamu palīdzības pieteikumu sistēmu, tāpēc nav jāuztraucas par nesakārtotu komunikāciju. Viss tiek sakārtots automātiski, kā tam arī jābūt.

Ātrākā tērzēšana tiešsaitē

Tērzēšana tiešsaistē ir viens no labākajiem un noderīgākajiem rīkiem, ko aģents var izmantot, lai sazinātos ar klientiem. Tā ir tūlītēja saziņa, tāpēc tai ir jābūt ātrai.

LiveAgent ir visātrākā tērzēšana tiešsaistē tirgū – tērzēšanas ātrums tiek rādīts 2,5 sekundēs. Turklāt Jūs varat redzēt, ko klienti raksta, pirms viņi nospiež pogu sūtīt. Tagad Jūs patiešām varat nodrošināt ātru atbalstu un būt lietas kursā jebkurā situācijā.

The fastest live chat on the market

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Paaugstināta apmierinātība

LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes.

Lielāka produktivitāte

Samaziniet savu aģentu darba laiku un atrisiniet vairāk klientu jautājumu, pateicoties mūsu universālajai iesūtnei.

Bagātīgs funkciju klāsts

Vairāk nekā 175 funkcijas, kas atvieglos un padarīs Jūsu darba plūsmu patīkamāku.

Do more customer support for less money

Labākie rīki, pieņemama cena

Lieliskai klientu atbalsta programmatūrai nav jāmaksā dārgi. Iegādājieties nepieciešamos rīkus par saprātīgu cenu.

LiveAgent ir trīs saprātīgi tarifu plāni, kas ir aprīkoti ar rīkiem, funkcijām un integrācijām, lai padarītu Jūsu darba plūsmu vienmērīgu un vienkāršu. Viss, kas Jums jādara, ir jāizvēlas tas, kurš Jūsu uzņēmumam ir vispiemērotākais. Apskatiet mūsu tarifu plānus un uzziniet vairāk.

Esat gatavs izmēģināt citu programmatūru?

Vai jau esat izlēmis pāriet? LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Ready to switch to LiveAgent

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Saistītie Raksti arFront alternatīva
Paaugstiniet palīdzības dienesta līmeni, izmantojot e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos plašsaziņas līdzekļus, zvanu centru un zināšanu bāzi vienā programmatūrā.

Meklējat alternatīvu Lucep?

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzas funkcijas un pielāgojamību klientu apkalpošanai. Tas ir ideāls risinājums alternatīvai Front platformai.

Would you like to improve your knowledge about customer service? Check out our extensive guides, tips & tricks inside LiveAgent academy.

LiveAgent Akadēmija

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas nodrošina visu nepieciešamo vienā vietā. Tas palīdz uzņēmumiem uzlabot klientu apkalpošanu un saziņu ar klientiem, kā arī piedāvā dažādas funkcijas, integrācijas, un uzņēmuma atbalsta iespējas.

Klientu servisa programmatūra apvieno jaudīgu universālu iesūtni, tiešsaistes tērzētavu, iebūvētu zvanu centru un klientu portālu. Izmēģiniet LiveAgent bezmaksas izmēģinājumu jau šodien.

Klientu servisa programmatūra

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas apvieno vairākas funkcijas, tai skaitā tiešsaistes tērzētavu, zvanu centru un klientu portālu. Tas piedāvā arī bezmaksas izmēģinājumu un dažādus plānus atkarībā no uzņēmuma vajadzībām. Integrējieties ar sociālajiem tīkliem un uzlabojiet klientu atbalstu.

Sāc veidot labāku saskarsmi ar saviem klientiem jau tagad. Esi uzdevumu augstumos ar visām klientu prasībām un uzlabo klientu pieredzi visos līmeņos.

Esiet ciešā kontaktā ar saviem klientiem

LiveAgent piedāvā pilnīgu klientu apkalpošanas risinājumu, iekļaujot tiešsaistes čatu, zvanu centru, sociālos tīklus un klientu portālu. Tas ļauj uzlabot klientu pieredzi un efektivitāti. Uzziniet vairāk par šo paketi par $39 mēnesī.

LiveAgent palīdzēja mums sasniegt divus svarīgus mērķus: palielināt klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus. Pievienojieties tūkstošiem apmierinātu klientu!

Mūsu klienti

LiveAgent ir uzņēmumu risinājumu platforma, kas pielāgojas jūsu uzņēmuma mērogam un nozarei. Izmēģiniet bez maksas! Iestatīšana aizņem mazāk nekā piecas minūtes. Pieejami risinājumi dažādām nozarēm, piemēram, e-komercijai, celojumiem un viesnīcām, mārketingam un telekomunikācijām, izklaidei un vairāk. LiveAgent ir palīdzējis dažāda lieluma un veida organizācijām.

Vai meklējat alternatīvu risinājumu Gist? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par tā priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien un sniedziet labāku atbalstu.

Meklējat alternatīvu Gist?

Crisp?LiveAgent ir novērtēta palīdzības dienesta programmatūra, kas apvieno čatu, tiketingu un automatizāciju, nodrošinot klientu atbalstu un labu integrācijas iespēju piedāvājumu. LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x