Google Analytics

Lai sāktu izmantot Google Analytics ar LiveAgent, lūdzu, sekojiet tālāk sniegtajai integrācijas procedūrai.

  • Piesakieties savā LiveAgent vadības panelī un noklikšķiniet uz Konfigurēt.
  • Noklikšķiniet uz Sistēma un Spraudņi.
  • Atrodiet “Tiešsaistes tērzēšanas izsekošana” un aktivizējiet to, noklikšķinot uz slīdņa.

Kas ir Google Analytics?

Google Analytics ir bezmaksas tīmekļa analīzes pakalpojums, kas nodrošina statistiku un pamata analītiskos rīkus meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) un mārketinga vajadzībām.

Kā Jūs to varat izmantot?

Tiešsaistes tērzēšanas sesiju notikumu izsekošana pakalpojumā Google Analytics. Izmantojot šos datus, varat novērtēt tiešsaistes tērzēšanas ietekmi uz Jūsu vietnes apmeklētāju pārvēršanu klientos vai Jūsu aģentu ietekmi uz Jūsu uzņēmuma pārdošanas apjomiem.

Notikumi ģenerē javascript komandas tieši Jūsu tīmekļa vietnē, kurā tiek uzsākta tērzēšana. Šo spraudni var izmantot, lai signalizētu par tērzēšanas notikumiem Jūsu tīmekļa lietojumprogrammai un palaistu īpašas javascript funkcijas vai mainītu Jūsu tīmekļa vietnes saturu, pamatojoties uz notiekošajām tērzēšanas sesijām.

Iespējams izsekot:

  • Tērzēšanas sākšanu
  • Tērzēšanas pabeigšanu
  • Tērzēšanas sākšanu
  • Katru aģenta ziņojumu
  • Katru klienta ziņojumu

Frequently asked questions

Kas ir Google Analytics?

Google Analytics ir rīks, kas ļauj Jums izsekot vērtīgu mārketinga informāciju. 

Kā integrēt Google Analytics ar LiveAgent?

Darbības soli pa solim:

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Konfigurācijas - Sistēma - Spraudņi

3. Aktivizējiet tiešsaistes tērzēšanas izsekošanu

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Google veidlapu integrācija ļauj viegli pārvaldīt veidlapas no LiveAgent. Vienkārši integrējiet to, izmantojot Zapier, un sāciet gūt priekšrocības.

Google veidlapas

Tekstā ir informācija par Google Palīdzības Dienesta kontaktiem, kas ietver tiešsaistes tērzēšanu un sociālo tīklu atbalstu. Tajā ir arī piedāvāts LiveAgent un juridiskā informācija par noteikumiem un privātumu. Google Sheets ir bezmaksas izklājlapu programma, kas var integrēties ar LiveAgent, lai automātiski izveidotu sarunas par jaunajām izklājlapām.

Novērtējiet tērzēšanas ietekmi uz Jūsu tīmekļa vietnes konversijām vai Jūsu aģentu ietekmi uz uzņēmuma pārdošanas apjomiem, izmantojot iegulto tērzēšanas izsekošanu.

Tērzēšanas iegultā izsekošana

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūras risinājums, kuru var pielāgot uzņēmuma vajadzībām. Tā funkcijas ietver ziņojumu apmaiņu, tālruņa zvanus un datu apmaiņu. Risinājums arī nodrošina atbalstu, datu migrāciju un tiek integrēts ar citām programmatūrām. LiveAgent piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu un to var iegādāties par cenu. Uzņēmums ir partneris ar VoIP un ir saņēmis balvas un sertifikātus. Pieejami arī tīmekļa semināri un rakstīšanas tests.

Kā sazināties ar Google klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čata atbalstu, tālruņa numuru, sociālo mediju atbalstu un pašapkalpošanās atbalstu.

Google Palīdzības Dienesta Kontakti

Šajā tekstā tiek piedāvāta klientu apkalpošanas programmatūra, VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās programmatūra, sūdzību pārvaldības sistēma un citi produkti. Uzņēmums LiveAgent piedāvā šos risinājumus, kā arī sadarbības iespējas ar partneriem. LiveAgent arī sniedz ziņas par atjauninājumiem un atlaidēm, ja klienti tos abonē.

Veidojiet, rediģējiet un kopīgojiet Google izklājlapas no LiveAgent. Vienkārši integrējiet Google izklājlapas, izmantojot Zapier, un uzreiz gūstiet priekšrocības.

Google Sheets

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas, tālruņa un sūdzību pārvaldības programmatūru uzņēmumiem. Uzņēmums piedāvā daudzas integrācijas un funkcijas, kā arī atbalstu un demonstrācijas. LiveAgent ir uzņēmums, kas nodrošina drošību un privātumu savām klientiem, tajā pašā laikā piedāvājot šablonus un seminārus savā akadēmijā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju