Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Mailchimp

Kas ir Mailchimp?

MailChimp ir e-pasta mārketinga programmatūra, kas izveidota 2001. gadā. Tā ir tīmekļa lietojumprogramma, lai gan datus var lejupielādēt un dažām funkcijām ir pieejama bezsaistes lietojumprogramma. Tai ir 3,5 miljoni lietotāju, kas kopā mēnesī ar tās starpniecību nosūta vairāk nekā 4 miljardus e-pasta vēstuļu. Mailchimp var viegli integrēt ar LiveAgent.

Kā tā darbojas?

Savienojot Mailchimp ar LiveAgent, varēsiet abonēt un atteikties no e-pasta mārketinga sarakstiem tieši no palīdzības pieteikumu saskarnes. Kontaktpersonu pierakstīšanās ir vienkārša, tomēr ir nepieciešams pierakstīšanās e-pasts, un kontaktpersonai ir jāapstiprina pieteikšanās. Izmēģiniet integrāciju un pārliecinieties par e-pasta mārketinga rīka un klientu atbalsta lietotnes iespējām.

Ieguvumi

  • Abonementu pārvaldība
  • Ātrākas atbildes klientiem
  • Viens risinājums e-pasta mārketinga pārvaldībai

Kā savienot Mailchimp ar LiveAgent?

LiveAgent spraudņu sadaļā ir pieejama Mailchimp vietējā integrācija. Ja vēlaties integrēt Mailchimp un labāk pārvaldīt savus klientus, sekojiet šai rokasgrāmatai.

Atveriet LiveAgent, dodieties uz Konfigurēšana > Sistēma > Spraudņi un sarakstā atrodiet Mailchimp. Noklikšķiniet uz aktivizēšanas slēdža labajā pusē.

Mailchimp spraudnis LiveAgent spraudņu sarakstā
Mailchimp spraudnis

Programma LiveAgent tiks atiestatīta, un Jūs redzēsiet, ka spraudnis ir aktīvs saraksta augšpusē starp aktīvajiem spraudņiem. Tagad noklikšķiniet uz konfigurācijas pogas – zobrata ikonas blakus slēdzim. Šeit ir jānorāda API atslēga.

Noklikšķiniet uz pogas Saņemt Mailchimp API atslēgu, un LiveAgent pāradresēs Jūs uz Jūsu Mailchimp kontu. Izveidojiet API atslēgu un nokopējiet to spraudņa konfigurācijā. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt.

Mailchimp spraudņa konfigurēšana un iestatīšana
Mailchimp spraudņa iestatīšana
API atslēgas izveide Mailchimp, lai integrētos ar LiveAgent
API izveide

Tagad varat pārvaldīt savus abonementus no LiveAgent. Atveriet jebkuru no saviem klientu atbalsta pieteikumiem un labajā panelī atrodiet Mailchimp ikonu. Noklikšķiniet uz tās, lai redzētu mārketinga saziņas pārvaldības iespējas. 

Mailchimp integrācijas spraudnis ir aktīvs un darbojas LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmā
Mailchimp programmā LiveAgent

Kā savienot Mailchimp ar LiveAgent, izmantojot Zapier?

Mailchimp var savienot ar LiveAgent, izmantojot Zapier pakalpojumu. Lai savienotu divas lietotnes un izveidotu integrāciju, tiek izmantots lietotāja izvēlēts trigeris un darbība. Process aizņem tikai dažas minūtes, un Jums nav nepieciešama pieredze programmēšanā. 

Ja Jums ir nepieciešams Zapier konts, izveidojiet to šeit. Ja Jums tāds ir, dodieties uz LiveAgent + Mailchimp integrācijas lapu Zapier.

LiveAgent un Mailchimp integrācijas lapa vietnē Zapier
LiveAgent + Mailchimp

Kad esat lapā, ritiniet uz leju, līdz redzat virsrakstu Connect LiveAgent + Mailchimp in Minutes. Šeit Jūs izvēlaties trigeri un darbību. Apsveriet, ko vēlaties, lai Jūsu integrācija veiktu, un atlasiet.

Kā piemēru mēs parādām integrāciju ar LiveAgent trigeri Jauns klients un Mailchimp darbību Pievienot/atjaunināt abonentu. Pēc tam noklikšķiniet uz zilās pogas Savienot.

Izvēlētais LiveAgent trigeris un Mailchimp darbība
Izvēlēta darbība un trigeris

Nākamais solis ir konfigurēt LiveAgent trigeri. Viss, kas Jums jādara, ir jānoklikšķina uz Turpināt un pēc tam jāpiesakās savā LiveAgent kontā, izmantojot Zapier. Pēdējais solis ir trigera tests. Jūs varat to izlaist, bet mēs iesakām to izmēģināt. 

LiveAgent trigera iestatīšana
Trigera iestatīšana
LiveAgent trigera tests
Trigera tests

Tagad par Mailchimp darbību. Atkal autorizējieties Mailchimp un izvēlieties savu kontu. Nākamajā solī varat izvēlēties savu auditoriju un izvēlēties, kā Mailchimp apkopos klientu datus no Jūsu LiveAgent. 

Aizpildiet nepieciešamos laukus. Ja neesat pārliecināts, ko ierakstīt e-pasta adreses laukā, meklējiet palīdzību šajā rokasgrāmatā. Pēc tam varat tālāk norādīt e-pasta mārketinga pakalpojuma nosacījumus.

Mailchimp darbības iestatīšana
Darbības iestatīšana

Kad esat pabeidzis, veiciet pēdējo integrācijas pārbaudi.

Mailchimp un LiveAgent integrācijas tests
Integrācijas tests

Darbs ir pabeigts. Ieskatieties savā Mailchimp kontā un aplūkojiet rezultātus. No šī brīža Jūsu klientiem vajadzētu būt pierakstītiem uz Jūsu kampaņām.

Jauns kontakts LiveAgent kontaktu sarakstā
Jauns kontakts LiveAgent
Pēc veiksmīgas integrācijas Mailchimp ir pievienots jauns abonents.
Jauns abonents Mailchimp

Atgriezieties pie Zapier, ja nepieciešams izveidot vairāk integrāciju. 

BUJ

Kas ir Mailchimp?

Mailchimp ir lielisks mārketinga rīks, kas ļauj Jūsu uzņēmumam uzturēt kontaktu ar klientiem. Turklāt tas ļauj Jums izveidot saistošas kampaņas, kā arī izsekot un analizēt visus kampaņas datus. 

Kā Jūs varat integrēt Mailchimp ar LiveAgent?

Piedāvājam ātru un vienkāršu ceļvedi:

1. Izveidojiet kontu Mailchimp

2. Piesakieties pakalpojumā LiveAgent

3. Dodieties uz Konfigurācijas - Sistēma - Spraudņi

4. Aktivizējiet Mailchimp

5. Nokopējiet un ievietojiet Mailchimp API atslēgu

6. un LIETOJIET

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju