Vēlaties
piedāvājumu?

Aizpildiet zemākesošo kontaktformu vai sazinieties ar mums e-pastā.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas   
  • ✓ Klientu serviss 24/7    
  • ✓ Netiek prasīta kredītkarte    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Papildu informācijas pieprasījums

Jums ir specifiski jautājumi par mūsu programmatūru? Izskatiet šo dokumentāciju un iesniedziet mums savu kontaktinformāciju, aizpildot formu. Mēs ar jums sazināsimies un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.

Woman responding to text while walking
How it works

Vēlaties uzzināt, kā tā darbojas?

Jau kopš 2004. gada mēs palīdzam dažādu jomu uzņēmumiem uzlabot klientu atbalstu. Savu klientu atbalstu mums uzticējuši vairāk nekā 150 miljoni lietotāju, jo mēs zinām, ka labs klientu atbalsts prasa lielu darbu. Un tieši tāpēc mēs radījām LiveAgent – programmatūru, kas šo lielo darbu izdarīs jūsu vietā.

Cenas

Uzziniet vairāk par mūsu cenu piedāvājumu!

Funkcijas

Mēs piedāvājam vairāk nekā 180 klientu atbalsta dienesta funkcijas.

Privātuma politika

Mūsu privātuma politikā aprakstīts, kā veicam jūsu datu apstrādi.

Nepieciešama vienošanās par informācijas neizpaušanu?

Ja jums nepieciešams parakstīt vienošanos par informācijas neizpaušanu, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz andy@liveagent.com. Mēs jums to nosūtīsim.

Provide personalized customer service

Vēlaties uzzināt vairāk?

Aizpildiet formu, un mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arPiedāvājuma pieprasījums
LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Pārejiet no CallPage uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam uzņēmumam.

Pārejat no CallPage uz LiveAgent?

Izmantojot LiveAgent, klientu apkalpošanu var uzlabot ar multivalodu atbalstu un daudzām integrācijām. Yealink T56A piedāvā efektivitātes uzlabojumus.

Izpētiet labākās tiešsaistes čata programmatūras piedāvājumu tirgū. Izvēlieties savai mājaslapai ideālu reāllaika čata programmatūru un paceliet savu klientu apkalpošanu nebijušos augstumos.

Tiešsaistes čata programmatūra

tawk.to ir labākā tiešsaistes čata programmatūra uzņēmumiem. To izmanto Adidas, Domino un Chevrolet. tawk.to ir bezmaksas, bet piedāvā arī profesionālu palīdzību par $1 stundā.

Attīstiet savu individuālo un ārštata uzņēmējdarbību ar LiveAgent - programmatūru, kas saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Palīdzības dienesta programmatūra individuālajiem uzņēmējiem

Izmēģiniet LiveAgent - palīdzības un klientu apkalpošanas programmatūru, kas uzlabo mārketingu un atbalstu plašā valodu klāstā.

Lieliska klientu apkalpošana sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Iepazīstieties ar LiveAgent priekšrocībām un sāciet ar to strādāt piecu minūšu laikā.

Nodrošiniet izciluklientu apkalpošanu.

Lielākā daļa klientu atzīmē, ka LiveAgent ir lielisks instruments klientu atbalstam un palīdz ietaupīt laiku, ātri un efektīvi sniedzot atbalstu. Tas piedāvā daudzas funkcijas un integrācijas, kas padara to par lielisku risinājumu dinamiskajiem tiešsaistes biznesiem par saprātīgu cenu. Tāpat ir uzsvērta arī tā ērtība un lietojamība.

Vai vēlaties pārcelt datus no Drift uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un redziet ieguvumus. Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu jau šodien.

Pārceļaties no Drift uz LiveAgent?

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kura piedāvā daudzas funkcijas, tostarp VoIP tālruņa sistēmas un pircēju portāla programmatūru. Tas ir viens no populārākajiem risinājumiem nozarē un piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Izglītības iestādes un NVO parasti cenšas veidot ciešas personiskas attiecības, jo tās darbojas tieši šajā jomā. Tomēr, lai ietaupītu operatīvā laika resursus, tām ir lietderīgi nodrošināt savas personīgās darbības ar LiveAgent.

Palīdzības dienesta programmatūra izglītības iestādēm un NVO

Paaugstiniet klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus ar LiveAgent, klientu apkalpošanas programmatūru ar multivalodu atbalstu un integrācijām.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju