Gmail integrācija

Kas ir Gmail?

Droši vien ikviens, kas izmanto internetu, zina, kas ir Gmail. Google izstrādātais bezmaksas e-pasta pakalpojums apkalpo miljoniem lietotāju visā pasaulē, un ir iespējams, ka tā ir arī viņu galvenā e-pasta adrese. Tas ir populārs, pateicoties tā ērtai lietošanai, intuitīvai lietotāja saskarnei un ērtai piekļuvei no mobilajām ierīcēm. Gmail var savienoties ar daudzām citām Google platformām un lietotnēm, lai nodrošinātu ērtu piekļuvi, taču tas var labi kalpot arī citur. Piemēram, klientu apkalpošanā vai e-pasta mārketingā. Gmail ir pieejama arī mobilā lietotne.

Kā Jūs to varat izmantot?

Klientu apkalpošana, izmantojot e-pastu, joprojām ir viens no galvenajiem veidiem, kā to paveikt, tāpēc e-pasta integrācija ir ļoti svarīga. Gmail konta integrācija ar LiveAgent, iespējams, ir viens no pirmajiem soļiem, ko veiksiet pēc LiveAgent palīdzības dienesta programmatūras izmantošanas sākuma. Mēs nodrošinām Jums pielāgotu e-pasta adresi, taču nav pamata ļaut visiem Jūsu ziņojumiem un kontaktiem pazust.

Sniegt klientu atbalstu no vienas koplietojamās iesūtnes var būt sarežģīti un apgrūtinoši. Turklāt varat integrēt vairākus Gmail kontus, piemēram, ja vēlaties pievienot papildu aģenta e-pastu un nodrošināt labāku atbalstu. LiveAgent var pārsūtīt visus Jūsu ziņojumus uz savu palīdzības pieteikumu sistēmu un pārvērst tos par palīdzības pieteikumiem. Pēc tam Jūs un Jūsu kolēģi varat pārvaldīt šos palīdzības pieteikumus tieši no vadības paneļa un labāk pārraudzīt klientu problēmas. Jūsu e-pasta paziņojums parādīsies LiveAgent vadības panelī.

Ieguvumi:

  • Integrējiet savus datus vienā vairāku lietotāju vadības panelī
  • Bezmaksas e-pasta integrācija, integrējiet visus savus kontus
  • Iespēja labāk sekot līdzi klientu problēmām un nodrošināt labāku klientu apkalpošanu.
  • Nevajag vairs tērēt laiku, lietojot vienu koplietojamu universālu iesūtni

Kā savienot Gmail ar LiveAgent

Ja vēlaties atbrīvoties no koplietojamās klientu apkalpošanas dienesta iesūtnes, sekojiet šim ceļvedim, lai Gmail integrētu ar LiveAgent. Šo procesu var veikt dažu minūšu laikā, un nav nepieciešama programmēšanas pieredze.

Pirmais solis ir atvērt programmu LiveAgent un doties uz Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Konfigurēšanas sadaļu atradīsiet kreisajā pusē kā zobratiņa ikonu. Noklikšķiniet uz oranžās pogas PIEVIENOT E-PASTA KONTU vai uz pogas +, ja pārlūka logs ir mazāks.

E-pasta kontu savienošana
LiveAgent pasta kontu konfigurācija

Parādīsies jauns logs, kurā būs jānorāda e-pasta pakalpojuma izvēle. Izvēlieties Gmail. Tagad varat veikt nelielas konfigurācijas izmaiņas. Varat izvēlēties nodaļu, kurai tiks piešķirts e-pasts, varat izlemt, vai vēlaties, lai visi iepriekšējie e-pasti no pastkastītes tiktu ielādēti LiveAgent, vai arī vēlaties iestatīt Gmail e-pasta aizstājvārdu.

Pievienot e-pasta konta iestatījumu opcijas
E-pasta konta pievienošana pakalpojumā LiveAgent

Noklikšķiniet uz Saglabāt, un tiks atvērts jauns logs, kurā būs jānorāda Gmail konts, kuru vēlaties integrēt. Noklikšķiniet uz e-pasta konta, kas savienots ar pārlūkprogrammu, vai izvēlieties citu kontu. Noklikšķiniet uz logā redzamajām opcijām, un, kad esat pabeidzis, varat redzēt savu Gmail kontu integrētu LiveAgent.

Kā integrēt Gmail ar LiveAgent, izmantojot Zapier

LiveAgent un Gmail integrācijas ar Zapier skaidrojums
LiveAgent + Gmail integrācija Zapier sistēmā

Uzņēmuma Gmail e-pasta integrēšana, izmantojot Zapier, ir vienkāršs process. To var izmantot, lai izveidotu pielāgotu integrāciju, kad tas ir nepieciešams. Zapier izskaidro un vada Jūs cauri katram procesa solim. Ja jums nav Zapier konta, varat to izveidot, atverot šo saiti. Pēc tam, kad esat pieteicies, atveriet LiveAgent + Gmail integrācijas lapu, un esat gatavs sākt darbu.

Ritiniet lejup, līdz redzēsiet ikonu Savienot LiveAgent + Gmail dažu minūšu laikā. Šajā sadaļā varat izvēlēties trigeri un darbību. Trigeris iedarbina darbību. Tātad, ja jūsu Gmail kontā notiek kāda konkrēta darbība, varat izvēlēties, kas notiks programmā LiveAgent, vai otrādi. Šie trigeri un darbības var darboties arī vienā lietojumprogrammā.

LiveAgent un Gmail trigera un darbības izvēle
Trigera un darbības izvēle

Pēc izvēles izdarīšanas noklikšķiniet uz zilās pogas Savienot LiveAgent + Gmail. Mēs demonstrējam trigeri: Jauns e-pasts ar Darbību: Sākt sarunu.

LiveAgent un Gmail ar trigeri Jauns e-pasts un darbību Izveidot sarunu
Trigera un darbības piemērs

Šī sadaļa ir veltīta trigeru un darbību iestatīšanai, lai pārliecinātos, ka tie darbojas tieši tā, kā vēlaties. Zapier apraksta katru lauku, kas jāaizpilda, un tas atvieglo šo procesu. Jums būs nepieciešams pieslēgt savu Gmail kontu un pielāgot darbību iestatījumus.

Gmail trigera konfigurācija Zapier sistēmā
Gmail trigera konfigurācija

Kad esat pabeidzis darbu, pārbaudiet trigeri un pārliecinieties, vai tas darbojas. Ja nē, Zapier piedāvās problēmu novēršanas ceļvedi.

Gmail trigera testa piemērs
Gmail trigera testa piemērs

Kad Gmail konts ir pārbaudīts un savienots, ir pienācis laiks pāriet uz LiveAgent un iestatīt darbību.

LiveAgent darbības konfigurācija Zapier
LiveAgent darbības konfigurācija

LiveAgent ir nepieciešama precīzāka informācija par vēlamo darbību. Piemēram, izvēlieties attiecīgo nodaļu, ziņojuma informāciju un daudz ko citu. Veiciet katru no šiem soļiem. Pēc tam, kad esat pabeidzis, pārbaudiet darbību un trigeri un pārliecinieties, vai tie darbojas. Testa rezultātus varat apskatīt LiveAgent programmā.

LiveAgent un Gmail veiksmīga testa piemērs
Veiksmīgs LiveAgent + Gmail integrācijas tests

Tas ir viss. Izmantojot Zapier, varat izveidot citus trigerus un darbības un pielāgot savu LiveAgent un Gmail darbplūsmu pēc savām vēlmēm.

Frequently asked questions

Kas ir Gmail integrācija?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas ļauj savienot tādas platformas kā Gmail, lai Jūs varētu apstrādāt visus klientu pieprasījumus, izmantojot vienu saskarni. Savienojiet Gmail ar LiveAgent un nekad vairs nepalaidiet garām savu klientu e-pastus. 

 

Kā savienot Gmail ar LiveAgent?

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Konfigurācijas

3. Noklikšķiniet uz E-pasts - Pasta konti

4. Pievienojiet e-pasta kontu

5. Aizpildiet informāciju

6. Saglabājiet/span>

7. Pieslēdzieties

Kādi ir ieguvumi no Gmail integrēšanas ar LiveAgent?

- visi dati vienā saskarnē

- bezmaksas integrācija 

- klientu apkalpošanas efektivitātes uzlabošana 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju