Atvērtā avota palīdzības pieteikumu sistēma

Kas ir atvērtā avota palīdzības pieteikumu sistēma?

Atvērtā avota programmatūra ir lielisks risinājums, kas ļauj pārvaldīt klientu jautājumus, atbalsta pieprasījumus un cita veida saziņu ar klientiem. To izmanto, lai klientu pieprasījumus un jautājumus pārveidotu par palīdzības pieteikumiem un piešķirto tos. Visi palīdzības pieteikumi tiek saglabāti sistēmā un ir izsekojami. Šī sistēma ļau aģentiem apvienot vairākus pieprasījumus.

Salīdzinot ar patentētu palīdzības pieteikumu sistēmas programmatūru, šīs sistēmas izmaksas ir zemākas. Tas ir lielisks veids, kā palielināt biznesa komunikācijas efektivitāti.

Frequently asked questions

Kas ir atvērtā avota palīdzības pieteikumu sistēma?

Atvērtā avota programmatūra ir programmatūra, kuru var izstrādāt plaša izstrādes kopiena. Atvērtā avota palīdzības pieteikumu sistēma ir sistēma, kas ļauj pārvaldīt klientu pieprasījumus, servisa pieprasījumus un klientu saziņu kopumā. To izmanto, lai klientu pieprasījumus un jautājumus pārveidotu par palīdzības pieteikumiem un piešķirto tos atrisināšanai.

 

Kādas ir atvērtā avota palīdzības pieteikumu sistēmas priekšrocības?

Tā ļauj efektīvi pārvaldīt visus klientu pieprasījumus un jautājumus, kā arī sazināties ar viņiem, izmantojot dažādus saziņas kanālus. Tāpat tā palīdz aģentiem savienot vairākas sarunas. Visi palīdzības pieteikumi tiek saglabāti sistēmā un ir izsekojami. Tas viss ļauj jums racionalizēt un automatizēt aģentu darbu.

 

Vai LiveAgent ir pieejama atvērtā avota palīdzības pieteikumu sistēma?

LiveAgent jūs varat izmantot atvērtā pirmkoda palīdzības pieteikumu sistēmu. Tā ļaus efektīvi apkalpot klientus un automatizēt aģentu darbu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju