Ideāls tiešsaistes čats WordPress vietnēm.

Pilnībā pielāgojams, ar funkcijām bagāts un viegli integrējams jebkurā WordPress vietnē.

  • ✓ Bez iestatīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Kredītkarte nav nepieciešama
  • ✓ Iespēja atcelt jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo

Sveiki, es esmu Jānis, kā varu jums palīdzēt?

Es vēlētos pārbaudīt sava pasūtījuma statusu.

Nekādu problēmu, nosauciet, lūdzu, sava pasūtījuma ID.

Mana pasūtījuma ID ir GQ34566

Funkcijām bagāts, zibenīgi ātrs tiešsaistes čats priekš WordPress

Mūsdienās klienti vēlas tūlītējas atbildes nezvanot klientu servisam, negaidot garas stundas e-pasta atbildes un nerokoties caur pašapkalpošanās resursiem. Tādēļ tiešsaistes čats vairs nav tikai ‘interesants’ apkalpošanas kanāls, kurš ir labi, ja tas ir, tagad tas ir nepieciešamība.

Ar LiveAgent tiešsaistes čatā priekš WordPress Jūs varat sniegt tūlītēju klientu atbalstu, uzlabot iesaisti ar proaktīvajiem uzaicinājumiem un palielināt klientu apmierinātību.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Tiešsaistes čata programmatūras ieguvumi, kurus nevar ignorēt

Patērētāji to sagaida un vēlas

60% 18-38-gadīgi klienti regulāri izmanto klientu apkalpošanas tiešsaistes čatu. 53% dod priekšroku tiešsaistes čata izmantošanai pirms zvanīt uzņēmuma atbalstam.

Ne tikai klientu atbalsts

85% no B2B un 74% no B2C uzņēmumiem izmanto tiešsaistes čatu pārdošanai, 54% uzņēmumu B2B un 31% B2C sektorā izmanto tiešsaistes čatu mārketingam.

Vairāk pirkumu no regulārajiem klientiem

Patērētāji pērk vairāk no zīmoliem, kas piedāvā tiešsaistes čatu. 52% klientu ticamāk iegādāsies no uzņēmuma, kas piedāvā tiešsaistes čata atbalstu.

Vai LiveAgent ir īstais tiešsaistes čata spraudnis manai WordPress mājaslapai?

Meklējat labāko tiešsaistes čatu savai WordPress mājaslapai? Starp simtiem pieejamiem čata spraudņiem, mēs domājam, ka LiveAgent tiešsaistes čats priekš WordPress varētu būt labākais risinājums Jūsu uzņēmumam, atbalsta komandai un Jūsu klientiem. Lūk kāpēc:

real-time typing view

Iespaidojiet ar ātrāko čata logrīku tirgū

Mūsdienu patērētāji ir nepacietīgi un ienīst gaidīšanu. Tāpēc mēs esam izveidojuši ātrāko tiešsaistes čata logrīku tirgū, kas tiek parādīts Jūsu mājaslapā tikai 2,5 sekundēs. Iespaidojiet savus klientus ar reāllaika atbalstu un parādiet viņiem, ka jūs augstu novērtējat viņu laiku.

cleverness of LiveAgent

Uzlabojiet iesaistīšanu un reklāmguvumus ar proaktīvo čatu

Uzlabojiet iesaistes rādītājus uzaicinot savus klientus un potenciālos klientus īsā čatā ar Jums uzreiz pēc ienākšanas mājaslapā. Ieslēdzot proaktīvo čatu cenu vai pasūtījuma veikšanas lapās ir pārbaudīts un ļoti efektīvs ceļš, lai palielinātu pārdošanu un pārveidotu vairāk apmeklētāju maksājošos klientos.

personalization features of LiveAgent

Ieslēdziet viedo čata sadali starp pieejamajiem aģentiem

Ieguvums no uzlabotās čata pārvirzīšanas un sadales iespēju elastīguma. Iestatiet aģentu prioritātes un nosakiet maksimālo čata slodzi saviem aģentiem. Kas ir labākais? LiveAgent piešķir čatu aģentiem, kam ir bijusi iepriekšējā saskarsme ar klientu, lai nodrošinātu ātru, precīzu un zinošu atbalstu.

provide help with LiveAgent

Sazinieties un čatojiet ar saviem kolēģiem

LiveAgent čata rīks veicina efektīvu komandas sadarbību. Neesat pārliecināts, kā palīdzēt klientam ar kuru čatojat? Pārsūtiet čatu aģentam, kas ir zinošāks vai nekavējoties sazinieties ar saviem kolēģiem caur iekšējo čatu, lai saņemtu palīdzību. Vairs netērējiet laiku, lai pieteiktos citās lietotnēs. 

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Sekojiet savu apmeklētāju uzvedībai un iesaistieties īstajā brīdī

Uzlabojiet savu atbalstu ar reāllaika mājaslapas uzraudzību: redziet visus savus tiešsaistes apmeklētājus, to, kā tie pārvietojas mājaslapā, un cik ilgu laiku viņi pavada katrā lapā. Šīs informācijas esamība – no kurienes ieradušies klienti, valsts vai laika josla – var padarīt Jūsu proaktīvos čata uzaicinājumus inidividuālākus.

Live chat - Proactive chat invitations

Redziet jau iepriekš, ko Jūsu klienti raksta

Ar reāllaika teksta ievades skatu, Jūs varat pārsteigt savus klientus ar zibenīgi ātru atbalstu un viņiem šķitīs, ka Jūs lasiet viņu domas. Redziet, ko klients raksta čatā pirms viņš nosūta ziņu, apdomājiet klienta vajadzību un sagatavojiet atbildi vēl pirms jautājuma saņemšanas.

Izveidojiet integrāciju ar WordPress dažu sekunžu laikā

LiveAgent ir izveidots, lai ietaupītu Jūsu vērtīgo laiku. Vienkārša (copy/paste) integrācija savieno Jūs ar saviem klientiem dažu sekunžu laikā. LiveAgent novirza ienākošos čatus īstajiem jūsu komandas locekļiem un dinamiski pielāgo čata pieejamību, kad Jūsu aģenti piesakās un atsakās savu maiņu laikā.

Vairāk nekā vienkārši tiešsaistes čats

LiveAgent nav tikai tiešsaistes čata logrīks, tas ir viss-vienā daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūras risinājums, kurā ir vairāk nekā 180 funcijas, vairāk nekā 40 integrāciju, un gandrīz neierobežotas pielāgošanas iespējas. 

Jums ir nepieciešama jaudīga pieteikumu apstrādes sistēma ar automatizāciju, virtuālo zvanu centru, sociālo mediju atbalsta rīku vai klientu pašapkalpošanās portāla programmatūru? LiveAgent tas viss ir.

LiveAgent | Quick Help Desk Software Overview | Live Agent05:20Youtube video: LiveAgent | Quick Help Desk Software Overview
Live Agent

Paceliet savu klientu atbalstu jaunā līmenī ar LiveAgent tiešsaistes čata programmatūru

Meklējat bezmaksas tiešsaistes čata rīku savai WordPress mājaslapai? Sāciet savu pilnībā funkcionējošo 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu un ieskatieties, kā tas viss darbojas un ko varat iegūt savam uzņēmumam. 

Nav nepieciešama apnicīgā lejupielāde, programmatūra ir pilnībā balstīta mākonī. Jūs varat pieprasīt arī personisku demonstrāciju ar kādu no mūsu komandas, lai gūtu labāku priekšstatu, kāpēc LiveAgent ir visskatītākā un populārākā tiešsaistes čata programmatūra MUV uzņēmumiem 2020. gadā.

LiveAgent rating live chat agent - gif
Saistītie Raksti arTiešsaistes čats WordPress platformai

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x