Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Apkalpošanas programmatūra

Kas ir apkalpošanas programmatūra?

Apkalpošanas programmatūra ir platforma, ko izmanto, lai izveidotu mijiedarbību starp klientiem un organizāciju – tās klientu apkalpošanas pārstāvjiem. Klientu apmierinātība ir atkarīga arī no kvalitatīvas apkalpošanas programmatūras. Apkalpošanas programmatūra patiešām palīdz atrisināt klientu problēmas, organizēt un vadīt uzņēmējdarbību. Tā piedāvā arī dažādas funkcijas un iespējas, kas sniedz daudzas priekšrocības un ieguvumus.

BUJ

Kāda ir apkalpošanas programmatūras definīcija?

Apkalpošanas programmatūra ir programmatūra, ko izmanto, lai izveidotu mijiedarbību starp klientiem un klientu apkalpošanas dienestu. Klientu apmierinātība ir atkarīga no augstas kvalitātes apkalpošanas programmatūras. Tā palīdz risināt problēmas un vadīt uzņēmumu.

 

Kādām funkcijām vajadzētu būt ikvienā apkalpošanas programmatūrā?

Apkalpošanas programmatūrai jāatbilst vairākiem kritērijiem. Pirmkārt, tai jābūt intuitīvai un jānodrošina lietošanas ērtums. Tai jānodrošina arī datu aizsardzība un lietojumprogrammu drošība. Visbeidzot, tai jānodrošina procesu automatizācija.

 

Kāpēc nepieciešama apkalpošanas programmatūra?

Pakalpojumu programmatūra nodrošina augsta līmeņa klientu apkalpošanu. Tā ietekmē ne tikai lietotāju, bet arī darbinieku apmierinātību.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju