Software Reviews To Help You Decide

Explore software categories and choose the right solution
for your business.

Kā mēs veidojam apskatu

Mūsu apskatu veidošanas process

Mēs pētām, veidojam apskatu, testējam un norādām svarīgākos katras programmas funkcionālos aspektus. Katrs programmatūras novērtējums sastāv no trim galvenajām daļām. Pirmkārt, mēs vērtējam, cik sarežģīti ir programmatūras risinājumu instalēt un ieviest ikdienas darbplūsmā. Tālāk mēs apskatām lietotāja pieredzi, testējam atsevišķas funkcijas un nosakām vispārējo programmatūras veiktspēju tipiskas lietošanas gadījumā. Trešā daļa attiecas uz cenu līmeni salīdzinājumā ar programmatūras funkciju kopumu un salīdzinājumā ar citām alternatīvām. Galīgais vērtējums ir šo trīs atsevišķo daļu vidējais vērtējums.

  • Visaptveroši populārākās programmatūras apskati
  • Funkciju testi un cenu novērtējums
  • Integrācijas ar LiveAgent palīdzības dienestu testi

Katrs apskats sākas ar ievadu par programmatūru, tās pielietojumu un tās mērķi. Nākamā daļa ietver instalācijas un ieviešanas pētniecību un praktisko pusi ar komentāriem par grūtībām, ar ko saskārāmies šajā procesā . Katrs apskats apraksta programmatūru vai atsevišķu tās līdzekli un to, kā to var izmantot ikdienas darbā. Ja apskates veidotājs sastopas ar kādām problēmām, programmas kļūdām vai citām grūtībām, tas tiks pieminēts šajā apskata daļā. Mēs arī novērtējam, kā programmatūra integrējama ar LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru. Visbeidzot, cenas novērtējums un pieejamo cenu pakešu apraksts, tālāk secinājumi un plusi un mīnusi.

Frequently asked questions

Kāpēc programmatūras apskati ir svarīgi?

Programmatūras apskati ir pirmais solis, lai izvēlētos atbilstošo programmatūru jebkuram konkrētam mērķim. Apskati palīdz saprast, ko konkrētā programmatūra var paveikt, kā tā darbojas, kādas ir tās funkcijas un cik tā izmaksā. Apskats var palīdzēt paplašināt apvāršņus, palīdzēt atklāt jaunus risinājumus vai pat mainīt jūsu domas par konkrēto programmatūru.

Kam vajadzētu būt labā programmatūras apskatā?

Labam apskatam jābūt objektīvam, un tam jāinformē lasītāji par katru svarīgu programmatūras aspektu. Tai skaitā instalēšanas un ieviešanas, ikdienas lietojuma, esošo problēmu vai kļūdu aprakstīšanu, kā arī pašreizējās cenu minēšanu. Labs apskats sniedz visaptverošu vērtēšanas sistēmu, kas palīdzēs lasītājiem noteikt, cik liela ir iespējamība, ka viņi būs apmierināti ar konkrēto risinājumu.

Kā jūs novērtējat programmatūru?

Mēs novērtējam programmatūru atbilstoši trim aspektiem: instalācija un ieviešana, lietotāju ikdienas pieredze un cenu politika. Galīgais vērtējums ir vidējais lielums no trim atsevišķiem vērtējumiem katrā no šiem aspektiem. Mēs izmantojam reitingu sistēmu ar zvaigznītēm, kur neviena zvaigzne ir viszemākais un piecas zvaigznes ir visaugstākais iespējamais reitings.

Vai jūs salīdzinat programmatūras cenas?

Mēs novērtējam programmatūras cenu, bet neveidojam tiešu salīdzinājumu starp dažādiem risinājumiem. Mēs katras programmatūras cenu apskatam atsevišķi, un mēs darām visu iespējamo, lai noteiktu, vai risinājums ir pieejams par pieņemamu cenu vai par pārāk augstu cenu, ņemot vērā tā funkciju kopumu.

Vai jūs apskatat LiveAgent integrācijas?

Katrs mūsu programmatūras apskats ietver šīs programmatūras integrācijas ar LiveAgent testu. Tādējādi mūsu klienti var redzēt, kā integrācija darbojas ar mūsu palīdzības dienesta programmatūru, un noteikt, vai tā viņiem būs noderīga.

Vai jūs atjuaninat savus programmatūras apskatus?

Jā, mēs darām visu iespējamo, lai regulāri atjauninātu savas atsauksmes un cenas. Mēs mēģinām veikt atkārtotu apskati, cik bieži vien iespējams, bet, ja vēlaties, lai atjauninām konkrētu programmatūras apskatu, mēs noteikti varam to izdarīt.

Ko iesākt ar negatīviem programmatūras apskatiem?

Negatīvi programmatūras apskati palīdz lietotājiem izvairīties no risinājumiem, kas mūsu apkstos sevi parādīja no sliktās puses. Tomēr mūsdienu programmatūra parasti saņem regulārus atjauninājumus, kas var būtiski uzlabot tās veiktspēju. Pat tad, ja risinājums, kuru, iespējams, jūs labprāt izvēlētos, apskatā parādījis sevi slikti, tas nākotnē var tikt uzlabots. Tāpēc mums ir svarīgi atjaunināt savus apskatus, tiklīdz tas ir nepieciešams, tā, lai lasītāji varētu sekot jaunumiem vai jauniem programmatūras apskatiem.

Kādi ir jūsu programmatūras apskatu testēšanas nosacījumi?

Mūsu programmatūras apskatos ir iekļauti mūsu rīcībā esošo programmatūras funkciju kopas testi. Mēs katru funkciju testējam tā, kā to izmantotu ikdienas darba gaitā. Lai izveidotu pareizu apskatu, katru programmatūru iestatām tā, kā jūs to darītu savā darbavietā. Tādējādi mēs varam nodrošināt, ka mūsu apskati būs noderīgi mūsu lasītājiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju