Piezīmes

Piezīmes ir noderīga funkcija visiem aģentiem, kuri vēlas labāk organizēt savus palīdzības pieteikumus un saglabāt atgādinājumus par konkrētiem palīdzības pieteikumiem vai klientiem. 

LiveAgent piedāvā iespēju palīdzības pieteikumam pievienot privātas piezīmes, kas ir redzamas tikai aģentiem, nevis palīdzības pieteikuma pieprasītājam vai citiem galalietotājiem, kuri, iespējams, ir bijuši biļetes kopijas saņēmēji. Tas ļauj dalīties ar progresu iekšēji vai reģistrēt atjauninājumus turpmākai atsaucei. Jūs pat varat nodot palīdzības pieteikumu ar iekšējo piezīmi citam aģentam.

Piemērs

Jūsu klients izskaidroja problēmu sešās garās e-pasta vēstulēs. Jūs varat apkopot šo problēmu piezīmē un nodot to izstrādātājiem, kas to apstrādās un atrisinās. Viņiem nav jāizlasa visi klienta e-pasti (tā būtu laika izšķērdēšana), viņiem pietiek ar Jūsu rakstīto problēmas kopsavilkumu pievienotajā piezīmē.

Need a reminder? Use a note!

Create private notes and use them as reminders for yourself or your colleagues. Try it today for free. No credit card required.

Zināšanu bāzes resursi

Uzzināt sīkāk

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju