Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Google Kontakti

Kas ir Google Kontakti?

Google Kontakti ir bezmaksas pakalpojums, kas glabā un pārvalda kontaktpersonas, tālruņu numurus, adreses un daudz ko citu. Tajā tiek glabāta gan pamatkontaktinformācija, gan paplašinātā informācija, piemēram, fiziskās adreses, nodaļas, darba devēji un darbavietu nosaukumi.

Google Kontakti ir lieliski, lai precīzāk kārtotu un filtrētu kontaktpersonas. Kontaktpersonas tiek automātiski importētas no jūsu Gmail adrešu grāmatas, un tās var rediģēt, lai iekļautu papildu informāciju. Šis pakalpojums ļoti labi darbojas ar citām Google lietotnēm un izveido vienmērīgu darbplūsmu.

Kā Jūs to varat izmantot?

Jūsu Gmail kontaktpersonu sarakstu var viegli pārsūtīt uz LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu, kas apstrādās visu jūsu saziņu. Integrāciju var izmantot, lai automātiski saņemtu paziņojumus par jauniem klientiem vai klientu grupām. Daudzas no šīm darbībām var veikt arī manuāli, piemēram, atjaunināt, atrast vai pievienot kontaktus grupām vai veidot sarunas.

Varat pievienot jaunus klientus, aizpildīt informāciju par tiem, pievienot datus, izveidot piezīmes, apskatīt viņu pieteikumus un izveidot labāku darbplūsmu ar citu programmu integrācijām. Pamēģiniet ieimportēt jau šodien Google kontaktpersonas LiveAgent un pārvaldiet klientus no palīdzības dienesta.

LiveAgent Product Tour

Kādas ir šīs integrācijas priekšrocības?

 • Visu kontaktpersonu informāciju var saglabāt vienuviet
 • Jūs varat pārvaldīt un sazināties ar saviem klientiem tieši no sava informācijas paneļa, nepārslēdzoties starp dažādiem kontiem un rīkiem

Kā integrēt Google Kontaktus ar LiveAgent

 • Integrācija aizņem tikai dažas minūtes. Piesakieties LiveAggent, atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti un augšdaļā noklikšķiniet uz Pievienot e-pasta kontu. Pēc tam jaunajā logā atlasiet Gmail.
Gmail konta pievienošana LiveAgent sadaļā Pasta Konti
E-pasta konta pievienošana Pasta Kontos
Izvēlieties Gmail kā jaunu e-pasta kontu
Izvēlieties Gmail
 • Tagad atjauniniet programmu, un kontaktpersonas tiks importētas tieši no jūsu Gmail. Jums, iespējams, būs jāatjaunina LiveAgent, lai nodrošinātu, ka tas iesūta e-pasta ziņas kopā ar kontaktpersonām.
Google Kontaktu saraksta piemērs
Google Kontaktu saraksts
Kontakti
Google kontaktpersonas ieimportētas LiveAgent
 • Kad integrācija LiveAgent ir pabeigta, turpmāk tā jūsu kontaktpersonu sarakstam regulāri pievienos e-pasta ziņas un pievienos jaunas kontaktpersonas.

Kā integrēt Google Kontaktus ar LiveAgent, izmantojot Zapier

Zapier ir pakalpojums, kas var viegli savienot divas programmas ar dažādām integrācijām. Varat izvēlēties savu integrācijas veidu, izmantojot trigeri un notikumus divās programmās.

 • Lai sāktu darbu, izveidojiet Zapier kontu un pārejiet uz lapu LiveAgent + Google Kontaktu integrēšana.

Var izvēlēties vairākas pielāgotas iespējas, tāpēc šī pamācība neapskatīs katru no pieejamajām iespējām. Process parasti ir viens un tas pats, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, ka nevarētu to pabeigt pats.

Liveagent un Google Kontaktu integrēšanas lapa Zapier
LiveAgent + Google Kontakti
 • Ritiniet lapu uz leju un atrodiet trigera un darbības izvēli. Izpētiet iespējas un izlemiet, kādu integrāciju vēlaties izveidot. Varat savienot pārī vairākas iespējas un pielāgot tās. Izvēlieties un noklikšķiniet uz zilās pogas Izveidot Savienojumu. Šajā pamācībā tiek rādīts piemērs ar Google Kontakti trigeri Jauna vai Atjaunināta Kontaktpersona un LiveAgent darbību Pievienot Jaunu Klientu.
 • Pēc tam piesakieties un nodrošiniet Zapier piekļuvi saviem Google datiem. Pārbaudiet trigeri un turpiniet ar nākamo soli, kas iestata darbību.
 • Aizpildiet nepieciešamos laukus un pārbaudiet integrāciju. Arī Zapier var palīdzēt arī ar savu parocīgo pamācību, ja gadās kādas neskaidrības.
Google Kontaktu trigeris Jauna vai Atjaunināta kontaktpersona un LiveAgent darbība Pievienot Jaunu Klientu
Izvēlēts trigeris un darbība
 • Jūsu integrācija ir pabeigta, tiklīdz esat veicis sekmīgu pārbaudi.
 • Ieslēdziet Zap. Varat atgriezties lapā un izveidot vairākus Zap ar dažādām darbībām un trigeriem dažādiem rezultātiem un izmantošanas veidiem.

BUJ

Kas ir Google Kontakti?

Google Kontakti ir platforma, kas ļauj saglabāt svarīgu kontaktinformāciju. To var izmantot uzņēmuma klientiem.

& nbsp;

Kā LiveAgent programmatūrā var izmantot Google Kontaktus?

Google Kontaktu integrēšana ar LiveAgent ir lielisks veids, kā visas kontaktpersonas izvietot vienuviet, jums vairs nav jāpārslēdzas starp šīm abām platformām. Turklāt klientu apkalpošanas komanda var ērti atjaunināt kontaktinformāciju, pievienot jaunus kontaktus un pat sākt čatot ar tiem no LiveAgent.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju