Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

WordPress

Lai aktivizētu savu WordPress integrāciju, izpildiet mūsu ceļvedī aprakstītās darbības vai vienkārši noskatieties zemāk redzamo videoklipu.

How to install LiveAgent wordpress plugin | www.liveagent.com
  • Pirmais solis ir instalēt un aktivizēt LiveAgent spraudni savā WordPress instalācijā. Dodieties uz savu WordPress administratora paneli un pārejiet uz sadaļu Spraudņi > Instalēt jaunu spraudni > Meklēt LiveAgent > Instalēt tagad > Aktivizēt spraudni.
WordPress
  • Kreisajā izvēlnē noklikšķiniet uz LiveAgent > Pieteikties > Nokopējiet tērzēšanas pogas kodu no LiveAgent instalācijas uz starpliktuvi (Ctrl + C). Pēc tam dodieties atpakaļ uz WordPress un ielīmējiet tērzēšanas pogu (Ctrl + V) dotajā lodziņā > Saglabāt.
WordPress
  • Dodieties uz veikala tīmekļa vietni, atsvaidziniet to, un tērzēšanas poga ir gatava.
WordPress

Kāpēc WordPress?

WordPress tika izveidots 2003. gadā ar vienu vienīgu kodu, lai uzlabotu ikdienas rakstīšanas tipogrāfiju, un ar mazāku lietotāju skaitu, nekā iespējams saskaitīt uz visiem pirkstiem. Kopš tā laika tas ir kļuvis par pasaulē lielāko pašapkalpošanās emuāru rīku, ko izmanto miljoniem vietņu un katru dienu redz desmitiem miljonu cilvēku.

Kā Jūs to varat izmantot?

LiveAgent WordPress integrācija ļauj Jums izvietot tērzēšanas pogu savā WordPress vietnē vai blogā. Pārvērsiet savu tīmekļa vietni par jaudīgu WordPress palīdzības dienestu vai WordPress tērzēšanu tiešsaistē ar LiveAgent.

BUJ

Kā Jūs varat izmantot WordPress integrāciju?

LiveAgent izveidoja šo integrāciju WordPress klientiem, lai viņi savā vietnē varētu ieviest tiešsaistes tērzēšanas pogu. Palīdzot saviem klientiem reāllaikā, varat uzlabot savu klientu atbalstu, klientu apmierinātību, uzlabot klientu pieredzi un samazināt izmaksas.

 

Kā integrēt WordPress ar LiveAgent?

Pirmais solis ir pāriet uz savu WordPress vietni un noklikšķināt uz "Spraudņi", lai aktivizētu LiveAgent. Otrais solis ir pieteikties savā LiveAgent kontā un izveidot tiešsaistes tērzēšanas pogu. Trešais solis - HTML koda kopēšana un ievietošana savā WordPress. Pēc tam atjauniniet savu tīmekļa vietni un nekavējoties sniedziet atbalstu saviem klientiem. 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju