hMailServer

Kas ir hMailServer?

hMailServer, atvērtā koda Microsoft Windows e-pasta serveris, ir bez maksas pieejams lejupielādei un lietošanai ikvienam. Šo pakalpojumu visā pasaulē izmanto interneta pakalpojumu sniedzēji, uzņēmumi, valdības, skolas un entuziasti.

Papildus tam, ka tiek atbalstīti populārākie e-pasta protokoli (IMAP, SMTP un POP3), to var vienkārši integrēt daudzās esošajās tīmekļa pasta sistēmās. To var arī izmantot, lai ar vīrusu skeneri skenētu visus ienākošos un izejošos e-pasta ziņojumus. Surogātpasta filtra pamatā ir punktu skaitīšanas sistēma.

Kā jūs varat izmantot hMailServer?

hMailServer ir ideāls e-pasta serveris uzņēmumiem un dažādām organizācijām, kurām ir jāapstrādā ienākošie e-pasta ziņojumi lielos apjomos. Tas piedāvā surogātpasta un vīrusu aizsardzību, tāpēc tas ir noderīgi īpaši tad, ja jūsu komunikācija ir īpaši jāsargā. Galvenais ieguvums ir tā ērtā integrēšanas iespēja ar dažādām populārām tīmekļa pasta sistēmām un LiveAgent palīdzības dienesta sistēmu.

Liveagent palīdzības dienesta sistēma ietver mūsdienīgu pieteikumu apstrādes sistēmu, kas var apstrādāt visas jūsu e-pasta ziņas un daudz ko citu — zvanu centru, tiešsaistes čatu, klientu portālu un pat sociālos medijus. Sistēma precīzi sakārto katru ienākošo zvanu vai ziņu un palīdz sadalīt uzdevumus, pabeigt tos un ātri un droši atrisināt klientu problēmas.

Vēl apbrīnojamāks ir to līdzekļu skaits, kas jūs pilnībā atbalsta katrā darbībā. Apstrādāt pieteikumu filtrēšanu un pievienot birkas labākai laika pārvaldībai, izveidot nodaļas, kas būs atbildīgas par konkrētiem jautājumiem, pievienot Facebook, Instagram, Twitter vai Viber, lai sasniegtu vairāk klientus, kā arī parūpēties par ātrām atbildēm ar ziņu sagatvēm.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu? Skatiet mūsu funkciju lapu, kurā var apskatīt visas funkcijas un kā tās var izmantot. Noteikti apskatiet zemāk esošo LiveAgent pieteikumu apstrādes video un redziet to darbībā.

Kādas ir hMailServer lietošanas priekšrocības?

 • Vienkārša konfigurācija
 • Pamata konfigurācijas uzdevumi
 • Direktoriju sinhronizācija
 • Programmatūras logs

Enhance your email customer support

LiveAgent ticketing system can help you improve your communnication in every aspect

Kā integrēt hMailServer ar LiveAgent?

hMailServer var viegli integrēt ar LiveAgent. Lai to izdarītu, nav jāizmanto trešās puses pakalpojumi, viss ir paveicams, izmantojot LiveAgent konfigurāciju. Sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem, lai uzzinātu, kā pabeigt procesu dažu minūšu laikā.

hmailserver mājaslapa ar pamatfunkcijām
hMailServer mājaslapa
 • Jums vispirms jāiestata hMailServer? Dodieties uz hMailServer vietni un lejupielādējiet to. Instalācija ir vienkārša, un mājas lapā ir pieejama arī pamācība. Ja nepieciešams, aplūkojiet to. Kad esat iestatījuši HMailServer, pārejiet pie nākamajām darbībām.
HMailServer lejuplāžu lapa
Lejupielādējiet hMailServer
 • Viss sakārtots? Pārejiet pie sava LiveAgent konta (izvēlieties bezmaksas izmēģinājuma versiju, ja jums tāda vēl nav) un atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot un pēc tam atlasiet Cits. Izvēlieties IMAP/POP3 no abām izvēlēm nākamajā logā.
Izvēlieties IMAP/POP3
 • Atliek tikai pievienot hMailServer pastkasti LiveAgent pieteikumu sistēmai. Šajā sadaļā ir jānorāda sava hMailServer informācija. Norādiet savu lietotājvārdu un paroli, kā arī savu e-pasta adresi un citus datus. Atlasiet saņemšanas veidu un norādiet servera un porta informāciju.

  Apskatiet arī citas iespējas, piemēram, nodaļu, kas būs atbildīga par klientu pieteikumiem, kas atnāks uz šo e-pasta adresi. Kad visu iestatāt pēc savas patikas, noklikšķiniet uz Saglabāt, un viss ir pabeigts.
hmailserver integrācijas konfigurācija programmā LiveAgent
Norādiet savu informāciju

Pārbaudiet savu pieteikumu sistēmu un ļaujiet saņemt e-pasta ziņas no hMailServer e-pasta adreses. Tagad varat sākt nodrošināt ātru un uzticamu klientu atbalstu ikvienam, kas nolemj ar jums sazināties. Noteikti apskatiet mūsu Akadēmijas lapu, lai uzzinātu vairāk par klientu atbalstu, izveidotu citas integrācijas vai noskatītos īso LiveAgent apskata video, lai redzētu, ko vēl var izdarīt.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir hMailServer?

hMailServer ir Microsoft Windows operētājsistēmas atvērtā koda e-pasta serveris. Tas ir populārs interneta pakalpojumu sniedzējiem, uzņēmumiem, skolām un citām iestādēm. Tas ir bez maksas ikvienam.

Kā jūs varat izmantot hMailServer?

Tādi e-pasta serveri kā hMailServer ir ideāli piemēroti uzņēmumiem un citām organizācijām, kas apstrādā lielus e-pasta ziņojumu apjomus. Izmantojot šo serveri, varat aizsargāt savu saziņu pret surogātpastu un vīrusiem. LiveAgent var viegli integrēt ar dažādām tīmekļa pasta sistēmām, kā arī LiveAgent klientu apkalpošanas programmatūru.

Kādas ir hMailServer integrācijas priekšrocības?

 • Vienkārša konfigurācija
 • Pamata konfigurācijas uzdevumi
 • Direktoriju sinhronizācija
 • Lietojumprogrammas logs

Kā integrēt hMailServer un LiveAgent?

 • Atveriet LiveAgent un dodieties uz Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti
 • Noklikšķiniet uz Izveidot > Cits > IMAP/POP3
 • Sniedziet detalizētu informāciju par hMailServer un noklikšķiniet uz Saglabāt
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Vai jūs izmantojat klientu atbalsta dienestu no sava Google e-pasta konta? Pārejiet uz nākamo līmeni un pārejiet uz LiveAgent jau šodien.

Pārejiet no Gmail?

LiveAgent ir pieejams par saprātīgām cenām un tiešsaistes čata rīku risinājums, kas uzlabo klientu apkalpošanu. To izmanto daudzas uzņēmumu organizācijas un tas rada labu ietekmi uz uzņēmējdarbības apjomu. LiveAgent tiek ieteikts visiem, kas vēlas uzlabot savu klientu pieredzi un produktivitāti.

Vai klientiem, kas izmanto jūsu hostingu, ir nepieciešama labāka palīdzība? Dodiet to viņiem ar atbilstošās programmatūras palīdzību. Izmēģiniet LiveAgent, 14 dienas bez zemūdens akmeņiem.

Palīdzības dienesta programmatūra hostinga nozarei

LiveAgent ir programmatūra, kas nodrošina klientu apkalpošanu vienotā iesūtnē un uzlabo uzņēmumu produktivitāti, piedāvājot dažādus maksas plānus un bezmaksas izmēģinājuma periodus. Tā ir alternatīva programmatūrām kā HelpSpot, ConnectWise un CallPage. LiveAgent piedāvā cenas, kas piemērotas lielākajai daļai uzņēmumu un palielina klientu apmierinātību un uzticēšanos.

Palīdzības dienesta sistēmu izmantošana ir plaši izplatīta visā pasaulē. Vairāk informācijas varat atrast rakstā, ja interesē precīza statistika.

Palīdzības dienesta pielietojums

Palīdzības dienesta programmatūra var tikt izmantota klientu atbalsta līgumu pārvaldībai, palīdzības portālu izveidei un klientu datu glabāšanai. Pašapkalpošanās portāli ir viena no visvairāk izmantotajām palīdzības dienesta funkcijām un 91% klientu izmantotu tiešsaistes zināšanu bāzi, ja tā būtu pielāgota viņu vajadzībām. Klienti dod priekšroku pašapkalpošanās risinājumiem un 81% mēģina atrisināt problēmas patstāvīgi. 40% klientu sazinās ar zvanu centru pēc tam, kad nav atrisinājuši problēmas ar pašapkalpošanās palīdzību, un 77% atbalsta dienestiem ir oficiāli servisa līmeņa līgumi.

Open-Xchange ir tiešsaistes sadarbības, saziņas un produktivitātes programmatūra, kas nodrošina e-pasta saziņas iespējas uzņēmumiem.

Open-Xchange

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra ar tērzēšanas funkciju, kas personalizē klientu pieredzi un palīdz nostiprināt klientu interesi. Uzņēmuma lapā ir pieejama bezmaksas demonstrācija un atbalsta portāls. LiveAgent arī piedāvā dažādas integrācijas, alternatīvas un atjauninājumus, un ir pieejams arī arī pašapkalpošanās programmatūra un citi moduļi.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju