Mijiedarbība ar klientu

Kas ir mijiedarbība ar klientu?

Mijiedarbība starp uzņēmumu un klientu sākas, kad klients izveido pieteikumu. Ierakstīto sarunu skaits, gan izmantojot zvanu, tērzēšanu, sīkziņu, gan e-pastu starp klientu un uzņēmumu pirms pieteikuma atrisināšanas, atbilst pieteikumā norādīto mijiedarbību skaitam.

Vēlams, lai pieteikums tiktu atrisināts pēc sākotnējās saziņas starp klientu un uzņēmumu, lai tādējādi sasniegtu vislielāko klientu apmierinātību.

Frequently asked questions

Ko nozīmē Mijiedarbība ar klientu?

Mijiedarbība ar klientu ir attiecības ar klientu, kuru mērķis ir apmierināt klienta vajadzības un cerības. Tomēr tai nav šeit jābeidzas, bet jāveidojas kā ilgtermiņa attiecībām ar klientu.

Kādi ir Mijiedarbības ar klientu piemēri?

Mijiedarbības ar klientiem piemēru ir tikpat daudz, cik klientu un viņu individuālo gadījumu. Parastākie piemēri ir: tālruņa zvans, atbilde uz komentāru sociālajos medijos, sazināšanās pa e-pastu. Šīs mijiedarbības rezultātā ir iespējams veidot emocionālas attiecības ar klientu, izmantot atsauksmes no klientiem un pievērsties vispirms klienta vajadzībām. Citi interesanti piemēri ir mākslīgā intelekta izmantošana, kas var atbalstīt iniciatīvu. Ir arī ārkārtīgi svarīgi lietot atklātu, cilvēcīgu valodu.

Vai Mijiedarbība ar klientu tiek saglabāta LiveAgent?

Mijiedarbība ar klientiem tiek saglabāta LiveAgent, lai aģenti varētu to izmantot, kad nepieciešams. Liveagent izmanto mobilās aplikācijas, hibrīda pieteikumu plūsmas un automatizācijas komandas, lai palīdz ar automātisko pieteikumu sadali.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Mijiedarbība ar klientu sākas, kad klients izveido pieteikumu un beidzas ar pieteikuma atrisināšanu. Svarīgi laicīgi un efektīvi risināt klientu problēmas, lai uzlabotu kopējo pieredzi.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Uzziniet, kā pareizi uzturēt saziņu ar klientiem, izmantojot e-pasta ziņas, Čatu vai Zvanus. Uzziniet par to vairāk šajā rakstā.

Saziņa ar klientiem

Rakstā ir sniegti padomi, kā uzlabot tiešsaistes čatu, lai tas kļūtu personiskāks un efektīvāks klientu apkalpošanā. Ieteicams lietot rakstīšanas indikatoru un izvairīties no lielajiem sākumburtiem un nepabeigtiem teikumiem. Lietojot emocijzīmes un iepriekšsagatavotas atbildes, var uzlabot sakaru skaidrību. Automātiskā tulkošana palīdzēs komunicēt ar klientiem, kas runā citās valodās. Svarīgi ir arī pārsūtīt čatu atbilstošajam aģentam, novietot tiešsaistes čata pogu redzamā vietā un pielāgot čata logu. Mērķis ir nodrošināt risinājumu pirmajā kontaktā.

Klienti sagaida personalizētu, ātru un zinošu apkalpošanu. LiveAgent ir ccm programmatūra, kas var palīdzēt jums to nodrošināt uzreiz.

Klientu komunikācijas pārvaldības programmatūra

Komunikācijai ir būtiska nozīme uzņēmējdarbībā, jo inovatīva saziņa ar klientiem veido zīmola identitāti un sekmē ilgstošas attiecības ar klientiem. Dodoties uz ladesk.com, var izmēģināt klientu komunikācijas pārvaldības programmatūru bez maksas uz 7 vai 30 dienām, izmantojot uzņēmuma e-pastu. Reģistrējoties, apstiprina Noteikumus un Privātuma Politiku.

Klientu kontaktu programmatūra ir programma, kas paaugstina kontaktu centra efektivitāti. Uzziniet vairāk, izpētot LiveAgent vārdnīcu.

Klientu kontaktu programmatūra

TIDAL ir eksperimentāla izklaides platforma, kas piedāvā dažādus veidus, kā sazināties ar klientu atbalsta komandu, ieskaitot e-pastu, sociālos tīklus un pašapkalpošanas vietni. Sociālo mediju atbalsts ir pieejams, taču tiešsaistes chat un telefoniskais klientu atbalsts nav pieejami. Kontaktu centra programmatūra ļauj pārvaldīt lielu klientu saziņu apjomu vairākos kanālos, un LiveAgent piedāvā komunikācijas pārvaldības programmatūru, kas var palīdzēt uzņēmumiem izveidot inovatīvu saziņu ar klientiem un veidot ilgstošas attiecības.

Klientu apkalpošanas rīki var būt lielisks klientu iedrošināšanas veids. Uzņēmumi paļaujas uz vairākiem no tiem, uzziniet, kāpēc.

Klientu apkalpošanas rīki

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā VoIP tālruņa sistēmas, Ienākošo zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu un citas funkcijas. Uzņēmums nodrošina arī atbalstu un datu migrāciju. LiveAgent ir Quality Unit, LLC produktu grupas daļa, kuras tiesības ir rezervētas.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju