Pakalpojumu pārvaldības programmatūra

Kas ir pakalpojumu pārvaldības programmatūra?

Pakalpojumu pārvaldības programmatūra, kas pazīstama arī kā informācijas tehnoloģiju pakalpojumu pārvaldība, ir programma, ko uzņēmumi izmanto, lai pārvaldītu pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem. Šāda veida programmatūra ir ļoti noderīga ikvienam uzņēmumam – tā palīdz analizēt, novērst problēmas, pārvaldīt pasūtījumus, pieņemt lēmumus un veikt daudzas citas darbības. Visas aktivitātes tiek īstenotas, lai apmierinātu klienta vajadzības. Katra programmatūra piedāvā dažādas funkcijas un funkcijas.

Pakalpojumu pārvaldības programmatūra ir lielisks veids, kā optimizēt uzņēmuma tehnoloģiju. Tā samazina izmaksas un ietaupa laiku.

Frequently asked questions

Kā jūs definējat pakalpojumu pārvaldības programmatūru?

Pakalpojumu pārvaldības programmatūra ir programmatūra, kas ļauj uzņēmumiem pārvaldīt veidu, kādā tie sniedz pakalpojumus saviem klientiem. Pakalpojumi ietver pasūtījumu pārvaldību, aparatūras uzturēšanu, programmatūras uzturēšanu, diagnostiku un problēmu novēršanu, kā arī ikdienas operācijas.

 

Kādi ir pakalpojumu pārvaldības programmatūras veidi?

Pakalpojumu pārvaldības programmatūra ļauj pārvaldīt darbības, kas saistītas ar juridiskiem noteikumiem, cilvēkresursu pārvaldību, pieņemt lēmumus par ieviestām izmaiņām vai kontrolēt lietojumprogrammas versiju. Katrs tips nodrošina līdzīgu līdzekļu kopumu - vairākvietņu atbalstu, plānošanu, iesniegšanu un atskaišu veidošanu.

 

Vai LiveAgent ir pakalpojumu pārvaldības programmatūra?

Liveagent darbojas kā pakalpojumu pārvaldības programmatūra. Tas ļauj optimizēt uzņēmuma tehnoloģiju, samazināt izmaksas un ietaupīt laiku.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju