Palīdzības pieteikumu novirzīšana

Kas ir palīdzības pieteikumu novirzīšana?

Palīdzības pieteikumu novirzīšana ir termins, ko lieto, ja uzņēmums izmanto klientu portālu vai zināšanu bāzi, lai sniegtu klientiem atbildes pat tad, kad darbinieki ir bezsaistē. Zināšanu bāze ir lielisks veids, kā samazināt palīdzības pieteikumu noslodzi – uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem var atbildēt BUJ sadaļā vai jebkurā citā uzņēmuma izveidotā kategorijā.

Zināšanu bāzi var pilnībā pielāgot un adaptēt uzņēmuma vajadzībām.

Uzziniet vairāk par to, kā Jūsu uzņēmums var gūt labumu, izmantojot klientu portālus un zināšanu bāzi.

Kas ir palīdzības pieteikumu novirzīšana?

Frequently asked questions

Kāda ir palīdzības pieteikumu novirzīšanas definīcija?

Palīdzības pieteikumu novirzīšana nozīmē, ka, pateicoties tam, ka Jūsu uzņēmums izmanto klientu portālu vai zināšanu bāzi, klientu apkalpošanas aģentiem tiek nosūtīts mazāks palīdzības pieteikumu skaits. Palīdzības pieteikumu novirzīšanas koeficients jeb pašapkalpošanās rādītājs ir kopējais klientu pašapkalpošanās mijiedarbību skaits, kas dalīts ar kopējo lietotāju skaitu, kuri iesnieguši atbalsta pieprasījumus. Jo tas ir lielāks, jo labāk.

 

Kā iespējams veikt palīdzības pieteikumu novirzīšanu?

Palīdzības pieteikumu novirzīšanas nolūkā uzņēmumam ir jāuztur klientu portāls vai zināšanu bāze. Tad klienti saņem atbildes pat tad, kad aģenti ir bezsaistē. Tas ir lielisks veids, kā samazināt ienākošo zvanu skaitu, jo īpaši, ja tie ir saistīti ar problēmām un jautājumiem, kas bieži atkārtojas

 

Kādi ir ieguvumi no palīdzības pieteikumu novirzīšanas?

Jo lielāks palīdzības pieteikumu novirzīšanas koeficients, jo labāk. Tas nozīmē, ka zināšanu bāzē vai klientu portālā ir pietiekami daudz būtisku zināšanu un klients var atrisināt problēmu pats, bez nepieciešamības sazināties.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju