Sendy

Kas ir Sendy?

Sendy ir e-pasta biļetenu programma. Tā tiek izmantota, lai sūtītu liela apjoma izsekojamus e-pastus.

Kā Jūs to varat izmantot?

Sendy integrācija ar LiveAgent nodrošina Jūs ar informāciju par abonementiem, jauniem klientiem un nosūtītajām e-pasta kampaņām. Varat izveidot melnrakstus, pārvaldīt klientus un abonentus vai izveidot jaunas sarunas.

Ieguvumi:

  • Labāka e-pasta kampaņu pārvaldība
  • Vairs nav jāpārslēdzas starp lietotnēm

Frequently asked questions

Kas ir Sendy?

Sendy ir e-pasta mārketinga platforma, kas ļauj izveidot finansiāli pieejamas kampaņas un analizēt rezultātus, izmantojot pārskatus. Turklāt varat segmentēt un pārvaldīt savus abonentus. 

Kādi ir ieguvumi, izmantojot Sendy?

- efektīva darba plūsma, izmantojot vienu programmatūru

- abonēšanas informācija LiveAgent

- vienkārša e-pasta kampaņu nosūtīšana no LiveAgent 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Aģentiem tie kalpo kā atgādinājums par pieteikumu, ko tie ir radījuši, bet kas vēl ir jāatrisina. Tas viņiem palīdz strādāt labāk.

E-pasta paziņojumi

Rakstā sniegti padomi un sagataves, kādi e-pasta iesākumi un sveicieni var tikt izmantoti uzņēmuma sarakstē, lai uzlabotu mārketinga metrikas un palielinātu ieņēmumus. Aprakstīti dažādi profesionāli e-pasta sveicieni un padomi par e-pasta sūtīšanu, kā arī uzsvērts, ka e-pasta mārketings ir spēcīga tiešsaistes saziņas metode. Lai veiksmīgi izveidotu aktīvo e-pasta abonentu datu bāzi, ir jāmeklē klienti un potenciālie klienti, kuri ir izrādījuši interesi par saziņu. LiveAgent piedāvā funkcijas, kas palīdz uzlabot klientsēdēju kvalitāti un komunikāciju ar klientiem. Zimbra ir jaudīgs biznesa e-pasta risinājums ar uzlabotām funkcijām.

SendPulse integrācija ļauj pārvaldīt mārketinga kampaņas no LiveAgent. Vienkārši integrējiet to, izmantojot Zapier, un sāciet gūt priekšrocības.

SendPulse

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra ar VoIP tālruņa sistēmu, pašapkalpošanās un ienākošo zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu, pircēju portāla un e-pasta pārvaldības programmatūru. LiveAgent ir pieejams arī ar demonstrāciju un atbalstu.

Palīdzības pieteikuma veidlapa ir tas, ko mēs LiveAgent saucam par saziņas veidlapu. Saziņā ar klientiem to izmanto vai nu kā iegultu logrīku, vai kā uznirstošo logrīku

Palīdzības pieteikuma veidlapa

Saziņas veidlapas ir pielietojams instruments, kas ļauj klientiem sazināties ar klientu servisa dienestu un sniegt vajadzīgo informāciju, kas nepieciešama palīdzības pieprasījumu sakārtošanai. Palīdzības pieteikumu veidlapas ir izveidojamas dažādiem pakalpojumu veidiem un ļauj apkopot konkrētas kategorijas. Veidlapu var izvietot vietā, kur klienti visbiežāk meklē palīdzību, lai tā būtu viegli pieejama.

SendMail ir universāla e-pasta pārvirzīšanas programma ar uzlabotu aizsardzību pret surogātpastu, un to var integrēt LiveAgent palīdzības dienestā.

Sendmail

Sendmail ir programmatūra, kas nodrošina starptīklu e-pasta pārsūtīšanas iespēju vispārīgiem mērķiem. Savienojot to ar LiveAgent, var uzlabot klientu apkalpošanu, integrācijas priekšrocības ietver atvērto kodu, pārraudzības rīkus un attālinātu administrēšanu. Patiešām, integrāciju var veikt arī ar Mailchimp, MailEnable vai SendPulse.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju