Zināšanu bāze

Izveidojiet savā klientu portālā kategorijas, kas balstās uz jūsu produktiem, pakalpojumiem vai klientu veidiem. Pievienojiet zināšanu bāzes rakstus, forumus vai atsauksmju paneļus. Izveidojiet zināšanu bāzes meklēšanas logrīkus un nodrošināt klientiem vieglu piekļuvi jūsu zināšanu bāzes rakstiem. Meklēšanas logrīki ir pielāgojami, un tos var novietot jebkur jūsu zināšanu bāzes lapās.

Izvēlieties Klienta Portāla noformējumu no iepriekš definētām sagatavēm vai izveidojiet jaunu noformējumu ar pielāgotu CSS un HTML. Pievienojiet savu logotipu, virsrakstu, izsekošanas kodus, galveni un kājeni.

Klientu-Portāls

3 iepriekšsagatavotas tēmas:

 • Klasiska
 • Izteiksmīga
 • Minimālistiska
 • Montana

Varat pielāgot krāsas:

 • Galvenei
 • Galvenajai darbības pogai
 • Galvenajai darbības pogai pie iezīmēšanas
 • Otrajai darbības pogai
 • Otrajai darbības pogai pie iezīmēšanas
 • Labās puses logam
 • Kategorijas ikonai
 • Raksta ikonai
 • Iedaļai
 • Virsrakstam
Zināšanu bāzes pielāgošana

Dažāds saturs Aģentiem un klientiem

Varat izveidot atsevišķus zināšanu bāzes rakstus un kategorijas, kas nav pieejamas jūsu klientiem, bet kuras var apskatīt tikai jūsu Aģenti (iekšējie raksti, kategorijas).

izveidot-zināšanu-bāzes-rakstus-LiveAgent

Zināšanu bāzes resursi

Papildinformācija

Create multiple self-service portals

Have multiple brands or products that you manage with LiveAgent? No problem, create a unique customer portal for each! Try it today. No credit card required.

Daudzprofilu zināšanu bāze ļauj izveidot neierobežotu skaitu klientu portālu ar atšķirīgu informāciju, noformējumu un iestatījumiem.

Daudzprofilu zināšanu bāze

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas un citas funkcijas, kā arī bezmaksas tērzēšanas rīku. Tērzēšana tiešsaistē palīdz veidot labāku mijiedarbību ar zīmolu un nostiprināt klienta interesi produktiem vai pakalpojumiem. LiveAgent atbalsta serviss un partneru programma pieejama arī.

Bezmaksas tērzēšanas programmatūra Jūsu vietnei garantē personalizētu klientu pieredzi, labāku mijiedarbību ar zīmolu un konkurences priekšrocības.

Bezmaksas tērzēšanas programmatūra Jūsu vietnei

Tīmekļa vietnes, kas piedāvā tērzēšanas programmatūru, var uzlabot klientu pieredzi un palīdzēt uzņēmumiem piesaistīt jaunus klientus. Lielākā daļa uzņēmumu izvēlas integrēt tērzēšanas rīkus savā tīmekļa vietnē. LiveAgent piedāvā bezmaksas tērzēšanas programmatūru ar vairākām integrētām sistēmām un funkcijām, bet ir arī maksas plāni ar vēl vairāk funkcijām. Tērzēšana tiešsaistē var palīdzēt klientiem atrisināt savas problēmas, un tā arī var būt noderīga visā pirkuma procesā.

Mēs esam sagatavojuši detalizētu ceļvedi, kas palīdzēs jums atrast labākās platformas, lai uzstartētu jūsu jaunuzņēmumu.

Jaunuzņēmumu iesūtīšanas katalogu kontrolsaraksts

Piedāvā digitālo produktu un tiešsaistes uzņēmumu darījumus, tostarp popularizē LiveAgent. Var pievienot savus produktus sarakstam ar pamatinformāciju un papildus attēliem. Atlaides tiek veidotas ar URL kodiem. Ieteicams pievienoties sarakstiem kā AlternativeTo, ResellerRatings, StackShare un e27. ActiveSearchResults ir neatkarīga interneta meklētājprogramma.

LiveAgent ir izveidojis bezmaksas, gatavas lietošanai e-pasta veidnes jebkurai kompānijai vai juridiskai personai, kas atbild par atbilžu sniegšanu sasitībā ar kādu preci vai pakalpojumu.

Zināšanu bāze- Atbildes sarežģītiem jautājumiem

Tekstā tiek runāts par klienta vērtības piedāvājumu un aptauju nozīmi mārketinga stratēģijā. LiveAgent piedāvā daudzas funkcijas, lai uzlabotu klientu atbalstu. Teksts satur LiveAgent pakalpojumu sarakstu un informāciju par uzņēmumu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju