Bezmaksas čata klients

Kas ir bezmaksas čata klients?

Bezmaksas čata klients ir programmatūra, kas atrodas lietotāja datorā. Šī programmatūra tiek izmantota tūlītējās ziņapmaiņas apstrādei, un tajā var apvienot visus lietotāja čata kontus.

Tas ir pilnīgi bez maksas ikvienam lietotājam. Katram ir draugu saraksts, kas ir visu kontaktu saraksts. Čata klientā var kārtot kontaktus dažādās grupās, mainīt statusu un nosūtīt attēlus vai saites citiem lietotājiem.

Bezmaksas čata klientu var izmantot gan personiskai, gan ar darbu saistītai saziņai. Labākam skaidrojumam to var salīdzināt ar tādām platformām kā Whatsapp vai Facebook IM (Instant Messaging).

Kura klientu apkalpošanas programmatūra to nodrošina?

Kura klientu apkalpošanas programmatūra to nodrošina?

Klientu apkalpošanas programmatūrai, piemēram, LiveAgent, ir vairākas funkcijas. Šī programmatūra padara jūsu klientu aģentus un klientus apmierinātākus. Tā kā programmatūrai ir vienotā iesūtne, tad tieši tur būs atrodami visi jūsu klientu pieprasījumi. Tas nozīmē – no visām platformām, piemēram, Sociālajiem medijiem, E-pasta, Tiešsaistes čata, Zvaniem un daudz kā cita. Tāpēc ar visiem klienta pieteikumiem var rīkoties no vienas saskarnes. Pievienojiet vēl dažas automatizācijas, un jūsu klientu aģentiem tagad ir efektīva un optimāla darbplūsma. Tiešsaistes čata programmatūra arī ir daļa no LiveAgent. Tā ļauj čatot ar klientu reāllaikā, tādējādi sniedzot ātras atbildes uz klientu jautājumiem.

Izmēģiniet mūsu bezmaksas čata klientu LiveAgent pakalpojumā. Saņemiet bezmaksas kontu šeit.

Citas lieliskas LiveAgent iezīmes:

  • Zināšanu bāze
  • CRM
  • Interaktīvā Balss Atbilde (IVR)
  • Servisa līmeņa līgumi (SLA) un Komandas
  • Aģentu un Kanālu atskaites

Ja vēlaties uzzināt vairāk, šeit ir visi LiveAgent – līdzekļi.

Mēs arī nodrošinām abonementus ar papildu funkcijām, kas var uzreiz uzlabot jūsu klientu apkalpošanu. Lai uzzinātu vairāk, izlasiet sadaļu Cenas. Ja vēlaties izmēģināt kādu no mūsu abonementa paketēm, izmantojiet 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

Frequently asked questions

Kāda ir bezmaksas čata klienta definīcija?

Bezmaksas čata klients ir programmatūra, kas atrodas lietotāja datorā. Tas dod iespēju apstrādāt tūlītējās ziņas, kā arī ļauj savienot visus lietotāju kontus. Svarīgi ir tas, ka tas ir bez maksas ikvienam lietotājam. To var izmantot ne tikai privātai saziņai, bet arī darbinieku saziņai. Tas darbojas tieši tāpat kā WhatsApp.

Kāda ir bezmaksas čata klienta loma?

Bezmaksas čata klients ļauj apstrādāt tūlītējās ziņas, kā arī sinhronizēt visus lietotāja kontus vienuviet. Jūsu rīcībā ir kontaktpersonu saraksts, kuru var kārtot dažādās grupās, mainīt to statusu vai nosūtīt svarīgas ziņas un failus.

Vai LiveAgent piedāvā bezmaksas čata klientu?

Liveagent piedāvā bezmaksas čata klientu. Tas padara apmierinātus gan klientus, gan aģentus. Aģenti, kas izmanto bezmaksas čata klientu, var izmantot visas platformas, piemēram, sociālos medijus, e-pastu, tiešsaistes čatu un citus savienojumus vienuviet. Tas nodrošina automatizāciju un reāllaika sarunu ar klientu, ļaujot ātri reaģēt.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju