WordPress

Lai aktivizētu savu WordPress integrāciju, izpildiet mūsu ceļvedī aprakstītās darbības vai vienkārši noskatieties zemāk redzamo videoklipu.

Youtube video: How to install LiveAgent wordpress plugin | www.liveagent.com
  • Pirmais solis ir instalēt un aktivizēt LiveAgent spraudni savā WordPress instalācijā. Dodieties uz savu WordPress administratora paneli un pārejiet uz sadaļu Spraudņi > Instalēt jaunu spraudni > Meklēt LiveAgent > Instalēt tagad > Aktivizēt spraudni.
  • Kreisajā izvēlnē noklikšķiniet uz LiveAgent > Pieteikties > Nokopējiet tērzēšanas pogas kodu no LiveAgent instalācijas uz starpliktuvi (Ctrl + C). Pēc tam dodieties atpakaļ uz WordPress un ielīmējiet tērzēšanas pogu (Ctrl + V) dotajā lodziņā > Saglabāt.
  • Dodieties uz veikala tīmekļa vietni, atsvaidziniet to, un tērzēšanas poga ir gatava.

Kāpēc WordPress?

WordPress tika izveidots 2003. gadā ar vienu vienīgu kodu, lai uzlabotu ikdienas rakstīšanas tipogrāfiju, un ar mazāku lietotāju skaitu, nekā iespējams saskaitīt uz visiem pirkstiem. Kopš tā laika tas ir kļuvis par pasaulē lielāko pašapkalpošanās emuāru rīku, ko izmanto miljoniem vietņu un katru dienu redz desmitiem miljonu cilvēku.

Kā Jūs to varat izmantot?

LiveAgent WordPress integrācija ļauj Jums izvietot tērzēšanas pogu savā WordPress vietnē vai blogā. Pārvērsiet savu tīmekļa vietni par jaudīgu WordPress palīdzības dienestu vai WordPress tērzēšanu tiešsaistē ar LiveAgent.

Frequently asked questions

Kā Jūs varat izmantot WordPress integrāciju?

LiveAgent izveidoja šo integrāciju WordPress klientiem, lai viņi savā vietnē varētu ieviest tiešsaistes tērzēšanas pogu. Palīdzot saviem klientiem reāllaikā, varat uzlabot savu klientu atbalstu, klientu apmierinātību, uzlabot klientu pieredzi un samazināt izmaksas.

 

Kā integrēt WordPress ar LiveAgent?

Pirmais solis ir pāriet uz savu WordPress vietni un noklikšķināt uz "Spraudņi", lai aktivizētu LiveAgent. Otrais solis ir pieteikties savā LiveAgent kontā un izveidot tiešsaistes tērzēšanas pogu. Trešais solis - HTML koda kopēšana un ievietošana savā WordPress. Pēc tam atjauniniet savu tīmekļa vietni un nekavējoties sniedziet atbalstu saviem klientiem. 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Mūsu WordPress mājaslapas palaišanas kontrolsaraksts palīdzēs sagatavot jūsu projektu izaugsmei bez liekām kļūdām. Pilnīga pamācība soli-pa-solim.

WordPress mājaslapas palaišanas kontrolsaraksts

Ja plānojat izplatīt paziņojumu pirms palaišanas, iepriekš ieplānojiet publikāciju un izveidojiet magnētu tiem, kas seko jūsu biļetenam. Varat noņemt apakšvirsrakstu "vēl viena WordPress lapa" un vienmēr varat rediģēt WordPress vietni pēc palaišanas. Laiks, kas nepieciešams, lai palaistu WordPress vietni, ir atkarīgs no projekta sarežģītības.

LiveAgent ir vadošais palīdzības dienests Jūsu WordPress mājaslapām. Savienojiet vislabāk novērtētāko palīdzības dienestu ar populārāko CMS.

Meklējat palīdzības dienestu priekš WordPress?

LiveAgent WordPress palīdzības dienesta un tiešsaistes tērzētavas spraudnis nodrošina izcilu klientu atbalstu, kas palīdz uzņēmumam izcelties konkurentu priekšā un saglabāt klientu lojalitāti. Tas ir ātrs, efektīvs un proaktīvs risinājums, kas palīdz uzņēmumam uzlabot klientu apmierinātību un saņemt reklāmguvumus. Bezmaksas izmēģinājums ir pieejams, kas ļauj uzņēmumiem to izmēģināt bez jebkāda finanšu riska.

Ar LiveAgent tiešsaistes tērzētavu priekš WordPress Jūs varat sniegt tūlītēju klientu atbalstu, uzlabot iesaisti ar proaktīvajiem aicinājumiem un palielināt klientu apmierinātību.

Funkcijām bagāta, zibenīgi ātra tiešsaistes tērzētava priekš WordPress

LiveAgent piedāvā proaktīvu tērzēšanu ar pieejamajiem aģentiem un elastīgu izvietojuma un prioritāšu iestatīšanu. Tērzēšanas aģentiem ar iepriekšējas klientu saskarsmes pieredzi tiek piešķirts tālrunis, lai nodrošinātu ātru un zinošu atbalstu. Izmantojot reāllaika mājaslapas uzraudzību un teksta ievades atbalstu, LiveAgent piedāvā ātru un efektīvu komandas sadarbību. Uzlabojiet savu atbalstu ar LiveAgent un pārsteidziet savus klientus ar reāllaika tērzēšanu, kas tiek uzrādīts tikai 2,5 sekundēs.

LiveAgent ir rentablāka salīdzinājumā ar citiem palīdzības dienesta risinājumiem. LiveAgent piedāvā rīkus, funkcijas un integrāciju labākai klientu atbalsta nodrošināšanai. Izmantojot vairāk nekā 175 palīdzības dienesta funkcijas, atbalsta sniegšana būs tīrais nieks.

MeklējatBitrix24 alternatīvu?

Liveagent ir risinājums uzņēmumu atbalstam, ar rīkiem un funkcijām, lai uzlabotu klientu atbalstu. Piedāvā trīs paketes par samērīgu cenu un varat iegādāties atsevišķus līdzekļus pielāgotai paketei. Integrējas ar Bitrix24 un nesagraus jūsu budžetu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju