Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Iekšējā tērzēšana

Kas ir iekšējā tērzēšana?

LiveAgent iekšējā tērzēšana ļauj jums sazināties ar kolēģiem, neizmantojot trešās puses lietojumprogrammu. Komandas tērzēšana sniedz iespēju sūtīt īsziņas un arī pielikumus (tiek atbalstīti visi parastie failu tipi). Turklāt saziņa ir redzama tikai Jums un ziņojuma saņēmējam.

Kā sākt iekšējo tērzēšanu?

Lai sāktu, paneļa sadaļā “Tiešsaistes aģenti” atrodiet aģentu, ar kuru vēlaties sazināties. Noklikšķiniet uz zaļā (tiešsaistē) vai pelēkā (bezsaistē) punkta un izvēlieties “Sūtīt tūlītēju ziņu”. Paturiet prātā, ka ziņojumus varat sūtīt arī tad, kad kolēģi ir bezsaistē (viņi tos var izlasīt vēlāk).

Varat arī sākt iekšējo saziņu tieši no palīdzības pieteikuma vai notiekošas tērzēšanas. Process ir tāds pats. Vienkārši noklikšķiniet uz zaļā punkta un izvēlieties “Sūtīt tūlītēju ziņu”. Šādi uzsākot saziņu, tērzēšanas laikā tiks norādīts palīdzības pieteikuma numurs, no kura uzsākāt sarunu.

Iekšējās darbavietas tērzēšanas funkcija LiveAgent - piemērs
Kā sākt iekšējo tērzēšanu

Kādas citas funkcijas atbalsta iekšējā tērzēšana?

Ja vēlaties lūgt palīdzību, varat kopēt un ielīmēt palīdzības pieteikuma unikālo numuru iekšējā komandas tērzēšanā, lai uzreiz izveidotu klikšķināmu saiti. Jūsu ziņojuma saņēmējs var noklikšķināt uz saites un uzreiz tikt novirzīts uz palīdzības pieteikumu.

LiveAgent-iekšējā-tērzēšana

Cik tērzēšanas logus atbalsta iekšējā tērzēšana?

Iekšējais tērzēšanas logs atbalsta vairākas sarunas vienlaicīgi. Loga lielumu var mainīt atbilstoši savām vēlmēm un novietot jebkurā LiveAgent lietotāja saskarnes vietā.

Kāpēc Jums vajadzētu izmantot iekšējo tērzēšanu?

Ieguvumi:

  • Tiek ietaupīts laiks – nav jāpārslēdzas starp platformām 
  • Veido pozitīvu organizācijas kultūru
  • Uzlabo komandas darbu
  • Labāka klientu apkalpošanas pieredze 

Ready to give it a try?

LiveAgent is the most reviewed and #1 rated help desk solution. Our free 14-day trial offers full ticketing, live chat, call center functionality, and more! Try it today. No credit card required.<br />

Free Trial

Citas tiešsaistes tērzēšanas funkcijas:

Reāllaika rakstīšanas skats

Reāllaika rakstīšanas skats būtībā ir apmeklētāja tiešsaistes tērzēšanas ziņojuma priekšskatījums. Tas tika izveidots, lai palīdzētu Jūsu aģentiem efektīvāk un ātrāk atrisināt problēmu un uzlabotu klienta pieredzi.

Rakstīšana reāllaikā

Tērzēšanas iegultā izsekošana

LiveAgent piedāvā bezmaksas spraudni, kas ļauj savienot svarīgus tiešsaistes tērzēšanas datus ar Google Analytics. Tādējādi Jūs varat ātri analizēt tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumu kopējo ietekmi uz Jūsu konversijām.

Tērzēšanas iegultā izsekošana

Tērzēšanu pārskats

Iegūstiet pārskatu un ātri analizējiet pašreizējo tiešsaistes tērzēšanas situāciju, izmantojot tērzēšanas pārskata funkciju. Piemēram, varat apskatīt apmeklētāja valsti, apmeklētājus rindā, apmeklētājus, ar kuriem notiek tērzēšana, pieejamos aģentus un daudz ko citu.

Vēlaties uzzināt vairāk?

Atklājiet visas tiešsaistes tērzēšanas funkcijas – LiveAgent.

Zināšanu bāzes resursi:

Vēl neesat pielāgojis tērzēšanas pogu?

Šeit ir soli pa solim aprakstīts, kā izveidot tērzēšanas pogu programmā LiveAgent.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju