WhatsApp

Kas ir WhatsApp?

WhatsApp ir viena no populārākajām ziņapmaiņas platformām, kas ir pieejama tirgū. Tas ļauj lietotājiem veikt zvanus, sūtīt ziņas un koplietot failus, pateicoties piekļuvei mobilajam interneta tīklam. Lietotne ir bez maksas iOS, Android, Windows, Mac OS platformās un ir pieejama arī kā tīmekļa lietojumprogramma, kas pieejama, izmantojot pārlūkus. Tā ir atradusi savu nišu gan kā patērētāju lietotne, gan kā biznesa lietotne.

Mūsu WhatsApp integrācija ļauj integrēt WhatsApp kontu LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmā un izmantot to kā vienu no jūsu klientu saziņas kanāliem. Atbildēšana uz WhatsApp klientu ziņām ir ātrs un efektīvs veids, kā apstrādāt klientu pieprasījumus un nodrošināt ērtu klientu apkalpošanu katram klientam. Šī integrācija ir pieejama lietotājiem ar Twilio VoIP.

Kā varat izmantot WhatsApp integrāciju?

LiveAgent izveido savienojumu ar jūsu WhatsApp kontiem un integrē tos palīdzības dienesta sistēmā. Pēc tam tas apkopo visas pieejamās WhatsApp sarunas un pārveido tās par palīdzības dienesta pieteikumiem, kuriem var viegli piekļūt no vienotās iesūtnes. Šī funkcija ir lieliska, jo to var izmantot kopā ar daudzām citām mūsu pamata un uzlabotajām funkcijām. Pateicoties tam, jūs varat uzlabot savas darbplūsmas, sniegt ātrākas atbildes, organizēt klientu ziņas un daudz ātrāk atrisināt pieprasījumus.

Kādas ir WhatsApp integrācijas priekšrocības?

  • Pārsvara iegūšana pār konkurentiem
  • Klientu apmierinātības palielināšana
  • Ērta atbalsta kanāla nodrošināšana
  • Mazāk sarežģītu pieprasījumu ātrāka atrisināšana

WhatsApp atbalsts ar LiveAgent

Tā vietā, lai izmantotu uzņēmuma tālruni vai WhatsApp tīmekļa lietotni klientu pieprasījumu apstrādei, varat vienkārši integrēt WhatsApp ar LiveAgent un pārvērst to efektīvā biznesa risinājumā. Jūs varat atbildēt uz jebkuru klientu sarunu tieši no savas pieteikumu apstrādes sistēmas un nodrošināt lielisku klientu pieredzi tāpat kā jebkurā citā kanālā.

Mūsu WhatsApp integrācija ļauj ērti savienot WhatsApp konta Twilio numuru ar LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu. Rezultātā katra no WhatsApp ienākošā ziņa jūsu iesūtnē tiks rūpīgi sakārtota kā viegli atrisināms pieteikums. WhatsApp kontu integrācija var palīdzēt jums organizēt saziņu un uzturēt to vienuviet ar pārējām klientu ziņām, pateicoties mūsu hibrīdajai pieteikumu plūsmai.

WhatsApp integrācija labi darbojas kopā ar citām pieteikumu apstrādes funkcijām, piemēram, birkām, piezīmēm vai sadalītiem pieteikumiem. Varat pat izmantot automatizācijas nosacījumus, lai automatizētu darbplūsmu, un izmantot iepriekšsagatavotas ziņas, lai nosūtītu ziņas, kas balstās uz sagatavi. WhatsApp ierobežo savu biznesa integrāciju tikai ar ziņām, bez zvanu funkcionalitātes. Visas atbildes uz ziņām ir jāveic 24 stundu laikā. Tiklīdz paiet 24 stundas, varat atbildēt WhatsApp ziņām ar iepriekš apstiprinātām sagatavēm.

Kā integrēt WhatsApp un LiveAgent

  • Vispirms dodieties uz savu LiveAgent kontu un atveriet Konfigurācija. Kreisajā panelī atlasiet WhatsApp un iespējojiet šo funkciju.
LiveAgent's WhatsApp integration
  • Tagad kreisajā panelī atlasiet WhatsApp numuri un pievienojiet jaunu numuru. Norādiet pieteikšanās informāciju no sava Twilio konta un saglabājiet konfigurāciju. Tas arī viss, jūsu WhatsApp biznesa konts tagad ir integrēts ar LiveAgent.
WhatsApp integrēts ar LiveAgent
  • Tagad varat saņemt WhatsApp pieteikumus un atbildēt uz tiem tieši no savas LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmas. Integrācija labi darbojas ar tādām funkcijām kā pieteikumu pārsūtīšana, atrisināšana vai pieteikumu sadalīšana.
WhatsApp ziņa,kas parādīta kā LiveAgent pieteikums

Esiet gatavs pamēģināt mūsu WhatsApp integrāciju?

Uzlabosim jūsu klientu atbalstu kopā. Uzsāciet darbu ar LiveAgent jau šodien, izmantojot bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versiju, un noskaidrojiet, cik viegli ir pārvaldīt WhatsApp klientu saziņu izmantojot mūsu sistēmu.

Gain advantage with WhatsApp help desk integration

Start providing amazing customer support with our WhatsApp integration and get ahead of your competition. Try it out with our free 14-day trial and improve your help desk today!

Frequently asked questions

Kas ir WhatsApp?

WhatsApp ir viena no populārākajām ziņapmaiņas lietotnēm, ko izmanto miljoniem lietotāju visā pasaulē. Tā bieži tiek izmantota personiskai saziņai, bet tā ir atradusi savu ceļu arī biznesa pielietojumos biznesa darbību veikšanai. Tādējādi WhatsApp kļūst populārs arī kā klientu apkalpošanas kanāls.

Kā varat integrēt WhatsApp un LiveAgent?

WhatsApp var viegli integrēt ar LiveAgent, izmantojot LiveAgent palīdzības dienesta konfigurācijas iestatījumus. Viss, kas jums nepieciešams, ir LiveAgent konts un Twilio numurs ar WhatsApp integrāciju. Pēc tam vienkārši norādiet savu informāciju un savienojiet savu kontu ar pieteikumu apstrādes sistēmu.

Kāpēc klientu apkalpošana ar WhatsApp palīdzību ir svarīga?

Konsultācijas un pakalpojumi klientiem, izmantojot WhatsApp, bieži vien netiek pietiekami plaši izmantoti, lai sniegtu patiešām ātru atbalstu. WhatsApp ir pieejams visos modernajos viedtālruņos, tas ir ērti lietojams un tāpēc viegli lietojams klientiem visā pasaulē. Tas veicina ātrāku saziņu, kas var palīdzēt risināt mazāk sarežģītas problēmas un nodrošināt ļoti ātru klientu apkalpošanu.

Kādas ir Whatsapp integrācijas priekšrocības?

Viena no galvenajām priekšrocībām ir konkurences priekšrocība, jo ne katrs uzņēmums izmanto WhatsApp kā klientu apkalpošanas kanālu, neskatoties uz tā pieaugošo popularitāti. Citas priekšrocības ir lielāka klientu apmierinātība ātrās ziņapmaiņas un lietošanas ērtības dēļ. Priekšrocības aģentiem slēpjas mūsu pieteikumu apstrādes sistēmā, kas ļauj viņiem izmantot citas pieteikumu apstrādes funkcijas, nodrošināt hibrīdu pieteikumu plūsmu un daudz ātrāk sniegt atbildes.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju