Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Čata rīks

Kas ir čata rīks?

Čata rīki bieži vien ir izvietoti pārlūkprogrammā un ļauj lietotājiem reāllaikā sākt čatu ar citiem lietotājiem. Tas arī ļauj lietotājiem nosūtīt īsziņas, attēlus, video un hipersaites. Uzlabotie vietnes čata rīki ļauj lietotājiem koplietot ekrānus un pat balss un video zvanus.

Kā jūs varat izmantot čata rīku?

Daudzi uzņēmumi savās tīmekļa vietnēs izmanto tiešsaistes čata rīkus, lai padarītu sevi pieejamāku klientiem. Pievienojot jūsu vietnei čata logrīku, jūsu uzņēmums varēs saņemt atsauksmes un jautājumus no tīmekļa vietnes apmeklētājiem un klientiem.

LiveAgent čata rīks

Kāpēc jums vajadzētu lietot čata rīku

Šāda rīka izmantošana ir visefektīvākais veids, kā tīmekļa vietnes apmeklētāju pārvērst maksājošā klientā. Savlaicīgi atbildot uz potenciālā klienta jautājumiem, jūs ievērojami samazināsiet tā vēlmi doties pie konkurenta. Turklāt tas ir vienkāršs un efektīvs veids, kā sazināties ar cilvēkiem visā pasaulē. Jūsu klienti var atrasties pavisam citā pasaules daļā un bez grūtībām sazināties ar jums.

Kādas vēl citas funkcijas ir tīmekļa vietnes čata rīkiem?

Neskaitot īsziņu, attēlu, video un saišu pārraidīšanu, rīks nodrošina lietotājiem vēl daudzas funkcijas. Klientu apkalpošanas programmatūrā atrodamie uzlabotie tiešsaistes čata rīki ļauj lietotājiem izmantot pirms-čata formas, bezsaistes formas, proaktīvus čatošanas ielūgumus un pat sekot vietnes apmeklētājiem.

Izmantojot šos uzlabotos līdzekļus, aģenti var apkopot papildu informāciju no tīmekļa vietnes apmeklētājiem, kas ļauj aģentiem efektīvāk atbildēt uz klientu vaicājumiem.

LiveAgent Tiešsaistes Čata funkcijas:

 • Tiešsaistes čata apmeklētāju URL
 • Čata loga fiksācija
 • Maksimālais rindas garums
 • Proaktīvi čatošanas uzaicinājumi
 • Čatā iebūvētā sekošana
 • Reāllaika rakstīšanas skats
 • Čata sadalīšana aģentiem
 • Iekšējais čats
 • Čata vēsture
 • Tiešsaistes apmeklētāji
 • Čata pārskats

Kā jūs varat izveidot čata rīku?

Lai pievienotu čata rīku savai vietnei, jums jāizmanto tiešsaistes čata programmatūra. Liveagent ietver arī tiešsaistes čatu. Vienkārši izveidojiet kontu un pārskatiet uzsākšanas pamācību. Pēc iepazīšanās ar programmatūru vienkārši pielāgojiet savu čata pogu.

Izlasiet padziļinātu ceļvedi, lai LiveAgent izveidotu tiešsaistes čata pogu.

Kas ir tiešsaistes čata lietojumprogramma?

Tiešsaistes čata programmatūra, piemēram, LiveAgent, bieži ir daļa no lielāka palīdzības dienesta risinājuma, ko izmanto klientu apkalpošanas komandas. Tiešsaistes čata programmatūra ļauj čatot ar klientiem reāllaikā un pārvērš savas tiešsaistes čata sarunas par pieteikumiem, kas tiek saglabāti vienotajā iesūtnē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, izlasiet rakstu Live Agent – Tiešsaistes Čata Programmatūra.

Citas LiveAgent pamatfunkcijas:

 • Palīdzības pieteikumu sistēma
 • Komandas un SLA
 • CRM
 • Iepriekšsagatavotas ziņas un Atbilžu sagataves
 • Zināšanu bāze
 • IVR

Uzziniet vairāk par visām LiveAgent funkcijām.

LiveAgent 2021 | Better Customer Service Starts Today

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

FREE TRIAL

BUJ

Kas ir čata rīks?

Čata rīki ir rīki, kas ļauj čatot ar klientu, sūtīt īsziņas, attēlus, video un hipersaites. Uzlabotāki čata rīki ļauj veikt ekrāna kopīgošanu, balss un video zvanus.

Vai LiveAgent piedāvā čata rīku?

Liveagent nodrošina čata rīku. Tas ir viens no svarīgākajiem elementiem klientu apkalpošanā. Tas ļauj klientu apkalpošanas komandai ērti un nepastarpināti sazināties ar klientiem. Papildus īsziņu sūtīšanai tajā ir sniegti daudzi papildu elementi, piemēram, iespēja nosūtīt attēlu un video, arī ekrāna koplietošana, kas var būt noderīgi, ja nepieciešams kaut ko vizualizēt, lai palīdzētu klientam.

Kāds ir labākais čata rīka pielietojums?

Pateicoties čata rīkam, varat ātri sazināties ar klientu. Tāpēc ir tik svarīgi, lai čats noritētu raiti. Pateicoties tam, mums ir lielākas izredzes, ka klients izvēlēsies mūsu zīmola produktu vai pakalpojumu. Ir noderīgi izmantot čata piedāvātos līdzekļus, kad problēma ir sarežģītāka. Pateicoties iespējai nosūtīt attēlu, video un koplietot ekrānu, tādejādi var uzskatāmi parādīt klientam, ko tieši darīt. Tāpat ir svarīgi, lai klientam būtu ļoti vienkārša piekļuve čatam, lai viņš varētu sazināties ar atbalsta komandu no jebkuras mājaslapas sadaļas. Jāatceras arī par atbilžu personalizēšanu un to, cik svarīgi ir veidot attiecības ar klientu, un cik lielisks līdzeklis attiecību veidošanai ir tiešsaistes čats, kas darbojas reālajā laikā.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju