Bezmaksas izmēģinājums

Kas ir bezmaksas izmēģinājums?

Bezmaksas izmēģinājums ir produkts vai pakalpojums, ko klientam piedāvā uz ierobežotu laiku bez jebkādiem noteikumiem vai nosacījumiem. Bezmaksas abonēšanas periods sniedz ekskluzīvu ieskatu un tūlītēju piekļuvi LiveAgent populārākajiem pakalpojumiem, lai jūs varētu uzzināt, kā šis rīks var palīdzēt attīstīt jūsu uzņēmumu.

Izmantojot LiveAgent galddatora programmatūru, lai sāktu bezmaksas izmēģināšanu, nav jāievada kredītkartes informācija. Viss, kas jums nepieciešams, ir jūsu pārlūkprogramma un savienojums ar internetu. Tagad jūs esat gatavs sākt pētīt dažādās iespējas, ko piedāvā šis rīks.

Bezmaksas izmēģinājuma versija ļauj izmantot visas pieejamās funkcijas. Tā ir bez maksas bez kādiem zemūdens akmeņiem, turklāt jūs to jebkurā brīdī varat pārtraukt. Ja nolemjat izmantot papildu funkcijas, varat pārslēgties uz pilno versiju.

LiveAgent funkciju lapa
LiveAgent Funkciju lapa

Kam tiek izmantots bezmaksas izmēģinājums?

Pirms maksāt par pilnu abonēšanas paketi, varat izmantot bezmaksas abonēšanas periodu, lai pilnībā izprastu, kā darbojas šī mākoņdatošanas programmatūra.

Kad meklējat veidu, kā uzlabot klientu pieredzi, 14 dienas bez maksas varat izmēģināt LiveAgent funkcijas un uzlabotos rīkus. Apgūstot sadarbības vidi no dažādiem aspektiem, jūs varat uzlabot attiecības ar saviem klientiem un uzlabot viņu digitālo pieredzi.

pieteikumu apstrādes programmatūras animācija
LiveAgent Pieteikumu apstrādes sistēma

Lietojot izmēģinājuma versiju, jūs iepazīsities ar galvenajām funkcijām, kuras piedāvā šis pakalpojums:

 • Pieteikumu apstrādes sistēma
 • CRM
 • Automātiskā pieteikumu sadale
 • Hibrīdā pieteikumu plūsma
 • Sociālo mediju integrācija
 • Zvanu un balss pasta ierakstīšana
 • Papildus mākoņkrātuve
 • Analīze komandām

Tas ļauj jums izlemt, vai vēlaties ieguldīt pilnajā versijā.

Discover LiveAgent's features

Improve your customer service and help your agents achieve higher productivity with LiveAgent. Curious about all the opportunities?

Kā es varu iegūt bezmaksas izmēģinājumu?

Ir jāveic tikai divi vienkārši soļi:

Pirms reģistrēšanās bezmaksas izmēģinājuma abonēšanai LiveAgent mākoņpakalpojumā, pārbaudiet prasības datoram un drošu piekļuvi internetam.

Kā es varu iegūt bezmaksas izmēģinājumu? - App - Uploads - 2021 - 12 - LiveAgent Trial Account.png
LiveAgent bezmaksas izmēģinājuma lapa

Turpiniet, noklikšķinot uz bezmaksas izmēģinājuma lejupielādes saites. Ievadiet nepieciešamo informāciju, piemēram, savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un uzņēmuma nosaukumu. Liveagent darbvirsmas programmatūra automātiski uzinstalēs klientu un nosūtīs bezmaksas izmēģinājuma e-pasta apstiprinājumu.

Vai bezmaksas izmēģinājumi patiešām ir bez maksas?

Jā, LiveAgent bezmaksas izmēģinājums ir pilnīgi bez maksas uz 14 dienām bez jebkādām papildu maksām.

Liveagent galddatoru programmatūra ļauj lietotājiem bez maksas piekļūt tās galvenajām funkcijām, reģistrējoties izmēģinājuma versijai. Tā ir bez slēptām izmaksām un ļauj testēt platformu un analīzi.

Izmēģinājuma laikā varat sākt apgūt dažādas papildu funkcijas un sadarbības rīkus. Piemēram, kā izveidot pielāgotas lomas saviem aģentiem vai kā iestatīt zvanu centru. Tas ievērojami uzlabos klientu pieredzi potenciālo problēmu risināšanā.

liveagent zvanu iestatījumi
LiveAgent Zvanu centra uzstādīšana

Liveagent izglīto klientus par visām šajā platformā piedāvātajām iespējām, pirms prasa ko pretī.

Kas notiek pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām?

Pēc bezmaksas paketes notestēšanas 14 dienu garumā varat izlemt, vai jums un jūsu uzņēmumam ir nepieciešams tāds pakalpojums, kā LiveAgent galddatora programmatūra.

Varat izvēlēties kādu no četrām dažādām abonēšanas paketēm, ko piedāvā LiveAgent:

 • Free
 • Ticket
 • Ticket + Chat
 • All-inclusive
LiveAgent cenas
LiveAgent abonēšanas paketes

Katra pakete piedāvā unikālu iespēju un integrētu rīku komplektu, kas pieejams tiešsaistē. Te ir arī bezmaksas iespēja, tomēr, lai iegūtu pilnīgu piekļuvi visām LiveAgent pieejamajām funkcijām, plašākās iespējas sniedz pakete All-inclusive.

Try LiveAgent Today

LiveAgent is the best-rated and most reviewed all-in-one help desk software.

Frequently asked questions

Kas ir bezmaksas izmēģinājums?

Bezmaksas izmēģinājums ir laika periods, kurā varat pārbaudīt visas pieejamās funkcijas pirms jebkuras maksas paketes iegādes. LiveAgent piedāvā 14 dienas ilgu bezmaksas izmēģinājumu, pirms izlemjat, vai vēlaties izmantot tā pakalpojumus savā uzņēmumā.

Ko dara bezmaksas izmēģinājums?

Reģistrējoties bezmaksas izmēģinājumam LiveAgent galdddatora programmā, jūs iegūstat ieskatu par to, kā darbojas mākonis. Tā māca, kā jūs varat uzlabot savu biznesu un klientu atbalsta sistēmu. Šeit uzzināsit, kā izmantot visas pieejamās funkcijas, kas palīdzēs jums organizēt e-pasta saziņu, efektīvi atrisināt pieteikumus un nodrošināt labāku klientu pieredzi.

Kā es varu iegūt bezmaksas izmēģinājumu?

Reģistrēšanās LiveAgent programmatūras testēšanai ir pavisam vienkārša. Varat lejupielādēt programmatūras bezmaksas izmēģinājuma versiju, kas atver jums vienkāršu reģistrēšanās formu. Šeit jūs sniedzat pamatinformāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, uzņēmuma e-pasta adresi un uzņēmuma nosaukumu.

Vai bezmaksas izmēģinājumi tiešām ir bez maksas?

Reģistrējoties bezmaksas izmēģinājumam LiveAgent darbvirsmā, varat būt drošs, ka jums nebūs slēpti maksājumi un lietojuma ierobežojumi. Jums nebūs jāievada kredītkartes informācija, un nepastāv risks, ka 14 dienu izmēģinājuma periodā tiks iekasēta maksa. Bezmaksas izmēģinājumu varat atcelt jebkurā laikā, turklāt 24/7 klientu atbalsta komanda atbildēs uz visiem iespējamiem jautājumiem, kas jums varētu rasties.

Kas notiek pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām?

Pēc 14 dienu izmēģinājuma perioda LiveAgent galddatoru programmatūra piedāvās četras dažādas paketes. Katrai ir savas funkcijas un lietošanas ierobežojumi. Ja nolemjat, ka platforma ir jums piemērota, varat sākt to izmantot pilnā mērā un uzlabot klientu apkalpošanas komandas un klientu apmierinātību bez kādiem turpmākiem jautājumiem.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju