Facebook

Kas ir Facebook?

Facebook ir sociālo mediju platforma, ko izmanto cilvēki visā pasaulē. To izmanto, lai sazinātos ar draugiem, tērzētu reāllaikā, sekotu ziņām vai mēmēm. To izmanto arī uzņēmumi, lai palīdzētu viņiem mijiedarboties ar klientiem, sniegt atjauninājumus, pārdot produktus vai pakalpojumus vai sniegt klientu atbalstu.

Kā jūs to varat izmantot?

Papildus personīgajai dzīvei varat izmantot Facebook, lai reklamētu savu biznesu, izmantojot pielāgotu Facebook lapu. Kopīgojiet ziņas, atjauninājumus, izmantojot ziņas, veidojiet stāstus, reklamējiet savus produktus vai pakalpojumus, sazinieties, izmantojot Messenger, un veidojiet reklāmas kampaņas. Jūs varat veikt daudzas no šīm darbībām, izmantojot savu LiveAgent biļešu tirdzniecības programmatūru, un koncentrēties uz darbu, izmantojot vienu programmatūru.

Ieguvumi:

  • Populāri sociālie mediji kā atbalsta kanāls
  • Sekojiet saviem LiveAgent kontiem un lapām
  • Pārvaldiet ziņas, ziņojumus un daudz ko citu
  • Sazinieties, izmantojot LiveAgent Facebook Messenger

Kā integrēt Facebook ar LiveAgent?

LiveAgent visiem klientiem ir pieejama vietējā Facebook integrācija. Viss, kas jums jādara, ir to savienot. Pēc Facebook konta un lapas savienošanas jūs varēsit sazināties ar saviem klientiem no LiveAgent.

Dodieties uz LiveAgent Konfigurācija & gt; Facebook . Kad esat tur, noklikšķiniet uz pogas IESLĒGT FACEBOOK .

Facebook konta integrācija LiveAgent
Facebook vietnē LiveAgent

Atkarībā no tā, vai jums jau bija pievienots Facebook konts, jums tiks lūgts pieteikties un nodrošināt piekļuvi saviem datiem.

Pēc piekļuves iespējošanas Facebook ir pienācis laiks savienot savu lapu. Dodieties uz otro sadaļu Facebook lapas .

Savienošana ar Facebook
Savienojiet Facebook lapu

Noklikšķiniet uz oranžās pogas Savienot augšējā kreisajā stūrī. Ievadiet savu pieteikšanās informāciju un paroli. Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties Facebook lapas, ar kurām vēlaties izveidot savienojumu ar LiveAgent. Izvēlieties tos un turpiniet.

Facebook lapu izvēle LiveAgent konfigurācijā
Facebook lapu izvēle

Jūs varat izvēlēties, kuras lapas darbības varēs LiveAgent pārvaldīt jūsu vietā. Pielāgojiet savu Facebook integrācijas pieredzi šajā iestatīšanas sadaļā. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Gatavs.

Facebook atļauju izvēle
Pārvaldīt atļaujas

Tieši tā. Jūs veiksmīgi integrējāt savas Facebook lapas ar LiveAgent.

Veiksmīgi saistīta Facebook lapa ar LiveAgent
Veiksmīgi piesaistīta Facebook lapa

Pārbaudīsim, kā tas darbojas. Nosūtīsim ziņu uz mūsu testa lapu Facebook. Tad mēs varam pārbaudīt, vai tas tika piegādāts mūsu LiveAgent biļešu sistēmā.

Facebook ziņa LiveAgent biļešu sistēmā
Facebook ziņa LiveAgent

Ziņojums nonāca jūsu biļešu sistēmā. Integrācija darbojas.

Kā savienot LiveAgent ar Facebook lapām, izmantojot Zapier

Zapier ļauj dažu minūšu laikā savienot divas lietotnes bez jebkādas kodēšanas pieredzes. Tas darbojas, savienojot vienas lietotnes aktivizētāju un no tā izrietošo aktivizētāju darbību otrajā lietotnē. Pirmkārt, jums būs nepieciešams Zapier konts. Varat to izveidot šeit . Ja jums tāds jau ir, vienkārši piesakieties un dodieties uz LiveAgent + Facebook lapu integrācijas lapa .

LiveAgent un Facebook integrācija Zapier
Facebook un LiveAgent vietnē Zapier

Ritiniet uz leju, līdz redzat sadaļu Connect LiveAgent + Facebook Pages in minutes. Šeit jūs varat pārdot aktivizētāju un darbību. Lai parādītu jums piemēru, mēs izmantojām Facebook lapas, kas aktivizēja jaunu jūsu ziņu un LiveAgent darbību Izveidot sarunu.

Izvēlieties sev piemērotāko un turpiniet, noklikšķinot uz zemāk esošās zilās pogas.

Zapier atlasīts aktivizētājs un darbība
Izvēlētais trigeris un darbība

Tagad jums ir jāiestata sprūda. Izveidojiet savienojumu ar savu Facebook kontu un dodiet Zapier atļauju apstrādāt jūsu datus. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt un turpināt.

Facebook aktivizēšanas konfigurācijas piemērs
Aktivizētāja konfigurācija

Pēc tam jūs varat pārbaudīt aktivizētāju. Šis solis nav nepieciešams, taču mēs ļoti iesakām to pārbaudīt, vai sprūda darbojas tā, kā vajadzētu.

Facebook lapas aktivizēšanas tests vietnē Zapier
Trigera tests

Pēc veiksmīgas pārbaudes ir pienācis laiks iestatīt LiveAgent darbību. Šī iestatīšana prasa precīzāku informāciju. Aizpildiet nepieciešamos laukus. Ja vēlaties sīkāk norādīt ziņojumu, varat aizpildīt laukus, kas nav obligāti. Noklikšķiniet uz Turpināt.

LiveAgent darbības iestatīšana Zapier
LiveAgent darbības iestatīšana

Tagad ir nepieciešams pēdējais integrācijas tests.

Facebook un LiveAgent integrācijas tests
Veiksmīga integrācijas pārbaude

Apsveicam, jūs esat veiksmīgi integrējis Facebook lapas ar LiveAgent. Pārbaudīsim LiveAgent biļešu sistēmu, lai redzētu, vai tā darbojas. Dodieties uz savām biļetēm un pārbaudiet, vai tikets ir saņemts.

Facebook paziņojums, kas ieradās vietnē LiveAgent
Facebook paziņojums

Tas ir viss, jūs esat pabeidzis. Jūtieties brīvi atgriezties Zapier un izveidot vairāk integrāciju.

Frequently asked questions

Kā jūs varat izmantot Facebook integrāciju LiveAgent?

Facebook integrēšana LiveAgent palīdzēs jūsu klientu apkalpošanas dienestam efektīvi risināt visus Facebook jautājumus, ziņas, komentārus no vienas vietas. Tā rezultātā jūs vienmēr esat atjaunināts un vienmēr pieejams saviem klientiem.

Kādi ir soļi, lai integrētu Facebook ar LiveAgent?

1. Savā LiveAgent informācijas panelī pārejiet uz konfigurāciju

2. Meklēt Facebook -& gt; Facebook lapas

3. Savienot

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju