Vietturis

Kas ir vietturis?

Alternatīvs teksts, kas tiek izmantots e-pasta melnrakstos un kuru var rediģēt, balstoties uz e-pasta kontekstu, tiek saukts par “vietturi”. Piemēram, ja darbinieks izmanto e-pasta melnrakstu, kam ir vietturis “sveiki”, vietturis automātiski tiek aizstāts ar atbildes datumu vai darbinieka vārdu.

Vietturus galvenokārt izmanto e-pasta ziņās un iepriekš sagatavotajās atbildēs, jo tie padara e-pasta saziņu unikālāku.

Frequently asked questions

Kas ir vietturis?

Vietturis ir alternatīvs teksts, kas tiek izmantots e-pasta melnrakstos un kuru var rediģēt, pamatojoties uz e-pasta kontekstu. To galvenokārt izmanto e-pasta paziņojumos un automātiski izsūtītajās ziņās.

 

Kādas ir vietturu izmantošanas priekšrocības?

Vietturi palīdz labāk sazināties ar mērķa grupām, nosūtot personalizētus ziņojumus, izmantojot tādus laukus kā vārds, e-pasta adrese un pielāgotos laukus. Tie ļauj izveidot masu ziņojumus, kas automatizē jūsu darbu.

 

Vai LiveAgent ir pieejami vietturi?

Vietturus var izmantot programmā LiveAgent. Izmantojot šo iespēju, jūs varat personalizēt ziņas, kā arī atbalstīt un atvieglot aģentu darbu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju