Meklējiet OneDesk alternatīvu?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā tirgū pieejamā OneDesk alternatīva.

  • ✓ Bez uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
  • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent alternative
Alternatives background

Apnikusi jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Atbalstiet savus klientus, izmantojot vienu risinājumu, kas paredzēts, lai palīdzētu Jums izveidot veiksmīgu palīdzības dienestu. Saglabājiet saikni ar klientiem, izmantojot daudzkanālu palīdzības dienestu, kas atbalsta e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, zvanu centru, klientu portālu un sociālos medijus.

LiveAgent ir specializēts un viegli lietojams risinājums, kas ir gatavs palīdzēt Jums apstrādāt visus ienākošos klientu palīdzības pieteikumus. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par LiveAgent rīkiem, funkcijām un priekšrocībām, vai arī sāciet bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versiju jau šodien.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Ietaupiet ar LiveAgent

OneDesk un LiveAgent tuvplānā

Zvanu centrs
FunkcijaLiveAgentOneDesk
Pieteikumu apstrāde✅Jā✅Jā
Tiešsaistes čats✅Jā✅Jā
✅Jā❌Nē
Pašapkalpošanās✅Jā✅Jā
Facebook ✅Jā❌Nē
Twitter✅Jā❌ Nē
Instagram✅Jā❌Nē
Viber✅Jā❌Nē
WhatsApp✅Jā✅Jā
Zināšanu bāze✅Jā✅Jā
Klientu forums✅Jā✅Jā
Automatizācija un nosacījumi✅Jā✅Jā
API✅Jā✅Jā
Interaktīvā balss atbilde (IVR) ✅Jā❌Nē
Videozvani✅Jā❌Nē
Neierobežota vēsture ✅Jā✅Jā
Neierobežots mājaslapu skaits✅Jā ❌Nē
Neierobežotas čata pogas✅Jā❌Nē
Neierobežoti pieteikumi/e-pasti✅Jā✅Jā
Neierobežots zvanu ieraksts✅Jā❌Nē
Neierobežots 24/7 atbalsts✅Jā❌Nē
Chat button gallery in Live chat software - LiveAgent

Ātrākais tiešsaistes čats Jūsu palīdzības dienestam

Tiešsaistes čats ir lielisks rīks klientu atbalsta sniegšanai. Palieliniet klientu iesaisti, izmantojot mūsu tiešsaistes čata proaktīvos čata uzaicinājumus, pielāgojiet čata pogas vai sagatavojiet atbildes, pirms klienti nospiež pogu “nosūtīt”.

Atbildiet ātrāk un efektīvi risiniet problēmas, izmantojot LiveAgent tiešsaistes čatu. To papildina dažādas funkcijas, un tas ir zibenīgs, jo čats uzrāda ātrumu pat 2,5 sekundes.

Izmēģiniet mūsu funkcijām bagāto tiešsaistes čatu

Vispilnīgākā daudzkanālu pieredze

Nodrošināt atbalstu vairākos kanālos ir viegli, ja Jums ir atbalsta rīks. LiveAgent ir aprīkots ar palīdzības pieteikumu sistēmu, kas apkopo visu saziņu vienuviet. Pēc tam tā tiek filtrēta, sakārtota un izsniegta klientu atbalsta aģentiem atkarībā no prioritātes un pieejamības.

Organizējiet savus e-pasta palīdzības pieteikumus, čatu, zvanus, zināšanu bāzes rakstus un sociālos plašsaziņas līdzekļus  – Viber, WhatsApp, Facebook, Twitter un Instagram – vienuviet un apstrādājiet visu kā profesionāļi.
Create a ticket in Help desk software - LiveAgent

Nodrošiniet atbalstu visos svarīgākajos klientu kanālos

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Reports in Help desk software - LiveAgent

Būtiskākais ir atbalsts sociālajos plašsaziņas līdzekļos

Facebook, Twitter, Instagram var izmantot daudz labāk nekā tikai kopīgojot kaķu bildes un smieklīgas memes. Sociālie mediji ir kļuvuši par pilnvērtīgu biznesa kanālu, mārketinga rīku un, jā, Jūs uzminējāt – par efektīvu klientu atbalsta kanālu.

Palīdziet saviem klientiem sociālajos medijos un sniedziet tiem atbalstu, izmantojot mūsu vienoto daudzkanālu risinājumu. Sekojiet līdzi saviem sociālo mediju kanāliem. Varat pievienot arī Viber kā vēl vienu veidu, kā klienti var ar Jums sazināties.

Socializējieties, izmantojot LiveAgent, un sasniedziet vairāk klientu

LiveAgent atbalsts palīdz Jums

Jūs varat sazināties ar mums 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čatu, tālruni vai apskatot rakstus mūsu klientu portālā, kad vien Jums nepieciešama informācija. LiveAgent Akadēmija ir bez maksas un tajā ir daudz noderīga, lai uzzinātu par klientu atbalsta un palīdzības dienesta programmatūru.

Pievienojieties mūsu apmierinātajiem klientiem un uzziniet, kāpēc viņi izlēma sākt izmantot LiveAgent kā savu vienīgo palīdzības dienesta risinājumu.

Chat invitation gallery in Live chat software - LiveAgent
Peter Komornik

LiveAgent apvieno izcilu tiešsaistes čatu, palīdzības pieteikumu sistēmu un automatizāciju, kas ļauj mums nodrošināt izcilu atbalstu mūsu klientiem.

black Slido logo
LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Pievienojieties LiveAgent jau šodien

Noskatieties apskata video, lai redzētu, ko vēl piedāvā LiveAgent. Varat arī pārlūkot mūsu pieejamās cenu paketes, lai noskaidrotu, kura no tām ir piemērota Jūsu uzņēmumam.

Sāciet bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versiju jau šodien un sniedziet klientu atbalstu ar LiveAgent. Nav nepieciešama kredītkartes informācija un nav nekādu zemūdens akmeņu.
Saistītie Raksti arOneDesk alternatīva

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x