• Šabloni
  • Klientu apkalpošanai sekojoša e-pasta sagataves

Klientu apkalpošanai sekojoša e-pasta sagataves

Klientu apkalpošana ir būtiska jebkura veiksmīga uzņēmuma daļa neatkarīgi no nozares, kurā tas atrodas. Tomēr lieliska klientu apkalpošana un atbalsts nenozīmē tikai atbildēšanu uz klientu jautājumiem vai viņu problēmu atrisināšanu un došanos tālāk. Jums ir jānodrošina, lai klients paliek apmierināts ar risinājumu, tāpēc ir svarīgi veikt konsekventas darbības. Tomēr daudzom uzņēmumumos klientu apkalpošana tiek pārtraukta, tiklīdz klienta pieprasījums tiek veiksmīgi apstrādāts. Lai gan sekošana ir diezgan vienkāršs uzdevums, tā bieži tiek atstāta novārtā. Faktiski saskaņā ar jaunāko SuperOffice Klientu Apkalpošanas Kvalitātes Pārskatu:

  • 62% uzņēmumu neatbild uz klientu apkalpošanas e-pastiem.
  • 90% uzņēmumu neapstiprina un neinformē klientu, ka e-pasts ir saņemts.
  • 97% uzņēmumu nenosūta e-pastu klientam, lai noskaidrotu, vai klients ir apmierināts ar atbildi.
Klientu apkalpošanai sekojošs e-pasts no Bria
Klientu apkalpošanai sekojošs e-pasts no Bria

Klientu apkalpošanai sekojoša e-pasta sagatavju spēks

Klientu apkalpošanai sekojoši e-pasti var būtiski ietekmēt klientu pieredzi. Tas ir kaut kas tāds, ko mazie uzņēmumi bieži saprot un izmanto savā labā, bet lielākās organizācijas mēdz aizmirst. Sekojošie e-pasti, kas tiek nosūtīti uzreiz pēc klientu apkalpošanas mijiedarbības, var:

  • Iepriecināt klientus, tā izrādot, ka jūs pilnībā veltat sevi rūpēm par viņu ilgstošu apmierinātību.
  • Uzlabot vispārējo klientu apkalpošanas pieredzi.
  • Atkārtoti iesaistīt klientus un veicināt turpmāku saziņu, piedāvājot proaktīvu atbalstu.
  • Reklamēt jūsu piedāvātās pašapkalpošanās iespējas un novirzīt klientus uz noderīgiem resursiem.
  • Iepazīties ar vērtīgiem klientu viedokļiem viņu atsauksmēs.

Design your own templates

LiveAgent gives you the power to design your<br> own customer email templates, thus<br> helping you improve customer service.<br> Curious about all the opportunities?

10 klientu servisa sekošanas e-pasta sagataves

Neatkarīgi no tā, vai tie informē klientus par viņu pieprasījumu statusu, lūdz atsauksmi vai piedāvā proaktīvu palīdzību pēc sniegtā risinājuma, sekošanas e-pastus klientu apkalpošanas komanda nedrīkst novērtēt par zemu. Piedāvājam 10 klientu apkalpošanai sekojošu e-pastu sagataves, kas aptver dažādas klienta sekošanas procesa daļas — izmantojiet tās kā uzvedinājumu, veidojot savas klientu sekošanas ziņas.

Sekojošs e-pasts, kas informē par problēmas risinājuma gaitu


Hi [Name],

I wanted to update you about the status of your issue before the weekend.

It is still in progress and is being worked on by our technical support team. We’re prioritizing your request, and I will make sure this issue is resolved over the weekend. You will get notified immediately once it’s done.

You can also track the status of your request any time by logging in to your [Brand] account and clicking on the Requests tab.

Thanks for your patience!

Have a great weekend,
[YOUR SIGNATURE]

Sekojošs e-pasts potenciālajiem klientiem


Hi [Name],

Hope you’re doing well. I just wanted to check in with you regarding the issue you had the other day with [details of the issue]. Was it resolved? Do you need any additional help? Please let me know – I’d be happy to assist you in any case.

Have a great day,
[YOUR SIGNATURE]

Sekojošs e-pasts pēc pozitīvas apkalpošanas pieredzes


Hi [Name],

You are most welcome. I’m glad that out of hundreds of customers we send emails to every day, someone appreciates the effort we put into trying to provide the highest quality of customer service.

Customers like you are the reason we strive to do the best at our jobs. Please feel free to reach out again if you have any questions, issues, or concerns – we are just an email away and will always be happy to assist you.

Regards,
[YOUR SIGNATURE]

Sekojošs e-pasts pēc negatīvas apkalpošanas pieredzes


Hi [Name],

I’m sorry again about the less than stellar experience you had the other day with our customer support team. I just wanted to reach out and let you know that we’ve decided to put our entire customer support team through additional training to ensure situations like that won’t happen again.

In the meantime, if you have any questions, concerns, or feedback, or if there’s anything else we can do to help, please don’t hesitate to let me know.

Thanks,
[YOUR SIGNATURE]

Sekojošs e-pasts, kas iedrošina pašapkalpošanos


Name,

I’m glad we were able to resolve [issue]. By the way, you can read more about managing [your account/ payment options/ settings, etc.] in our Help Center. There’s one article that covers your issue in depth [insert link].

If you have any other questions, or if there’s anything we can do to make your experience with us more enjoyable, please let us know.

Thanks,
[YOUR SIGNATURE]

Sekojošs e-pasts nesaņemtai atbildei


Hi [Name],

I’m checking in about your case with us regarding [case topic] one last time. It’s been [number of days] days since we’ve heard from you, so I wanted to reach out and let you know we are going to close this ticket.

Please feel free to reopen this ticket or open a new one if you need any further assistance – we’ll be happy to help.

Thanks again for working with us!
[YOUR SIGNATURE]

Atbalsta pieteikumu slēgšanai sekojošs e-pasts


Hi [Name],

Thank you for contacting us about [details of the issue]. Our records show that your issue has been resolved, so your ticket will be automatically closed in 3 days.

If you still need our help or have any more questions, just hit ‘reply’ and we’ll get back to you shortly.

Regards,
[YOUR SIGNATURE]

Atsauksmi lūdzošs sekošanas e-pasts


Hi [Name],

We’re reaching out regarding your recent issue with [details of the issue] that was resolved on [date]. To help us serve you better, we’d love to hear about your experience with our support team.

On a scale of 1 to 5, how easy was it to get your issue resolved?

1 = Extremely difficult
2 = Very difficult
3 = Neither
4 = Very easy
5 = Extremely easy

We appreciate your feedback. And as always, if there’s anything else we can do for you in the future – please don’t hesitate to reach back out again.

Thanks,
[YOUR SIGNATURE]

Uz aptauju ielūdzošs sekošanas e-pasts


Hi [Name],

You recently reached out to us regarding [details of the issue] which was resolved on [date]. We would love to hear about your experience with our customer service.

Can you please take a moment to respond to this quick survey? It’ll take you less than 60 seconds to answer! Thank you so much, your feedback will help us assist you better in the future.

[Link to Survey]

Thanks again,
[YOUR SIGNATURE]

Sekojošs e-pasts par problēmu, kas skar visu uzņēmumu


[Name],

As you may already be aware, earlier this week some of our customers have encountered an issue with [product/service/ feature, etc.] Our engineering team was able to resolve it approximately 2 hours after the initial report. We’d like to apologize once again for any inconvenience this may have caused.

To ensure this doesn’t happen again we’re working on multiple improvements to our [product/ service/ feature/ operations, etc.]. In this blog post, we published a full explanation of what went wrong, what we did to recover, and what we’ll do to prevent this from happening in the future: link to a blog post.

Thank you for your patience and understanding. And as always, if you have any questions or come across any issues, please let us know, we’re here to help.

Sincerely,
[YOUR SIGNATURE]

Klientiem sekojošs e-pasts — Biežāk Uzdotie Jautājumi

Kāpēc klientu apkalpošanā svarīga ir sekošana?

Atbildot uz klientu pieprasījumu, vajadzētu pasekot un pārbaudīt problēmas statusu. Ar sekošanu var pārliecināties, ka problēma ir atrisināta pareizi.

Kas jāraksta sekošanas e-pastā?

Sekošanas e-pasts tiek nosūtīts personai, kas jums ir uzdevusi jautājumu (vai kurai esat sniedzis kādu pakalpojumu), vaicājot, vai ir vēl kas, ko varat darīt tās labā. Šāda veida e-pasts bieži paplašina uzņēmuma piedāvāto darbu klāstu vai piedāvā klientam papildu produktus vai pakalpojumus. Sekošanas e-pasts ir jānosūta klientiem, kuri ir veikuši pirkumu vai kuriem ir bijusi kāda mijiedarbība ar jūsu uzņēmumu.

Kā jūs sekojat līdzi klientu sūdzībām?

Varat sekot līdzi klientu sūdzībām, lūdzot atsauksmes par to, cik labi šī problēma tika atrisināta, un piedāvājot turpināt problēmas novēršanu, ja klients to vēlas.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kāpēc klientu apkalpošanā svarīga ir sekošana?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Atbildot uz klientu pieprasījumu, jums vajadzētu pasekot un pārbaudīt problēmas statusu. Ar sekošanu var pārliecināties, ka problēma ir atrisināta pareizi.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas jāraksta sekošanas e-pastā?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Sekošanas e-pasts tiek nosūtīts personai, kas jums ir uzdevusi jautājumu (vai kurai esat sniedzis kādu pakalpojumu), vaicājot, vai ir vēl kas cits, ko varat darīt tā labā. Šāda veida e-pasts bieži paplašina uzņēmuma piedāvāto darbu klāstu vai piedāvā klientam papildu produktus vai pakalpojumus. Sekošanas e-pasts ir jānosūta klientiem, kuri ir veikuši pirkumu vai kuriem ir bijusi kāda mijiedarbība ar jūsu uzņēmumu. ” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kā jūs sekojat līdzi klientu sūdzībām?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Varat sekot līdzi klientu sūdzībām, lūdzot atsauksmes par to, cik labi šī problēma tika atrisināta, un piedāvājot turpināt risināt problēmu, ja klients to vēlas.” } }] }
Atgriezties pie Šabloniem Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju