Telefoniski palīdzības pieteikumi

Kas ir telefoniski palīdzības pieteikumi?

Tālruņa zvani, e-pasti un cita veida saziņa tiek pārvērsti par palīdzības pieteikumiem, kurā pieejama informācija par zvanītāju un aģentu, kā arī pati saruna. Ja par to pašu tēmu tiek saņemts cits zvans, informācija tiek pievienota iepriekšējam palīdzības pieteikumam.

Palīdzības pieteikumu sistēma palīdz izsekot visām atbalsta darbībām. Tā ļauj izveidot palīdzības pieteikumus no telefona zvaniem, e-pastiem un cita veida saziņas, kas savukārt palīdz uzturēt vienotu pieeju un kārtību visos saziņas kanālos.

Frequently asked questions

Kas ir telefoniski palīdzības pieteikumi?

Klientu telefona zvani atbalsta dienestam tiek arhivēti palīdzības pieteikumu formā, kur pieejama informācija par zvanītāju, aģentu, kas apstrādā lietu, kā arī saruna starp tiem.

 

Kā var izmantot telefoniskos palīdzības pieteikumus?

Telefoniskie palīdzības pieteikumi ļauj apkopot informāciju par klientiem un saziņu starp klientu un uzņēmumu, kā arī palīdz nodrošināt vienotu pieeju un kārtību visos saziņas kanālos.

 

Vai LiveAgent ir pieejami telefoniski palīdzības pieteikumi?

LiveAgent piedāvā telefonisko palīdzības pieteikumu iespēju. Pateicoties mūsu programmatūrai, jūs varēsiet nodrošināt kvalitatīvāku telefonisko atbalstu un klientu atbalstu kopumā.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju