Palīdzības dienesta iekšējā programmatūra

Kas ir palīdzības dienesta iekšējā programmatūra?

Palīdzības dienesta iekšējā programmatūra piedāvā jums gatavu infrastruktūru. Tā tikai jāuzinstalē un jāuztur serveros. Tā piedāvā lielu elastību, un jūs varat konfigurēt dažādas lietas šajā programmatūrā. Ir iespējams pievienot dažādus jaunus līdzekļus vai mainīt esošos. Visi jūsu dati tiek kontrolēti un ir drošībā. Palīdzības dienesta iekšējā programmatūra ietaupa jūsu laiku, naudu un uzlabo procesus uzņēmumā.

Frequently asked questions

Ko dara palīdzības dienesta iekšējā programmatūra?

Lokālā atbalsta programmatūra nodrošina infrastruktūru. Instalējiet to, un varat to izvietot savos serveros. Svarīgi ir tas, ka tā piedāvā lielu elastību, tāpēc varat konfigurēt dažādas nepieciešamās lietas, pievienot jaunas funkcijas vai veikt izmaiņas esošajās funkcijās. Dati tiek kontrolēti un ir drošībā.

Vai uzņēmumam vajadzīga palīdzības dienesta iekšējā programmatūra?

Lokālā atbalsta programmatūra nodrošina pilnīgu kontroli. Palīdzības dienesta iekšējā programmatūra nodrošina šo kontroli, tāpēc ir vērts to izmantot jūsu darbā. Tas ļauj iegūt lielāku drošību, ietaupa laiku un naudu, kā arī uzlabo procesus organizācijā. Tāpēc tā būs ideāli piemērota biznesam un uzlabos uzņēmuma darbību.

Kādas ir palīdzības dienesta iekšējā programmatūras pamatfunkcijas?

Vietējās palīdzības dienesta programmatūras pamatfunkcijas ietver iespēju pilnībā kontrolēt aprīkojumu un piekļuvi, pārvaldīt iekšējos savienojumus, tā arī dod iespēju radīt jaunus risinājumus un uzlabot pašreizējos. Visi dati tiek kontrolēti un ir drošībā.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Palīdzības dienesta iekšējā programmatūra ir gatava infrastruktūra, ko var konfigurēt un pievienot jaunus līdzekļus. Tas ietaupa laiku, naudu un uzlabo procesus organizācijā.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Organizējiet savu palīdzības dienestu nodaļās un pārvirziet pieteikumus aģentiem, kas ir vispiemērotākie, lai tos atrisinātu.

Nodaļas

LiveAgent ir produktu risinājums, kas veic uzdevumus labāk nekā tā alternatīvas, kas iepriekš tika izmantotas. Daži klienti ir palielinājuši sava uzņēmuma klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus, izmantojot šo risinājumu. LiveAgent ir viegli lietojams un piedāvā noderīgus atskaites līdzekļus, kas uzlabo klientu pieredzi un produktivitāti. Tas ir rentabls risinājums, kas var palīdzēt apstrādāt lielu skaitu uzdevumu un uzlabot klientu atbalstu.

Vai Jūs ziniet atšķirību starp palīdzības dienestu un apkalpošanas dienestu? Uzziniet katra termina definīciju un kāpēc tas nav viens un tas pats.

Palīdzības dienests pret Apkalpošanas dienestu

Vai Jūs ziniet atšķirību starp palīdzības dienestu un apkalpošanas dienestu? Uzziniet katra termina definīciju un kāpēc tas nav viens un tas pats.

Tīmekļa palīdzības dienests ir tehnoloģija, kas nodrošina palīdzības dienestu — pieteikumu pārvaldību. Tas padara lietotājiem vieglāku klientu apkalpošanas pārvaldību

Tīmekļa palīdzības dienests

Teksta ziņa ir par LiveAgent klientu apkalpošanas programmatūru un tās funkcijām. Uzņēmums piedāvā dažādas programmatūras, piemēram, pašapkalpošanās un ienākošo zvanu centra sistēmas. LiveAgent ir saistīts ar uzņēmuma VoIP partneru programmu un piedāvā bezmaksas demonstrāciju.

Iekšējā tērzēšana

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas un citu programmatūru. Tas nodrošina proaktīvu klientu atbalstu uz WordPress un piedāvā vairākas funkcijas un integrācijas. Šī alternatīva Smartsupp pieejama bez maksas un kredītkartes rekvizītiem, un to var izmēģināt 7 vai 30 dienas. LiveAgent ir noderīgs rīks, ja vēlaties izveidot savu tiešsaistes biznesu un izmantot Etsy, Google Trends un Google Ads Keyword Planner. Uzņēmuma mājaslapā var reģistrēties un izveidot savu kontu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju