Palīdzības pieteikumu novērotājs

Kas ir palīdzības pieteikuma novērotājs?

Bieži vien ir vēlme sekot līdzi palīdzības pieteikuma izpildes gaitai, pat ja šis pieteikums ir piešķirts konkrētam aģentam vai nodaļai. Tas var notikt daudzās situācijās, piemēram, palīdzības pieteikumu ir izveidojis VIP klients vai uz to atbild jauns darbinieks, un Jūs vienkārši vēlaties to uzraudzīt.

Kas ir palīdzības pieteikuma novērotājs?

Frequently asked questions

Ko nozīmē termins palīdzības pieteikuma novērotājs?

Palīdzības pieteikuma novērotājs ir persona, kas seko līdzi konkrēta palīdzības pieteikuma progresam, bet nav par to atbildīga. Saņem paziņojumu, kad notiek atjauninājums, piemēram, tiek sniegta atbilde uz palīdzības pieteikumu vai mainīts tā statuss.

 

Kāpēc vajadzētu izmantot palīdzības pieteikuma novērotāju?

Palīdzības pieteikuma novērotāju ir vērts piesaistīt ja palīdzības pieteikumu ir izveidojis, piemēram, VIP klients, vai Jums ir nepieciešams pārbaudīt, kā jaunajam darbiniekam veicas ar palīdzības pieteikumu, vai Jums vienkārši nepieciešams kontrolēt konkrētu palīdzības pieteikumu.

 

Vai LiveAgent piedāvā palīdzības pieteikuma novērotāja opciju?

LiveAgent nodrošina palīdzības pieteikuma novērotāja opciju. Konkrētu palīdzības pieteikumu var piesaistīt konkrēta aģenta vai visas nodaļas skatam.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju