Google Sheets

Kas ir Google Sheets?

Google Sheets ir izklājlapu programma, kas iekļauta Google dokumentu biroja komplektā Google Docs. Tā ir bezmaksas un darbojas pārlūkprogrammā, tāpēc ikviens to var izmantot savām personīgajām vai uzņēmuma vajadzībām.

Kā Jūs to varat izmantot?

Izmantojiet Google Sheets, lai sekotu līdzi mapēs pievienotajām jaunajām lapām. Varat arī izveidot lapas no nulles vai veidnes, pievienot tekstus, augšupielādēt lapas vai atrast tās, izmantojot LiveAgent integrāciju.

Ieguvumi:

  • Sekojiet līdzi jaunām lapām savā vadības panelī
  • Izveidojiet, pievienojiet, augšupielādējiet vai kopīgojiet izklājlapas no LiveAgent

Kā integrēt Google Sheets ar LiveAgent, izmantojot Zapier

Zapier ir pakalpojums, kas paredzēts divu lietotņu integrēšanai, izmantojot trigeru un darbību sistēmu. Izmantojot Zapier, varat integrēt Google Sheets ar LiveAgent. Jums nav nepieciešamas programmēšanas prasmes 

Ja Jums nav Zapier konta, izveidojiet to šeit. Pēc tam dodieties uz LiveAgent un Google Sheets integrācijas lapu.

LiveAgent un Google Sheets integrācija Zapier
LiveAgent + Google Sheets

Ritiniet lejup un dodieties uz sadaļu ar nosaukumu Savienot LiveAgent + Google Sheets dažu minūšu laikā. Šajā sadaļā izvēlieties trigeri un darbību. Ir vairākas izvēles iespējas, no kurām varat izvēlēties.

Kā piemēru mēs parādīsim integrāciju ar Google Sheets trigeri “Jauna vai atjaunināta izklājlapas rinda” ar LiveAgent darbību “Izveidot sarunu”. Jūs varat izmantot šo integrāciju, lai informētu aģentus par jaunumiem savās izklājlapās. Kad esat pabeidzis atlasi no integrāciju saraksta, noklikšķiniet uz zilās pogas ‘Savienot”, lai turpinātu. 

Izvēlētais Google Sheets trigeris un LiveAgent darbība
Izvēlētais trigeris un darbība

Piesakieties savā Google Sheets kontā un veiciet trigera iestatīšanu.

Google Sheets trigera iestatīšanas opcijas un lauki
Google Sheets trigera iestatīšana

Pirms integrācijas pabeigšanas varat arī pārbaudīt trigeri. Mēs iesakām to darīt, bet šo soli varat izlaist.

Veiksmīgs Google Sheets trigera tests
Veiksmīgs trigera tests

Tagad iestatiet LiveAgent darbību. Mūsu gadījumā mums ir jāaizpilda nepieciešamie lauki par sarunu, ko LiveAgent izveido ikreiz, kad ir jauna vai atjaunināta izklājlapa.

LiveAgent darbības iestatīšana Google Sheets integrācijā
LiveAgent darbības iestatīšana

Kad esat pabeidzis, pārbaudiet integrāciju, lai pārliecinātos, vai tā darbojas. Varat arī pārbaudīt savus e-pasta palīdzības pieteikumus un meklēt ziņojumu par atjauninājumiem vai jaunām izklājlapām.

Veiksmīgs Google Sheets un LiveAgent integrācijas tests
Veiksmīgs rezultāts

Darbs ir pabeigts. Izbaudiet jauno integrāciju.

Google Sheets izklājlapas piemērs
Izklājlapas piemērs
Google Sheets un LiveAgent integrācija ir pabeigta
Ziņojums Jūsu palīdzības pieteikumu sistēmā

Lai izveidotu vairāk integrāciju, aicinām atkārtoti pārskatīt šo ceļvedi. 

Frequently asked questions

Kādam nolūkam tiek izmantotas Google izklājlapas?

Google izklājlapas galvenokārt tiek izmantotas datu vai jebkuras informācijas organizēšanai un analīzei.   

Kādi ir ieguvumi no Google Sheets integrēšanas ar LiveAgent?

- nav nepieciešams pārslēgties starp platformām

- saņemiet paziņojumus par jaunām Google lapām

- izveidojiet/ kopīgojiet Google izklājlapas no sava LiveAgent konta

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Gmail integrācija ļauj Jūsu uzņēmumam sekot līdzi klientu pieprasījumiem no LiveAgent. Vienkārši integrējiet to, izmantojot Zapier, un sāciet gūt priekšrocības.

Gmail integrācija

LiveAgent ir alternatīva Gmail, kas piedāvā plašākas klientu atbalsta iespējas, tai skaitā tiešsaistes čatu, zvanu centru, zināšanu bāzi un sociālo mediju integrāciju. Tas ir piemērots visiem uzņēmumiem un piedāvā bezmaksas izmēģinājumu. LiveAgent piedāvā arī e-pasta pāradresācijas iespēju.

Efektīvi ieplānojiet un rediģējiet atgādinājumus no LiveAgent informācijas paneļa un kopīgojiet tos ar kolēģiem, izmantojot Google kalendāra integrāciju.

Google Kalendārs

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra ar VoIP tālruņa un pašapkalpošanās sistēmu. Tā piedāvā daudzas funkcijas un integrācijas, un to var izmantot arī kā sūdzību un pircēju portālu programmatūru. LiveAgent ir jaunumiem un atjauninājumiem plaši pieejama un tiek reklamēta sociālajos tīklos, turklāt uzņēmums vēršas pie partneriem un sadarbības partnerībām.

Formidable Forms

Dinamiskais saturs pieejams, lai atbilstu klientu vajadzībām un uzvedībai. LiveAgent programmatūra to izmanto lojalitātes palielināšanai un valodas atbalstam. Zināšanas un atbalsta portāls, kā arī daudzas programmas un pakalpojumi pieejami, tostarp klientu apkalpošanas programmatūra, pašapkalpošanās programmatūra un citas. LiveAgent ir arī izmantojams visdažādākajos uzņēmumu jomās. Sales kontaktus var sazināties par rīcību.

Novērtējiet tērzēšanas ietekmi uz Jūsu tīmekļa vietnes konversijām vai Jūsu aģentu ietekmi uz uzņēmuma pārdošanas apjomiem, izmantojot iegulto tērzēšanas izsekošanu.

Tērzēšanas iegultā izsekošana

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūras risinājums, kuru var pielāgot uzņēmuma vajadzībām. Tā funkcijas ietver ziņojumu apmaiņu, tālruņa zvanus un datu apmaiņu. Risinājums arī nodrošina atbalstu, datu migrāciju un tiek integrēts ar citām programmatūrām. LiveAgent piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu un to var iegādāties par cenu. Uzņēmums ir partneris ar VoIP un ir saņēmis balvas un sertifikātus. Pieejami arī tīmekļa semināri un rakstīšanas tests.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju