Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

E-pasta mārketings

E-pasta mārketings ir būtisks palīdzības dienesta programmatūras rīks. Tas var nodrošināt vairāk klientu, piedāvāt ātru palīdzību un palielināt pārdošanas apjomus. To var izmantot, lai izveidotu aptaujas un apkopotu atsauksmes, piedāvātu īpašus piedāvājumus, nosūtītu personalizētu saturu vai vienkārši atgādinātu par jums un uzturētu zīmola tēlu.

LiveAgent piedāvā rīkus e-pasta saziņai, kā arī e-pasta mārketingam, un tas labi sasaucas ar citām iekšējām vai ārējām e-pasta integrācijām.

Liveagent ir piemērots e-pasta mārketinga rīks ar līdzekļiem, lai to paveiktu. Izmantojiet uzticamās pieteikumu apstrādes sistēmas priekšrocības, lai sekotu visam, kas notiek jūsu pastkastē. Abonējiet savus klientus un uzturiet viņu interesi, izmantojot jaudīgus e-pasta mārketinga rīkus, piemēram, mūsu WYSIWYG redaktoru lielisku sagatavju izveidei, birkas, kas palīdz organizēt kontaktpersonas vai nodaļas, lai jūsu palīdzības dienests būtu organizēts un profesionāls.

E-pasta mārketings
Nodaļas

Integrate payment processors with ease

Want to connect your favorite payment processor with LiveAgent? No problem! Try it today for free. No credit card required.

Start free 14-day trial

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju