Sendmail

Kas ir Sendmail?

SendMail ir starptīklu e-pasta pārvirzīšanas iespēja vispārīgiem mērķiem. Tas ir bezmaksas un atvērtā koda programmatūras projekts, kas guvis atzinību gan kā bezmaksas, gan kā slēgta koda programmatūra. Tas atbalsta lielu skaitu pasta sūtījumu un piegādes metožu. Tas atbalsta vienkāršo pasta pārsūtīšanas protokolu (SMTP).

Drošie e-pasta ziņojumi, piemēram, Sendmail, var palīdzēt izvairīties no bieži sastopamiem e-pasta vīrusiem, nevēlamām e-pasta ziņām vai kaitinošām e-pasta ziņām no surogātpasta sūtītājiem vai pikšķerētājiem. Tas ir īpaši svarīgi noslogotiem palīdzības dienestiem, kas nevar atļauties tērēt laiku nevēlamai saziņai.

Kā jūs varat izmantot Sendmail?

Pakalpojumu SendMail var izmantot kā atsevišķu klientu atbalsta e-pastu personām, kurām nepieciešams iekšējais e-pasta serveris. Tas lietotājiem nodrošina lielāku elastību e-pasta konfigurācijā, kā arī nodrošina augstāku e-pasta sakaru drošību.

Pakalpojumu SendMail var arī ērti integrēt LiveAgent palīdzības dienestā kā atsevišķu klientu atbalsta e-pastu. Klientu atbalsts, izmantojot e-pasta klientu, var brīnumaini strādāt maziem uzņēmumiem, bet, darbojoties ar lielu klientu skaitu, process var kļūt haotisks. Sendmail savienošana ar LiveAgent ļauj palīdzības dienestam izmantot daudzus noderīgus līdzekļus un var palīdzēt uzlabot darbplūsmu.

Liveagent pieteikumu apstrādes sistēma atbalsta daudzas funkcijas, piemēram, vienoto iesūtni, kas apkopo visu saziņu, kas nāk no jūsu e-pasta, tiešsaistes čata, zvanu centra, klientu portāla vai sociālajiem medijiemFacebook, Twitter, Instagram un Viber. Iestatiet komandas, filtrus vai pievienojiet birkas, lai organizētu darbu, vai sadaliet aģentus nodaļās, kas atbild par dažādiem jautājumiem.

Varat arī iestatīt darba laiku, sagatavot iepriekš definētas atbildes uz biežāk uzdotiem jautājumiem un izmantot tās kā ātras atbildes vai izmantot gamifikācijas līdzekļus, lai rosinātu savus aģentus kļūt par labākajiem. Ir daudz citu funkciju, kuras var izmantot ar LiveAgent, apskatiet tās mūsu funkciju lapā.

Kādas ir Sendmail integrācijas priekšrocības?

 • Atvērtais kods
 • Izsekojamības rīki
 • Attālinātā administrācija

Improve your customer support with LiveAgent

Integrate your email with the LiveAgent ticketing system and provide better and faster support

Kā integrēt Sendmail ar LiveAgent?

Lai pabeigtu integrācijas procesu, jums tikai jāsavieno programma Sendmail ar LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu. Viss process ilgst tikai dažas minūtes. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem.

 • Jums vispirms jāiestata programma Sendmail? Dodies uz viņu mājas lapu un uzstādiet to. Vietne nodrošina FTP lejupielādes saiti, kā arī plašāku informāciju par Sendmail līdzekļiem un drošību. Lai turpinātu, ir jākonfigurē IMAP/POP3. Kad būsiet to paveicis, dodies uz nākamo soli.
SendMail mājaslapa ar lejupielādes iespēju un informāciju
Sendmail mājaslapa
 • Tagad atveriet savu LiveAgent kontu un dodieties uz Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti un noklikšķiniet uz pogas Izveidot, lai pievienotu savu Sendmail e-pasta kontu. Nākamajā sadaļā noklikšķiniet uz Cits un nākamajā sadaļā atlasiet IMAP/POP3.
Liveagent konfigurācija Sendmail integrācijas procesā
Izvēlieties Cits
 • Nākamais solis ir ievadīt savu informāciju – e-pastu, lietotājvārdu, paroli un izvēlēties saņemšanas veidu, serveri un portu. Turklāt jums ir jāatlasa autentifikācijas metode un jāizvēlas tā nodaļa, kas strādās ar pieteikumiem no šīs e-pasta adreses. Kad esat beidzis, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt apakšā.
SendMail konfigurācija programmā LiveAgent
Norādiet savu Sendmail informāciju

Tas arī ir viss, jūsu Sendmail ir integrēts LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmā. Atgriezieties šajā pamācībā, ja nepieciešams pievienot papildu e-pasta kontus. Tagad, kad e-pasta adrese ir iestatīta un sagatavota, varat nedaudz pārlūkot LiveAgent lapas. Tur ir Akadēmija, kur varat daudz uzzināt par klientu atbalstu vai funkciju lapa, kur var uzzināt par mūsu produkta funkcijām.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir Sendmail?

SendMail ir starptīklu e-pasta pārsūtīšanas iespēja vispārīgiem mērķiem. Programmatūra ir kļuvusi slavena gan kā bezmaksas programmatūra, gan kā slēgta pirmkoda programmatūra. Pakalpojums atbalsta plašu pasta pārsūtīšanas un piegādes metožu klāstu.

Kā jūs varat izmantot Sendmail?

Mazajos uzņēmumos klientu apkalpošana pa e-pastu var būt vieglāka par vieglu, bet tikt galā ar lielu klientu skaitu varētu būt problemātiski. Savienojot Sendmail un LiveAgent pakalpojumus, varat izmantot daudzas noderīgas iespējas un uzlabot darbplūsmu.

Kādas ir Sendmail integrācijas priekšrocības?

 • Atvērtais kods
 • Pārraudzības rīki
 • Attālinātā administrēšana

Kā integrēt Sendmail un LiveAgent?

 • Dodieties uz LiveAgent Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti
 • Noklikšķiniet uz Izveidot > Cits > IMAP/POP3
 • Norādiet detalizētu informāciju un noklikšķiniet uz Saglabāt
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju