Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Paplašinājumi

Kas ir paplašinājumi?

Rīki, kas palīdz uzlabot jūsu palīdzības dienesta funkcijas, tiek saukti par paplašinājumiem, tā saucamajiem spraudņiem LiveAgent.

BUJ

Kas ir paplašinājumi?

Paplašinājumi ir nelielas programmas, kas atbalsta palīdzības dienesta darbības. Tie ļauj lietotājiem pielāgot programmas funkcionalitāti un darbību lietotāja individuālajām vajadzībām. To pamatā ir HTML, JavaScript un CSS. Paplašinājumam vajadzētu kalpot tikai vienam šauri definētam mērķim.

Kā lietot paplašinājumus?

Lai izmantotu paplašinājumu, tas ir jāuzinstalē un pareizi jāpārvalda. Dažkārt, pievienojot tos programmai, ir nepieciešamas noteiktas atļaujas vai dati. Paplašinājumi ļauj veikt papildu darbības, ko programma pati nevar nodrošināt.

 

Vai LiveAgent piedāvā paplašinājumus?

Liveagent piedāvā dažādus paplašinājumus. Atkarībā no tā, kas nepieciešams, atsevišķus elementus var iegādāties par papildu maksu. Pievienojot tos standarta atbalsta programmatūras modelim, varat iegūt papildu iespējas un funkcionalitāti klientu atbalsta komandai un klientiem.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju