Microsoft Exchange Server

Kas ir Microsoft Exchange Server

Microsoft Exchange Server nodrošina e-pasta, kalendāra, kontaktu, plānošanas un sadarbības iespējas. Šī lietojumprogramma darbojas Windows Server operētājsistēmā, kas paredzēta uzņēmējdarbības vajadzībām. Mobilās ierīces, stacionārie datori un tīmekļa sistēmas var piekļūt ziņojumapmaiņas platformai, izmantojot Microsoft Exchange Server.

Kā izmantot Microsoft Exchange Server?

Rūpējieties par saviem uzņēmuma e-pasta ziņojumiem, izmantojot Microsoft Exchange Server. Tas ir lieliski piemērots gan uzņēmuma e-pasta saziņai, gan personiskajai saziņai. To var izmantot arī vairākās ierīcēs. Microsoft Exchange Server var kļūt par lielisku risinājumu klientu atbalstam un risināt klientu e-pasta saziņas jautājumus. Tomēr ikdienas darbs ar lielu skaitu klientu e-pasta vēstuļu var kļūt par garlaicīgu ikdienas procesu, kas nekļūs vieglāks bez atbalsta.

Tāpēc Microsoft Exchange Server integrācija LiveAgent var kļūt par ideālu risinājumu šai problēmai. Apvienojot Microsoft Exchange Server ar LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmu, Jūs varat uzlabot savu klientu atbalstu, uzlabot savu darba plūsmu ar jaunām funkcijām un atrisināt klientu problēmas ar nesalīdzināmi ātri.

Vislabākais ir tas, ka tā ir pilnībā aprīkota, lai padarītu Jūsu darba plūsmu vienmērīgu. Apskatiet tādas funkcijas kā, piemēram, universālā iesūtne, kas var apstrādāt ne tikai e-pastu, bet arī tērzēšanu tiešsaistē, zvanu centru, klientu portālu un sociālos medijus, piemēram, FacebookTwitterInstagram un Viber. Pārliecinieties, ka ikviens darbinieks ir aktīvs, izmantojot automātisko palīdzības pieteikumu sadali, un izmantojiet nodaļas, lai nodotu palīdzības pieteikumus cilvēkiem ar atbilstošām zināšanām.

Uzturiet visu kārtībā, savienojot Microsoft Exchange ar LiveAgent. Palīdzības pieteikumu sistēma, piemēram, LiveAgent, var palīdzēt apkopot visu e-pasta saziņu tieši vadības panelī, organizēt un filtrēt to, kā arī palīdzēt Jums paveikt savu darbu pēc iespējas labāk. Šajā saitē skatiet pilnu palīdzības pieteikumu sistēmas funkciju sarakstu un uzziniet, ko tā spēj paveikt.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kādi ir ieguvumi, izmantojot Microsoft Exchange Server integrāciju?

  • Biznesa klases e-pasta pakalpojums
  • Koplietoti kontakti un kalendāri
  • Viens no pazīstamākajiem e-pasta risinājumiem palīdzības dienestā
  • Uzlabotas funkcijas ar LiveAgent integrāciju

Looking to handle more customer emails?

Improve your email conversations via LiveAgent ticketing system. It's fully featured and made to improve your help desk workflow

Kā integrēt Microsoft Exchange Server ar LiveAgent

Microsoft Exchange Server var viegli integrēt ar LiveAgent, izmantojot pārsūtīšanu vai IMAP/POP3. Lai uzzinātu, kā pabeigt procesu un pievienot savu e-pasta adresi LiveAgent, sekojiet tālāk sniegtajam ceļvedim. Ja vispirms ir jākonfigurē Microsoft Exchange Server, iepazīstieties ar šo Microsoft ceļvedi, lai uzzinātu, kā to izdarīt.

  • Kad Jūsu Microsoft Exchange Server e-pasta konts ir gatavs, atveriet LiveAgent un dodieties uz Konfigurēšana > E-pasts > Pasta konti un noklikšķiniet uz oranžās pogas “Izveidot”. Atvērsies e-pasta pakalpojumu sniedzēju saraksts. Izvēlieties “Cits” un pārejiet pie nākamā soļa.
LiveAgent e-pasta konta konfigurācijas opcijas
Izvēlieties “Cits”
  • Atkarībā no savām vēlmēm kā integrēšanas metodi varat izvēlēties IMAP/POP3 vai pārsūtīšanu. Jums tiks parādītas abas integrācijas iespējas, vispirms sākot ar Pārsūtīšanu. Pārejiet uz nākamo soli, noklikšķinot uz Pārsūtīšana.
Pārsūtīšanas vai IMAP/POP3 integrācijas izvēle
Pārsūtīšana vai IMAP/POP3
  • Pēc tam, kad esat izvēlējies Pārsūtīšana, ievadiet savu e-pasta adresi. Pēc tam izvēlieties Iestatīt SPF ierakstu savam Exchange servera domēnam. Ja neesat pārliecināts, kā to izdarīt, varat izlasīt arī Microsoft ceļvedi par SPF ierakstu iestatīšanu. Šis solis jāveic, lai LiveAgent neuzskatītu Jūsu e-pasta vēstules par surogātpastu. Izvēlieties atbilstošo nodaļu, kas ir atbildīga par e-pasta vēstuļu saņemšanu no šī Microsoft Exchange Server konta, un noklikšķiniet uz Saglabāt.
Microsoft Exchange Server e-pasta pārsūtīšanas iestatīšana programmā LiveAgent
Pārsūtīšanas iestatīšana
  • Lai savienotu Microsoft Exchange Server e-pasta adresi, izmantojot IMAP/POP3, izpildiet šādas darbības. Tā vietā, lai noklikšķinātu uz pārsūtīšanas opcijas, izvēlieties IMAP/POP3. Jums jānorāda sava e-pasta adrese, pieteikšanās vārds un parole. Jums jānorāda servera un porta informācija, kā arī jāizvēlas saņemšanas veids (POP3 vai IMAP). Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt.
IMAP/POP3 Microsoft Server Exchange iestatīšana programmā LiveAgent
IMAP/POP3 iestatīšana

Tagad Jūsu Microsoft Exchange Server e-pasta adrese ir savienota ar LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmu. Jūs varat sākt atbildēt uz klientu palīdzības pieteikumiem, izmantojot pilnībā funkcionālu risinājumu. 

Vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent? Apskatiet zemāk redzamo ekskursijas video vai aplūkojiet funkcijas un integrācijas, lai uzzinātu vairāk par mūsu risinājumu.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir Microsoft Exchange Server?

Izmantojot Microsoft Exchange Server, lietotāji var organizēt e-pastu, kalendārus, kontaktus, grafikus un sadarbību. Šī lietojumprogramma darbojas Windows Server operētājsistēmās. Piekļuvi Exchange serverim var iegūt, izmantojot mobilo ierīci, stacionāro datoru vai tīmekļa pārlūkprogrammu.

Kā izmantot Microsoft Exchange Server?

Savienojiet to ar savu LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmu un sāciet sniegt lielisku klientu atbalstu, izmantojot īpašu palīdzības dienesta risinājumu.  

Kādi ir ieguvumi no Microsoft Exchange Server integrācijas?

Galvenais ieguvums ir tas, ka Jums būs lielisks e-pasta risinājums, kas būs savienots ar Jūsu LiveAgent palīdzības dienestu, kas atbalsta vairākus saziņas kanālus, nodrošina atbalsta aģentiem lieliskas funkcijas un piedāvā daudz integrāciju ar citu programmatūru.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju