Google veidlapas

Kas ir Google veidlapas?

Google veidlapas ir tīmekļa apsekojumu administrēšanas programmatūra. Tā ir daļa no Google Docs redaktoru komplekta. To izmanto datu, informācijas vākšanai un pētījumu veikšanai, izmantojot aptaujas. Google veidlapas ikvienam ir pieejamas bez maksas.

Kā Jūs tās varat izmantot?

Integrējot tās ar LiveAgent, varat atrast un izveidot atbildes, sekot līdzi paziņojumiem un pārvaldīt savas veidlapas. Daudzas no šīm funkcijām var veikt tieši no vadības paneļa, tāpēc nevajadzēs pārslēgties starp lietotnēm.

Ieguvumi

  • Pārvaldiet savas veidlapas no vienas programmatūras
  • Pievienojiet vai mainiet atbildes
  • Vairs nav jāpārslēdzas starp programmatūrām

Kā integrēt Google veidlapas ar LiveAgent, izmantojot Zapier?

Google veidlapas varat integrēt, izmantojot Zapier pakalpojumu. Zapier ļauj bez problēmām savienot divas lietotnes un izveidot integrāciju starp tām. Jums ir jāizveido Zapier konts šajā saitē. Kad tas ir izveidots, dodieties uz Google Forms + LiveAgent integrāciju lapu Zapier vietnē.

LiveAgent un Google veidlapu integrācijas lapa Zapier vietnē
LiveAgent + Google veidlapas

Ritiniet lapu uz leju, līdz redzat trigera un darbības izvēli. Pirmais solis LiveAgent integrēšanā ar citām lietotnēm ir izvēlēties, kādas darbības būtu jāveic Jūsu integrācijai. To var izdarīt, izvēloties pareizos trigerus un darbības. 

Atkarībā no integrācijas iestatījuma, trigera un darbības iestatīšanas opcija var atšķirties atbilstoši Jūsu kombinācijai. Tomēr integrācijas process parasti ir vienkāršs un to var pabeigt dažu minūšu laikā. 

Ir diezgan daudz kombināciju, no kurām var izvēlēties. Kā piemēru mēs rādām rokasgrāmatu par veidlapu trigeri New or Updated Response in Spreadsheet (Jauna vai atjaunināta atbilde izklājlapā) un LiveAgent darbību Create Conversation (Izveidot sarunu). Pēc izvēles vienkārši noklikšķiniet uz zemāk redzamās zilās Connect (Savienot) pogas, lai pārietu pie nākamā soļa.

Izvēlēts Google veidlapu trigeris un LiveAgent darbība
Izvēlētais integrācijas trigeris un darbība

Šajā solī mums ir jānorāda mūsu pieteikšanās informācija un jānodrošina piekļuve Zapier. Mēs varam arī izvēlēties, kura izklājlapa, darblapa vai sleja kopā ar tās saturu kļūs par integrācijas daļu.

Google veidlapu trigera iestatīšanas piemērs ar aizpildītiem laukiem
Trigera iestatīšanas piemērs

Pēc šīs informācijas sniegšanas Zapier lūgs veikt trigera testu. Varat to izlaist, bet mēs iesakām to veikt, lai pārliecinātos, vai tas darbojas pareizi.

Veiksmīgs Google veidlapu trigera tests pēc iestatīšanas
Veiksmīgs aktivizēšanas tests

Tagad par LiveAgent darbību. Tā kā mēs vēlamies, lai mūsu integrācija izveido sarunu mūsu palīdzības pieteikumu sistēmā, mums ir jākonfigurē tās sūtītājs, saņēmējs un ziņojuma saturs. Ir arī sadaļa Department (nodaļa), kurā var norādīt, kurai nodaļai tiks nosūtīts palīdzības pieteikums.

Šajā iestatīšanas daļā ir iekļauti arī neobligātie lauki, piemēram, saņēmēja vārds, kopijas saņēmēja e-pasta adrese, ziņojuma ID un citi. Varat izvēlēties aizpildīt šos laukus, ja vēlaties, lai Jūsu ziņojums būtu konkrētāks. 

LiveAgent darbības iestatīšanas piemērs ar aizpildītiem laukiem
Darbības iestatīšanas piemērs

Pēdējā integrācijas procesa daļa ir tests. 

Veiksmīgs Google veidlapu un LiveAgent integrācijas tests Zapier sistēmā
Veiksmīgs integrācijas tests

Izdevās! Jūsu integrācija ir gatava. Noklikšķiniet uz ieslēgt Zap, lai to aktivizētu un sāktu izmantot. Jūs saņemsiet ziņojumu savā palīdzības pieteikumu sistēmā, kad vien Jūsu izklājlapās būs jauna vai atjaunināta atbilde. 

Jauns pieteikums, kas ievietots palīdzības pieteikumu sistēmā pēc veiksmīgas integrācijas ar Google veidlapām.
Jauns pieteikums par veidlapu atjauninājumiem

Ja vēlaties izveidot vairāk dažādu integrāciju, atgriezieties Zapier lapā šī raksta sākumā un izpildiet to pašu procesu. 

Frequently asked questions

Kādas ir priekšrocības, izmantojot Google veidlapas ar LiveAgent?

- pārvaldiet savas Google veidlapas no LiveAgent

- saņemiet paziņojumus par jaunām atbildēm pakalpojumā LiveAgent

Kā iespējams integrēt Google veidlapas ar LiveAgent?

1. Pierakstieties savā Zapier kontā

2. Dodieties uz Zapier - LiveAgent + Google Forms

3. Izvēlieties savas preferences

4. Noklikšķiniet uz savienot

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju