Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Piezīmes

Piezīmes ir noderīga funkcija visiem aģentiem, kuri vēlas labāk organizēt savus palīdzības pieteikumus un saglabāt atgādinājumus par konkrētiem palīdzības pieteikumiem vai klientiem. 

LiveAgent piedāvā iespēju palīdzības pieteikumam pievienot privātas piezīmes, kas ir redzamas tikai aģentiem, nevis palīdzības pieteikuma pieprasītājam vai citiem galalietotājiem, kuri, iespējams, ir bijuši biļetes kopijas saņēmēji. Tas ļauj dalīties ar progresu iekšēji vai reģistrēt atjauninājumus turpmākai atsaucei. Jūs pat varat nodot palīdzības pieteikumu ar iekšējo piezīmi citam aģentam.

Piemērs

Jūsu klients izskaidroja problēmu sešās garās e-pasta vēstulēs. Jūs varat apkopot šo problēmu piezīmē un nodot to izstrādātājiem, kas to apstrādās un atrisinās. Viņiem nav jāizlasa visi klienta e-pasti (tā būtu laika izšķērdēšana), viņiem pietiek ar Jūsu rakstīto problēmas kopsavilkumu pievienotajā piezīmē.

Need a reminder? Use a note!

Create private notes and use them as reminders for yourself or your colleagues. Try it today for free. No credit card required.

Start free 14-day trial

Zināšanu bāzes resursi

Uzzināt sīkāk

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju