Palīdzības pieteikumu pārvaldība

Kas ir palīdzības pieteikumu pārvaldība?

Manuāla klientu problēmu izsekošana būtu laikietilpīga un problemātiska. Palīdzības pieteikumu pārvaldība ir nepieciešama palīdzības dienesta pārvaldības funkcija. Tā ļauj pārvaldīt datus un klientu pieprasījumus. Uzņēmums izmanto palīdzības pieteikumu pārvaldību, lai atbildētu uz klientu pieprasījumiem. Palīdzības pieteikumā tiek saglabāts statuss un precizēti pieprasījumi. Tas palīdz klientu apkalpošanas personālam būt organizētākam un labāk palīdzēt klientiem. Palīdzības pieteikumu pārvaldība atvieglo un paātrina darbu.

Frequently asked questions

Ko nozīmē termins palīdzības pieteikumu pārvaldība?

Palīdzības pieteikumu pārvaldība ir klientu problēmu un pieprasījumu pārvaldības process. Tas ir iestrādāts palīdzības pieteikumu pārvaldības programmatūrā un ir izplatīts biznesa rīks. 

 

Kādi ir palīdzības pieteikumu pārvaldības principi?

Ir daži svarīgi noteikumi. Pirmkārt, pret katru palīdzības pieteikumu izturieties īpaši un uzskatiet, ka tas ir cilvēks, kuram nepieciešams atbalsts un palīdzība. Otrkārt, palīdzības dienesta dizains ir balstīts uz lietotāja pieredzi. Tāpat neveidojiet pilnīgi jaunus procesus, bet izmantojiet labāko praksi, ko uzņēmums ir izstrādājis. Ieviesiet caurspīdīgumu saskarsmē ar klientiem un rūpējieties par aģentu un visas komandas attīstību.

 

Vai LiveAgent nodrošina palīdzības pieteikumu pārvaldību?

Ar LiveAgent varat pārvaldīt savus palīdzības pieteikumus. Automātiski izseko un pārvērš visas klientu problēmas par palīdzības pieteikumiem. Jebkurš ienākošais saziņas veids tiek pārvērsts par palīdzības pieteikumu, lai nodrošinātu labāku pārvaldību.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju