Google Kontakti

Kas ir Google Kontakti?

Google Contacts ir bezmaksas pakalpojums, kas glabā un pārvalda kontaktus, tālruņu numurus, adreses un daudz ko citu. Tajā tiek glabāta gan pamatkontaktinformācija, gan paplašinātā informācija, piemēram, fiziskās adreses, nodaļas, darba devēju un darbavietu nosaukumi. Google Contacts ir lieliski piemērots kontaktu kārtošanai un filtrēšanai. Kontakti tiek automātiski importēti no jūsu Gmail adrešu grāmatas, un tos var rediģēt, lai iekļautu papildu informāciju. Šis pakalpojums ļoti labi sadarbojas ar citām Google lietotnēm, un veido vienmērīgu darbplūsmu.

Kā Jūs varat izmantot Google Contacts?

Jūsu Gmail kontaktpersonu sarakstu var viegli pārsūtīt uz LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu, kas apstrādās visu jūsu saziņu. Integrācijas var izmantot, lai automātiski saņemtu paziņojumus par jauniem klientiem vai klientu grupām. Daudzas no šīm darbībām var veikt arī manuāli, piemēram, atjaunināt, atrast vai pievienot kontaktus grupām vai veidot sarunas. Varat pievienot jaunus klientus, aizpildīt informāciju par tiem, pievienot datus, izveidot piezīmes, apskatīt viņu pieteikumus un izveidot labāku darbplūsmu ar citām integrāciju aplikācijām.

Jau šodien pamēģiniet importēt Google Contacts uz LiveAgent un pārvaldiet klientus no palīdzības dienesta. Dēļ tā, ka integrācija ir pieejama, izmantojot Zapier pakalpojumu, varat arī importēt daļu kontaktinformācijas no Gmail. Ja Gmail e-pasta kontu pievienosit LiveAgent palīdzības dienesta sistēmai, LiveAgent saņems pamata kontaktinformāciju, piemēram, e-pasta adreses un vārdus no esošās e-pasta saziņas. Šī informācija pēc tam tiek glabāta LiveAgent kontaktos.

Kādas ir šīs integrācijas priekšrocības?

  • Sekojiet klientu kontaktinformācijai savā Google kontā
  • Saņemt e-pasta kontaktus no Google uz LiveAgent
  • Visu kontaktpersonu informāciju var saglabāt vienuviet

Manage your contacts with LiveAgent

Your business contacts are safe with us. Try LiveAgent ticketing system and improve your help desk.

Kā integrēt Google Kontaktus ar LiveAgent, izmantojot Zapier

Zapier ir pakalpojums, kas var viegli savienot divas programmas ar dažādām integrācijām. Varat izvēlēties savu integrācijas veidu, izmantojot trigeri un notikumus divās programmās.

  • Lai sāktu darbu, izveidojiet Zapier kontu un pārejiet uz lapu LiveAgent + Google Kontaktu integrēšana.

Var izvēlēties vairākas pielāgotas iespējas, tāpēc šī pamācība neapskatīs katru no pieejamajām iespējām. Process parasti ir viens un tas pats, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, ka nevarētu to pabeigt pats.

Liveagent un Google Kontaktu integrēšanas lapa Zapier
LiveAgent + Google Kontakti
  • Ritiniet lapu uz leju un atrodiet trigera un darbības izvēli. Izpētiet iespējas un izlemiet, kādu integrāciju vēlaties izveidot. Varat savienot pārī vairākas iespējas un pielāgot tās. Izvēlieties un noklikšķiniet uz zilās pogas Izveidot Savienojumu. Šajā pamācībā tiek rādīts piemērs ar Google Kontakti trigeri Jauna vai Atjaunināta Kontaktpersona un LiveAgent darbību Pievienot Jaunu Klientu.
  • Pēc tam piesakieties un nodrošiniet Zapier piekļuvi saviem Google datiem. Pārbaudiet trigeri un turpiniet ar nākamo soli, kas iestata darbību.
  • Aizpildiet nepieciešamos laukus un pārbaudiet integrāciju. Arī Zapier var palīdzēt arī ar savu parocīgo pamācību, ja gadās kādas neskaidrības.
Google Kontaktu trigeris Jauna vai Atjaunināta kontaktpersona un LiveAgent darbība Pievienot Jaunu Klientu
Izvēlēts trigeris un darbība
  • Jūsu integrācija ir pabeigta, tiklīdz esat veicis sekmīgu pārbaudi.
  • Ieslēdziet Zap. Varat atgriezties lapā un izveidot vairākus Zap ar dažādām darbībām un trigeriem dažādiem rezultātiem un izmantošanas veidiem.

Darbs pabeigts un jūsu integrācija ir galā. Varat brīvi pārlūkot visas iespējamās Zapier integrācijas kombinācijas un izveidot papildu savienojumus, kad nepieciešams. Aplūkojiet, ko ar LiveAgent var paveikt, skatoties tālāk redzamo apskata video, vai pārlūkojiet funkciju un integrāciju lapas, lai iegūtu pilnu kopskatu par LiveAgent iespējām.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir Google Kontakti?

Google Kontakti ir platforma, kas ļauj saglabāt svarīgu kontaktinformāciju. To var izmantot uzņēmuma klientiem.

& nbsp;

Kā LiveAgent programmatūrā var izmantot Google Kontaktus?

Google Kontaktu integrēšana ar LiveAgent ir lielisks veids, kā visas kontaktpersonas izvietot vienuviet, jums vairs nav jāpārslēdzas starp šīm abām platformām. Turklāt klientu apkalpošanas komanda var ērti atjaunināt kontaktinformāciju, pievienot jaunus kontaktus un pat sākt čatot ar tiem no LiveAgent.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju