Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Palīdzības dienesta iekšējā programmatūra

Kas ir palīdzības dienesta iekšējā programmatūra?

Palīdzības dienesta iekšējā programmatūra piedāvā jums gatavu infrastruktūru. Tā tikai jāuzinstalē un jāuztur serveros. Tā piedāvā lielu elastību, un jūs varat konfigurēt dažādas lietas šajā programmatūrā. Ir iespējams pievienot dažādus jaunus līdzekļus vai mainīt esošos. Visi jūsu dati tiek kontrolēti un ir drošībā. Palīdzības dienesta iekšējā programmatūra ietaupa jūsu laiku, naudu un uzlabo procesus uzņēmumā.

BUJ

Ko dara palīdzības dienesta iekšējā programmatūra?

Lokālā atbalsta programmatūra nodrošina infrastruktūru. Instalējiet to, un varat to izvietot savos serveros. Svarīgi ir tas, ka tā piedāvā lielu elastību, tāpēc varat konfigurēt dažādas nepieciešamās lietas, pievienot jaunas funkcijas vai veikt izmaiņas esošajās funkcijās. Dati tiek kontrolēti un ir drošībā.

Vai uzņēmumam vajadzīga palīdzības dienesta iekšējā programmatūra?

Lokālā atbalsta programmatūra nodrošina pilnīgu kontroli. Palīdzības dienesta iekšējā programmatūra nodrošina šo kontroli, tāpēc ir vērts to izmantot jūsu darbā. Tas ļauj iegūt lielāku drošību, ietaupa laiku un naudu, kā arī uzlabo procesus organizācijā. Tāpēc tā būs ideāli piemērota biznesam un uzlabos uzņēmuma darbību.

Kādas ir palīdzības dienesta iekšējā programmatūras pamatfunkcijas?

Vietējās palīdzības dienesta programmatūras pamatfunkcijas ietver iespēju pilnībā kontrolēt aprīkojumu un piekļuvi, pārvaldīt iekšējos savienojumus, tā arī dod iespēju radīt jaunus risinājumus un uzlabot pašreizējos. Visi dati tiek kontrolēti un ir drošībā.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju