E-pasta mārketings

E-pasta mārketings ir būtisks palīdzības dienesta programmatūras rīks. Tas var nodrošināt vairāk klientu, piedāvāt ātru palīdzību un palielināt pārdošanas apjomus. To var izmantot, lai izveidotu aptaujas un apkopotu atsauksmes, piedāvātu īpašus piedāvājumus, nosūtītu personalizētu saturu vai vienkārši atgādinātu par jums un uzturētu zīmola tēlu.

LiveAgent piedāvā rīkus e-pasta saziņai, kā arī e-pasta mārketingam, un tas labi sasaucas ar citām iekšējām vai ārējām e-pasta integrācijām.

Liveagent ir piemērots e-pasta mārketinga rīks ar līdzekļiem, lai to paveiktu. Izmantojiet uzticamās pieteikumu apstrādes sistēmas priekšrocības, lai sekotu visam, kas notiek jūsu pastkastē. Abonējiet savus klientus un uzturiet viņu interesi, izmantojot jaudīgus e-pasta mārketinga rīkus, piemēram, mūsu WYSIWYG redaktoru lielisku sagatavju izveidei, birkas, kas palīdz organizēt kontaktpersonas vai nodaļas, lai jūsu palīdzības dienests būtu organizēts un profesionāls.

E-pasta mārketings - App - Uploads - 2019 - 09 - Departments.png
Nodaļas

Integrate payment processors with ease

Want to connect your favorite payment processor with LiveAgent? No problem! Try it today for free. No credit card required.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju