Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Klientu informācija

Kas ir klientu informācija?

Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, uzņēmuma adrese, pasūtījumi un daudz kas cits. Tā ir klienta informācija, kas katram uzņēmumam ir jāglabā, lai nodrošinātu nevainojamu klientu atbalstu. Uzņēmumi var glabāt atšķirīgu informāciju par klientiem.

Klientu informācija

Ikvienam uzņēmumam arī jāzina, kādas ir viņu klientu prasības un kā uzņēmums var pārsniegt klientu cerības. Tas var palielināt pārdošanas apjomus, ieņēmumus un palielināt klientu apmierinātību. Plašākai informācijai ir tendence uzlabot klientu apkalpošanu un uzņēmuma izaugsmi.

Uzziniet vairāk par kontaktpersonu un Kontaktpersonu laukiem programmā LiveAgent.

BUJ

Kas ir klientu informācija?

Informācija par klientu ir dati, kas mums ir par viņu sistēmā. Parasti tie ir vārds un uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, uzņēmuma adrese, pasūtījumu vēsture utt. Šo informāciju prasa katrs uzņēmums.

Kur klientu informācija tiek glabāta LiveAgent?

Informācija par LiveAgent klientiem tiek glabāta datu bāzē aģenta panelī. Lai tos pārbaudītu, varat doties uz sadaļu “Klienti”. Tur atradīsit visu nepieciešamo informāciju par pieejamajiem klientiem. Šādi varat uzlabot klientu apkalpošanu.

Kā nodrošināt klientu informācijas drošību?

Sensitīvu klienta datu glabāšana nozīmē, ka tiem jābūt pienācīgā drošībā. Lai tos labi aizsargātu, neaizmirstiet apkopot tikai nepieciešamos datus. Atjauniniet programmatūru, ko izmantojat, lai sazinātos ar klientu, — parasti tajā ir iebūvētas atbilstošas šifrēšanas tehnoloģijas. Nākamais solis ir ierobežot klientu informācijas pieejamību tikai tiem cilvēkiem, kuriem tā patiešām ir nepieciešama. Ļoti svarīga ir arī komandas izpratne par to, kā rīkoties ar datiem.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju