Palīdzības pieteikumu novirzīšana

Kas ir palīdzības pieteikumu novirzīšana?

Palīdzības pieteikumu novirzīšana ir termins, ko lieto, ja uzņēmums izmanto klientu portālu vai zināšanu bāzi, lai sniegtu klientiem atbildes pat tad, kad darbinieki ir bezsaistē. Zināšanu bāze ir lielisks veids, kā samazināt palīdzības pieteikumu noslodzi – uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem var atbildēt BUJ sadaļā vai jebkurā citā uzņēmuma izveidotā kategorijā.

Zināšanu bāzi var pilnībā pielāgot un adaptēt uzņēmuma vajadzībām.

Uzziniet vairāk par to, kā Jūsu uzņēmums var gūt labumu, izmantojot klientu portālus un zināšanu bāzi.

Frequently asked questions

Kāda ir palīdzības pieteikumu novirzīšanas definīcija?

Palīdzības pieteikumu novirzīšana nozīmē, ka, pateicoties tam, ka Jūsu uzņēmums izmanto klientu portālu vai zināšanu bāzi, klientu apkalpošanas aģentiem tiek nosūtīts mazāks palīdzības pieteikumu skaits. Palīdzības pieteikumu novirzīšanas koeficients jeb pašapkalpošanās rādītājs ir kopējais klientu pašapkalpošanās mijiedarbību skaits, kas dalīts ar kopējo lietotāju skaitu, kuri iesnieguši atbalsta pieprasījumus. Jo tas ir lielāks, jo labāk.

 

Kā iespējams veikt palīdzības pieteikumu novirzīšanu?

Palīdzības pieteikumu novirzīšanas nolūkā uzņēmumam ir jāuztur klientu portāls vai zināšanu bāze. Tad klienti saņem atbildes pat tad, kad aģenti ir bezsaistē. Tas ir lielisks veids, kā samazināt ienākošo zvanu skaitu, jo īpaši, ja tie ir saistīti ar problēmām un jautājumiem, kas bieži atkārtojas

 

Kādi ir ieguvumi no palīdzības pieteikumu novirzīšanas?

Jo lielāks palīdzības pieteikumu novirzīšanas koeficients, jo labāk. Tas nozīmē, ka zināšanu bāzē vai klientu portālā ir pietiekami daudz būtisku zināšanu un klients var atrisināt problēmu pats, bez nepieciešamības sazināties.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Palīdzības pieteikumu apvienošana

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas, voIP un e-pasta pārvaldības programmatūru, kā arī citas funkcijas. Uzņēmums piedāvā arī datu migrāciju un atbalstu, kā arī tiek atjaunināts regulāri. LiveAgent ir izveidojams un piedāvā bezmaksas izmēģinājumu.

Learn about customer service terminology and jargon inside the LiveAgent glossary and get better every single day.

Palīdzības Dienesta Programmatūras Glosārijs

Tekstā tiek aprakstītas dažādas tīkla un klientu apkalpošanas sistēmas, kā arī sniegti padomi, kā pārvirzīt klientus uz precēm un pakalpojumiem. Aprakstīti arī dažādi VoIP sakaru risinājumi un vadības paneļi. Dokumentā tiek pieminēta arī programmatūra LiveAgent, kura piedāvā klientu apkalpošanas un sūdzību pārvaldības sistēmas.

Bieži vien vēlaties redzēt palīdzības pieteikuma izpildes gaitu, pat ja tas ir piešķirts konkrētam aģentam vai nodaļai. Tas var notikt vairākās situācijās

Palīdzības pieteikumu novērotājs

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas nodrošina palīdzības pieteikumu pārvaldību un izsekošanu, tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās un ienākošo zvanu centru. Tai ir daudz piedāvājumu, partneru programma un drošības politikas. Andreja Saxona ieteikums ir to izmēģināt.

Palīdzības pieteikuma veidlapa ir tas, ko mēs LiveAgent saucam par saziņas veidlapu. Saziņā ar klientiem to izmanto vai nu kā iegultu logrīku, vai kā uznirstošo logrīku

Palīdzības pieteikuma veidlapa

Saziņas veidlapas ir pielietojams instruments, kas ļauj klientiem sazināties ar klientu servisa dienestu un sniegt vajadzīgo informāciju, kas nepieciešama palīdzības pieprasījumu sakārtošanai. Palīdzības pieteikumu veidlapas ir izveidojamas dažādiem pakalpojumu veidiem un ļauj apkopot konkrētas kategorijas. Veidlapu var izvietot vietā, kur klienti visbiežāk meklē palīdzību, lai tā būtu viegli pieejama.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju