MailEnable

Kas ir MailEnable?

Mailenable ir Microsoft Windows operētājsistēmu komerciāls e-pasta serveris. Izmantojot risinājumu MailEnable, ir viegli nodrošināt drošus e-pasta un sadarbības pakalpojumus. Tā ir plaši pazīztama kā vispopulārākā Windows Mail Server platforma pasaulē. MailEnable atbalsta IMAP, POP3 un SMTP e-pasta protokolus, vienlaikus piedāvājot pret-surogātpasta un pretvīrusu aizsardzību lietotājiem. Viens no galvenajiem līdzekļiem, kas atšķir programmu MailEnable no citiem e-pasta serveriem, ir tās plašā integrācija ar Microsoft Outlook.

Kā jūs varat izmantot MailEnable?

Mailenable ir ideāls risinājums lietotājiem, kuri savu darbību veic no datoriem, kuros darbojas operētājsistēma Microsoft Windows, un kuriem ir nepieciešams drošs e-pasta risinājums. Tas ir drošs un uzticams, un tas piedāvā tikai to, kas nepieciešams darba veikšanai. Tas ir nemanāmi integrēts ar Microsoft Outlook e-pasta klientu, un to var savienot ar LiveAgent palīdzības dienestu, lai uzlabotu klientu atbalstu.

LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēma ir pilnībā saderīga ar vairākām dažādu pakalpojumu sniedzēju e-pasta iesūtnēm. Programmatūrai ir arī funkciju uzlabojumi, kas nodrošina, ka jūsu e-pasta sarakste ir labi organizēta un tiek piegādāta pareizajiem adresātiem. Kad klienta aģents no klienta saņem pieprasījumu, tas tiek pārveidots par pieteikumu. Šiem pieteikumiem var piekļūt vienotajā iesūtnē.

Apskatiet funkcijas, piemēram, nodaļas vai automātizētas pieteikumu sadales iespējas. Visi pieteikumi tiek nogādāti pieejamam atbalsta aģentam. Turklāt varat izmantot birkas, lai izveidotu dažādas tematu grupas, vai arī iestatīt darba laiku, lai sniegtu klientiem informāciju, kad esat pieejams tiešsaistē, lai atbildētu uz viņu vaicājumiem. Tie ir tikai daži no daudziem LiveAgent līdzekļiem, kas nodrošina vienmērīgu darbplūsmu jebkuram lietotāja tipam.

E-pasts nav viss, ko jūs varat integrēt. Jūs varat uzlabot savu klientu palīdzības dienestu, izmantojot VoIP zvanu centru, vienu no ātrākajiem tiešsaistes čata logrīkiem, izsmalcinātu zināšanu bāzi, un jūsu sociālo mediju kontusFacebook, Twitter, Instagram, kā arī Viber. Apskatiet pilnu LiveAgent iespēju sarakstu, kas var palīdzēt jums nodrošināt satriecošu klientu atbalstu.

Kādas ir priekšrocības, lietojot MailEnable?

 • Ātrs un drošs
 • Vispopulārākais Windows pasta serveris
 • Plaša Outlook integrācija
 • Neskaitāmas iespējas lietotājiem

Help your customers effectively with LiveAgent

Begin your free 14-day trial and start providing awesome support with our ticketing system

Kā integrēt programmu MailEnable ar LiveAgent

Integrējiet MailEnable ar LiveAgent tikai ar dažām vienkāršām darbībām. Izvēlnē Konfigurācija ir pieejama ērta LiveAgent integrācijas iespēja. Apskatiet turpmāko ceļvedi, lai uzzinātu, kā to paveikt.

MailEnable mājaslapa
 • Ja jums vēl nav savas MailEnable pasta e-pasta adreses, dodieties uz tā tīmekļa vietni un izvēlieties paketi. MailEnable piedāvā arī bezmaksas paketi, tāpēc varat uzsākt bez obligāta maksājuma. Pēc tam lejupielādējiet un instalējiet klientu. Instalēšanas process ir vienkāršs, pateicoties instalēšanas vednim. Ja nepieciešama palīdzība, varat apskatīt pamācību šeit.
MailEnable paketes
 • Kad esat pabeidzis MailEnable iestatīšanu, ir pienācis laiks to savienot ar LiveAgent palīdzības dienestu. Piesakieties savā kontā (vai izvēlieties bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai sāktu darbu) un atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Noklikšķiniet uz pogas Izveidot un izvēlieties Citi > IMAP/POP3.
Izvēlieties IMAP/POP3
 • Tagad norādiet savu pieteikšanās informāciju konfigurācijā. Jums ir jāievada sava e-pasta adrese, parole un pieteikšanās dati, kā arī servera un porta numuri. Papildus citām iespējām ir jāatlasa arī nodaļa, kas atbildēs par atbildēm uz pieteikumiem no šīs e-pasta adreses. Kad viss ir paveikts, noklikšķiniet uz Saglabāt, un darbs ir pabeigts.
MailEnable konfigurācija

Integrācija ir pabeigta, un LiveAgent palīdzības dienests ir gatavs palīdzēt atrisināt klientu pieteikumus. Izpētiet LiveAgent Akadēmiju, lai uzzinātu vairāk par klientu atbalstu, vai noskatieties zemāk redzamo video, lai redzētu visas LiveAgent iespējas.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir MailEnable?

Mailenable ir komerciāls e-pasta serveris, kas ir saderīgs ar Microsoft Windows. Izmantojot MailEnable, variet klientiem viegli nodrošināt e-pasta un sadarbības pakalpojumus. Tas ir plaši pazīstams kā vispopulārākais Windows pasta serveru platformu pasaulē.

Kā varat izmantot MailEnable?

Lietotāji, kuriem ir nepieciešams drošs e-pasta risinājums ar saviem Microsoft Windows datoriem, redzēs MailEnable kā ideālu risinājumu. Tas nodrošina drošību un uzticamību, kas jums nepieciešama uzdevumu izpildei. Programmatūra nemanāmi integrējas programmā Microsoft Outlook, un to var integrēt LiveAgent palīdzības dienestā, lai nodrošinātu uzlabotu klientu atbalstu.

Kādas ir priekšrocības, integrējot programmu MailEnable?

 • Ātra un droša
 • Vispopulārākais Windows pasta serveris
 • Plaša Outlook integrācija
 • Neskaitāmas iespējas lietotājiem

Kā instalēt un konfigurēt MailEnable?

Mailenable var viegli instalēt un konfigurēt, pateicoties instalēšanas vednim.

 • Noklikšķiniet uz Sākumekrāna un pēc tam norādiet savu reģistrācijas informāciju
 • Atlasiet komponentus un izvēlieties instalācijas atrašanās vietu
 • Pēc tam atlasiet programmas pārvaldnieku grupu un repozitoriju
 • Izveidojiet Pasta nodaļu un izmantojiet SMTP Savienotāja Konfigurāciju
 • Sāciet instalēšanu un izvēlieties Web Pasta vietni
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
SendMail ir universāla e-pasta pārvirzīšanas programma ar uzlabotu aizsardzību pret surogātpastu, un to var integrēt LiveAgent palīdzības dienestā.

Sendmail

Sendmail ir programmatūra, kas nodrošina starptīklu e-pasta pārsūtīšanas iespēju vispārīgiem mērķiem. Savienojot to ar LiveAgent, var uzlabot klientu apkalpošanu, integrācijas priekšrocības ietver atvērto kodu, pārraudzības rīkus un attālinātu administrēšanu. Patiešām, integrāciju var veikt arī ar Mailchimp, MailEnable vai SendPulse.

Ar Mailchimp integrāciju LiveAgent palīdzības pieteikumu uzskaites programmatūra var paveikt daudz vairāk. Mailchimp integrācija ļauj pārvaldīt kontaktus no palīdzības dienesta.

Mailchimp

LiveAgent piedāvā dažādus e-pasta kampaņu risinājumus, tostarp SendMail un MailEnable. Turklāt LiveAgent ir integrējams ar Mailchimp klientu atbalsta sniegšanas sistēmu, kuras kontakti atbalsta dažādas saziņas metodes, ieskaitot sociālo tīklu atbalstu. Tomēr Mailchimp nesniedz juridisko atbalstu un SLA piedāvājumus, jo tā ir fokusēta uz e-pasta mārketingu. LiveAgent integrējas ar vairākām sistēmām, ieskaitot Sendy, lai sniegtu dažādus risinājumus lietotājiem.

Sendy integrācija ļauj pārvaldīt e-pasta kampaņas no LiveAgent. Vienkārši integrējiet to, izmantojot Zapier, un sāciet gūt priekšrocības.

Sendy

LiveAgent uzņēmumā piedāvā saziņas veidlapu, integrāciju ar SendPulse, kā arī palīdzības pieteikuma veidlapu klientiem. Prognozējamā informācija un cita veida izvēles padara tās ērti pieejamas un praktiskas lietošanā. Turklāt LiveAgent piedāvā demonstrācijas, kā arī informāciju par cenām, funkcijām, integrācijām un alternatīvām. Atbalsts un datu migrācija ir arī pieejami.

Izmantojiet mūsu bezmaksas klientu iegūšanas e-pasta sagataves visiem dzīves gadījumiem! Uzlabojiet klientu piesaisti, samaziniet e-pastu atlēcienu līmeni un vēl daudz ko citu!

Adresātu iegūšanas e-pasta sagataves

Tekstā sniegti padomi, kā veiksmīgi izmantot e-pasta mārketingu, tostarp kā plānot adresātu ieguves kampaņu un iesākumi un sveicieni, kas var tikt izmantoti uzņēmuma sarakstē. Labs pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta ziņojums ir būtisks, lai informētu klientus un izmantotu e-pasta mārketingu. Dovecot ir e-pasta serveris, kas piedāvā dažādas funkcionalitātes, tostarp migrācijas iespējas. LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā integrācijas un daudz citas funkcijas.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju