MailEnable

Kas ir MailEnable?

Mailenable ir Microsoft Windows operētājsistēmu komerciāls e-pasta serveris. Izmantojot risinājumu MailEnable, ir viegli nodrošināt drošus e-pasta un sadarbības pakalpojumus. Tā ir plaši pazīztama kā vispopulārākā Windows Mail Server platforma pasaulē. MailEnable atbalsta IMAP, POP3 un SMTP e-pasta protokolus, vienlaikus piedāvājot pret-surogātpasta un pretvīrusu aizsardzību lietotājiem. Viens no galvenajiem līdzekļiem, kas atšķir programmu MailEnable no citiem e-pasta serveriem, ir tās plašā integrācija ar Microsoft Outlook.

Kā jūs varat izmantot MailEnable?

Mailenable ir ideāls risinājums lietotājiem, kuri savu darbību veic no datoriem, kuros darbojas operētājsistēma Microsoft Windows, un kuriem ir nepieciešams drošs e-pasta risinājums. Tas ir drošs un uzticams, un tas piedāvā tikai to, kas nepieciešams darba veikšanai. Tas ir nemanāmi integrēts ar Microsoft Outlook e-pasta klientu, un to var savienot ar LiveAgent palīdzības dienestu, lai uzlabotu klientu atbalstu.

LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēma ir pilnībā saderīga ar vairākām dažādu pakalpojumu sniedzēju e-pasta iesūtnēm. Programmatūrai ir arī funkciju uzlabojumi, kas nodrošina, ka jūsu e-pasta sarakste ir labi organizēta un tiek piegādāta pareizajiem adresātiem. Kad klienta aģents no klienta saņem pieprasījumu, tas tiek pārveidots par pieteikumu. Šiem pieteikumiem var piekļūt vienotajā iesūtnē.

Apskatiet funkcijas, piemēram, nodaļas vai automātizētas pieteikumu sadales iespējas. Visi pieteikumi tiek nogādāti pieejamam atbalsta aģentam. Turklāt varat izmantot birkas, lai izveidotu dažādas tematu grupas, vai arī iestatīt darba laiku, lai sniegtu klientiem informāciju, kad esat pieejams tiešsaistē, lai atbildētu uz viņu vaicājumiem. Tie ir tikai daži no daudziem LiveAgent līdzekļiem, kas nodrošina vienmērīgu darbplūsmu jebkuram lietotāja tipam.

E-pasts nav viss, ko jūs varat integrēt. Jūs varat uzlabot savu klientu palīdzības dienestu, izmantojot VoIP zvanu centru, vienu no ātrākajiem tiešsaistes čata logrīkiem, izsmalcinātu zināšanu bāzi, un jūsu sociālo mediju kontusFacebook, Twitter, Instagram, kā arī Viber. Apskatiet pilnu LiveAgent iespēju sarakstu, kas var palīdzēt jums nodrošināt satriecošu klientu atbalstu.

Kādas ir priekšrocības, lietojot MailEnable?

 • Ātrs un drošs
 • Vispopulārākais Windows pasta serveris
 • Plaša Outlook integrācija
 • Neskaitāmas iespējas lietotājiem

Help your customers effectively with LiveAgent

Begin your free 14-day trial and start providing awesome support with our ticketing system

Kā integrēt programmu MailEnable ar LiveAgent

Integrējiet MailEnable ar LiveAgent tikai ar dažām vienkāršām darbībām. Izvēlnē Konfigurācija ir pieejama ērta LiveAgent integrācijas iespēja. Apskatiet turpmāko ceļvedi, lai uzzinātu, kā to paveikt.

Kā integrēt programmu MailEnable ar LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Homepage.png
MailEnable mājaslapa
 • Ja jums vēl nav savas MailEnable pasta e-pasta adreses, dodieties uz tā tīmekļa vietni un izvēlieties paketi. MailEnable piedāvā arī bezmaksas paketi, tāpēc varat uzsākt bez obligāta maksājuma. Pēc tam lejupielādējiet un instalējiet klientu. Instalēšanas process ir vienkāršs, pateicoties instalēšanas vednim. Ja nepieciešama palīdzība, varat apskatīt pamācību šeit.
Kā integrēt programmu MailEnable ar LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Download.png
MailEnable paketes
 • Kad esat pabeidzis MailEnable iestatīšanu, ir pienācis laiks to savienot ar LiveAgent palīdzības dienestu. Piesakieties savā kontā (vai izvēlieties bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai sāktu darbu) un atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Noklikšķiniet uz pogas Izveidot un izvēlieties Citi > IMAP/POP3.
Kā integrēt programmu MailEnable ar LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Liveagent Integration.png
Izvēlieties IMAP/POP3
 • Tagad norādiet savu pieteikšanās informāciju konfigurācijā. Jums ir jāievada sava e-pasta adrese, parole un pieteikšanās dati, kā arī servera un porta numuri. Papildus citām iespējām ir jāatlasa arī nodaļa, kas atbildēs par atbildēm uz pieteikumiem no šīs e-pasta adreses. Kad viss ir paveikts, noklikšķiniet uz Saglabāt, un darbs ir pabeigts.
Kā integrēt programmu MailEnable ar LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Liveagent Integration Configuration.png
MailEnable konfigurācija

Integrācija ir pabeigta, un LiveAgent palīdzības dienests ir gatavs palīdzēt atrisināt klientu pieteikumus. Izpētiet LiveAgent Akadēmiju, lai uzzinātu vairāk par klientu atbalstu, vai noskatieties zemāk redzamo video, lai redzētu visas LiveAgent iespējas.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir MailEnable?

Mailenable ir komerciāls e-pasta serveris, kas ir saderīgs ar Microsoft Windows. Izmantojot MailEnable, variet klientiem viegli nodrošināt e-pasta un sadarbības pakalpojumus. Tas ir plaši pazīstams kā vispopulārākais Windows pasta serveru platformu pasaulē.

Kā varat izmantot MailEnable?

Lietotāji, kuriem ir nepieciešams drošs e-pasta risinājums ar saviem Microsoft Windows datoriem, redzēs MailEnable kā ideālu risinājumu. Tas nodrošina drošību un uzticamību, kas jums nepieciešama uzdevumu izpildei. Programmatūra nemanāmi integrējas programmā Microsoft Outlook, un to var integrēt LiveAgent palīdzības dienestā, lai nodrošinātu uzlabotu klientu atbalstu.

Kādas ir priekšrocības, integrējot programmu MailEnable?

 • Ātra un droša
 • Vispopulārākais Windows pasta serveris
 • Plaša Outlook integrācija
 • Neskaitāmas iespējas lietotājiem

Kā instalēt un konfigurēt MailEnable?

Mailenable var viegli instalēt un konfigurēt, pateicoties instalēšanas vednim.

 • Noklikšķiniet uz Sākumekrāna un pēc tam norādiet savu reģistrācijas informāciju
 • Atlasiet komponentus un izvēlieties instalācijas atrašanās vietu
 • Pēc tam atlasiet programmas pārvaldnieku grupu un repozitoriju
 • Izveidojiet Pasta nodaļu un izmantojiet SMTP Savienotāja Konfigurāciju
 • Sāciet instalēšanu un izvēlieties Web Pasta vietni
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju